Retaliation-YollugTigin-IıIıIYaMaNIıIıI Günlüğü

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
romendiyojen
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Huzursuzluğum

Re: Retaliation-YollugTigin-IıIıIYaMaNIıIıI Günlüğü

Mesaj gönderen romendiyojen »

Retaliation yazdı: 23 Ara 2017 18:33
SPIEGLEIN yazdı: 23 Ara 2017 18:28
Retaliation yazdı: 23 Ara 2017 18:11
Merhabalar;

Artık benimle "Yüzüğün yok" deyip hunharca kanallardan ellerindekileri yansıtmayacaklar! Artık bana gülmeyecekler! Artık benimle dalga geçmeyecekler! Çünkü... Çünkü o burada! Üçüncülükle talep ettiğimiz Nucleus Yüzük, Çirkinler Güzeli, kabak kafa Reta Bey'imizin eline ulaşmış oldu. Zaten Arz Klanında bölge sorunu yaşarken, gelen bu hediye beni sevindirdi. Lakin yeni gelen güncellemede yeni eşyaların olacağı söylenince birazcık hevesim kaçtı tabi. Neyse, keyfini çıkartmaya bakalım.

Resim

Esen kalmanız dileğiyle, selametle!
Üstünüzde eskimesi dileğiyle :)

Ne kadar ayıpp kim yansıtıyordu :thinking_face:
Teşekkür ederim Metin Hocam.

V.A. kod adlı bir şahıs. :) Ayrıca zamanında Anıl diye bir dostum vardı. Siyasi sebeplerden ötürü aramız bozulmadan önce devamlı
Alternatör ve Nucleus Yüzükleri yansıtıp dururdu. Alternatör düşse de Nucleus düşmemişti, etkinlik ile edinmiş olduk. :)
Babamın bir lafı var F.Y."Aha gitte Rezil ol" :).Bir çok karekterimde nucleus yüzük var kritik sorunu yasıyorum fevzi cevo ıle daha cok krıtık daha cok hasar :D
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Retaliation »

romendiyojen yazdı: 23 Ara 2017 18:37
Retaliation yazdı: 23 Ara 2017 18:33
SPIEGLEIN yazdı: 23 Ara 2017 18:28
Retaliation yazdı: 23 Ara 2017 18:11
Merhabalar;

Artık benimle "Yüzüğün yok" deyip hunharca kanallardan ellerindekileri yansıtmayacaklar! Artık bana gülmeyecekler! Artık benimle dalga geçmeyecekler! Çünkü... Çünkü o burada! Üçüncülükle talep ettiğimiz Nucleus Yüzük, Çirkinler Güzeli, kabak kafa Reta Bey'imizin eline ulaşmış oldu. Zaten Arz Klanında bölge sorunu yaşarken, gelen bu hediye beni sevindirdi. Lakin yeni gelen güncellemede yeni eşyaların olacağı söylenince birazcık hevesim kaçtı tabi. Neyse, keyfini çıkartmaya bakalım.

Resim

Esen kalmanız dileğiyle, selametle!
Üstünüzde eskimesi dileğiyle :)

Ne kadar ayıpp kim yansıtıyordu :thinking_face:
Teşekkür ederim Metin Hocam.

V.A. kod adlı bir şahıs. :) Ayrıca zamanında Anıl diye bir dostum vardı. Siyasi sebeplerden ötürü aramız bozulmadan önce devamlı
Alternatör ve Nucleus Yüzükleri yansıtıp dururdu. Alternatör düşse de Nucleus düşmemişti, etkinlik ile edinmiş olduk. :)
Babamın bir lafı var F.Y."Aha gitte Rezil ol" :).Bir çok karekterimde nucleus yüzük var kritik sorunu yasıyorum fevzi cevo ıle daha cok krıtık daha cok hasar :D
Hayırlısı be V.A. :)
Resim
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Resim

Merhabalar;

Uzun bir aradan sonra tekrar selamlar. Geçen hafta sınav haftası olduğu için aksattık. Lakin videoyu erkenden yükledik. Her neyse... Yolumuza Migrat ile devam ediyoruz efendim. Çınaraltı'na bir bardak çay içmeye gittiğimiz anda, Hamit Pehlivan'ın can dostu Yusuf Ağabey'den bir şeyler işitiyoruz. Başta bir 'şehir efsanesi' olarak algılasak da, Arzuhalci'nin içimize attığı merak tohumu filizleniyor ve bu 'şehir efsanesinin' ardını kovalıyoruz.

Evet efendim, zamanında İstanbul'daki tazıların toplanıp mahkum edildiği adadaki derin sır henüz bitmemiş durumda. Bu sefer çağlar öncesine konuk oluyoruz. Kumsaldaki o 'sıradan' kayaların altında meğersek bir şehir varmış! Eski Roma uygarlığının ev sahipliği yaptığı bu topraklarda, yeraltı şehirlerinin olması pek garip karşılamadı tabi bizi. Yusuf Ağabey'in bir dostu da bu bilgilerle harekete geçip adanın her tarafını dip bucak arayarak hazine peşine düşmüş lakin öldürülmüştür! Korkmayın, yalnızca ucuz bir eski Çeteci üyesi tarafından. Lakin o Çeteci de ileride bir sürüngene yem olmuş ve ölmeden önce de elinde kıymetli bir şey varmış. Neyse ki sürüngen onu da yememiş ve Jandarma devreye girerek o değerli olan bez kağıt parçasını bulmuşlar. Lakin bu sefer de delil masasının üzerinden, bir hırsız velet tarafından aşırılmış. İşin kötüsü velet de kayıp!

Resim

Tabi biz hırsızın bir velet olduğunu duyumsayınca aklımıza 10 senedir hâlâ 6'lı yaşlarında olan Umut geldi.
Bir koşu yanına gittik. Başta inkar falan etse de 'ağabeylik' tavrımızı öne sürerek ağzındaki baklayı çıkarmasını bildik. İŞler giderek sarpa sarıyordu. Şimdi de olaya mezarlığın karşısındaki Çeteci dahil oldu. Meğer Umut'a hırsızlık yapmasını söyleyen o imiş. Bunun karşılığında çocuğa bir Ganoderma vermiş. Çocuk da onu oyuncak yapımında kullanmış. (Güncelleme geliyor evladım, sat 5-6M cebin dolsun) Ensesine fazla kaba olmadan bir tokadı yapıştırdık. Bir daha böyle şeyler yapmaması için ikaz ettik. Yavrum burası Eminönü sunucusu, anlıyorum her telden insanlar var ama karanık tarafa ayak uydurma. Bugün yarın klanda adını görürsün.

Resim

Çeteci'ye gittik. Gider gitmez anlamış olmalı ki o pasif duruşunu sergiledi. Ağzımızı açmadan "Sen istiyor bilgi verecek 20 Kara Kemik" dedi. Bir yerden hatırlıyorum bu söz gelişimini ama neyse... Klasik Çeteci patavatsızlığı. Yol aldık Sivri Ada'ya.

Resim

Kara Kemikler için, uzun omurgalı canlıları kestikten sonra yüksek nüshada biriktirerek geri döndük. Bize bir kuyudan bahsetti. Bir de Çakal lakaplı eski bir Çeteci eskisinden. Yine derin mevzular dönüyordu. Bu başıboş çetecileri yine biri para karşılığında kullanıyordu. Çetecinin bahsettiği kuyuyu bulmak için tekrar kumsala indik.

Resim

Hortlakların, ölü ruhların dolaştığı, bir ayak sesinin desibel desibel yankı yaptığı arazinin ilerisinde bir kuyu göründü. Kuyunun etrafında birkaç tur attık ve içine dikkatlice baktık. İçeri doğru sarkan bir ip dikkatimizi çekti.

Resim

Sevgili V.A. ve Metin Hocam'ın yardımları sayesinde aşağıya inmiş olduk. İçeride tahmin ettiğimiz üzere eski Roma askerleri vardı. Ölülerdi ama hayattalardı. :thinking_face: Lakin ölmesini iyi biliyorlardı. Koridor sonunda yerde duran bir kitap dikkatimizden kaçmadı. Kitabın üzerinde Necmi Bey'in kütüphanesine ait mühür vardı. Kitabın sayfalarını araladığımızda kanla yazılmış bir yazı vardı: "Yardım et Çakal, beni götürüyorlar!"

Resim

Tek yön koridorları bitirip yol üçe ayrıldığında kalbimizin sesini dinleyip sola döndük. Sol taraftaki yolu da bitirdikten sonra karşımıza rütbeli bir asker çıktı. Adı Centurion'du. Güçlüydü ancak bu ölmemesi anlamına gelmiyordu. Bize fazla zorluk çıkarmadan öldü de. Arkasında yer alan gizemli bir mabeti keşfetmiştik. Sarı siyah işlemelerle ortada çember şeklinde bir platform yer alıyordu. Burası belli ki bir yere açılıyordu. Fotoğrafını çekerek oradan uzaklaştık.

Resim

İçerideki tüm yaratıkları, yılanları tarumar ettikten sonra ince uzun merdivenlerden, salondaki gizemli hanımefendiye görünmeden yukarı çıktık. İllet tazılar, burada da karşımıza çıkmışlardı! Bu sefer üstleri başları yanıyordu. Tabiri caizse cehennem peyda olmuş gibilerdi. Onları da hakladıktan sonra merdivenlerin sonuna vardık. İçeride büyük bir masa, şömine ve bir de kafes yer alıyordu. Kafesteki adam dikkatimizi çekti. Yanına yaklaştık. Oraya neden kilitlendiğini sorduk. "Junon" demişti. "Beni buraya o hapsetti. O büyücü kadın!" Sen kimsin diye somayı da ihmal etmedik. "Ben sizin Labirent zamanlarından beri peşinde olduğunuz adamım. Madem buraya kadar Tangriss yani o kapıyı da buldun demektir. Onun nasıl çalışacağını biliyorum. Junon'u öldürüp anahtarı alırsan sana yardımcı olurum." demişti. Eh, haliyle yolumuz Junon'a döndü.

Resim

Junon'u harcamak da pek kolay değildi tabi ama sevgili V.A. ile sevgili Metin Hocam sayesinde darmaduman ettik. Sonra merdivenleri, o ölüm yolunu tekrar çıkarak kafesi açtık. Ancak kafesteki Beyaz Şapkalı Adam hareketsizdi. Onu çıkması için ikna etmeye çalışsak da başaramadık. Lanetlenmiş ruhu, Junon'un ölümü ile bedeninden uçup gitmişti. Biz de çareyi oradan çıkıp yaşadıklarımızı Arzuhalci ile paylaşmakta bulduk.

Resim

Arzuhalci'ye yaşadıklarımızdan ve anahtar ile kapıdan bahsettik. Üzerinde çalışacağını beyan etti. Garip davranıyordu. Lakin gizem konusunda üzerinde tanınmaz bir insandı. O esnada aklıma Yusuf Ağabey gelmişti...

Resim

Yusuf Ağabey'e tabi ki her şeyin gerçek olduğunu söylemedik. Beyaz bir yalan atarak, kayıp olan arkadaşının kuyuyu araştırdığında, en az onun kadar hazine delisi bir Çeteci tarafından öldürüldüğünü söyledik. Kahkaha atmıştı. Akabinde bize bir çay söyledi ve beraber tavla attık.

Resim

Bugünlük de böylece bitmiş oldu. Esen kalmanız dileğiyle, selametle!
Resim
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Resim

Merhabalar;

96 harbi yeniden hayat buluyor! Evvelce İstihbarat Subayı'ndan aldığımız bir görevler, Yeraltı'ndaki gizemli bir güç duvarının ardını araştırmış ve efsanevi yaratıklar olan Hidralar ile karşılaşmıştık. Bu olayı ivedilikle Komutan'a bildirdiğimizde, yüz kasları gevşemiş ve suratı düşmüştü. Bize o günden, o günün destansı havasından bahsetmişti. Sonra da doğabilecek tehlikeleri... Tek çaremiz vardı, o da o iblisin kafalarını tek tek koparmaktı!

Klandan yaptığımız çağrı sonuçsuz kalmadı ve üçer-dörder grup toplanarak Yeşil Hidra'nın etrafını çevreledik. Efsanevi yaratık gözüne kestirdiği birkaç kişiye saldırırken, gruptan öncü biri onu peşinden sürükleyerek üzerinde tutmayı başardı. Ben de dahil olmak üzere tüm büyücüler, etkili kullandıkları tüm büyüleri efsanevi yaratığın üzerine gönderdiler.
Yeşil vücudu giderek kızarmaya başlayan o yaratık sonunda pes etmişti.

Resim

Öldükten sonra uzunca salınmış olan ayağından, incecik kalmış derisini kopartarak pençesine uzandık. Böyle efsanevi yaratığın bir parçası ileride işimize yarayabilirdi.

Resim

Yeşil Hidra öldükten sonra, mağarada daha heybetli bir ses yankılandı. Ses, sağda bulunan diğer güç kapısının ardından geliyordu. Şaşırmıştık. Korkar adımlarla kapıya yöneldik ve geçtik. Bir tepeyi tırmandıktan sonra aşağıya salındık. Küçük bir Yeraltı su kaynağını fark ettik ve yanındaki o kocaman şeyi... Az öncekinden daha büyük bir Hidra, ihtişamıyla göz korkutuyordu. Bu, Komutan'ın bize bahsettiği Hidra'ydı. Tereddüt etmeden, ekipçe saldırmaya başladık.

Resim

Kadim Hidra'nın koyu yeşil vücudunda derin yarıklar açmıştık. Rengi bir kertenkele gibi renk değiştirmişti.
Ancak bu bilinçsizce yapılmış bir metamorfozdu. Tek kafası kopuk olan bu kadim yaratığın, öldükten sonra biz de pençesini yerinden kopartarak ileride lazım olabileceği düşüncesi ile envanterimize attık.

Resim

Yeraltı savaşını galibiyetle kapatarak güneş ışığına geri döndük. Ruh taşından geçerek kendimizi Hamit'in Kahvehanesine vardık. Uzunca koridor olan sokağı bitirip sağa döndük. Komutan, kolları bağlı ufku izlemekteydi. Ona doğru seslendim ve karşısında hazır ola geçtim. Rahat komutu aldıktan sonra da müjdeli haberi verdim. O soğukkanlı adamın yüzünde zafer ışıltısı saklanamayan bir gerçeğe dönüştü. Bize sarıldı. Ardından heyecana dönüşmüş sevinçle "Haydi... Doğru Rüstem'e!
Ödülün onda." dedi.

Resim

Rüstem'e vardığında bir nara atmıştı: "Hieyyyyyttt!" Dövdüğü demiri bırakarak iki kolunu yanlarına doğru açmıştı. "İşte kahramanlarımız!" diyordu. "Eminönü size vefa borçlu. Size ne yapsak borcumuzu ödeyemeyiz. Şu torbadakileri alarak bir nebze de olsa borcumuzu ödemiş sayılalım." dedi. Torbaya uzandım. İçinde bir adet ve ceket vardı. Ağzımın yarısıyla gülümsedim. Çarşı'nın uzun koridorunda sessizce volta atarak uzaklaşmaya başladım.

Resim
*
Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Retaliation yazdı: 10 Ara 2017 12:20
Resim

Merhabalar;

Yoğun bir ayla daha sizlerleyiz efenim. 20 gün arayla olan sınavlar canımı sıkıyor. Buna ne kafanı takıyorsun, biz bir haftada on tane sınav oluyoruz diyebilirsiniz ancak her dersten 200 sayfa sorumluluğum var. Bu beni çıldırtıyor.
Dört sene diye hep umutlarını yeşerttiğim okul hayatımdan sıkılmış durumdayım. Normalde eğitimi severim ancak bunu 'uzaktan' sağladığım için meşakkatli oluyor. Her neyse, Kenan görevlerine atıldık. Yalnız video bu seferlik yok ancak telafisi olacak. Nedeni,
videonun karışık ve uzun olması. Eminönü'nde slotlar hızlı olunca bir Kenan'ı kesmek 1 saate bile uzayabiliyor. Biz bu kısmı kısa bitirerek gelişme kısmına geçelim.

Veysel'in daveti üzerine kendimizi sığınakta bulduk. İçerideki çılgın kahkahalar, genizden gelen homurdanmalar mekanda kaotik bir ortam oluşturmuştu. Deliler ve onlar kadar deli olan Fare Adamlarla olan mücadelemiz başlamıştı.

Resim

Hasbelkader bir şekilde Deli ordusunu aştıktan sonra önümüze bir kapı çıkmıştı. Kapının üzerindeki levhada "Tuvaletler" yazıyordu. İçeri girdik ve birkaç Deliyi hakladık. Tam koridoru döneceğimiz anda 'büyük' bir şey bizi karşıladı.

Resim

Düşünen Adam olarak bilinen bu insanımsı şeyi, bir şekilde geçerek karşı tarafa ulaştık. Tuvaletleri aştıktan sonra Deliler peşimize takılmıştı. Arkamıza bakmadan can havliyle kaçtığımız anda çıkmaz bir yola girdik. İşimizin bittiğini düşünmüştüm lakin Veysel kaba etimizi tekmelenmekten bizi kurtardı. Akabinde yerdeki yığın yongaların üzerinde bağdaş kurmuş oturan bir kadın dikkatimi çekti. Kadının kafası biraz sıyrıktı. Azıcık huzur istediğini söylemişti. Fare Adamların her şeyinden nefret ediyordu. Onları yok etmemi söylemişti. Bunu başardığımızda da kadının haykırışlarla dolu kahkahası tüm koridorlarda yankılanmıştı.

Resim

Delilerden sonra karşımızda peyda olan Fedai Birlikleri, Delilere oranla daha çetin cevizdi. Ayrıca onların lideri Motorin adlı elektrikli testereli 'Leatherface' benzeri bu adama karşı birlik olup onu ekarte ettik. Üzerinde değerli bir şeyler vardır diye, cesedi yoklasak da elimiz boş döndük.

Resim

Motorin'i öldürdükten sonra devamındaki koridordan yola devam ettik. Sağdaki kapı gözüme ilişmişti. Kapının içerisinde gözlüklü mavi saçlı bir kadın vardı. 'Emo' tarzı diye adlandırılan bu tarza benzer kıyafetleri de saçına uyuyordu. Kadınla biraz sohbet etme imkanımız oldu. Kenan'ın eski sevgilisiymiş. Adı Lamia. Eski aşkı bittiği için Kenan'a öfkeli olduğunu ve ölmesinin gerektiğini savunuyordu. Biz de bu görevi kabul ettik ve ardından 'Yatakhaneler' yazan levhanın gösterdiği koridora gittik. Soğuk taş zemine uzanmış kendi kendine söylenen kadın dikkatimizi çekti. Ona kulak verdiğimizde "Cehennem'in Dönen Şeysi... Onu bul ve çalıştır." sözünü tekrarladığını işittik. Neydi bu?

Resim

Sonra gerideki derli toplu bir oda dikkatimi çekmişti. O odanın içerisine bakmayı ihmal etmiştim. Dönüp baktığımda odada bir adet yatak, komodin, gramofon ve piyano gördüm. Gramofona gözüm ilişmişti. Sonra kadının buruk sesi kulaklarımda galeyana geldi "Cehennemin Dönen Şeysi..." Bahsettiği şey, gramofondu. Gramofonun kurma kolunu defalarca çevirdim. Üzerindeki scratch (tırnak) dönerek plağın üzerinde ahenkle dönmeye başladı. Ardından ritmik bir ses devreye girdi.
"Yolculuğa çıkmak demek, karşındaki sonsuzluğa merhaba demek..."

Resim

Sonunda Fedaileri de haklamış ve jeneratörlere varmıştık. İri kıyım bedeni, düzgün tıraşı ve hilal bıyığı ile Kenan adlı çete lideri karşımızdaydı. Zahir ise odasının önündeki çelik iskelenin önünde kolları arkadan bağlı bize bakıyordu. Kısa bir bakışmanın ardından savaş başladı. Önce Zahir'in çelimsiz bedenini yere serdik. Ardından Kenan'ın güç aldığı elektrik şalterlerini kapatarak onu da ebediyete yolladık.

Resim

Sonra yukarıda yer alan ana şalteri kaldırdık ve o esnada oradan ayrılacağımız esnada Zahir'in masasındaki mektup dikkatimizi çekti. Zahir, bütün olacakları önceden biliyordu. Teşkilat'ın hamlesini, suçlamalarını ve kendilerinin ölümünü... Kendisinin bir hain olarak anılmamasını istiyordu. Kenan'ın, dış şehirdeki biçareler için yurt arayışına giriştiği için bu saldırıyı yaptığını anlatmıştı. Eminönü ahalisinin, onlara sırt çevirmesinden şikayetçi olmuş ve vicdanının buna razı gelmediğini beyan etmişti. Mektuba son verirken de "Siz eğer bunu okuduğunuz halde hala bir şeylerin yanlış olduğunu düşünmüyor ve kılınızı kıpırdatmıyorsanız siz de suçlusunuz.Tarih sizi lanetleyecektir." diyerek vicdan tüylerimizi ürpertmiş ve onları diken diken etmişti.

Resim

Tam çıkış kapısını buhranla aralayıp çıkacağımız anda aklıma Lamia gelmişti. Ağırca geri dönüp çelik merdivenleri inmiş ve artık sessiz kalmış koridorlarda geriye doğru yürüyerek ona doğru gidiyordum. Ayak seslerim koridiorlarda yankı yapıyordu. Yerdeki cesetler birtakım belirsiz bir şekil oluşturuyor gibilerdi. Sonunda odaya vardığımda, dizlerini karnına çekmiş, kafası önce duran kadın, önünde bir gölge belirince kafasını kaldırmıştı. Bana bakıyordu. Katı yüz halimle "O öldü." demekle yetindim. Sevinmişti. Bir çift eldiven uzatıp ayağa kalktı. "Bu senin..." ardından odanın dışından çıkarak yüce bir nara attı. "Hey millet! Toplanın, gidiyoruz."

Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
ARON
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen ARON »

Kim ne derse desin,oyuna giriş yapmıyorsak foruma girip bir şiir paylaşıp çıkıyorsak bu buralara uğramayıp,okumadığımız yada izlemediğimiz anlamına gelmez.Ben günlük yazıp,karaladığım zamanlarda sizlerle tanıştım sanırım 1,5 2 yıl olmuştur.Çok anı biriktirdik hala geçmiş günleri yâd etmek için günlüklerinizde -ne yazık ki ben günlüğümü sildirdiğim için- geçmiş tozlu sayfalarınızı kurcalıyorum :relaxed:.

Bugün de her zaman ki gibi Hasan'ın,senin ve birkaç günlüğü okurken şurada Hasan'ın yazdığı bir cümleye karşı hem bir halınızı hatırınızı sorayım dedim hemde Hasan'ı şu konuma davet etmek istedim :yum: :').

FiratCakiroglu yazdı: 17 Ara 2017 17:52 Forum tarihinde 270bin görüntülenme alan bir konu daha yoktur diye tahmin ediyorum.Tehlikeli bir kıyamet yazarısın :relaxed:
Yeni karakter karizmatik olmuş *lı itemler ile.Şansı bol olsun.Maşallah diyelim. :)

Kendinizi iyi bakın,Allah'a emanet olun.
Sevgi ve dua ile vesselam.
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda;Esvedibihak(49) isimli Savaşçı ve Şifacı karakterlerim bulunmaktadır.Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
Zaman insanları değil, daldaki armutları olgunlaştırır.
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

ARON yazdı: 12 Oca 2018 21:21 Kim ne derse desin,oyuna giriş yapmıyorsak foruma girip bir şiir paylaşıp çıkıyorsak bu buralara uğramayıp,okumadığımız yada izlemediğimiz anlamına gelmez.Ben günlük yazıp,karaladığım zamanlarda sizlerle tanıştım sanırım 1,5 2 yıl olmuştur.Çok anı biriktirdik hala geçmiş günleri yâd etmek için günlüklerinizde -ne yazık ki ben günlüğümü sildirdiğim için- geçmiş tozlu sayfalarınızı kurcalıyorum :relaxed:.

Bugün de her zaman ki gibi Hasan'ın,senin ve birkaç günlüğü okurken şurada Hasan'ın yazdığı bir cümleye karşı hem bir halınızı hatırınızı sorayım dedim hemde Hasan'ı şu konuma davet etmek istedim :yum: :').

FiratCakiroglu yazdı: 17 Ara 2017 17:52 Forum tarihinde 270bin görüntülenme alan bir konu daha yoktur diye tahmin ediyorum.Tehlikeli bir kıyamet yazarısın :relaxed:
Yeni karakter karizmatik olmuş *lı itemler ile.Şansı bol olsun.Maşallah diyelim. :)

Rıfat'ım hoş geldin. :hugging: Nice anılar geçirdik. Beraber aynı sınava girecektik üzerinde mülahazalar yaptık. Beraber nice iblisle yüzleştik. Gaffar Amca'nın elini öpmeye uğradık. Her ne kadar sildirdim diye geçiştirsen de yine seni buralara davet ediyoruz. Tıpkı senin de bizi 'Şu an ne dinliyorsun?'a davet ettiğin gibi. :)

İyi dileklerin için de teşekkür ederim. Şu an iş var, okul var. Bir de oyunda güncellemeyi bekliyoruz. Yeni bir karakter kasmaya başladım ama Veysel'in sunucudan taşınması ile öksüz kaldım. :( Reta ile de kalbimiz buruk. Yine de buradayız vesselam. Bizler daimi tanıkları olacağız...

Sen de Allah'a emanet ol.
Sevgi ve dua ile canım dostum!
Resim
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders Of Anatolia
İletişim:

Mesaj gönderen FiratCakiroglu »

ARON yazdı: 12 Oca 2018 21:21 Kim ne derse desin,oyuna giriş yapmıyorsak foruma girip bir şiir paylaşıp çıkıyorsak bu buralara uğramayıp,okumadığımız yada izlemediğimiz anlamına gelmez.Ben günlük yazıp,karaladığım zamanlarda sizlerle tanıştım sanırım 1,5 2 yıl olmuştur.Çok anı biriktirdik hala geçmiş günleri yâd etmek için günlüklerinizde -ne yazık ki ben günlüğümü sildirdiğim için- geçmiş tozlu sayfalarınızı kurcalıyorum :relaxed:.

Aleykum selam Esvedibihak kardeşim.Forumda o konunun tamami ile spoiler kodları içine alınmasını talep ediyorum moderatör kardeşlerden ':)
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim
ıTANRIKUTLUGı & ıTENGRİKUTLUGı
Kullanıcı avatarı
ARON
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen ARON »

Retaliation yazdı: 13 Oca 2018 16:14

Rıfat'ım hoş geldin. :hugging: Nice anılar geçirdik. Beraber aynı sınava girecektik üzerinde mülahazalar yaptık. Beraber nice iblisle yüzleştik. Gaffar Amca'nın elini öpmeye uğradık. Her ne kadar sildirdim diye geçiştirsen de yine seni buralara davet ediyoruz. Tıpkı senin de bizi 'Şu an ne dinliyorsun?'a davet ettiğin gibi. :)

İyi dileklerin için de teşekkür ederim. Şu an iş var, okul var. Bir de oyunda güncellemeyi bekliyoruz. Yeni bir karakter kasmaya başladım ama Veysel'in sunucudan taşınması ile öksüz kaldım. :( Reta ile de kalbimiz buruk. Yine de buradayız vesselam. Bizler daimi tanıkları olacağız...

Güzel günlerdi vesselam..Özlüyorum :unamused:.

FiratCakiroglu yazdı: 13 Oca 2018 16:15 Aleykum selam Esvedibihak kardeşim.Forumda o konunun tamami ile spoiler kodları içine alınmasını talep ediyorum moderatör kardeşlerden ':)
Öyle bir moderatör var mı Alpargon kardeşim? :yum: O:-)
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda;Esvedibihak(49) isimli Savaşçı ve Şifacı karakterlerim bulunmaktadır.Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
Zaman insanları değil, daldaki armutları olgunlaştırır.
romendiyojen
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Huzursuzluğum

Mesaj gönderen romendiyojen »

Retaliation yazdı: 13 Oca 2018 16:14

Selamlar,Ben Daha ölmedim Furkan kimsenin öksüz kaldığı yok bir telefonuna bakar :)