Vezirx'in Günlüğü -Teşkilat-

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
selitelis1046
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Re: Vezirx'in Günlüğü -Teşkilat-

Mesaj gönderen selitelis1046 »

Tebrikler . Başarılarının devamını dilerim .
unutMADIMAKlımda
unutMADIMAKlimda
Kullanıcı avatarı
Vezirx27
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: <LIL>

Mesaj gönderen Vezirx27 »

Merhaba sevgili arkadaşlar;
2 gün içerinde çok güzel şey yaşadım diye bilirim :)
1 ay'ı aşkın süredir olmayan internetim gelmiş durumda ve bu geçen zaman içinde masa üstü bilgisayara elimi bile sürmedim :)
PC'ye geçince bir yabancı geldi anlatamam size :lol:
Neyse bilmiş olduğunuz üzere Kıyamet Günlükleri yarışmasında 3. olarak Şaheser Eşya ödülüne laik görüldüm. Bunun üzerine takip eden arkadaşlar bilir ki aylardır belki yıl olmuştur beni kendisinden tiskindiren ve üretmemek konusunda'da inada bindiren Bıçak Sırtı Kılıç'ı almış durumdayım :)
Resim
Kılıcı görünce yaklaşık 1 yıldır hesabımda duranSilah Yükseltme ürününü kullanma fırsatı buldum,
Resim
Sonra ki gün, yani bu gün silah parlamıştı ve denemek yapmak için Lonca arkadaşlarım ile bir kaç vs atarak tadını çıkardık (:
Resim
Resim

- Büyük Hol -

Büyük holde biraz takılırken ismini itina ile yazacağım bir her gördüğümde Lonca olarak öldürmekten zevk aldığım '' SHooTer'' isimle şahısa sevgi felan değil her gördüğümde öldüreceğimi bir kez daha belirtiyorum :D
Resim
Resim
Resim
Büyük Holde biraz zaman geçirdikten sonra Lonca arkadaşım Çemberli Taş bölgesine çağırdı, bir el atayım dedim.

- Çemberli Taş -
Resim
Resim
Resim
Resim
Elim boş döndüm ve oradan galip ayrıldık.
Bir sonraki paylaşımda görüşmek üzere sağlıcakla kalınız.
Kullanıcı avatarı
ACESO
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Sancak
Lonca: Irresistible

Mesaj gönderen ACESO »

Öncelikle günlüğün ile kazandığın yarışmayı tebrik ederim. Her günlüğü büyük bir heyecanla okuyorum. Adil bir yarışma olduğu su götürmez. Ayrıca Bıçak Sırtı Kılıç'ı Teşkilat'ımıza karşı baş kaldırı sergileyen her mahlukata tereddüt etmeden kaldırman dileğiyle. Ve Çemberlitaş Bölgesi'nden Bıçak Sırtı Kılıç almadığına sevindim. Ödül olarak aldıktan sonra bölgeden elde etseydin bu gerçekten üzücü olurdu.
Kullanıcı avatarı
KARADAVUTs
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Lonca: Gölge Haramileri
İletişim:

Mesaj gönderen KARADAVUTs »

Shoteri eminönünden mi nerden tam hatırlamıyorum ama kovmuşlar diye duydum. Nerde görsem dalarım :mrgreen:
K A R A D A V U T ş

UEFA EURO 2016 France
Kullanıcı avatarı
FireFighter095
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Eminönü
Lonca: Voice Of Voiceless
İletişim:

Mesaj gönderen FireFighter095 »

Kılıç hayırlı olsun öncelikle.
Sorunun düzeldiğine göre buraların daha da değerleneceğini umuyorum ;)
Bol şans :)
Kullanıcı avatarı
Vezirx27
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Merhaba sevgili arkadaşlar :)

Bir kaç paylaşım yapmak üzere yine karşınızdayım :)
Büyük Hol bölgesi kan ağlıyor şuan :D
Ortalık savaş alanına döndü olayla ilgili fazla yazı yazamayacağım fotoğrafları burada paylaşayım. Her zaman ki gibi ShooTer'i bol bol kestik :D
Düşman olmadığımız insanlarla tekrar savaş başlattık sanırım baya karıştı :)
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
İlk başta ortalık sakindi fakat birden bire mahşeri kalabalık oldu.
Kalabalık oldukça Savaşçı karakterinin verimsiz kaldığını anladım ve hemen Çemberci karakterim olan lVEZİRl'e giriş yaptım.
Resim
Resim
Resim
Resim
Çembercinin verdiği zevk anlatılmaz :D
4 - 5 kişinin arasına girip 30.000 vurunca içten gelen bir gülümseme oluyor :D
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Oldukça kalabalıkdı :)
Resim
Yarım kalan fotoğraflar var arkadaşlar onları'da yarın atarım saat geç oldu :)
İyi geceler dilerim.
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Mesaj gönderen Retaliation »

Çemberci duygusunu yaşamadım hiç fakat o içten gülümseme kahkahayla ortalığı inletir gibi olacağını düşünüyorum. :D
Resim
Kullanıcı avatarı
Vezirx27
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Merhaba arkadaşlar,

Bir sonraki paylaşımlarda geçmişte yaptığım 39 seviye zamanında ki Derindeki Sır- Migrat- Sığınak gibi günlerde aklımda kalan anılarımı buraya kayıt etmek istiyorum. Geçmişten günümüze bir maziyi buralara tekrardan sereceğim :)
Ve hep beraber göreceğiz Vezir geçmişte neler yaşamış hangi zorluklara göğüs germiş.
:arrow:
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Mesaj gönderen Retaliation »

Vezirx27 yazdı:Merhaba arkadaşlar,

Bir sonraki paylaşımlarda geçmişte yaptığım 39 seviye zamanında ki Derindeki Sır- Migrat- Sığınak gibi günlerde aklımda kalan anılarımı buraya kayıt etmek istiyorum. Geçmişten günümüze bir maziyi buralara tekrardan sereceğim :)
Ve hep beraber göreceğiz Vezir geçmişte neler yaşamış hangi zorluklara göğüs germiş.
:arrow:
Hocam mükemmel bir fikir. Sabırsızlıkla bekliyor olacağım.
Resim
Kullanıcı avatarı
Vezirx27
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Merhaba sevgili günlüğüm ve değerli arkadaşlar.
Yukarıdaki yazımda'da belirtmiş olduğum gibi fazla konuların içine dalmayacak şekilde güzel keyifli zamanlarımı sizlere anlatmak için karşınızdayım.

Gelelim 39 level zamanına oyunda ilk açtığım karakter sınıfı Savaşçıydı ve biladerim alt komşum olmak üzere 3 kişi başlamıştık oyuna aralarında en son başlayan bendim ve onlar 5. Seviye olmuşlar bende onları o şekilde görünce vay be dedim nasıl ilerlemişler :)
ellerine almış oldukları büyük olan balyoz ile görünümleri çok hoştu. Evde o zamanlar tek bilgisayar olduğundan biraz o biraz ben oynuyordum oyunu yaklaşık 1 hafta gibi bir zaman diliminde 4. Seviye olmuştum bile :D
En çok merak ettiğim kılıç ise İşportacı Genç'de ki Pençeydi onu almak için çok uzun zamanlar sarf etmiştim.
Aylar hızlıca geçti ve 39. Seviye olmuştum inanır mısınız daha İtem nedir onu bilmiyorum :D
Zannediyorum ki 39 olunca bütün olay çözülüyor, sonra etrafıma bir baktım benimle aynı olanlar Komodo'yu Derisi sertleştiği zaman kesiyor ben ise kesemiyordum ve biraz araştırma yapmıştım oyunda ki en güçlü kılıç hangisi diye kime gitsem Kütük Yaran- Kütük Yaran demeye başladılar. Dedim peki bu nerede satılıyor dediler düşmezde, satılmazda birilerinden alacaksın.
Dedim tamam alayım zannediyorum çok pahalı bir şey değildir. Gümüşi Kütük Yaran'ı birine sordum ve 650 bin demişti göz bebeklerim yerinden fırladı :D şimdi size şaka gibi gelecek belki ama o zamanda o para şimdikinin 65m'ye bedeldi :D
Labirentde durmadan para kasmaya çalıştım ve uzun uğraşlar sorucu ne kadar zaman geçti hatırlamıyorum 210 bin gibi bir para kasmıştım. Oyunda biri yanıma geldi elinde Kütük Yaran ve Gözlüğüde vardı 8-)
Lazım olan bir şey var mı diye sordu evet dedim Kütük Yaran alacağım. Ne kadar paran var dedi bende 210 bin dedim.
Tamam dedi bana ver parayı ben sana alırım.
Tabi biz 90'lar çocuğuz sokaklarda geçti ömrümüz ve her zamanda arkadaşlarımıza güvenmişizdir çevremizde hırsızlık felan hiç duymadık bile :D
Tereddüt etmeden çıkardım parayı verdim.
Bende seviniyorum tabi Kütük Yaran'ım olacak artık yenilmeyeceğim diye :D
Adam adını hala hatırlıyorum ''Cimbomluuuuuuuuuuuu'' gibi bir şeydi eğer hala oynuyor ve bu yazıyı okuyorsan çıkma karşıma :lol:
İşin özü parayı çaldırdım ve oyuna 1 ay kadar girmedim.
Tekrar heves edip oyuna döndüğümde ise para mı kastım 460 bine Gümüşi Kütük yaran aldım.
Fakat işler hiç tahmin ettiğim gibi olmadı tek Kütükle olacak iş mi üzerimde bir tane item yok :D
Benim morel sıfır :) tekrar soruşturmaya başladım Kütüğümde var neden kesemiyorum diye birisi dedi eşyalarını göster.
Gösterdim dedi bunların itemleri kötü,
İtem nedir diye sorduğumda anlatmaya başladı anlamadım tabi ilk etapta o zamanlar Element itemler kullanıldığı için genelde Hasar Ateş- Hasar Asit vb. Tarzı eşyalar al üstüne dedi Kütüğünüde değiştir yine o tarzda al dediler.
Yine zaman geçti uzun bir süre üstümün hepsini tek İtem felan bir şekilde hasar yapmıştım. Tek eksiğim güzel İtemli Kütük Yaran almaktı.
Orta derecede olan ve hemen hemen herkesin kullandığı '' Gizit Modeli Tazı Emsali Gümüşi Kütük Yaran''
Fiyatımı tam tamına 3m :shock: Gece gündüz demiyorum para kasıyorum Apa çekmeye çalışıyorum İşlenmiş Turkuaz üretip satıyorum damlaya damlaya biriktirdim para mı ve en sonunda kat kat güçlü olan Kütüğümü almış oldum.
Baktım eşyalarıma tek bir eksik kalmıştı. Oda Gözlük en ucuzu 5m Maraton Gözlük 50 60 diyorlar onları hayal bile etmiyordum zaten :D
Artık daha güçlü olduğumdan parasına vs atmaya başlamıştım. Tekrar Labirentte para kasarken 3m 900 bin gibi bir para yapmıştım ve 4m'ye gözlük satan birini bulmuştum. Bankanın önünde olduğu belirtti Labirentte çıkmamla beraber Koştum Bankaya Çantamdakileri satıp 4m'ye tamamladım.
Heyecandan uçacağım havalara gözlük alacağım diye ama bir sıkıntı vardı....
Kütük Yaranım çantamda yoktu :( Acele ile eşyaları satarken Kütük yaranıda Halime Teyzeye satmıştım. (O günden beri muhabbeti kestim Halima Teyze ile) düşündüm kara kara Gözlüğü alsam Kütüğüm olmadığı için para kasamazdım. Tekrar Kütük Yaran alırsam, sinir bozucu bir durumda olsa Gözlüğümü alırdım.......

Devamını sonraki paylaşımda yapacağım. İlgiye göre paylaşımlar hızlandıra bilirim. Saygılar ve sevgiler.