OoNİKOLAxTESLAoO Günlüğü [ IıMABELııMATİZıI ] [ IıFOLLOWıIıMEıI ]

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: JANDARMA
Konum: KAYSERİ & ESKİŞEHİR ### ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ############################## HALKLA İLİŞKİLER

OoNİKOLAxTESLAoO Günlüğü [ IıMABELııMATİZıI ] [ IıFOLLOWıIıMEıI ]

Mesaj gönderen Seven »

Sevgili günlük herkes gibi bende bu oyunda yaşadıklarım ve yaşayacak daha çok şeylerimin olduğunu düşünüyorum. Ama Eski bilgisayarımın hard disk yandığı için içindeki resimler havaya uçmuş durumda şuan için seninle görsel paylaşamayacağım bugüne kadar neler yaşadım onları anlatacağım. Söz uçar yazı kalır...

Öncelikle oyunu mynet sayfasında görmüştüm beta dönemine yetişemesem de pek çok şeyi kaçırmış değilim ama beta dönemi daha güzel diyolarlardı merak ettim eski resimlere baktım gerçekten beta güzelmiş. Oyunu biraz anlamaya çalıştım oyuna başladığım zamanlar 13 yaşındaydım ve evdekiler bu oyuna karşı çıkmışlardı :D Bende dayanamadım boş vakitlerimde gene oynuyordum. Sonra baktım güzel dostluklar kurdum.

Klan savaşları, vsler 39 ve 49 lvllerde daha zevkli ve güzeldi. 49 lvl derken grup bölgeleri gelmeden önce ne yazık ki şimdi teke gidiyoz hemen :(

Oyuna biraz ara vereyim dedim ve bir baktım oyuna gireceğim gün sığınaklar ve migrat eklenti paketi geleceğinden dolayı sunuculara erişim yoktu ve bu durum beni çok mutlu etti. Bende herkes gibi oturdum bekledim oyunun güncellenmesini.
Oyunda yokken gelen eşyalar: Sonra bir baktım yeni reçeteler meydana gelmiş. Herkesin elinde ayrı bir asa kılıç vb şeyler vardı. Bu duruma sevinsem mi üzülsem mi bilemedim bunu bana zaman gösterecekti.

Mısır çarşısı ana baba günüydü ve bazı gruplar kesemeden çıktıklarını söylüyordu ve bende bir gruba girdim ve içeri giremiyorduk grup bölgesi dolmuştu :(

Bekledik 1 saate yakın ve içeri girdik delilerin bize saldırmasıyla ölmemiz bir olmuştu ve oyun benim için yeniden başlıyordu. Düşünene kadar anca gelebildik. Çünkü 2 kişide ejder asa vardı. Aldığımız karar doğrultusunda çıktık çünkü yetenkler elektrik olması lazımmış :(

Günler geçti ve birde ne göreyim. Sığınaklara son ejder asalı işin yoksa ejder asa yap :D Para yok maden yok nasıl yapsak acaba diye düşünürken ani bir kararla plus paketi aldım. Para kasmaya başladım maden çektim derken asayı ürettim.Arada para kasarken sıkılıyordum şifama girip ordan grup arıyordum. Sığınaklar kapısına gittim. Grup istedim fakat ne göreyim beni gene almıyorlardı. Nedeni ise asa parlamıyormuş. Oyun oynayacaksam eğer asayı parlatmam gerekti ve o sıralar parlatamazdım çünkü indirime gireceğini hissetmiştim. Neyse 2 tane dost edindim kendime 1 hafta içinde Süpercan ve Gemios umarım tekrar oyunda onları görebilirim. Bu 2 dostumla girdik sığınaklara parlak asa falan hikaye dediler. Başladık bölgeye girmeye ama item düşmüyordu ve indirime girmişti silah yükseltme ve bende onlar gibi parlak asalı oldum. Her gruba girebiliyordum artık.

Migrata girmeye başladık sonra 2 dostumla birlikte girdik. Junona vardık ben sohbete yazdım bu bana Alternator zırh verecek dedim ve dediğim olmuştu ve torbada alternatör zırh vardı :D

Bu esnada yanlış hatırlamıyorsam REHBER alımları vardı bende başvuru yapayım dedim. Yaptığım başvuru kabul edilmişti ve REHBER dim o sıralarda sevmiştim rehberliği yeni oyunculara yol yordam gösteriyorduk.

ilerleyen zamanlarda oyun gene sıkıcı gelmeye başladı ve oyunu bırakmıştım.

Tekrar bir oyuna gireyim dedim aradan geçen zaman sonra bir baktım çemberlitaş gelmiş.Çemberlitaş kutu varmış aldım onu plus felanda varmış. Bende gittim çemberliaş önüne fizik lazımmış ve gittim fiziksel oldum. Ama ne göreyim kıyamet asalı adam arıyorlarmış. Kıyamet asayı ürettim ardından çemberlitaş önüne gittim. Asa parlamıyor zırh da lazım dediler. Zırh ürettikten sonra asa yükseltirim dedim ve zırhı basana kadar baktım indirime girmiş silah yükseltme aldım onu bastım kıyo asaya ve parlıyordu artık. Bende zırh için malzemelere devam ettim onuda bastım. Çemberlitaşa sadece 1 sefer girebildim çünkü hasar az diyorlardı ve o 1 kez attığım çemberlitaş tümde düşen tek şek Kıyamet asa oldu :( Üzücü bir durumdu ve artık gruplara giremiyordum hasar az diyorlardı. Gene mi üretim yapacağım derken oyundan soğuttular.

Malesef 3. kez oyuna veda ettim.

Aradan geçen zaman sonunda bir baktım klan kanalında gaffara son m1 yazıyorlardı bir baktım hol bölgesi gelmiş.Lonca lisansı almıştım ve S E S loncasına girmiştim. Sarvanxrapdarbe ile dost olmuştum ve loncaya davet etmişti. Sağolsun IıIDEMİRELIıI beni loncasına almıştı ve m1 üretimime yardım etmişti.

Kuyu denen yerde herkes kasıyormuş bende gittim arkamdan dolandıra dolandıra kestim. Kasa erişimi + plus aldım. Başladım o esnada para kasmaya ve kasaya çöpleri koymaya kastığım parayla xeno jade felan alıyordum uygun gördükçe olay kondrite döndü o gün eşya satmaya gidiyordum bir npcde ne var ne yok göz attım birde kondrit madeni görmüştüm 2 adet bende vardı ve hesabıma akçe yükledim ve kondritleri çektim. M1 tılsımını sonunda üretmiştim.

Oyuna başlıyorsak isim değiştirme alayım dedim. Xseven di nick sonra OoNİKOLAxTESLAoO bu adamı severim güzel işleri var hemde büyücüye daha iyi gider dedim ve yeni nick hayırlı olsun :D

1 hafta kadar çemberlitaşa girdim.
06.04.2015 tarihinde m1 ürettim
13.04.2015 de biraz ara verdim gene özel durumlardan dolayı
oyuna giriş tarihi 16.08.2015

Hesaba ürettiğim tılsım ve eşyalar ile şimdi zorda olsa gblere girebiliyorum ama bazen karşıma değişik insanlar çıkıyor. Genede girebiliyorum ama başka gruplarla biraz uzun oldu ama olsun. İkv hayatımı anlatayım dedim.

Bu oyuna tekrar döndüğümde gene güzel dostluklar kurdum. o günden bu güne oyundayım...
En son AFRASiYAB tarafından 03 Eyl 2017 22:31 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
Sebep: İleti, sahibinin isteği üzerine düzenlendi.
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Konum: KAYSERİ & ESKİŞEHİR ### ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ############################## HALKLA İLİŞKİLER

Re: OoNİKOLAxTESLAoO Günlüğü [ IıFOLLOWıIıMEıI ]

Mesaj gönderen Seven »

Sevgili günlük oyuncu sayısı az olmasına rağmen bugünde grup bulabildik ama sonuç hüsran eğlenceliydi.

Tüm atacaktık fakat yaşanan bir kaç aksilikten dolayı tümden vazgeçtik.

Resim

Stu boş

Resim

Bu resimde yanlış anlaşılma oldu NİCU nickli arkadaş hastahanede çalışıyormuş bizde onu hasta zannettik :D

Resim

Resim

2 kişi aynı anda ölünce zar atıyorlardı sanırım herkes zevkine bir zar attı ve yolumuza devam ettik.

Resim

Semihayı içeri atacağımız vakit tankı bekledik ama tankın kalkmadığını gördük şifanın kaldırmasını beklemiş ;)

Resim

Grupta ki arkadaşı beklerken ufaktan bir muhabbet döndü.

Resim

Semiha herkese madalya attı :(

Resim

Yaşanan bir kaç aksilikler oldu ve 4. Seferde Gaffar kesilmiştir. ;)

Resim
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
mstfmrt
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Mesaj gönderen mstfmrt »

Hayırlı olsun güzel başlangıç
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı

Mesaj gönderen Seven »

mstfmrt yazdı:Hayırlı olsun güzel başlangıç

Teşekkür ederim. İnşallah sizlerinde günlüğünü görebilirim ;)
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
AFRASiYAB
Sui Generis
Sui Generis

Mesaj gönderen AFRASiYAB »

Samimi bir anlatım ile giriş yapılan sade ve hoş bir günlük. Takipteyim. :relaxed:
İletişim/Destek Formu | Hızlı Destek | Etkinlik Takvimi
Forum Kanalındaki Faydalı Konular

Ayın Etkinlik Ödülüne Sen Karar Ver!
İstanbul Kıyamet Vakti'nden Haberdar Olun!
Resim Resim Resim Resim
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı

Mesaj gönderen Seven »

AFRASiYAB yazdı:Samimi bir anlatım ile giriş yapılan sade ve hoş bir günlük. Takipteyim. :relaxed:

Öncelikle günlüğümü okuduğunuz için teşekkür ederim doğrusu beni mutlu ettiniz. ;)

Genelde her gün eğlenceli bir vakit geçirim oyunda takip etmeye devam ;)

Forum kanallarında ufak bir tatsızlık yaptıysam kusura bakmayın bundan böyle samimi bir dille anlatacağım. :D :P
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
firaridadas
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Voice of Voiceless

Mesaj gönderen firaridadas »

Güzel günlük kısmen takipteyim :)
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı

Mesaj gönderen Seven »

Beğendiğene sevindim ;) İnşallah sık sık takip edersin :D
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı

Mesaj gönderen Seven »

Sevgili günlük;
Oyunda biraz maden çekeyim dedim ve bir anda İnternet de işim çıktı ve öleceğimi bilsem bile oyunu alta almak durumdaydım. Oyuna tekrar girdiğimde ölmüş bir vaziyetteydim ama görüntü güzeldi ;)

Resim

Resim

Resim

Resim
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı

Mesaj gönderen Seven »

Lonca üyeleri ile çemberlitaşta grup kursak mı :?: diye düşünüyorduk...

Resim

Az önce grup ararken oyunculardan biri sığınaklara adam aramada kendini aşmış durumda :D Yöntemi güzel...

Resim
En son Naveran tarafından 03 Tem 2016 03:16 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
Sebep: Kullanıcının isteği üzerine düzenlendi.
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim