Retaliation-YollugTigin-IıIıIYaMaNIıIıI Günlüğü

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi
Sunucu: Eminönü

Re: YaMaN-Retaliation Günlüğü

Mesaj gönderen Retaliation »

AFRASiYAB yazdı: 03 Eyl 2017 15:56 Nice güzel yılların, nice güzel yaşların olsun genç nefer. :relaxed:
Teşekkür ederim efenim. :)
FiratCakiroglu yazdı: 03 Eyl 2017 16:24 Doğum günün mübarek olsun :slightly_smiling_face:
Amin, cümlemizin inşallah. >:)
Resim
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Merhabalar;

Birkaç gün şehir dışında tatilin ardından İKV platformuna geri döndük efenim. Döndüğümüzde de içimizde birtakım hevesler galeyana geldi. Hasan dostumun da yeni bir savaşçı edindiği gördüm. Aylardır hayalini kurduğu tipte ve özellikte karaktere sahip. Kendisine buradan tekrardan hayırlı olmasını diliyorum. Aslında ona, yerine getiremediğim bir sözüm vardı. Gökbörü isimli savaşçısının bölgelerde dizilmesinde kendisine yardımcı olacaktım ancak oyuna girme fırsatı bulamamıştım. İçimde, sözümü tutamamaktan ötürü oluşan vicdan azabından dolayı ona bir mesaj atmak istedim...

Ardından gece saatleri kendisiyle konuşmaya başladık. Kendisine durumu arz ettim. Başta 'De git işine' dercesine tepki alsam da ben ısrarımı sürdürdüm. Bakınız, bu da konuşmalara dair fotoğraf. :)

Resim

Sonra oyuna girdik. Grup kurma aşamalarına başladık. Kendisinin takı bakımından sadece Evocati'nin Koruması Kolye'si eksikti. Biz grup kurana dek, uzun zamandır görüşemediğimizden ötürü bir fotoğraf çekildik. :)

Resim

Bilmem kimsenin Düşünen Adam ve Motorin'den eksiği var mıydı, ancak biz yine de sıfır insafla bölgeyi adeta talan ettik. Motorin Beyler yine bonkördü. Eksiğim olmasam da "Açsındır, al şu bir parça yüzüğü." diyerek, gözüme gözüme bir adet yüzük iliştirdi.

Resim

Kenan Beyler durur mu?(!) Motorin kim diyerek, çantamıza birkaç iksir attı. Anlayacağınız gereksiz atar yaptı, yapmasına da gerek yoktu. Sakinleştirin küçük enişteyi! :relieved: :smirk:

Resim

Veee mutlu son... Saat 16.00'a kadar zaman biçtiğimiz dilimde, henüz ikinci turda Hasan dostumun eksiğini tamamlayarak, yüzümüz mutlu bölgeden ayrıldık. O, Allahu Ekber nidalarıyla sevinirken, ben ise vefa borcumu ödediğim için huzurluydum. :)

Resim

Eh tabi malumunuz dün doğum günümdü efenim. Ender Ağabey de bundan mütevellit bir adet hançer etti bize. Çok hoş görünüyor, efsunu da beni büyüledi. Buradan kendisine teşekkürlerimi sunuyorum. :*

Resim

Ardından sitemkar bir mizahla "Bir benim eksiğim var şu Kenan'dan." diyerek ajitasyon yaptım anlayacağınız. Aylardır düşmedi meret ki, bugün de Baş-ı Boş döndük. İki tur da savaşçı ile giriş yaptım. Grubumuz dört kişi olmasına rağmen gruptaki ikinci ve son büyücü dostumuz eksiklerini tamamladı. Bunları bir kenara bırakalım; içeride Düşünen Adam'la garip bir anı yaşadık. Savaşçının yetenekleri arasında ne kışkırtma ne de nara bulunmakta. Ben de karşıya geçebilmek için Haydar'ı yani benim evcil ayımı saldım. Düşünen Adam, Haydar'ı öldürdü ancak hala saldırı aksiyonu hareketinde durmaya devam etti. Sonra ne oldu? Sonra ayva ağacı dolu bahçesine veletler dadanmış yaşlı amca gibi üzerime geldi. Biz ise can havli ile oradan kaçtık.

Resim

Bugünlük de böylece bitmiş oldu. Esen kalmanız dileğiyle, selametle!
Resim
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders Of Anatolia
İletişim:

Mesaj gönderen FiratCakiroglu »

Retaliation yazdı: 04 Eyl 2017 19:17
Veee mutlu son... Saat 16.00'a kadar zaman biçtiğimiz dilimde, henüz ikinci turda Hasan dostumun eksiğini tamamlayarak, yüzümüz mutlu bölgeden ayrıldık. O, Allahu Ekber nidalarıyla sevinirken, ben ise vefa borcumu ödediğim için huzurluydum. :)
Resim
Teşekkür ederim Furkancım , 1 2 el demiştim.İkinci turda düşürmüş olduk ;) Bu durumu kıskananlar varmış , az evvel kulağıma geldi kuşlar sağolsun.Çatlasınlar mı diyelim ne diyelim :)

Ayrıca , ifşanı servis etmek üzereyim artık.Yoğun istek var :D

Resim
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim
ıTANRIKUTLUGı & ıTENGRİKUTLUGı
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

FiratCakiroglu yazdı: 04 Eyl 2017 22:21
Resim

Teşekkür ederim Furkancım , 1 2 el demiştim.İkinci turda düşürmüş olduk ;) Bu durumu kıskananlar varmış , az evvel kulağıma geldi kuşlar sağolsun.Çatlasınlar mı diyelim ne diyelim :)
Aldırma gönül aldırma. :)
FiratCakiroglu yazdı: 04 Eyl 2017 22:21 Ayrıca , ifşanı servis etmek üzereyim artık.Yoğun istek var :D

Resim
Demek öyle. :relieved: >:)
Resim
romendiyojen
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Huzursuzluğum

Mesaj gönderen romendiyojen »

Resim

Resim
Hissediyorum Yakında Bulacağım Pay Koparan Beyi :)
Bu Arada özür dileyerek Iyiki dogdun FuryKhan :)
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

romendiyojen yazdı: 05 Eyl 2017 01:12
Resim

Resim
Hissediyorum Yakında Bulacağım Pay Koparan Beyi :)
Bu Arada özür dileyerek Iyiki dogdun FuryKhan :)
Duyuyorum, görüyorum bir gün gelecek Dönence biliyorum. :)

Estağfurullah ne özrü. Teşekkür ederim iyi dileğin için dostum. :)
Resim
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Merhabalar;

Bugün de gizemli karakterimizle giriş yaptık oyuna. Aslına bakarsanız bugün değil de önceki günlerden diyelim. Birkaç gün, bayram vesilesi ile şehir dışına çıktım. Bundan mütevellit biraz geriden geleceğiz. Bu arada karakter hakkında bilgi vereyim; geçici bir süre için oynuyorum. Sadece oyuna şu günler artan hazzımı doyasıya almak için açtığım bir karakter.

Geçtiğimiz güne de Fare Adam görevleri ile başladık. Kısa bir sürenin ardından görevimizi bitirerek Komutandan olumlu bir takdir alarak Arzuhalci'ye görünmeye gittik.

Resim

Akabinde Arzuhalci'den de Kitabe [27] görevini alarak, Labirentteki örümcek sembolünün önünde, takım arkadaşlarımı beklemeye başladım.

Resim

Savaşçı bir neferin yardımıyla da görevimizi layığıyla yerine getirdik.

Resim

Ardından bölgede gördüğümüz Fakebüyücü adlı büyücünün yardımıyla Philotheos'un Salonu görevini yaptık. Bu görevi yapınca, artık işlerin rahatladığının farkındaydık.

Resim

Tılsım [30] görevini de, Fakebüyücü adlı neferin yardımıyla da yaparak, Arzuhalci'nin bize vaat ettiği şaheser asayı, Işık Hanım'dan teslim aldık.

Resim

Ardından Mısır Çarşısı'ndaki esnafa yardımcı olalım dedik. Rüstem, örsüne vura vura yeni bir kabiliyet kazanmış: "Eminönü'nde olan biteni dinlemek!" Heyyyyy genç kardeşim, sen kimsin ya... Pardon! Hey genç kardeşim, duydum ki yeni yer keşfetmişsin. Eski silahları merak ederim. Hadi bir koşu git al gel deyiverdi. Biz de Labirentin yolunu tekrardan tuttuk.

Resim

Mızrak görevini alırken, Şevket Bey'den de Güçlü Zehir [27] görevini almıştım. Onu da yakınlardaki bir ruh taşının oradaki Kan Örümcekleri ile yerine getirerek iki görevi de teslim ettik.

Resim

Rüstem Usta, gönlü bol adam!

Resim

Daha Güçlü Zehir [28] görevini de tamamladıktan sonra artık bize yol olarak Meteor Yol'u [29] gözüktü.
Koştuk bir koşu Agah Amca'nın yanına. Agah Bey malumatı verdi ve Komutana görünmemizi söyledi.

Resim

Meteor Bölgesi'ne giriş yaparak ve üç beş küçük görevi de yerine getirerek güne noktayı koymuş olduk.

Resim

Bugün de böylece bitmiş oldu. Esen kalmanız dileğiyle, selametle!
Resim
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Mesaj gönderen BayTerapi »

Seni bulaceeeeğğğaaaammm :') :')
kedi
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

BayTerapi yazdı: 06 Eyl 2017 02:58 Seni bulaceeeeğğğaaaammm :') :')
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Merhabalar;

Bugün çok kısa bir süre oyunda kalabildik. Zira oyundaki materyallerin fiyatının ne kadar düşüşte olduğunu görünce Hol'e inip para kasma sevdam tükendi. Bu arada borcum bitti. Artık sıfır borçla oyuna devam edeceğim. Kısa keserek gelişme kısmına geçelim.

Hol girişten ocağa inerken, elimde kalan fazla Hol materyalleri için Lodos bir arkadaş için anlaştık. Ray başında toplanmak için söz verdiğimiz esnada oyunda fps 0'a indi, ekranım 3-4 saniye dondu. Ekran donmadan saliseler önce attığım elektrik, bir örümceği öldürdü. Ekran kendine geldiğinde ise, örümcek hala ayaktaydı ancak TAB'la seçilemez durumdaydı.
:)

Resim

Şöyle de ticaretimizi gerçekleştirerek sıcak parayı kasamıza koyduk.

Resim

Uzun zamandır arayışta olduğum Fevzi Bey Modeli Solucan Modeli *'lı setin Ceketini ve kolyesini bulabildim. Satan arkadaş, batan geminin malları bunlar deyince birazcık ucuzdan bıraktı.

Resim

Bugünlük de böylece bitmiş oldu. Esen kalmanız dileğiyle, selametle!
Resim