Retaliation-YollugTigin-IıIıIYaMaNIıIıI Günlüğü

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Plafect00
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Eminönü
Lonca: Gizit

Re: Retaliation-YollugTigin-IıIıIYaMaNIıIıI Günlüğü

Mesaj gönderen Plafect00 »

Her geçen sene günlük yarışması daha da zorlaşıyor. Tebrikler dostum, derecen kaç olursa olsun bu günlük forumun en büyük günlüğü. Sen devam ettikçe bizler okuyacağız.
ERG

Erg, insanı ele geçirebilen çok tehlikeli bir güçtür. Şimdi görüyorum ki para ondan da betermiş.

Fazıl SARRAFOĞLU
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Mesaj gönderen Retaliation »

Plafect00 yazdı: 17 Ara 2017 17:08 Her geçen sene günlük yarışması daha da zorlaşıyor. Tebrikler dostum, derecen kaç olursa olsun bu günlük forumun en büyük günlüğü. Sen devam ettikçe bizler okuyacağız.
İyi dileklerin için teşekkür ederim dostum. :)
Resim
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders Of Anatolia
İletişim:

Mesaj gönderen FiratCakiroglu »

Forum tarihinde 270bin görüntülenme alan bir konu daha yoktur diye tahmin ediyorum.Tehlikeli bir kıyamet yazarısın :relaxed:
Yeni karakter karizmatik olmuş *lı itemler ile.Şansı bol olsun.Maşallah diyelim. :)
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim
ıTANRIKUTLUGı & ıTENGRİKUTLUGı
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

FiratCakiroglu yazdı: 17 Ara 2017 17:52 Forum tarihinde 270bin görüntülenme alan bir konu daha yoktur diye tahmin ediyorum.Tehlikeli bir kıyamet yazarısın :relaxed:
Yeni karakter karizmatik olmuş *lı itemler ile.Şansı bol olsun.Maşallah diyelim. :)
İyi dileklerin için teşekkür ederim başkan. Aylar öncesinde 100. sayfa ve 1000. iletiye ulaştığımızda Kıyamet Günlükleri için güzel bir an olmuştu. Akabinde buna ek olarak senin de dediğin gibi görüntülenme oranımız bir hayli yüksek. Hep farklı bir şey yapmayı, olağan dışılığı sevdim. Bu etkinlikte de böyle bir şey denedim lakin beceremedim. Yine de şükürler olsun,
şaheser eşya. :heart_eyes: Tam yazmak için umutsuzluğa düştüğümüzde çıkagelen güncelleme ile tohumlarımız yeşerdi. Kısmet olursa daha nice nice yazacağız. Bu arada karaktere az şaheser düşse daha iyi olur ama *'lı ceket ve eldiven görünüm bakımından çok hoşuma gidiyor. :)
Resim
MainPower
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen MainPower »

Hocam mükemmel bir günlük olmuş ya.Sabah başladım okumaya şuan 24.sayfadayım.İnşallah bittirmezsin bu konuyu boşuna okumayayım :)
Kullanıcı avatarı
gullucex
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen gullucex »

Tebrik ederim :relaxed:
birdakikaafkyım
Tonbalık
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

gullucex yazdı: 18 Ara 2017 16:07 Tebrik ederim :relaxed:
Teşekkür ederim. :)
MainPower yazdı: 18 Ara 2017 11:30 Hocam mükemmel bir günlük olmuş ya.Sabah başladım okumaya şuan 24.sayfadayım.İnşallah bittirmezsin bu konuyu boşuna okumayayım :)
Parmaklarımız kopmadıkça, beynimiz havaya uçup fikirler kanla taşmadıkça ve en önemlisi oyun baki kaldığı sürece bu sayfalara hala mürekkep damlatacağımızdan şüpheniz olmasın. :)
Resim
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Merhabalar;

Artık benimle "Yüzüğün yok" deyip hunharca kanallardan ellerindekileri yansıtmayacaklar! Artık bana gülmeyecekler! Artık benimle dalga geçmeyecekler! Çünkü... Çünkü o burada! Üçüncülükle talep ettiğimiz Nucleus Yüzük, Çirkinler Güzeli, kabak kafa Reta Bey'imizin eline ulaşmış oldu. Zaten Arz Klanında bölge sorunu yaşarken, gelen bu hediye beni sevindirdi. Lakin yeni gelen güncellemede yeni eşyaların olacağı söylenince birazcık hevesim kaçtı tabi. Neyse, keyfini çıkartmaya bakalım.

Resim

Esen kalmanız dileğiyle, selametle!
Resim
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu
Lonca: Kök Tengri

Mesaj gönderen SPIEGLEIN »

Retaliation yazdı: 23 Ara 2017 18:11
Merhabalar;

Artık benimle "Yüzüğün yok" deyip hunharca kanallardan ellerindekileri yansıtmayacaklar! Artık bana gülmeyecekler! Artık benimle dalga geçmeyecekler! Çünkü... Çünkü o burada! Üçüncülükle talep ettiğimiz Nucleus Yüzük, Çirkinler Güzeli, kabak kafa Reta Bey'imizin eline ulaşmış oldu. Zaten Arz Klanında bölge sorunu yaşarken, gelen bu hediye beni sevindirdi. Lakin yeni gelen güncellemede yeni eşyaların olacağı söylenince birazcık hevesim kaçtı tabi. Neyse, keyfini çıkartmaya bakalım.

Resim

Üstünüzde eskimesi dileğiyle :)

Ne kadar ayıpp kim yansıtıyordu :thinking_face:
Resim
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

SPIEGLEIN yazdı: 23 Ara 2017 18:28
Retaliation yazdı: 23 Ara 2017 18:11
Merhabalar;

Resim

Üstünüzde eskimesi dileğiyle :)

Ne kadar ayıpp kim yansıtıyordu :thinking_face:
Teşekkür ederim Metin Hocam.

V.A. kod adlı bir şahıs. :) Ayrıca zamanında Anıl diye bir dostum vardı. Siyasi sebeplerden ötürü aramız bozulmadan önce devamlı
Alternatör ve Nucleus Yüzükleri yansıtıp dururdu. Alternatör düşse de Nucleus düşmemişti, etkinlik ile edinmiş olduk. :)
Resim