OoNİKOLAxTESLAoO Günlüğü [ IıMABELııMATİZıI ] [ IıFOLLOWıIıMEıI ]

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: JANDARMA
Konum: KAYSERİ & ESKİŞEHİR ### ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ############################## HALKLA İLİŞKİLER

Re: OoNİKOLAxTESLAoO Günlüğü [ IıMABELııMATİZıI ] [ IıFOLLOWıIıMEıI ]

Mesaj gönderen Seven »

Sevgili günlüğüm ve değerli takipçi dostlarım;

Günün başlığını bugün bulamadım. Ama şöyle başlayabiliriz.

Kadim Dost..

Bugün çemberlitaştan çıkınca bir oyuncunun karşısında ot gibi bittim.
Bana yakaladım seni dedi ve bende şaşırdım acaba ne demek istedi biraz sohbet ettik. Sunucuda takılacak eğlenecek birilerini aradığını dile getirdi. Tabi dost edinme konusunda açığım. Bu dostumu arkadaşlarımın arasına katacağım ve yeni güncelleme ile birlikte oyuna başlayacak reel arkadaşlarım ile birlikte büyük işler yapacağız.

Günlük bölümünü yeni takip eden arkadaşlarımıza ve günlüğümü takip eden dostlarıma teşekkür ederim. Yeni takip eden dostlarımın oyun içinden bana ulaşması gurur verici bir şey.

Bugün 25 sefer Gaffar grubuna girdim. 2 kez kesemeden çıktık. 12 sefer ise grubu hiç bozmadan seri şekilde 10 dkda kes çık taktiği uyguladık ama hiç mi item düşmez arkadaş.

12 sefer aynı ekiple girdiğim grupta yeri geldi tank oldum, yeri geldi kutupçu oldum ve yine yeri geldi tek Büyü Bozan kişi oldum.

Tabi buradan tek büyü bozan derken
MaGuSaDVoKaT nickli şifacı arkadaşımızıda es geçmemek lazım.
Kendisi on numara şifacıdır.

Resim

Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Konum: KAYSERİ & ESKİŞEHİR ### ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ############################## HALKLA İLİŞKİLER

Mesaj gönderen Seven »

Bugün yine çemberlitaşa girdim yine item alamadım ve çemberlitaşta bilmiş oyuncular gelip şunu yapacaksın şöyle olur böyle olur diye terane çalan oyunculara normal konuşsak anlamıyor illa hakaret edecez bundan anlıyorlar. Rezil edecekmiş büyük bir marifetmiş gibi gruptakileri şahit tutuyor ben dobra bir insanım. Hak ettiysen o cevabı benden almışsındır. ;) ;)

Çemberlitaş bölgesinden sıkılınca
CHAPPİE ile vs attık. 5-4 yenildim kendisini tebrik ediyorum. Bir daha ki sefere işe iddaa karıştırmak lazım. Kuru kuruya gitmiyor. :') :')

Can seviyeleri hep kritik düzeyde kardeşim güzel vs idi.

Resim

Resim

Resim

Coming Son... :') :') :') Sınır ihlali yapmamak lazım. ;)

Resim

Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı

Mesaj gönderen Seven »

GECEDEN KALANLAR

Bugün oyuna girmedim ama gece 2 ye kadar oyundaydım. Greenhold ( KaaN ) kardeşim gecenin bir yarısı pantolonu aklıma düşürünce bir yeraltına inip Kadim Hidra'nın önce huyuna gittim daha sonra suyuna gittim.

Resim

Daha sonra solucanı kesmek için birilerini arıyorlardı bende gittim ve kestik.

Resim

Daha sonra baktım hidra kesmeye gidiyorlar ee bensiz olmaz oraya gittim. Önce Kadim hidranın huyuna ve suyuna gittim. Şimdi ise kardeşi olan Yeşil Hidrayı öldürdük. Çevirmek önemli..!

Resim

Görev ödülleri....

Resim

Tabi sonra suyuna girdiğimiz Kadim Hidraya ihanet ettim. ;) B-) B-) Burada da 60 cana kadar çevirdim daha sonra tank geldi. Bende yorulmuştum zaten. Depremden sonra biraz daha çevirmek zorunda kaldım. Antilop iksir burada önemli faktördür.

Resim

Tekrardan yeşil görevi olanlar bir grup kurdu ve bir kez daha çevirme görevini üstlendim. Beraberce güzel bir kesim yaptık...

Resim

Oyuna girememin sebebi ise Enes'in filmine gittim. Ön yargılarınızı yenip sizlerde gidebilirsiniz. Fragmanda göründüğü gibi olmamakla birlikte sinema bugün kalabalıktı çoluk çocuk diye nitelendirmek bize yakışmaz. Geçtiğimiz günleri bilmem ama bugün yetişkin kişiler vardı. Geçen gün Enes'i izleyenler 15 yaşında diye bir mevzu vardı filmde sadece Enes yok. Enes ve ekibi var. Sadece Enes'in takipçileri o filmi izlemiyor. Ben beğendim youtube gibi çekilmemiş gayet başarılı bir filmdi.

En son Naveran tarafından 26 Oca 2018 01:00 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: İleti, sahibinin isteği üzerine düzenlenmiştir.
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
LethieN
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: So Real

Mesaj gönderen LethieN »

Ne Enes Batur'u nede diğerlerini pek takip etmem. Filmi bir Arkadaşımın ısrarı ile izledik, tabii izlemeden önce " Ya olm bir dünya aksiyon filmi var, bu ne lan " dedim. Velhasıl filmden sonra Arkadaşıma şaşkınlıkla " Güzel filmdi " gibi gibi yorumlar yapmıştım. Buda bir anı olarak kaldı.

LethieN

İnzivaya Çekilmiş Münzevi

Mehmet Ali A.
Resim
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı

Mesaj gönderen Seven »

LethieN yazdı: 26 Oca 2018 17:14 Ne Enes Batur'u nede diğerlerini pek takip etmem. Filmi bir Arkadaşımın ısrarı ile izledik, tabii izlemeden önce " Ya olm bir dünya aksiyon filmi var, bu ne lan " dedim. Velhasıl filmden sonra Arkadaşıma şaşkınlıkla " Güzel filmdi " gibi gibi yorumlar yapmıştım. Buda bir anı olarak kaldı.
Anını buraya aktardığın için teşekkür ediyorum. Bende daha düşük beklenti içindeydim ama gayet güzel bir film ortaya çıkarmışlar.
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı

Mesaj gönderen Seven »

YOKSA O BİR..?

Bugün bu sevincimi sizlerle paylaşıyor olacağım sanırım kadimin şifalı suyundan bende faydalandım.

Bu nedenle Nikola Tesla karakterimin çemberlitaştaki gaffar kısmından alacağı kalmamıştır.

GBM X ten 2 ayak eksik onlarla uğraşmak istemiyorum.

Karakterime bu zamana kadar düşmeyen tek item Transformatör Asadır.
Ürettiğim iyi olmuş hiç pişman değilim.

KIYAMET PANTOLON MU..?

Kıyamet Pantolon seremonisi....

Arkadaşıma bu pantolonu yansıtırken ayrı bir şekilde yansımış onuda paylaşmadan geçmeyeceğim.

Resim

İYİ NİYETLİ YAZIŞMALAR...

Grup arkadaşlarıma buradan da teşekkür ediyorum.
Ayrıca pantolon düşürdüğüm gruba kişi başı 20 adet Dino iksir verecektim bunu unuttum.
Bu arkadaşları oyunda bulup ödüllerini vereceğim. Çünkü onlarla girdiğim için şans bana güldü.
Onların şansı benim şansımdır..! ;) ;)

Resim

INTERESTİNG YANSIYAN BİR İTEM..!

Resim

Bu mutlu günümü şu şarkıyla kapatayım.

Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Rasenganm
Cin Avcısı
Cin Avcısı
İletişim:

Mesaj gönderen Rasenganm »

Hayırlı olsun kardeşim şu pantolonu senin kadar bende bekledim ahah :d Benimde eldiven eksiğim kaldı bakalım sıra bende :) O yansıyan item de karaköy de yeni gelecek item dimi :p Tekrardan hayırlı olsun kurtuldun şükür ^^
Resim
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Mesaj gönderen BayTerapi »

Hayırlı olsun. O:-)
kedi
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı

Mesaj gönderen Seven »

Rasenganm yazdı: 27 Oca 2018 17:30 Hayırlı olsun kardeşim şu pantolonu senin kadar bende bekledim ahah :d Benimde eldiven eksiğim kaldı bakalım sıra bende :) O yansıyan item de karaköy de yeni gelecek item dimi :p Tekrardan hayırlı olsun kurtuldun şükür ^^
Teşekkür ederim dostum eksik olma. İnşallah benimki kadar sürmez eksiğini hemen alırsın. ;)
Valla artık karaköy mü yoksa ak mı, mor mu, bunu zaman gösterir. :') :') :') Yansıyan item göze hoş görünüyor enazından item ismi uzamış.

BayTerapi yazdı: 27 Oca 2018 19:04 Hayırlı olsun. O:-)
Teşekkür ediyorum dostum.. :* ':)
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı

Mesaj gönderen Seven »

HERGÜN BİR BİLGİ

Oyun ortamında ayınının yaptığı kanatma kudretinizi eksilere kadar götürdüyse kanatma bittiği zaman eksilerin bitmesini beklemek yerine herhangi bir tılsımı çıkarıp taktığınız zaman kudret sıfırlanacaktır.
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim