Retaliation-YollugTigin-IıIıIYaMaNIıIıI Günlüğü

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Re: Retaliation-YollugTigin-IıIıIYaMaNIıIıI Günlüğü

Mesaj gönderen BayTerapi »

TOLGA yazdı: 09 Nis 2019 02:06
BayTerapi yazdı: 09 Nis 2019 00:37
TOLGA yazdı: 09 Nis 2019 00:31
BayTerapi yazdı: 09 Nis 2019 00:29
TOLGA yazdı: 08 Nis 2019 23:46
Furkan'ın oyunu bırakmasına mı üzüleyim bu konunun üstüne senin damarımıza basmana mı? :grin:
Sal gitsin gözyaşlarını.. :)
Battı balık yan gider. Sal gitsin. ':)
Eski ortam olsa, eski sistem olsa oynanmaz mı ya, güzelim oyun.. Kader buymuş.
Şşş! Girme oralara, tadımız kaçmasın.
Peki.. haklısın.
kedi
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Retaliation »

BayTerapi yazdı: 08 Nis 2019 23:38 Özledim be.. özledim o eski ortamları, bir sürü insanın birlikte yaptığı görevleri..
Furkan'ın oyunu bırakmasına mı üzüleyim bu konunun üstüne senin damarımıza basmana mı? :grin:
İKV bırakılmaz sadece ara verilir denilen klişe bir söz var Tolga, bizimkisi de o hesap. :) Oyunu oynamıyor olabilirim ama açıp görev metinlerini, müziklerini aynı heyecanla dinliyorum. Kederleniyoruz ister istemez. Sonra tebessüm edip "Vay be!" diyebiliyoruz. Hepsi olmasa da yazdıklarımın çoğu aklımdadır. Satırlar arasında siz güzel insanların olması da ayrı bir keyif. Belki bunca zaman bu oyunumuz bir pişmanlık, belki bir zevk olacak ama kurulan o güzel bağ ve iletişim hatıralarda hep olumlu kalacak. :)
BayTerapi yazdı: 08 Nis 2019 23:38 Özledim be.. özledim o eski ortamları, bir sürü insanın birlikte yaptığı görevleri..
Murat sana da "Ağla açılırsın" klişesi ile yanıt vermek isterim. :) Güya ben şu dönemler çok ağlıyorum. İKV'ye ayıracağım zamanı üniversite sınavına ayırıyor olsaydım şu an lise ortalaması taban yapan arkadaşlarımın Instagram'dan keyifli vakitlerini izlerken onlara eşlik edebilirdim ama aptallık işte. Geç de olsa bilincine varmak iyi oluyor. Nasıl biz Gaffar'ı öldürdüğümüzde masumluğuna tanık oluyorsak, sevdiğimiz işin mesleğini yaparken "Ya sen diplomasızsın" denildiğinde anlıyorsun gerçekleri. Sözüm ona Gaffar'ı öldürdükten sonra keş haline dönen neferimiz gibi olmamayı hedef belirledim kendime. Yani hayatımı mahveden İKV, aynı zamanda bir kılavuz da oldu bana. Çabalıyorum, hala da çabalamaya devam edeceğim. Bu sene üçüncü defa üniversite sınavına gireceğim. Yaş 20, evet belki biraz geciktim ama hiçbir şey için geç değil diyen çevremde onca insan var. Ne diyordu Çemberlitaş Teaser sonunda "Son gün geldiğinde biz de oyunumuzu oynayacağız; iki ters, bir düz!" Biz de inşallah oynayacağız oyunumuzu. :)

Retaliation yazdı: 25 Ara 2018 18:47
Merhaba;

Bugün 25 Aralık ve sanırım en doğru günün bu olacağını düşündüm. Ancak öncesinde de çok aktifdeğildim ama dostlar, oyuna bir taş eklenene kadar oynamama kararı aldım. Büyük ihtimal ekleneceğini düşünmüyorum bundan dolayı bırakmış gibi oluyorum ama maalesef sevdiğimiz şeylere de git demeliyiz. Ara ara gelip burada dertleşmek için yazabilirim. Sözüm ona reel yaşantımda olanlar. Belki beraber güler, beraber ağlarız. Sevgilerimle.
Furkan YAMAN "Retaliation"
Dipnot:

Bu günlükte geçmişten bugüne çok yol kat edip çok yaş alarak çok yorulduğumu görüyorum. Hepinizi seviyorum. Eğer görüşmek isterseniz özelden bana yazabilirsiniz. Telefonlaşırız bile. Esen kalın...
Resim
Kullanıcı avatarı
TOLGA
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen TOLGA »

Retaliation yazdı: 10 Nis 2019 18:32
İKV bırakılmaz sadece ara verilir denilen klişe bir söz var Tolga, bizimkisi de o hesap. :) Oyunu oynamıyor olabilirim ama açıp görev metinlerini, müziklerini aynı heyecanla dinliyorum. Kederleniyoruz ister istemez. Sonra tebessüm edip "Vay be!" diyebiliyoruz. Hepsi olmasa da yazdıklarımın çoğu aklımdadır. Satırlar arasında siz güzel insanların olması da ayrı bir keyif. Belki bunca zaman bu oyunumuz bir pişmanlık, belki bir zevk olacak ama kurulan o güzel bağ ve iletişim hatıralarda hep olumlu kalacak. :)
Murat sana da "Ağla açılırsın" klişesi ile yanıt vermek isterim. :) Güya ben şu dönemler çok ağlıyorum. İKV'ye ayıracağım zamanı üniversite sınavına ayırıyor olsaydım şu an lise ortalaması taban yapan arkadaşlarımın Instagram'dan keyifli vakitlerini izlerken onlara eşlik edebilirdim ama aptallık işte. Geç de olsa bilincine varmak iyi oluyor. Nasıl biz Gaffar'ı öldürdüğümüzde masumluğuna tanık oluyorsak, sevdiğimiz işin mesleğini yaparken "Ya sen diplomasızsın" denildiğinde anlıyorsun gerçekleri. Sözüm ona Gaffar'ı öldürdükten sonra keş haline dönen neferimiz gibi olmamayı hedef belirledim kendime. Yani hayatımı mahveden İKV, aynı zamanda bir kılavuz da oldu bana. Çabalıyorum, hala da çabalamaya devam edeceğim. Bu sene üçüncü defa üniversite sınavına gireceğim. Yaş 20, evet belki biraz geciktim ama hiçbir şey için geç değil diyen çevremde onca insan var. Ne diyordu Çemberlitaş Teaser sonunda "Son gün geldiğinde biz de oyunumuzu oynayacağız; iki ters, bir düz!" Biz de inşallah oynayacağız oyunumuzu. :)

Merhaba;

Bugün 25 Aralık ve sanırım en doğru günün bu olacağını düşündüm. Ancak öncesinde de çok aktifdeğildim ama dostlar, oyuna bir taş eklenene kadar oynamama kararı aldım. Büyük ihtimal ekleneceğini düşünmüyorum bundan dolayı bırakmış gibi oluyorum ama maalesef sevdiğimiz şeylere de git demeliyiz. Ara ara gelip burada dertleşmek için yazabilirim. Sözüm ona reel yaşantımda olanlar. Belki beraber güler, beraber ağlarız. Sevgilerimle.
Dipnot:

Bu günlükte geçmişten bugüne çok yol kat edip çok yaş alarak çok yorulduğumu görüyorum. Hepinizi seviyorum. Eğer görüşmek isterseniz özelden bana yazabilirsiniz. Telefonlaşırız bile. Esen kalın...
Hani diyorsun ya İKV bırakılmaz ara verilir diye. Bu sözüne şu şarkıyla karşılık vermek istiyorum.

Yaş kaç olursa olsun kadim dostum, erişilecek hedef her zaman ilk günkü gibidir. Hayırlısıyla bu sene güzel bir yeri kazanmanı temenni ediyorum. Sakarya'da okuyorum eğer bölümün burada varsa burada bir dostun olduğunu yabancılık çekmeden birinci sınıfında dahi dördüncü sınıfmış gibi davranabileceğin rahat ve hazır bir ortamın vardır bunu bilmeni isterim. Haydi selametle.
Resim
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

TOLGA yazdı: 10 Nis 2019 21:54
Retaliation yazdı: 10 Nis 2019 18:32

Merhaba;

Dipnot:

Hani diyorsun ya İKV bırakılmaz ara verilir diye. Bu sözüne şu şarkıyla karşılık vermek istiyorum.

Yaş kaç olursa olsun kadim dostum, erişilecek hedef her zaman ilk günkü gibidir. Hayırlısıyla bu sene güzel bir yeri kazanmanı temenni ediyorum. Sakarya'da okuyorum eğer bölümün burada varsa burada bir dostun olduğunu yabancılık çekmeden birinci sınıfında dahi dördüncü sınıfmış gibi davranabileceğin rahat ve hazır bir ortamın vardır bunu bilmeni isterim. Haydi selametle.
Çok teşekkür ederim dostum. İnşallah kazasız belasız sınavı atlatarak tercih aşamasında mutabık bir karar verebilirim.
Resim
Kullanıcı avatarı
TOLGA
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen TOLGA »

Retaliation yazdı: 10 Nis 2019 22:03 Çok teşekkür ederim dostum. İnşallah kazasız belasız sınavı atlatarak tercih aşamasında mutabık bir karar verebilirim.
Teşekkür bizden efendim. Güzel haberlerini bekliyor olacağım. Hayırlı akşamlar.
Resim
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders Of Anatolia
İletişim:

Mesaj gönderen FiratCakiroglu »

Aslında günümüzde ha üniversite mezunu ha lise mezunu farketmiyor. Her sınıftan işsiz ordusu var. Bakma sadece 'kağıt parçası' olan diploma veriyorlar o da kendimizle övünelim diye.

Umarım güzel bir puanla güzel bir bölüme yerleşirsin Furkan. Yırt kefeni. :relaxed:
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim
ıTANRIKUTLUGı & ıTENGRİKUTLUGı
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

FiratCakiroglu yazdı: 13 Nis 2019 16:54 Aslında günümüzde ha üniversite mezunu ha lise mezunu farketmiyor. Her sınıftan işsiz ordusu var. Bakma sadece 'kağıt parçası' olan diploma veriyorlar o da kendimizle övünelim diye.

Umarım güzel bir puanla güzel bir bölüme yerleşirsin Furkan. Yırt kefeni. :relaxed:
Maalesef o kağıt parçası olmadan bildiğin bir konu hakkında dahi yorum yapamıyorsun Hasan dostum. Seni kale almıyorlar, küçümsüyorlar. Ne yazık ki almak zorunlu oluyor. İyi temennilerin için teşekkür ederim. Buradaki herkes için hayırlı şeyler olmasını diliyorum.
Resim
Kullanıcı avatarı
BenKutto
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: ÇaRŞı

Mesaj gönderen BenKutto »

Geçen gece tekrardan baştan sona okudum günlüğü,ilk günkü heyecanla.Gözlerimiz seni arıyor Reta.Galiba mürekkebin bitti :unamused:
Resim
Kullanıcı avatarı
Newbie
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen Newbie »

Zamanında foruma kayıt olmayı bilmeyip okuduğum günlüğü yine satır satır okudum. Okudukça eski İKV zamanım aklıma geldi...

Üniversite sınavında başarılar dilerim dostum...
Düşünmek için vakit kalmadı...
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

BenKutto yazdı: 11 Haz 2019 10:22 Geçen gece tekrardan baştan sona okudum günlüğü,ilk günkü heyecanla.Gözlerimiz seni arıyor Reta.Galiba mürekkebin bitti :unamused:
Mürekkebimizin bittiğini düşünmüyorum dostum, sadece uzun bir virgül bıraktık, mecburiyetten...
Newbie yazdı: 11 Haz 2019 23:38 Zamanında foruma kayıt olmayı bilmeyip okuduğum günlüğü yine satır satır okudum. Okudukça eski İKV zamanım aklıma geldi...

Üniversite sınavında başarılar dilerim dostum...
İyi dileklerin için teşekkür ederim dostum.
Resim