Retaliation-YollugTigin-IıIıIYaMaNIıIıI Günlüğü

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi
Sunucu: Eminönü

Re: YaMaN-Retaliation Günlüğü

Mesaj gönderen Retaliation »

FiratCakiroglu yazdı: 14 Eyl 2017 21:33 Mezarlıktaki kardeşlerimizden ve geminin oradaki fare adam kankilerimizden bolca Semender Derisi düşürebilirsin.Ben o şekilde gidip gelerek yapmıştım kısa sürede ;)
Elimizde birtakım birikmiş var. Bakalım üstünü tamamlayabilecek miyiz. :)
Resim
Kullanıcı avatarı
ABERTHOL
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı

Mesaj gönderen ABERTHOL »

FiratCakiroglu yazdı: 14 Eyl 2017 21:33 Mezarlıktaki kardeşlerimizden ve geminin oradaki fare adam kankilerimizden bolca Semender Derisi düşürebilirsin.Ben o şekilde gidip gelerek yapmıştım kısa sürede ;)
Semender Derisi mi? O görevden benim ne çektiğimi bir ben, bir de yoldaşlarım bilir. :relieved:
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

ABERTHOL yazdı: 14 Eyl 2017 21:56
Semender Derisi mi? O görevden benim ne çektiğimi bir ben, bir de yoldaşlarım bilir. :relieved:
Sanırım bugün de biz çekeceğiz. :)
Resim
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders Of Anatolia
İletişim:

Mesaj gönderen FiratCakiroglu »

Retaliation yazdı: 15 Eyl 2017 08:13
ABERTHOL yazdı: 14 Eyl 2017 21:56
Sanırım bugün de biz çekeceğiz. :)
Resim
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim
ıTANRIKUTLUGı & ıTENGRİKUTLUGı
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Merhabalar;

Efenim bugün has karakterimizde oyundaydık. Hol'ün bohem havasından sıkıldığımız için bölge değiştirelim dedik. Ancak ne yazık ki aydınlık bir kısım bulamadık oyunda. Yine gün ışığına veda ederek bu sefer de Yeraltı'na geçtik. Burayı kısa tutarak gelişme kısmına geçelim efenim.

Şöyle geçen akşam biraz vakit geçirmek için oyuna girdiğim sırada, tahtaya şekil veren adam DERDUNKLE ile karşılaştım. Çalışmaları hakkında konuştuk. Kendisi çok başarılı bir zanaatkar. Başarılarının devamını diliyorum. :)

Resim

Gelelim bugüne; Bugün ise dediğimiz gibi Yeraltı'nda vakit geçirdik. Loncamızdan bir arkadaşımız asa basmak için girişimlere başlamış, ancak Klorotoksin bulamıyormuş. Ben de kısa zaman dilinde elimden geldiğince yardımcı olmaya çalıştım. Bu süre aralığında, şahsi görüşümden ötürü söylediğim, benim en çok kendisinde şanslı olduğum maden Mavi Topaz'ı çantamıza koyduk.

Resim

Sonunda asıl hedefimizi düşürmüş olduk. Akabinde hemen savaş 1'e geçerek loncadaşıma teslim ettim.

Resim

Eh tabi böyle oyun hataları olunca, bendeniz Reta'dan da kaçmıyor. Direkt basıyorum mizahi eksiyi. :)

Resim

Aşağıya akreplerin yanına geri indiğimizde ise, çıkmasına bir hayli şaşırdığım Alexanderite'yi, Bombacı Cin'in leşinin önünden alarak çantamıza koymuş olduk.

Resim

Uzun zamandır böyle bir şey yaşamamıştım. Ne oluyor yahu?

Resim

Şöyle lonca içi de küçük bir muziplik yapayım dedim. Bu yazdığımın peşine Hasan dostumun Hidralarla ilgili gördüğü garip rüya da bizi şaşırtmadı değil. :)

Resim

Son olarak da forum avatarımın, Half-Life oyunundaki G-Man olmasından mütevellit oyunda sıkça bu husustan selamlaştığım arkadaşla, bir türlü çıkmayan Half-Life 3 oyunu hakkında dertleştik. İKV ile göbek bağları beraber mi kesildi diyeceği de, İKV'ye de güncelleme geliyor.

Resim
*
Resim

Bugünlük de böylece bitmiş oldu. Esen kalmanız dileğiyle, selametle!
Resim
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Merhabalar;

Bugün canım sıkıldığım için oynadığım büyücüye geçerek görevlerini yaptım. Ancak bugünkü paylaşımlarım ne yazık ki ileride gelecek. Birkaç gündür bağlantı sorunu yaşıyorum. Bundan mütevellit oyuna girince fazla kalamıyorum. Kahrolası servisi tekrar arayıp tunç çağından mı geleceklerini sormam gerek.

Ayın 10'u ile 13'ü arasından paylaşımlarımızı yapıyoruz. Çeteci Mağara görevlerine devam ettik. Direnç puanlarımızın hepsini Elektriğe vererek Sultanları öldürdük. Akabinde bir Lodos neferinden yardım alarak Dev Ana'nın Gözdesini de harcadık.

Resim

Ardından Komutan bizi Sahaf Necmi'ye göndererek, 91 faciasının daha detayını öğrenmemiz konusunda bilinçlendirdi. Ona uğradığımızda Cevriye Sultan görevini aldık. Oradan da Recep Dayı'ya geçerek 91 faciası hakkında tamamen bilgi sahibi olduk.

Resim

Bir başka Lodos neferinin yardımıyla Cevriye Sultan'a tere sattık. Elektrik yüklü naaşı toprakla buluşunca nötrlendi. ;)

Resim

Sahaf Necmi'ye döndüğümüzde bir sevinç galeyana gelmişti. Davullara vuruldu, zurnalar çalındı. Ne oluyor demeye kalmadan Necmi Bey tarafından elimize bir tane ayakkabı iliştirildi.

Resim

Sevince boğulduğumuz hatta ramak kala sevinçten öleceğimiz sıra kendimizi zor attık Eminönü sokaklarına. Herkeste bir bayram havası hakimdi. Yüzümüze gülümsemeler, şarkılar, türküler eksik olmuyordu. Komutan'a uğrayarak bu işin sonunun geldiğini düşündük. Ancak Komutan, belli etmese de sevinçliydi. "Sen dur hele şimdi." diyerek bizi Balıkçıya yolladı. Balıkçıya gittiğimizde de yere kurulmuş rakı-balık sofrası kurulmuştu. Afiyetle yedik de reelde ikisinden de haz etmem. :)

Resim

Bugünlük de böylece bitmiş oldu. Esen kalmanız dileğiyle, selametle!
Resim
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders Of Anatolia
İletişim:

Mesaj gönderen FiratCakiroglu »

Retaliation yazdı: 18 Eyl 2017 19:00
Balıkçıya yolladı. Balıkçıya gittiğimizde de yere kurulmuş rakı-balık sofrası kurulmuştu. Afiyetle yedik de reelde ikisinden de haz etmem. :)
Resim
Furkancığım sana seni kınadığımı söylemiş miydim evvelde ? :grin:
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim
ıTANRIKUTLUGı & ıTENGRİKUTLUGı
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

FiratCakiroglu yazdı: 18 Eyl 2017 19:55
Retaliation yazdı: 18 Eyl 2017 19:00
Balıkçıya yolladı. Balıkçıya gittiğimizde de yere kurulmuş rakı-balık sofrası kurulmuştu. Afiyetle yedik de reelde ikisinden de haz etmem. :)
Resim
Furkancığım sana seni kınadığımı söylemiş miydim evvelde ? :grin:
Daha dün işitti dediğini aha şu naçiz kulacıklarım. :)
Resim
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu
Lonca: Kök Tengri

Mesaj gönderen SPIEGLEIN »

Öncelikle günlüğünüz çok güzel uzun zamandır takip ediyorum sanırım yorum atmak kendimi görünce nasip oldu =)
Gizemli karakterinin gelişimini merakla bekliyorum.

Bu arada düşünceniz ve yorumunuz için teşekkür ederim :blush: :blush: :heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes:
Retaliation yazdı: 16 Eyl 2017 17:56
Merhabalar;

Efenim bugün has karakterimizde oyundaydık. Hol'ün bohem havasından sıkıldığımız için bölge değiştirelim dedik. Ancak ne yazık ki aydınlık bir kısım bulamadık oyunda. Yine gün ışığına veda ederek bu sefer de Yeraltı'na geçtik. Burayı kısa tutarak gelişme kısmına geçelim efenim.

Şöyle geçen akşam biraz vakit geçirmek için oyuna girdiğim sırada, tahtaya şekil veren adam DERDUNKLE ile karşılaştım. Çalışmaları hakkında konuştuk. Kendisi çok başarılı bir zanaatkar. Başarılarının devamını diliyorum. :)

Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

SPIEGLEIN yazdı: 19 Eyl 2017 21:22 Öncelikle günlüğünüz çok güzel uzun zamandır takip ediyorum sanırım yorum atmak kendimi görünce nasip oldu =)
Gizemli karakterinin gelişimini merakla bekliyorum.

Bu arada düşünceniz ve yorumunuz için teşekkür ederim :blush: :blush: :heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes:
Retaliation yazdı: 16 Eyl 2017 17:56
Merhabalar;

Resim
İyi dilekleriniz için teşekkür ederim. :)
Resim