Retaliation-YollugTigin-IıIıIYaMaNIıIıI Günlüğü

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi
Sunucu: Eminönü

Re: YaMaN-Retaliation Günlüğü

Mesaj gönderen Retaliation »

romendiyojen yazdı:Ellerine Saglik Devamini Bekliyorum.
Teşekkür ederim :)
Resim
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Tarih : 07/11/2015

Sevgili günlük,3 gündür yazamıyordum çünkü yorgundum.

Bugün sıradan bir gün olarak başladı.Bir grupla gaffara girdim ve hediye olarak sadece reçete toplayabildim. Kıyamet Pantolon ve -resmini çekmeyi unutmuşum- Sıfır Kelvin Amplifikatör reçeteleri düşürdüm.Zaten bende kıyamet pantolon vardı reçetesine gerek yoktu ama verilen hediye geri çevrilmez hele de çt'de ise ;)
Resim
Ardından bir gruba girdim ve benim ardımdan birini daha gruba aldılar.Ama bir aksilik vardı,grupta 5m1 1 şifa vardı.Gruptakilerde bunu farketti ama 2 kişide bb3 tılsımı varmış.Biz de girdik ve mükemmel başladık.bb3 olunca tüm atalım dediler,biz de olur dedik
Resim
Gerçekten çok seri bir gruptu ve slotları çar çabuk kesiyorduk.
Resim
Yol savaşçısına geldik ve kestik ama benim büyücüye Yol savaşçısından boş kovan çıktı ;) ve ss almadım.Ardından xe kadar geldik ve başladık kesmeye.X'in de devreleri atmış herhalde sadece bana değil,gruptakilere bile Erg Yongası dışında bir şey vermedi :)
Resim
Geçtik 2.bölgeye.Grup güzel ama sıkıntılı şeyler Semiha'da başladı.Nasıl olsa 5 büyücüyüz kafası ile stusuz denedi,sonuç 0.Grupta sadece bir kişide met 2 3 varmış :( .Bizde Stuart'ı almaya gittik.İnanır mısınız bilmem,o Cimri Stuart bana Kıyamet Eldiven verdi.Ev içinde sevinç turu attım ve oyuna devam ettim.
Resim
Semiha'yı içeri attıktan sonra ayırarak kestik.Ateş boyası verdi Ateş Güzeli Semiha Hanım.Ama işte grupta tek sıkıntılı yer burasıydı.7 kere deneyişimizde Gaffar Bey'i kesemedik.
Resim
Burdan MARGO adlı oyuncuya özürlerimi iletiyorum.Tüm grubu ayakta tutmaya çalıştı,Gaffar'da 5 shen karasını harcadı ama biz beceremedik.

Bugünlükte böyleydi sevgili günlük,başka zaman görüşmek dileğiyle :)
Resim
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Klan: Lodos
Lonca: JANDARMA
Konum: KAYSERİ & ESKİŞEHİR ### ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ############################## HALKLA İLİŞKİLER

Mesaj gönderen Seven »

Güzel günlük olmuş fakat tarih atmana gerek yok zaten gönderinin başında tarih var ;)
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Seven yazdı:Güzel günlük olmuş fakat tarih atmana gerek yok zaten gönderinin başında tarih var ;)
Haklısın ama bazen 1 günü geç yazdığım oluyor :)
Resim
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Tarih : 08/11/2015

Dün bir işim vasıtasıyla yazamadığım günlüğümü,bugün yazmak zorunda kaldım.

Merhaba sevgili günlük

Klasik yine çt attım sadece Gaffar Bey'den Sıfır Kelvin Ceket reçetesi aldım,kendisini daha göremedik :)
Resim
Forumdan ve oyundan arkadaşım olan Seven ile karşılaştım.Yeni bir şifacı açmış ve çt önünde bekliyordu,hemen onunla birlikte bir gaffar atalım dedik ve yaptık da ;)
Resim
Ss almayı unutmuşum ama Seven arkadaşım bu gaffardan Mevlana ceket ve Ruh döven Pantolon düşürmüştü.Bir sonraki Gaffar'da kendisine ısrarla ya Mevlana Eldiven ya da Mevlana Zırh düşüreceğini söyledim ve tuttu da ama bana sadece madalya düştü :(
Resim
Resim
Kesime devam ettik ve Semiha ile Gaffar Bey'e vardık.Benim yine eli boş döndüm,ama galiba Seven Hidroflorik Ceket düşürmüştü.
Resim
Resim
Başka bir gaffarda Semiha'ya çok yakınken ben ve bir kişi öldü,şifa yani Seven kimi kaldıracağını şaşırdı,biz de yani ölenler zar atalım dedik öncelik bendeydi zar attım ve işte sonuç :D
Resim
Diğer arkadaş direk kalktı,Seven ise beni kaldırdı :D
Yine Gaffar ve Semiha'ya vardık ama maalesef ki yine elimiz boş döndük.
Resim
Resim

Bugün de bol Gaffar'lı geçti günümüz,başka zaman görüşmek dileğiyle :)
Resim
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Lonca: JANDARMA
Konum: KAYSERİ & ESKİŞEHİR ### ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ############################## HALKLA İLİŞKİLER

Mesaj gönderen Seven »

Şifacımı gaffara götürmen ayrı bir incelikti ;)

Günlüğüne benide sığdırdığın için Teşekkürler...
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Seven yazdı:Şifacımı gaffara götürmen ayrı bir incelikti ;)

Günlüğüne benide sığdırdığın için Teşekkürler...
Rica ederim :)
Resim
Kullanıcı avatarı
ZowieN
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Teşkilat

Mesaj gönderen ZowieN »

Forumda öyle dolaşırken günlüğün dikkatimi çekti kardeşim.Öncelikle günlüğün hayırlı olsun ve birşey sormak istiyorm.Meteorit 1 'i ne kadar zamanda ürettin ve neler yaparak ürettin biraz bilgi verir misin bende üretmeyi düşünüyorum da pek imkanım yok?
Never beleive someone who tells who they are.
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

ZowieN yazdı:Forumda öyle dolaşırken günlüğün dikkatimi çekti kardeşim.Öncelikle günlüğün hayırlı olsun ve birşey sormak istiyorm.Meteorit 1 'i ne kadar zamanda ürettin ve neler yaparak ürettin biraz bilgi verir misin bende üretmeyi düşünüyorum da pek imkanım yok?
Eğer sunucunda tanıdık biri Anka sunucusunda oynuyor ise sunucu hakkında bilgi al,hatta direk başla.Sonra maden arttırıcı al ve eö madenlerini çekmeye başla.1-2 saatte 3 menekşe 6-7 saf altın çekmiştim.Anlayacağın 300mlik bir maden stoğu yap.Daha sonra 5500 çek ve karakterini mevcut sunucuna transfer ettir,ya da senin sunucunda veya Anka'da oynayan arkadaşına karakteri transfer edip etmeyeceğini sor.Şahsen ben transfer eden birine rast geldim.10m kadar aktarma parası ile madenlerimin değerli olanlarını mevcut sunucuma geitrmişti sağolsun :)
Resim
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Bulduk bunamayalım ama keşke Trans olanı düşseydi,neyse buna da şükür :)

Resim

Bugün de Asa ile geçti,başka günlüklerde görüşmek dileğiyle :)
Resim