Vezirx'in Günlüğü -Teşkilat-

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Re: Vezirx'in Günlüğü -Teşkilat-

Mesaj gönderen BayTerapi »

Hayırlı tezkereler hocam, sağlıcakla.
kedi
Kullanıcı avatarı
TANRIKUTLUG
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Anadolu Akıncıları

Mesaj gönderen TANRIKUTLUG »

Hayırlı tezkereler Furkan , sağ git sağ gel. :relaxed:
Resim
Kullanıcı avatarı
Cankurtarann
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Meran

Mesaj gönderen Cankurtarann »

Vezirx27 yazdı: 26 Haz 2018 09:00
Cankurtarann yazdı: 22 Haz 2018 23:31
Vezirx27 yazdı: 30 Eki 2016 00:25 Yıl sonunda oyunu tamamen bırakma kararı aldım.
Bir çok bırakma kez bırakmak istemiştim fakat arkadaşların ısrarı üzere geri dönmüştüm.
Bir geri dönüş olur mu ? O:-) .
Merhabalar,

Oyunu bırakınca haliyle forumuda kullanmayıda çok tergedim diye bilirim 😂
İlginizden dolayı teşekkür ederim, fakat oyuna tekrar dönüş şu saatten sonra imkansız gibi gözüküyor. Heleki şu 1 sene içerisinde istesemde başlayanam maalesef 😂 bazı kişisel sebeplerimden dolayı tecili bozdurup askerliğe gitme kararı aldım ve 10 15 güne teslim olucağım gibi görünüyor 🙂İKV’nin her zaman yeri bizde farklı kalacak ve aslada eskisi gibi olamaz. Polemiğede girmeye gerek yok aslında oyunun en güzel zamanlarını doyasıya oynadık. Kader kısmet bakarsınız bir aklımıza eser geri dönüş yaparız diyede gir açık kapı bırakalım :) herkese kucak dolusu sevgiler ile🤙🏻
Fikrini hoşgörüyle karşılırıyorum . Bu sırada vatani görevin için sevindiğimi belirtmek isterim . Hayırlı teskereler , Allah sağ salim gidip gelmeni nasip etsin O:-) .
Kullanıcı avatarı
Vezirx27
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: <LIL>

Mesaj gönderen Vezirx27 »

Cankurtarann yazdı: 22 Haz 2018 23:31 Fikrini hoşgörüyle karşılırıyorum . Bu sırada vatani görevin için sevindiğimi belirtmek isterim . Hayırlı teskereler , Allah sağ salim gidip gelmeni nasip etsin O:-) .
İyi dileklerin için teşekkür ederim, selametle dostum.
BayTerapi yazdı: 26 Haz 2018 14:24 Hayırlı tezkereler hocam, sağlıcakla.
Teşekkürler dostum.

TANRIKUTLUG yazdı: 26 Haz 2018 16:11 Hayırlı tezkereler Furkan , sağ git sağ gel. :relaxed:
Sağ olasın Hasan hayırlısıyla gidip gelecez umarım 😊
Retaliation yazdı: 26 Haz 2018 12:56 Hayırlı tezkereler ağabey. Askerden sonra mutlaka seni forumda, bilakis Kıyamet Günlükleri platformunda bekliyor olacağız. :)
Teşekkür ediyorum Furkancım ilgi ve alakandan dolayı. İnşallah gidip gelirsek hayırlısıyla belki kaldığımız yerden devam ederiz. Selametle :)
xANARCHYx yazdı: 26 Haz 2018 10:16 Merhaba ;

Yazdığınız mesajı hem üzüntü hemde vatanı görevinizi yapacağınız için sevinçle okudum.
Bilgisayarının masaüstü arka planı sizin yaptığınız Galata kulesi Vezirx temalı resim olan bir insan için bu mesaj biraz üzücü.
İnşallah vatani görevinizden sonra işleri yoluna koyup tekrar aramıza katılırsınız.
Sağlıyacakla kalın.

Yapmış olduğum görseli arka planınızda kullanmanız beni sevindirdi. İyi dileklerin içinde teşekkürlerimi sunuyorum.

Şuan yolculuk başladı Salı günü akşamına teslim olucam hayırlısıyla. Heyecan filan yok şimdilik 😂
Ama 365 günde nedir be kardeşim adam mı öldürdüm 😂 999 gün ban yemiş gibi hissediyorum kendimi 😋 herkese kucak dolusu sevgiler. Arada şafağımı sayarsınız artıkın 😂
Kullanıcı avatarı
dedee66
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Mesaj gönderen dedee66 »

Vezirx27 yazdı: 01 Kas 2015 19:11
Retaliation yazdı:Güzel günlük,takipteyim ;)
Teşekkürler, takipte kal !

-31.10.2015-

Dün yapılan Sancak Savaşının son turuna yetiştim ve Şifacı karakterim xVEZİRx'e giriş yaptım. Gruba girdim ve hazırlığımızı yaptık.
İçeride fazla hasar almamak için Zırh Efsunu veren eşyalarımı giydim, içeride ne yaparsak yapalım kazanamadık sanırım büyücü fazlalığımız vardı :)
Resim

ah be güzel çarımı gördüm hüzünlendim Çukurova Loncası MDÖRTABİR ilk kel çarımdı 2016'da sattım
(Snkbnacloupatra)
sizi kaba dayı modunda uzun süre hırpalamıştık ya :') :') :') sonra barıştık teamstar denen arkadaşla aramız ilk başta çok kötü idi durmadan çember atıp kaçıyordu sonradan çok iyi oldu baya sohbet ederdik beraber arz kestiğimiz hol bastığımız günler vardı çok iyi lonca idiniz adı barıştı galiba öyle hatırlıyorum özledim o günleri keşke geri gelse be
Resim

3B Modelleme ve Programcılık

3B Tasarım çalışmalarım:
viewtopic.php?t=170996
Kullanıcı avatarı
IIxSoulflyxII
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen IIxSoulflyxII »

Hayırlı Tezkereler bana oyunda iyi insanlarında olduğunu gösteren iyi insan sağlıcakla dön gel abi bekliyoruz :)
Resim
GÜNLÜK İÇİN REZNOWA TIKLA :)
Resim
Kullanıcı avatarı
TOLGA
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen TOLGA »

Hayırlı tezkereler ahbabım. Uzak da olsa bir tanışıklığımız vardı.
Resim
Kullanıcı avatarı
Vezirx27
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Lonca: <LIL>

Mesaj gönderen Vezirx27 »

İyi dilekleriniz için teşeklürler 🙂
Askerde yardırmaya devam ediyoruz. Sinir stres yapmaktan başka bişey yaptığımz söylenemez. Şuan 253 gün kaldı ciddi anlamda bitmiyor sivile hayata karşı herşeyi burada o kadar çok özlüyorsunuz ki. Acemi birliği Ankaraydı usta birliğimde Tunceli 4 Komando’da.
Şuanki konumun Vip garson Albayın garsonluğunu yapıyorum 3 öğün oldukça zahmetli bir görev albaya garsonluk yapmak, buraya geçeli 4 gün oldu bundan önceki 3 ay gibi bir sürede aşçılık yaptım 😂 aşçılıktan kurtulduğuma sevinçiliğim gerçekten oldukça zordu. Askerlik insana bir çok şey katıyormuş ama gerçekten mantık sıfır, askere gitmeyi düşünen arkadaşlar beyinlerini eve bırakıp gelsinler 😂 pek lazım olmuyor çünkü.
Herkese kucak dolusu sevgiler.
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Mesaj gönderen Retaliation »

Bizden de sevgiler. Tekrar hayırlı tezkereler. :)
Resim
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Lonca: Raiders Of Anatolia
İletişim:

Mesaj gönderen FiratCakiroglu »

Allah kolaylık versin , günlerinin çabucak geçmesi dileğiyle. :relaxed:
Göster