OoNİKOLAxTESLAoO Günlüğü [ IıMABELııMATİZıI ] [ IıFOLLOWıIıMEıI ]

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
MaHKuMII
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: A. H. H
İletişim:

Re: OoNİKOLAxTESLAoO Günlüğü [ IıMABELııMATİZıI ] [ IıFOLLOWıIıMEıI ]

Mesaj gönderen MaHKuMII »

Painite güzel fiyata satmissin😁
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: JANDARMA
Konum: KAYSERİ & ESKİŞEHİR ### ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ############################## HALKLA İLİŞKİLER

Mesaj gönderen Seven »

MaHKuMII yazdı: 30 Mar 2018 20:06 Painite güzel fiyata satmissin😁

Bazen denk geliyor usta :')

xANARCHYx yazdı: 30 Mar 2018 10:10 Sabırsızlıkla Nisan'ı bekliyoruz :)
Nisan demeyelimde yarın birşeyler karalamak istiyorum. 11. Yıl dönümü için Kayseri'ye geldim oyuna girme şansı yakaladım. Spoiler vermiş olayım. ;)
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Konum: KAYSERİ & ESKİŞEHİR ### ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ############################## HALKLA İLİŞKİLER

Mesaj gönderen Seven »

İKV DERGİ

Sevgili günlük severler photo shop'tan görsel yapıp bana atacak var ise ikv online dergi yapmayı düşünüyorum. İşin özü dergi tasarımını sadece ben yapacağım. Birde yazı işini yapacağım. Aklımdaki resmi photoshop'a uyarlayabilecek takım arkadaşı aramaktayım.
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı

Mesaj gönderen Seven »

Sevgili günlüğüm ve değerli takipçi dostlarım;

Dün oyuna girme fırsatım oldu ve karakterimde ki direnç görevini yaptım. Ardından kasılmak için hortlaklara gittim tabi arttırıcıyı almayı ihmal etmedim. Hortlaklardan güzel bir pantolon düştü.

Düşen pantolon satılıktır ilgilenenler var ise benimle irtibata geçebilir.

Resim

Seviye atladıktan sonra hasar çok düştü. Üstüne üstlük komiser ve GBZ gruplarına hasar az olduğu için alınmadım. Bende Alaska asa üretimine başladım.

Resim
Resim
Resim
Resim

Mısır çarşını ziyaret ettim. Üretim ve toplama puanlarını bir güzel sıfırladım.

Toplamda 18m ye bu işi hallettim.

Resim

Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
MaHKuMII
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi
Sunucu: Tılsım
Lonca: A. H. H
İletişim:

Mesaj gönderen MaHKuMII »

Yeni Asa'n hayırlı olsun . ama keşke 55 levellik üretseydin 200 hasar daha eklenirdi :)
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı

Mesaj gönderen Seven »

MaHKuMII yazdı: 01 Nis 2018 09:51 Yeni Asa'n hayırlı olsun . ama keşke 55 levellik üretseydin 200 hasar daha eklenirdi :)

Maddiyat sıkıntıda dostum olsa onuda üretiriz. Sıkıntı değil :') 200 hasarda eksik olsun bunu parlatırım yarın birgün. Güzel görüşün için teşekkür ederim.
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
LethieN
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Lonca: So Real

Mesaj gönderen LethieN »

Seven yazdı: 01 Nis 2018 09:08 Sevgili günlüğüm ve değerli takipçi dostlarım;

Resim

Hayırlı olsun. Zamanla her şey olur. :relaxed:

LethieN

İnzivaya Çekilmiş Münzevi

Mehmet Ali A.
Resim
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı

Mesaj gönderen Seven »

LethieN yazdı: 01 Nis 2018 15:00
Seven yazdı: 01 Nis 2018 09:08 Sevgili günlüğüm ve değerli takipçi dostlarım;

Resim

Hayırlı olsun. Zamanla her şey olur. :relaxed:

Teşekkür ederim. İnşallah bakalım piyasa az daha düşsün. :')
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Emreaydin
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Ankaragücü

Mesaj gönderen Emreaydin »

Dostum benim anladığım kadarıyla ikvnin destek ekibinin bu konuda yapabilecegi tek faaliyet bu hatayı bildirmek oluyor. Ben kendi kartımla denedim hata aldım iki üç gün denedim banada Ttneti aramam söylendi ama orda PlayStore ile ilgili bir birimin numarası yok yani bu çözüm değil tabi yapacak bir şey yok bildirdiklerini söylediler beklicez. Sorun şurda ama ikv asla ve asla Ttnet ile yola devam etmemeli indirim ayağına bu hatayıda veriyor olabilir oyun burda bunun altında ben çok şey arıyorum şuan neyse Ttnet bu oyunu satın aldığından beri oyun sonunu gördü hol ve Karaköy paketiyle holde ksciler vardı saate gitmezdi kimse burda daha bismillah dedik oyuna girdik bossları kaçıranlar piyasada ben bu oyunu 2007 den beri oynuyorum eskiden oyunda yöneticiler vardı oyun ilerleyişini ve oyun içi saygı sevgiyi oyunu sevdirmek yönünde çalışan playerlerden oluşan kişiler.. Bugün oyuna müdahale edecek kimse yok adam boss kaçırıyor önüne gelene iftira atıyor vs. Yani oyun çok saçma bir konumda defalarca söyledik ama kulak arkası oldu konu
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı

Mesaj gönderen Seven »

Emreaydin yazdı: 09 Nis 2018 00:00 Dostum benim anladığım kadarıyla ikvnin destek ekibinin bu konuda yapabilecegi tek faaliyet bu hatayı bildirmek oluyor. Ben kendi kartımla denedim hata aldım iki üç gün denedim banada Ttneti aramam söylendi ama orda PlayStore ile ilgili bir birimin numarası yok yani bu çözüm değil tabi yapacak bir şey yok bildirdiklerini söylediler beklicez. Sorun şurda ama ikv asla ve asla Ttnet ile yola devam etmemeli indirim ayağına bu hatayıda veriyor olabilir oyun burda bunun altında ben çok şey arıyorum şuan neyse Ttnet bu oyunu satın aldığından beri oyun sonunu gördü hol ve Karaköy paketiyle holde ksciler vardı saate gitmezdi kimse burda daha bismillah dedik oyuna girdik bossları kaçıranlar piyasada ben bu oyunu 2007 den beri oynuyorum eskiden oyunda yöneticiler vardı oyun ilerleyişini ve oyun içi saygı sevgiyi oyunu sevdirmek yönünde çalışan playerlerden oluşan kişiler.. Bugün oyuna müdahale edecek kimse yok adam boss kaçırıyor önüne gelene iftira atıyor vs. Yani oyun çok saçma bir konumda defalarca söyledik ama kulak arkası oldu konu
Muhtemelen hızlı destek bölümündeki konumu okuyup buraya aynı sorunu yaşadığını dile getirmişsin.

Devlet kredimizi yatırdı planlarım arasında akçe ve plus paket almak vardı lakin. Türk Telekom ekibi yani 444 1 444 numaralı telefonu açan kişiler daha playstore'nin ne olduğundan haberi olmayan kişiler telefonda destek kurmaya çalışıyor.

3 gün boyunca üyelikle uğraştım. 2 gündür akçe çekemiyorum. Bakalım kısmet inşallah süresini uzatırlar ve kendilerinden kaynaklı bu hata düzelmiş olur...

Günlüğümü ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederim.
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim