OoNİKOLAxTESLAoO Günlüğü [ IıMABELııMATİZıI ] [ IıFOLLOWıIıMEıI ]

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
mazlumcgdem
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Re: OoNİKOLAxTESLAoO Günlüğü [ IıFOLLOWıIıMEıI ]

Mesaj gönderen mazlumcgdem »

Şarkıyı bi yerden duymuştum ama bulamamistim günlüğünü takip ederken buldum teşekkür ler :)
Seven yazdı: 13 Haz 2017 18:21 Sevgili günlüğüm ve değerli takipçi dostlarım;

Bugün günüm çok güzel geçti. Sabah saatlerinde arz arkadaşlara baktım ama yerlerinde yeller esiyordu ne hikmetse kesecek adam bulamadım. :')

Daha sonra hiç çıkmadığım bölgeden Peptit Kolorotoksin avına başladım ve 1 adet düşürebildim.

Resim

Bir süre sonra holden sıkıldım. Çemberlitaş bölgesine girmek için şifacı karakterime geçtim.

Gaffar grubuna girdim hasarlar az geldiği için arkadaşlara iksir ürettim. Şifacı olmak bunu gerektirir her an her yerde iş görmek lazım.

Resim

Semihayı içeri kaçırıp öldürdük zırh düşmesini ümit ediyorken pantolon düştü.

Resim

5 el cıvarı GBM X attım. Düşen tek şey Ruh Döven Ayakkabı oldu. Bende olmayan bir itemdi koleksiyonuma eklemiş oldum.

Resim

Hareketli bir parça olarak görünse de içeriğinde derin mesajlar var.

DrBuLuT«Eminönü»

Resim
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Lonca: JANDARMA
Konum: KAYSERİ & ESKİŞEHİR ### ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ############################## HALKLA İLİŞKİLER

Mesaj gönderen Seven »

mazlumcgdem yazdı: 26 Tem 2017 11:38 Şarkıyı bi yerden duymuştum ama bulamamistim günlüğünü takip ederken buldum teşekkür ler :)
Seven yazdı: 13 Haz 2017 18:21
Yardımcı olabildiysem ne mutlu. Takip ettiğiniz için teşekkürler.
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Konum: KAYSERİ & ESKİŞEHİR ### ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ############################## HALKLA İLİŞKİLER

Mesaj gönderen Seven »

Sevgili günlüğüm ve değerli takipçi dostlarım;

Bildiğiniz üzere bu sıralar oyunda olamıyorum. Market işlettiğimiz için yoğunluk var bu yoğunluğun üstüne 2 tane dosyamız var ve bunlarla uğraşıyoruz. Geçtiğimiz aylarda 1 tane dava dosyasını kazandık. Bakalım önümüzdeki günlerde veya aylarda bunların sonucu ne olur bilinmez.

Birde oyunda mini fan art yarışması mevcut normalde katılmayı planlıyordum lakin bu süreç içerisinde sanırım bu etkinlikte olamayacağım. Elimden geldiğince katılmaya çalışacağım. Katılamasak da canımız sağolsun katılan arkadaşlara bol şans diliyorum.
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı

Mesaj gönderen Seven »

Bugün oyunum çok ama çok zevkli geçti. Ayrıca sevindirici bir haber aldım. Bildiğiniz üzere Pazartesinden beri oyuna doğru dürüst giremiyordum. Sonunda bugün oyuna girebildim. Oyuna girdiğim gibi kardeşim Serkan'ın loncasına geçiş yaptım.

Bugün ilk işim ırklara gitmekti lakin ırklara gidene kadar bir sürü akrepleri katletmek gerekiyordu. Bu katliam sırasında
Peptit Kolorotoksin yani teslim bayrağını sallayan bir akrep belirdi.

Resim

Irkları da boş geçmek olmazdı. Her zaman kuru kafa atan ırkı sevdiğimi söylemişimdir. Sevgimin karşılığını alabildim. Xenotim.

Resim

Arkadaşlarımla topkapıda sohbet ederken kendimizi hedefin yanında bulduk 92 cana kadar indirdiğimizi fark ettik. Bunu keseceğimize gidelim yeşil hidra keselim dedi Sansiro kardeşim. Klandan ve bölgeden Yeşil hidra görevi olan varmı diye seslendim ve grubu kurdum.

Resim

Resim

Daha sonra Kadim Hidraya geçtik onunda ifadesini aldık ve bedenini suyun içine değilde karaya bıraktık. Bu sayede bugün bu görevi bir türlü yapamayan rastgele oyun sever dostlarımıza yardımcı olmaya çalıştık.

Resim

Resim

Kadimde iken oyun sever arkadaşın İflis görevi varmış. Lonca olarak İfliside kestik.

Resim

Lonca: Zombies With Brain

Arttırıcılarımız çok yakında mevcut olacaktır. Bugün çemberlitaş arttırıcısı alındı.

Oyun dünyasını sadece oyun içinde yaşayan oyun sever arkadaşları loncamıza bekleriz.

Bunun bir oyun olduğunun farkında olan yetişkin bireyleri aramızda görmek isteriz.

Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı

Mesaj gönderen Seven »

Bugün yine holde gezdim. Para kastım. Daha sonra forumda bir arkadaş hidra görevi ve çemberlitaş görevini yapamadığını söylüyordu. Serkan kardeşim o arkadaşı çemberlitaşa götürdü. Benden de rica etti hidra kesimine başladım.

Resim

Resim

Yeşil kesimi tek başıma zorlayacaktım lakin uzun sürecekti destek şart oldu. 75 cana kadar sanırım tek başıma indirdim.

Resim

Kadime geçtik ilk defa kadimi kendim çevirerek kesmeye çalıştım depremde arkadaşlar uzak olsa da 2 depremde de ölmedim.

Resim

Resim
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı

Mesaj gönderen Seven »

Bugün oyunda çok güzel vakit geçirdim. Sadece oyunda değil forumda yardım alarak dijital resim programları tavsiyelerine baktım. Youtube üzerinden kendimi geliştirmeye başladım. Yetersiz olacaktır fakat önümüzdeki günlerde bir fotoğrafçı ile görüşüp o programlar hakkında bilgi sahibi olabilirim.

Bugün günüm ise şöyle geçti. İlk başlarda Holde geçen zamanım daha sonra şifacım ile çemberlitaşa girerken buldum kendimi...

Resim

Birkaç tane rahatsız arkadaş vardı ve lonca arkadaşlarıma seslendim sağolsun kırmadılar beni ama onlar gelene kadar holdeki lodoslar çoğaldı ve rahatsız oyuncularda holden kaçmışlardı. Bu esnada ırklara yol aldılar. Şakacı lonca arkadaşlarım elbet benden bir gün cevap alacaksınız. :relieved: :relieved: :relieved:

Resim

Lonca olarak tılsımsız ve çemberlitaş üstü olmadan Sığınaklar bölgesini bitirelim dedik en fazla 1000 en az 800 hasar olarak bir hasar limiti belirledik. Video alan arkadaşımızda vardı yüklendiği zaman paylaşıma sunacağız. 1 grup slota toplu vurduğumuz zaman sıkıntı olmayacağını gördük.

Resim

Motor kesiminin ardından oturduk canımızı tazeledik.

Resim

Kenana vardık bir hatıra fotoğrafı aldık. 22:50 de oyundan çıktım.

Resim

23:50'de tekrar oyuna girdim. Loncadaki arkadaşlarım topkapıda ne iş görüyolar diye merak ettim ve aramaya koyuldum. En önce bakılacak yere en son baktım ve sonunda lonca arkadaşlarımı buldum.

Resim

Forum aracılığı ile Elek Bilgi 2 tılsımı arayan arkadaş 00:15 gibi mesaj attı. Direk pazarlık teklifi sundu bizde atılan pazarlık red edilmez. Kendisine hayırlı olsun. İyi günlerde kullansın diyorum.

Resim
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
OoNiKOLAxTESLAoO
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen OoNiKOLAxTESLAoO »

Seven nickli forum hesabım 7 günlük bir bloke aldı. Bu 7 günlük süre içinde artık bu forum hesabımı kullanacağım. Uzaklaştırma alıyoruz farklı forum hesabıyla devam ediyoruz. :')

Forum hesabıma girdiğimde özel mesaj gördüm. Bu özel mesaj
Seven nickli üyeliğime de gönderilmiş diye gözüküyor ban açıldığı zaman bunu kontrol edeceğim. Mart ayında yollanmış doğum günü mesajı geç oldu ama gördüm. Teşekkür ederim sizlerde iyi ki varsınız.

Resim

Loncamız gene mühim işler peşinde...

Resim

Çemberlitaş için ödünç aldığım 2 tılsım ile bir görüntü aldım.

Resim

Bugün oyundan pek bir zevk alamadım slotlarda 6 saniyelik bir gecikme vardı slota vurduğum zaman 3 saniye yerinde kalıp sonra hasar yiyip bize doğru geliyordu. Karakteri sürekli geri attı ve sürekli öldük.

Resim
Kullanıcı avatarı
mazlumcgdem
Cin Avcısı
Cin Avcısı

o kadar salgı jade nereye gidiyor bu paraciklar :D
DrBuLuT«Eminönü»

Resim
Kullanıcı avatarı
OoNiKOLAxTESLAoO
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen OoNiKOLAxTESLAoO »

mazlumcgdem yazdı: 02 Ağu 2017 01:31 o kadar salgı jade nereye gidiyor bu paraciklar :D
Paracıklar duruyor. Mataryelleri merak ediyorsan bankaya koydum faizli olarak alamıyorum bu nasıl banka. :') :')
Kullanıcı avatarı
mazlumcgdem
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Bu banka faize karşı :D şansın bol olsun bayan iyi gidiyor
DrBuLuT«Eminönü»

Resim