Vezirx'in Günlüğü -Teşkilat-

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
Ttaymmm
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: R U S
İletişim:

Re: Vezirx'in Günlüğü -Teşkilat-

Mesaj gönderen Ttaymmm »

Madalyaların hayırlı olsun dostum. Başarılar. ;)
Kullanıcı avatarı
Jackx
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen Jackx »

Gerçekten Etkileyici Takipteyim. ;)
Kullanıcı avatarı
Vezirx27
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Teşkilat
Lonca: <LIL>

Mesaj gönderen Vezirx27 »

Merhaba sevgili arkadaşlar,
Oyun içerisinde yapılacak fazla bir şey bulamadığımızdan hatta Klan Savaşlarından başka bir şey bulamadığımızdan paylaşımlarım'da o nedenden az oluyor, ara sıra Er Meydanı atmak istiyoruz karşı rakibi ayarlıyoruz bizden çıkan oluyor biz tam oluyoruz onlar eksik oluyor 20 dakikalık bir tutku için belki saatlerce uğraşıyoruz. Artık zevkine Çemberli Taş atar oldum fakat şuan grup bulmak bile mesela haline geldi o derece tenhalaştı boş zamanlarımızda Lonca'da bulunan arkadaşlarımıza yardım ediyoruz Grup Bölgelerine götürüyoruz, hep beraber toplanıp Skype ortamında sohbet muhabbet ederek günün yorgunluğunu atmaya çalışıyoruz ;)
Eski İKV'yi özlüyoruz bir bakımdan az bir zaman değil koskoca 8 yılımızı verdiğimiz bir dünya, her adımda hatıralar ve anılar dolu koskoca 8 yıl, hayırlara vesile olup daha iyi yerlere gelmesi en içten dileğimizdir. Böyle bir zamanda oyuncular ne kadar eleştiride yapsa oyuna olan sevgilerinden ve bağlılıklarından. Bu oyunun sevgi ve güzel bağı ise tamamen oyun içi Aile ortamından Fostluklardan kaynaklanıyor.
Yinede her şeye rağmen iyi varsın İKV :P

Bir görsel paylaşımı'da yapmadan geçmim.
Zwartan'a ayit olan Domates bahçesinin yanından geçerken bahçenin bakımsız halini gördüm. Anlaşılan Zwartan gittiğinden beri bakan olmamış bahçeye hemen elime aldığım sulak ile bahçeyi suladım düzenli olarak bakımı yapılması gerek :)

Resim
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı

Mesaj gönderen Esadullah »

Bir serüven şeklinde, aktarımlı ve heyecan kapsıyor. Diğer konulara baktım velakin takipte olduğum asil konular içerisinde Vezirx takipteyim hocam..

Başarılarının devamını dilerim.
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
ÖZGÜR FİLİSTİN :flag_ps: :flag_tr:
Kullanıcı avatarı
Vezirx27
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Esadullah yazdı:Bir serüven şeklinde, aktarımlı ve heyecan kapsıyor. Diğer konulara baktım velakin takipte olduğum asil konular içerisinde Vezirx takipteyim hocam..

Başarılarının devamını dilerim.
Güzel dileklerin için ve güzel yorumların için teşekkür ederim. Elimden geldiğince güzel ekran görüntüleri, güzel zaman geçirmeye çalışıyorum oyunda buda sizin hoşunuza gidip beğeniyorsanız gurur duyar teşekkür ederim :) İlgili yorumlarınız benim için önemlidir.

-29.11.2012-

Selamlar olsun Teşkilatın değerli neferleri,
9 günlük gibi bir aradan sonra bir kaç paylaşım yapmaya fırsatım olmuş durumda, gecikmeden dolayı üzgünüm umarım telafi edecek nitelikte paylaşımlar olmuştur :) Herkese kucak dolusu sevgiler.

Oyuna girdikçe lVEZİRl olan Büyücü karakterimde vakit geçiriyorum, para kasma, maden çekme gibi şeylere ara vermiş ve sıkılmış bulunmaktayım.
Şu sıralar oyuna girdiğimde Klan Savaşı yapıp vakit geçiriyorum rakiplerimize aman vermiyoruz ;)
İşte yapılan savaşta çekilen olay yeri görüntüleri :)

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
- Buradaki Ateş Çemberi çok can yaktı :)
Resim Resim

Resim
Resim
Resim
Resim

Siz değerli arkadaşlarımdan bazı öneriler ve fikirler almak istiyorum bunuda burda belirtim, günlüğüm görmek istediğiniz şeyleri okurken daha çok hoşunuza gideceği şeyler'ide ufak bir not alırsanız oyun içerisinde bunları elimden geldiğince yapıp size sunmaya çalışacağım :)
İyi eğlenceler
Kullanıcı avatarı
kadir35
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Kuklacı
Lonca: Symbol Of Justice

Mesaj gönderen kadir35 »

Eline sağlık kardeşim güzel bir günlük :)
    Göster
    Aşkherşeyekadir
    romendiyojen
    Demirci Çırağı
    Demirci Çırağı
    Sunucu: Beyaz Köşk
    Lonca: Huzursuzluğum

Mesaj gönderen romendiyojen »

Merhaba Vezirx27, Guzel Gunluk Tutuyorsun (Oyunu Birakmis) Biri Olarak Ates Cemberi olarak sikintin yok. aynen devam et L I L loncasina basarilar.
    Kullanıcı avatarı
    Vezirx27
    Antrepo Bekçisi
    Antrepo Bekçisi

Merhaba sevgili Kıyamet Günlüğü okuyucuları,

Bu gün oyuna giriş yapıp çok nadir rastlanan Er Meydanı savaşına katılma imkanı bulduk :)
    Karşımızda ki rakip 6 adet büyücüden oluşmuştu yanılmıyorsam 4'ü Meteorit büyücü diğer 2'si ise Yıldırım büyücü kullanıyordu.
    Bizim grubumuz ise 2 Şifacı 3 Büyücü 1 Savaşçıdan oluştu, rakimiz şifacıları olmadığı halde iyi bir başarı gösterip güzel savaşçılar fakat sonunda biz gelip galdik. Önemli olan işin zevkini yaşamaktı özlemişim şahsen girmeyi :)
    Defalarca basmama rağmen Prt Scr almamış sadece 2 adet fotoğrafı sizlere göstereceğim,
    Resim
    Galip geldiğimiz için bize verilen ödül, gurur verici :D
    Resim

Bir sonra ki paylaşımda görüşmek üzere, kesin olmasada videolu paylaşım yapmaya çalışacağım.
    Kullanıcı avatarı
    AlperenARAR
    Sahaf Yardımcısı
    Sahaf Yardımcısı
    Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen AlperenARAR »

Klan'ı kapataydın be hocam :D :D
    Kullanıcı avatarı
    Retaliation
    Cin Sigorta Üyesi