Retaliation-YollugTigin-IıIıIYaMaNIıIıI Günlüğü

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi
Sunucu: Eminönü

Re: YaMaN-Retaliation Günlüğü

Mesaj gönderen Retaliation »

Merhabalar;

Bugün pasif bir gün oldu. Zira hem oyunda lag vardı hem de piyasalar alt üst olmuştu. Elimde bulunan birkaç Hol madenini satamadım. Açıkça söylemek gerekirse bugün o oynama hevesim yoktu. Ta ki işler bir nebze kızışana dek. Lodosların Arz Sancağına baskın yaptığını görünce, birkaç kişi olarak bir direnişe başladık ve düşmanımızı geri püskürttük. Detaylara aşağıda devam etmek isteyerek burayı bitiriyorum.

Efenim Klandan yapılan bir çağrı üzerine Eminönü sokaklarına attık kendimizi. Zaten aylak aylak oyunda dolaşıyordum, bu savaşın bana iyi geleceğini düşündüm. Yeri geldi üstünlük kurduk, yeri geldi devrildik. Ancak en fazla toplam altı kişilik sayımızla, nice Lodos neferine kafa tuttuk. Onların bizim Arz Sancağımızı basmasıyla serüven, Lodos Kalesi'ndeki muhafızların önüne kadar taşındı. Lakin yine de sayıları çok oldukları için bizi güzelce geri püskürttüler. Mısır Çarşısı'nda bekleyişte iken ara ara devriyeler attık. Yeri geldi Bankacı'da, yeri geldi Haseki'de Lodos neferleri ile cenge tutulduk. Ardından şifamızın be iki savaşçımızın oyundan kısa süreliğine ayrılmasıyla biz çok ağır darbeler yiyerek Komutan'a kadar geriledik. Bundan sonra hücum onlarındı. Sancağımıza ilerlediler, başarılı oldular ancak 'Savaşta her şey mübahtır.' derler. Biz de akıllı davranarak onları geri püskürttük. Karşı saldırıya geçtik ve defettik. Ardından biten karizmamı görünce oyundan yavaş yavaş çıkış yapma vaktinin geldiğini gördüm ve müsaade isteyerek oyundan ayrıldım.

Resim
*
Resim
*
Resim
*
Resim
*
Resim
*
Resim
*
Resim
*
Resim

Bugünlük de böylece bitmiş oldu. Esen kalmanız dileğiyle, selametle!
Resim
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Mesaj gönderen BayTerapi »

Şu son 1 2 haftadır benim de oyuna giresim hiç gelmedi.
kedi
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Merhabalar;

Uykusuzluktan ölüyorum dostlar. Pazar günüm hiç oldu adeta. Sabah 8'de evdeydim ve 24 saati aşşkındır uyumuyorum. Sabrediyoruz, Allah yardımcımız olsun. Umarım hedeflerime ulaşırım. Her neyse, oyunda bir iki saat girip materyal avcılığı yaparak güne son noktayı koydum. Şaşırtıcı derecede yüzümüz güldü. Şu sıralar piyasalar ölü diye sadece stok yapmakla yetiniyoruz. Borcumuzun bitmesine de çok az kaldı. İnşallah her şeyi rayına oturtarak tutunmaya çalışırız diyorum ve gelişme kısmına geçiyorum.

Efenim şöyle Ada maceramızdan düşen saf nitelikteki materyaller. Dahası var ama onlar, bunlardan da önemli. :)
Resim
*
Resim
*
Resim
*
Resim
*
Resim
*
Resim

Sarhoş emsali gözlerle oyunda takılırken çıkan bir adet Şelit gözümüzü kısmen açmış oldu. :)
Resim

Tabi bir adet İridyum bulmak, bir adet Şelit'den daha zor. Şu sıralar piyasa sıkıntılı olsa da, İridyum'un güzel bir fiyatı olacağını düşünüyorum.
Resim

Gözler %75 açık dolaşıyorduk artık. Arada esniyor olsam da bir umutla sağda solda ne varsa toplamaya çalışıyordum. Gözleri %100 oranında açan ise bir adet Dört Yapraklı Yonca oldu. :)
Resim

Gözleri açılınca, hamdolsun rızkımız da açıldı. Eminönü sokaklarına indiğimizde iki adet Saf Altın düşürerek güne noktayı koymuş olduk.
Resim
*
Resim

Bugünlük de böylece bitmiş oldu. Esen kalmanız dileğiyle, selametle!
Resim
Kullanıcı avatarı
Xxpromanxx
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Lodos

Mesaj gönderen Xxpromanxx »

Günlüğünüzü takipteyim, devamını bekliyoruz.Bol kazançlar dilerim :grin:
"Hayat felsefem İslam'dır.İslamın izini süren her birey başarıya ulaşır..."
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Xxpromanxx yazdı: 20 Ağu 2017 19:11 Günlüğünüzü takipteyim, devamını bekliyoruz.Bol kazançlar dilerim :grin:
Teşekkür ederim dostum. :)
Resim
Kullanıcı avatarı
92Gner
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Merkez Tehlike

Mesaj gönderen 92Gner »

Bol kazançlar diliyorum günluğunüzu yeni takip etmeye başladım :)
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

92Gner yazdı: 22 Ağu 2017 22:12 Bol kazançlar diliyorum günluğunüzu yeni takip etmeye başladım :)
Teşekkür ederim dostum. Uzun bir serüven seni bekliyor olacak. Umarım sıkılmadan okursun. :)
Resim
Kullanıcı avatarı
92Gner
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Merkez Tehlike

Mesaj gönderen 92Gner »

Retaliation yazdı: 22 Ağu 2017 22:21
92Gner yazdı: 22 Ağu 2017 22:12 Bol kazançlar diliyorum günluğunüzu yeni takip etmeye başladım :)
Teşekkür ederim dostum. Uzun bir serüven seni bekliyor olacak. Umarım sıkılmadan okursun. :)
İnşallah sabahtandır sıkılmadan okuyorum zaten devamini dilerim başarılarinin devam 😊
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

92Gner yazdı: 22 Ağu 2017 22:32
Retaliation yazdı: 22 Ağu 2017 22:21
İnşallah sabahtandır sıkılmadan okuyorum zaten devamini dilerim başarılarinin devam 😊
İyi dilekleriniz için teşekkür ederim. :)
Resim
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Lonca: Raiders Of Anatolia
İletişim:

Mesaj gönderen FiratCakiroglu »

Madencilik de olmasa çekilecek çile değil :relaxed:
Göster