Retaliation-YollugTigin-IıIıIYaMaNIıIıI Günlüğü

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
CHAPPIE
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Winter Is Coming
İletişim:

Re: Retaliation-YollugTigin-IıIıIYaMaNIıIıI Günlüğü

Mesaj gönderen CHAPPIE »

Retaliation yazdı: 13 Oca 2018 16:14 Yeni bir karakter kasmaya başladım ama Veysel'in sunucudan taşınması ile öksüz kaldım. [/i][/b][/color]
Veysel kadar olamazsak da biz de görevlere, gblere yardım ederiz. :relieved:
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Mesaj gönderen Retaliation »

romendiyojen yazdı: 15 Oca 2018 23:52
Retaliation yazdı: 13 Oca 2018 16:14
ARON yazdı: 12 Oca 2018 21:21 Kim ne derse desin,oyuna giriş yapmıyorsak foruma girip bir şiir paylaşıp çıkıyorsak bu buralara uğramayıp,okumadığımız yada izlemediğimiz anlamına gelmez.Ben günlük yazıp,karaladığım zamanlarda sizlerle tanıştım sanırım 1,5 2 yıl olmuştur.Çok anı biriktirdik hala geçmiş günleri yâd etmek için günlüklerinizde -ne yazık ki ben günlüğümü sildirdiğim için- geçmiş tozlu sayfalarınızı kurcalıyorum :relaxed:.

Bugün de her zaman ki gibi Hasan'ın,senin ve birkaç günlüğü okurken şurada Hasan'ın yazdığı bir cümleye karşı hem bir halınızı hatırınızı sorayım dedim hemde Hasan'ı şu konuma davet etmek istedim :yum: :').

FiratCakiroglu yazdı: 17 Ara 2017 17:52 Forum tarihinde 270bin görüntülenme alan bir konu daha yoktur diye tahmin ediyorum.Tehlikeli bir kıyamet yazarısın :relaxed:
Yeni karakter karizmatik olmuş *lı itemler ile.Şansı bol olsun.Maşallah diyelim. :)

Kendinizi iyi bakın,Allah'a emanet olun.
Sevgi ve dua ile vesselam.
Rıfat'ım hoş geldin. :hugging: Nice anılar geçirdik. Beraber aynı sınava girecektik üzerinde mülahazalar yaptık. Beraber nice iblisle yüzleştik. Gaffar Amca'nın elini öpmeye uğradık. Her ne kadar sildirdim diye geçiştirsen de yine seni buralara davet ediyoruz. Tıpkı senin de bizi 'Şu an ne dinliyorsun?'a davet ettiğin gibi. :)

İyi dileklerin için de teşekkür ederim. Şu an iş var, okul var. Bir de oyunda güncellemeyi bekliyoruz. Yeni bir karakter kasmaya başladım ama Veysel'in sunucudan taşınması ile öksüz kaldım. :( Reta ile de kalbimiz buruk. Yine de buradayız vesselam. Bizler daimi tanıkları olacağız...

Sen de Allah'a emanet ol.
Sevgi ve dua ile canım dostum!
Selamlar,Ben Daha ölmedim Furkan kimsenin öksüz kaldığı yok bir telefonuna bakar :)
Sevgili kurtarıcım V.A.! Buralarda olduğunu görmek beni mutlu etti. :hugging:
CHAPPIE yazdı: 15 Oca 2018 23:56
Retaliation yazdı: 13 Oca 2018 16:14 Yeni bir karakter kasmaya başladım ama Veysel'in sunucudan taşınması ile öksüz kaldım. [/i][/b][/color]
Veysel kadar olamazsak da biz de görevlere, gblere yardım ederiz. :relieved:
Teşekkür ederim Barış. Haftaya sınavım var, oyun biraz aksayacak ama girince mutlaka haber ederim. :)
Resim
romendiyojen
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Huzursuzluğum

Mesaj gönderen romendiyojen »

Retaliation yazdı: 16 Oca 2018 16:22
romendiyojen yazdı: 15 Oca 2018 23:52
Retaliation yazdı: 13 Oca 2018 16:14
ARON yazdı: 12 Oca 2018 21:21 Kim ne derse desin,oyuna giriş yapmıyorsak foruma girip bir şiir paylaşıp çıkıyorsak bu buralara uğramayıp,okumadığımız yada izlemediğimiz anlamına gelmez.Ben günlük yazıp,karaladığım zamanlarda sizlerle tanıştım sanırım 1,5 2 yıl olmuştur.Çok anı biriktirdik hala geçmiş günleri yâd etmek için günlüklerinizde -ne yazık ki ben günlüğümü sildirdiğim için- geçmiş tozlu sayfalarınızı kurcalıyorum :relaxed:.

Bugün de her zaman ki gibi Hasan'ın,senin ve birkaç günlüğü okurken şurada Hasan'ın yazdığı bir cümleye karşı hem bir halınızı hatırınızı sorayım dedim hemde Hasan'ı şu konuma davet etmek istedim :yum: :').

FiratCakiroglu yazdı: 17 Ara 2017 17:52 Forum tarihinde 270bin görüntülenme alan bir konu daha yoktur diye tahmin ediyorum.Tehlikeli bir kıyamet yazarısın :relaxed:
Yeni karakter karizmatik olmuş *lı itemler ile.Şansı bol olsun.Maşallah diyelim. :)

Kendinizi iyi bakın,Allah'a emanet olun.
Sevgi ve dua ile vesselam.
Rıfat'ım hoş geldin. :hugging: Nice anılar geçirdik. Beraber aynı sınava girecektik üzerinde mülahazalar yaptık. Beraber nice iblisle yüzleştik. Gaffar Amca'nın elini öpmeye uğradık. Her ne kadar sildirdim diye geçiştirsen de yine seni buralara davet ediyoruz. Tıpkı senin de bizi 'Şu an ne dinliyorsun?'a davet ettiğin gibi. :)

İyi dileklerin için de teşekkür ederim. Şu an iş var, okul var. Bir de oyunda güncellemeyi bekliyoruz. Yeni bir karakter kasmaya başladım ama Veysel'in sunucudan taşınması ile öksüz kaldım. :( Reta ile de kalbimiz buruk. Yine de buradayız vesselam. Bizler daimi tanıkları olacağız...

Sen de Allah'a emanet ol.
Sevgi ve dua ile canım dostum!
Selamlar,Ben Daha ölmedim Furkan kimsenin öksüz kaldığı yok bir telefonuna bakar :)
Sevgili kurtarıcım V.A.! Buralarda olduğunu görmek beni mutlu etti. :hugging:

Buralardayız F.Y. Bir yere gittiğimiz yok. :relaxed:
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Resim

Merhabalar;

Yaklaşık bir senenin ardından buzlarımızın eridiği Raiders Of Anatolia loncası ile işbirliği yaparak tekrar aynı çatı altında buluşmuş bulunuyoruz. Nice bol güneş göreceğimiz bu günlerde, birlik ve beraberliğin sağlanması her iki taraf için uygun olmuşken; bendeniz ihtiyar delikanlı Reta için de ikinci bir devir yaşandı. Biraz adapte sorunu yaşayacağımı düşünsem de bunu lonca içindeki tanıdık isimlerle bertaraf edeceğimi güçlükle savunuyorum. Son olarak bir 'Straight Edge' idealibağımlısı olan bir genç olduğum için aşağıdaki fotoğrafı kendim, RoA loncası için düzenleyerek sunmuş oluyorum.

This promise I make that I won't ever break... Manası "Verdiğim sözden, asla geri dönmeyeceğim." demek. Biraz büyükçe bir söz ama yerinde bir söz. Bu, benim kendim için vermiş olduğum bir slogan olarak kenarda dursun, vedamızı da RoA'nın klasik sloganı ile bitirelim: "Bizler daimi tanıklarıyız, Hep var olacak kentimizin, Şimdi ve kıyamette..."

Resim

Aranıza yeni geldim ben, fazla kalamam ama geri dönemem.

Resim
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Mesaj gönderen BayTerapi »

Senin için hayırlısı olsun Furkan.
kedi
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

BayTerapi yazdı: 22 Oca 2018 17:51 Senin için hayırlısı olsun Furkan.
Teşekkürler Murat.
Resim
romendiyojen
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Huzursuzluğum

Mesaj gönderen romendiyojen »

Retaliation yazdı: 22 Oca 2018 17:29
Resim

Merhabalar;

Yaklaşık bir senenin ardından buzlarımızın eridiği Raiders Of Anatolia loncası ile işbirliği yaparak tekrar aynı çatı altında buluşmuş bulunuyoruz. Nice bol güneş göreceğimiz bu günlerde, birlik ve beraberliğin sağlanması her iki taraf için uygun olmuşken; bendeniz ihtiyar delikanlı Reta için de ikinci bir devir yaşandı. Biraz adapte sorunu yaşayacağımı düşünsem de bunu lonca içindeki tanıdık isimlerle bertaraf edeceğimi güçlükle savunuyorum. Son olarak bir 'Straight Edge' idealibağımlısı olan bir genç olduğum için aşağıdaki fotoğrafı kendim, RoA loncası için düzenleyerek sunmuş oluyorum.

This promise I make that I won't ever break... Manası "Verdiğim sözden, asla geri dönmeyeceğim." demek. Biraz büyükçe bir söz ama yerinde bir söz. Bu, benim kendim için vermiş olduğum bir slogan olarak kenarda dursun, vedamızı da RoA'nın klasik sloganı ile bitirelim: "Bizler daimi tanıklarıyız, Hep var olacak kentimizin, Şimdi ve kıyamette..."

Resim

Hakkınızda Hayırlısı olsun F.Y. :relaxed:
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

romendiyojen yazdı: 22 Oca 2018 22:59
Retaliation yazdı: 22 Oca 2018 17:29
Resim

Merhabalar;

Resim

Hakkınızda Hayırlısı olsun F.Y. :relaxed:
Teşekkürler V.A. :)
Resim
Kullanıcı avatarı
AHDElVEFA
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders Of Anatolia

Mesaj gönderen AHDElVEFA »

Gümbür gümbür geliyoruz dicem ama 22 temmuza kadar sanırım ben bir yere gelemiyorum 😂😂 kpssden sonra görüşürüz 😬 size keyifli oyunlar, bol itemler, sağlam ws ler 😏
Resim
🇹🇷

Raiders Of Anatolia

Ahde vefasızlık etti demesinler...

VEFA(savaşçı) Eminönü
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

AHDElVEFA yazdı: 24 Oca 2018 02:05 Gümbür gümbür geliyoruz dicem ama 22 temmuza kadar sanırım ben bir yere gelemiyorum 😂😂 kpssden sonra görüşürüz 😬 size keyifli oyunlar, bol itemler, sağlam ws ler 😏
Allah tüm öğrencilere yardımcı olsun ağabey. Seni bir müddet özleyeceğiz. Tabi bunun telafisini -eğer o tarihten önce gelirse- Karaköy'de Hakir'i keserek halledeceğiz. :)
Resim