Retaliation-YollugTigin-IıIıIYaMaNIıIıI Günlüğü

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi
Sunucu: Eminönü

Re: YaMaN-Retaliation Günlüğü

Mesaj gönderen Retaliation »

Merhabalar;

Ayın 10'undan 12'sine kadar olan fotoğraflarla karşınızdayım.Ayın 12'sinde garip bir diyaloğumuz oldu Hasan dostumla.O günün rüyasında da ilginç bir şey görmüştüm.Burayı sürprizle bırakarak gelişme kısmına geçiyorum.

Öncelikle düşen saf materyalleri sizlerle paylaşmak isterim:

Resim
*
Resim
*
Resim
*
Resim
*
Resim
*
Resim
*
Resim

Gelelim ana olaya;o gün rüyamda saçma bir şey gördüm.Mantar madeni çekiyordum ama içinden Sürüngen Pulu çıkıyordu.Zaten olay da bu kadar.Her neyse,olayı Hasan dostuma anlattım o da güldü ve "Düşer,düşer" dedi.Yakınlarda tam mantar madenine giderken İhsan Ağabey'le geçenlerde yaşadığımız diyaloğu anlattım.Kendisi bize madenleri içten çekin,saf niteliktekileri çıkar demişti.Biz bu konuyu konuştuktan bir dakika sonra ayaklarımın dibinde bir adet Ganoderma belirdi.İhsan Ağabey'e de bu vesile yüzüne özür diliyorum.Affet üstat. :)

Resim
*
Resim

Esen kalmanız dileğiyle,selametle.
Resim
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Merhabalar;

Ayın 16'sına ait birkaç fotoğrafla tekrardan karşınızdayım.O gün bir ilki yaşadım maden çekerken,sağ olsun o da Ender Hocam'ın(Keynesian) tam oyuna girdiği sırada yaşandı.Onun şansı,oyuna girmesiyle bize bulaştı bir nevi. :)

Şöyle sıralı,saf nitelikteki materyallere bakalım:

Resim
*
Resim
*
Resim

Sivri Ada'da Taş Kanatlar'da maden turu yaparken,o sıra Ender Hocam oyuna girdi,selam verdi.Tam o sıra çektiğim Safir madeninden Kızıl Zümrüt çıktı.Belki alay konusu olabilir ama oyunda çektiğim ilk Kızıl Zümrüttü. :?

Resim

Daha bitmedi;devam ediyoruz: :D

Resim
*
Resim
*
Resim

Belki de ilk defa çıktı dediğimiz için, Kızıl Zümrüt'ten akşam bir tane daha düştü ayağımızın altına. :)

Resim

Daha sonra Loncamızın Çemberlitaş için şifacı çağrısını duyunca,iksirler için giriş yaptım.Var olan iki şaheser eşya verdi Çemberlitaş büyükleri ama ben iksirlere tercih ederim hepsini. :)

Resim
*
Resim

Resim
romendiyojen
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Huzursuzluğum

Mesaj gönderen romendiyojen »

Mevlana Pantolon mu o ? :evil: Pek kârlı gecmemis gunun umarim sansin duzelir iyi forumlar :)
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

romendiyojen yazdı:Mevlana Pantolon mu o ? :evil: Pek kârlı gecmemis gunun umarim sansin duzelir iyi forumlar :)
Hidroflorik Asa,Ceket,Ayakkabı düşseler şükrederim.İnşallah hepimizin şansı yaver gider. :)
Resim
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Resim

Merhabalar;

Ayın 17'si ile 19'u arasındaki gelişmelerle karşınızdayım.O günler arasında birkaç Çemberlitaş turu attık.Sağ olsun lonca arkadaşlarım,benim Plussuz yedek savaşçımın tüm görevlerinde ve bölgelerde olabildiğince yardım ettiler.Onlara da buradan tekrar teşekkür ediyorum.

Gaffar Bey bizi uzun zaman sonra karşısında görünce,Plussuz olduğumu veya Çemberlitaş Kutumun olup olmadığını umursamayarak Taş Kanat Balta'yı bize takdim etti.Ana savaşçıda hatırlatmalıyım ki,baltayı üretmiştim. :)

Resim

Kesimden sonra fotoğraflarını alabildiğim Bıçak Sırtı ve Hidra Nefesi Pantolonlar:

Resim
*
Resim

Olmazsa olmaz reçetelerimiz:

Resim
*
Resim
*
Resim

Ve geçen gün Hasan dostuma Mevlana Asa düşünce,bir hatırı pozu almayı da ihmal etmedik. :)

Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Resim

Merhabalar;

Evet,öncelikle müjdeli haberi verelim.Sonunda ayın 22'sine kadar olan fotoğraflardayız.Bunun dışında dün güzel bir turnuva gerçekleşti loncamızda.Ondan önceki gün de güzel bir savaşa katıldık Hasan dostumla.Ben yine giriş kısmını kısa tutarak,gelişme kısmına geçiyorum. :)

Öncelikle,şu günlerde pek maden turu yapamıyorum.Zira Gaffar Bey,"Yaman'ı verin bana!" diye bağırıyormuş.Ağzımıza yüzümüze buz,elektrik ve fizik yemekten felç olduk ama dayak yemedikçe de madalya(!) alamıyoruz değil mi?Velhasıl,şöyle iki saf materyali sizlere sunayım.

Resim
*
Resim

Savaş demiştik.Benim şifacının Klan Parası eksiği var.Malum Arz'a geçerken tüm Klan Parası suyunu çekti.Her neyse,güzel başladık.İbn-i Sina Modeli Solucan Modeli set de işe yarıyor ama Ruh Kalkanı 1 puan olunca,büyücüler Konsantrasyon yeteneğini uygulayınca Küçük Emrah gibi "Vurmayın!" diyoruz.Savaşa güzel başladık.

Resim

Sonra biz savaşta mübalağa ederek,ta Çemberlitaş önüne kadar gidince,Lodoslar bilinçlendi ve bize döner bıçaklarıyla daldılar.Biz yalnızca 2 kişiydik ancak karşımızda bir ordu vardı.Aşağıdaki fotoğrafta 'Söyle' kanalından arkadaşlara söyleyeceğimi söyledim ben. :D

Resim

Son olarak dünkü turnuvamızdan iki kare sunayım.Dün loncamız içerisinde büyücü turnuvası oldu.Kazanan Yusuf Ağabey'i(XSinyoR) tebrik ediyorum gerçekten.15 kişiyi üst üste yenmek,her yiğidin harcı değildir.Counter Strike'daki gibi kombolar yaparak sonunda 'Holy Shit' kombosuna ulaştı.Gerçekten çok büyük bir büyücü oyuncusu.

Resim
*
Resim

Esen kalmanız dileğiyle,selametle!
Resim
romendiyojen
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı

Ruh kalkanin 1 olmasi ibni solucani giymissin ne farkeder giymemissin ne farkeder hesabidir.iyi oyunlar
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

romendiyojen yazdı:Ruh kalkanin 1 olmasi ibni solucani giymissin ne farkeder giymemissin ne farkeder hesabidir.iyi oyunlar
Yüzde 60 üzerinden 53.9 oranında kalıyor zırh. 8-)
Resim
romendiyojen
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı

Retaliation yazdı:
romendiyojen yazdı:Ruh kalkanin 1 olmasi ibni solucani giymissin ne farkeder giymemissin ne farkeder hesabidir.iyi oyunlar
Zirh 70 70 olmasi saniyelik bi avantajdir Tek fizikle zirh kiriliyor zaten 8-)
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

romendiyojen yazdı:
Retaliation yazdı:
Zirh 70 70 olmasi saniyelik bi avantajdir Tek fizikle zirh kiriliyor zaten 8-)
İnan,oradan kurtulmak için o saniye bile yeterdi. :)
Resim