OoNİKOLAxTESLAoO Günlüğü [ IıMABELııMATİZıI ] [ IıFOLLOWıIıMEıI ]

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
xANARCHYx
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Re: OoNİKOLAxTESLAoO Günlüğü [ IıMABELııMATİZıI ] [ IıFOLLOWıIıMEıI ]

Mesaj gönderen xANARCHYx »

Merhaba ;

Çılgınca GM Delphize nin etrafında döndüğümüz fotolarıda görmek hoş olurdu :)

Devamını bekliyoruz:)
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Lonca: JANDARMA
Konum: KAYSERİ & ESKİŞEHİR ### ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ############################## HALKLA İLİŞKİLER

Mesaj gönderen Seven »

xANARCHYx yazdı: 09 Şub 2018 08:42 Merhaba ;

Çılgınca GM Delphize nin etrafında döndüğümüz fotolarıda görmek hoş olurdu :)

Devamını bekliyoruz:)
Aaa troll etkinliği paylaşmasam olmaz bu aralar kendimde değilim dostum. Bugün o fotoğrafları paylaşıma sunacağım. İşin özü şu etkinlik puanım yine 0 hahahha
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Konum: KAYSERİ & ESKİŞEHİR ### ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ############################## HALKLA İLİŞKİLER

Mesaj gönderen Seven »

Sevgili günlüğüm ve değerli takipçi dostlarım;

T R O L L E N D İ N . . !

Geçtiğimiz günlerde mühimmat etkinliği için oyuna girdim bir umut topladığım materyalleri isteyecek mi diye baktım ve hiç aklıma gelmeyecek bir şey istedi.

Kaşmir Kumaş istedi ve bu etkinlikte tam bir trollenme yaşandı. Delpize oyuncuları eğlendiriyor...

Etkinliği ANARCHY dostum ile bekledim. Sohbet kutusunda tepkimiz belli.

Resim

Gelelim Troll olayına Delpize önce bizlerden 30 kripraz ve 100 Kaşmir Kumaş istedi.
Daha sonra sarı yazıda 30 Kripraz ve 300 Kaşmir Kumaş istediğini sohbet kutusunda dile getirdi.

Tabi biz oyuncular durur muyuz yapıştırdık cevabı.. Özellikle dikkat çekmek amaçlı sohbeti sarı boya ile çizdim.
Aşağıda bir troll daha var.

Resim

Resim

Bu sefer yine sohbet bölümünde bir harf belirdi ve kazanan kişiyi açıklayacakken ''M'' harfine basıp yolladığını görüyoruz ve tüm bölge gülmekten yıkılmıştı. :') :') :')

Böyle bir anıyı yaşadığım iyi oldu. Delpize'ye bu olaydan ötürü teşekkür ediyorum. :')

Resim

Delpize günün sonunda bizleri sevdiğini söyledi ve gönül işi tamamlanmış oldu. B-)

Resim

Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
kral243416
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: CAMPION LEAGUE

Mesaj gönderen kral243416 »

tek yemenin tek kurtuluşu var ben ce büyücülerdede koşma yeteneği gibi bi şey olmazı lazım mesela koşar adım kaçma B-)
İKV CANDIR GERİSİ HEYECANDIR
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı

Mesaj gönderen Seven »

kral243416 yazdı: 09 Şub 2018 21:13 tek yemenin tek kurtuluşu var ben ce büyücülerdede koşma yeteneği gibi bi şey olmazı lazım mesela koşar adım kaçma B-)

Valla dostum hangi gönderi için yorum yaptın bilmiyorum ama bence dediğin gibide olmalı yada akali görünmez bir kuyu açıp giriyor bizdede peleriñ diye bir yetenek gelse 5 saniye veya 8 saniye görünmez olsak fena olmaz.
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
mazlumcgdem
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen mazlumcgdem »

Seven yazdı: 07 Şub 2018 19:07 Sevgili günlüğüm ve değerli takipçi dostlarım;

Dünden kalanları aktarmak zorundayım. Geçen hafta dişimden dolayı doktara gitmiştim. 3 veya 4 gündür acayip bir baş ağrısı yapıyor sanırım son çare çektirmek olacak. Zaten şunun şurasında Pazartesi gününe ne kaldı. Pazartesi Sivas'da olacağım. Cuma günü geri dönüş yapacağım. Bu süreç içerisinde yazı yazamayacağım. Tabi hafta sonları oyunda olacağım. Üniversite için DGS işlemlerine başlayacağım. Bir aksilik olmaz ise Erüde okuyacağım.

Karakterime yeni isim olarak kendi adımı ve soyadımı vereceğim.

Resim

Resim

Başım ağrımadığı bir gün baslı kolonlara verip keyifle bu müzikle oyun oynamak olacaktır.
Çok tatlı bir kadın. :heart_eyes: :heart_eyes: :heart: :heart: :gift_heart: :heart_decoration: :cupid: :heartbeat:

DGS mi çalışıyorsun
DrBuLuT«Eminönü»

Resim
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı

Mesaj gönderen Seven »

mazlumcgdem yazdı: 10 Şub 2018 10:59
Göster
Seven yazdı: 07 Şub 2018 19:07 Sevgili günlüğüm ve değerli takipçi dostlarım;

Dünden kalanları aktarmak zorundayım. Geçen hafta dişimden dolayı doktara gitmiştim. 3 veya 4 gündür acayip bir baş ağrısı yapıyor sanırım son çare çektirmek olacak. Zaten şunun şurasında Pazartesi gününe ne kaldı. Pazartesi Sivas'da olacağım. Cuma günü geri dönüş yapacağım. Bu süreç içerisinde yazı yazamayacağım. Tabi hafta sonları oyunda olacağım. Üniversite için DGS işlemlerine başlayacağım. Bir aksilik olmaz ise Erüde okuyacağım.

Karakterime yeni isim olarak kendi adımı ve soyadımı vereceğim.

Resim

Resim

Başım ağrımadığı bir gün baslı kolonlara verip keyifle bu müzikle oyun oynamak olacaktır.
Çok tatlı bir kadın. :heart_eyes: :heart_eyes: :heart: :heart: :gift_heart: :heart_decoration: :cupid: :heartbeat:

DGS mi çalışıyorsun
Evet haftaya yoğun bir dönem bekliyor.
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı

Mesaj gönderen Seven »

Sevgili günlüğüm ve değerli takipçi dostlarım;

DERTLEŞELİM ve TEPKİ verelim..!

Arkadaşlar youtube gibi bende bir tepki olayı olayı başlatmak istiyorum eminim çok güzel ve eğlenceli olacaktır.

Günlüğüm 1 haftadır kendimi iyi hissetmedim baş ağrım vardı ve bugün o ağrı biraz olsun hafifledi. Doktora gittim.
İnşallah dahada iyi olacağım şimdi ki halimize de şükürler olsun.

Pazartesi gününden sonra sana yazı yazmayacağım ama buraları da boş bırakmaya niyetim yok.

Oyunda bazı kişilerden tepki alıyorum. Tepki olarak şöyle bir bakış açıları oluşmuş.

1) Yeni arkadaşlar bulmuşsun sanırım şimdi oyununun tadını daha iyi alıyorsun diyorlar.

Doğrudur yeni dostlarım oldu tabi bu dostlarıma üniversitemin olduğundan da bahsettim.
İnşallah geri döndüğümde kaldığımız yerden devam ederiz.

Şöyle güzel bir söz var;

İmkanınız varsa herkesi tanıyın ön yargı ile birisine yaklaşırsan o kişi hep zihinlerde kötü birisi olarak kalacaktır. Eğer ki siz o kötü diye tanıtılan kişiyle tanışırsanız kötü diye tanıtılan kişi bizim çevremizle birlikte iyi birisi olarak bilinecektir.

İnsan olarak kendiniz olun,

Ve bazı şeyleri karşılıklar, hesaplar, düşüncelerle değil sadece ama sadece ''siz istediğiniz'' için yapın.

Son olarak;

Ne olursa olsun kendinizi çok sevin; çünkü bir yerlerde sizi seven birileri mutlaka var.

2) Forum ortamında POST KASMA olayı diye bir tabir var ortalıkta ve son zamanlarda çok sık karşılaştığım bir olaydır.

Oyunda birkaç kişi bana dedikleri laf şu;

Forumda post kasıyorsun..!

Post kastığımı düşünenler var ise hangi konuda benim yazımı görüyorlarsa yukarıda ünlem işareti var oraya basıp konu dışı diye belirtebilirsiniz açıklamaya ise POST KASIYOR yazabilirsiniz. Bu hiç sıkıntı değil.

Forumdaki amacım post kasmak değil ama post kasılacaksa daha önce benzerini gördüğüm konular mevcuttur.

Örnek olarak verebileceğim tek konu vardır.

Alım Satım Konusunda iletiler çok dolduğu zaman Forum Modlarına bildirip o konuyu tamamen sildiriyorum.
Bundan önce 3 kez alım satım konumu sildirdim. 5 sayfa demek 50 ileti demektir. 5 sayfaya geldiği zaman ben bu konuyu komple sildiriyorum ve sıfırdan yeni bir konu açıyorum...

Son olarak eklemek istediğim birkaç konu vardır. Konu dışı bölümünde yer alan;

Ne Dinliyorsunuz?
Ne İzliyorsunuz?

İsimli konularda illaki iletiler mevcuttur ve buda doğaldır.

6 ay boyunca attığım müziklere baktım ve toplamda 15 ileti atmışım.

30 günlük tatilde ise 8 ileti atmışım. Bu demek oluyor ki post kasmıyorum.

Bir diğer husus birkaç kişi sırf konuya cevap vereyim de nasıl verirsem vereyim cinsinde apır sapır cevap yazıp forumda seviye kasayım diye bakıyor. Zaten onlarda şöyle bir cevap veriyor.

Adamın biri bir konu açmış ve şöyle bir yazı yazılmış.

Saçma bir konu diye nitelendirmiş.

Resimlerle anlatmak gerekirse bir forum kullanıcısı ismini vermeyeceğim ama resimde mevcut olacaktır.

İlk başta düzgün bir cevap verip sonra nasıl bir ilhama kapıldıysa konuyu saçma görmüş.
Madem saçma görecektin neden cevap verdin diye sorarlar adama tabi bunu şöyle düşünürsek tek konuda 3 mesaj oh miss ileti böyle kasılır.

Resim

Halen Post kastığımı düşünenler varsa yukarıdaki verilere kendinizde bakabilirsiniz...

Sağlıcakla kalın....

İyi Forumlar...
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
BJERQSEN
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Full Magazine

Mesaj gönderen BJERQSEN »

Günlüğünü severek,zevk alarak takip ediyorum bayağı şanslı ve renkli bir arkadaşsın yazmayı asla bırakma nizamı bir şekilde takipteyim.😉Bende yazmak istiyorum fakat bu forum işlerinden pek anlamıyorum fotoğraf bile atamıyorum.😂
ŞAHMERANb
einePİSTOLE
bjeRqsen

FULL MAGAZİNE

ÖMER FARUK SÜRER
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı

Mesaj gönderen Seven »

BJERQSEN yazdı: 10 Şub 2018 20:38 Günlüğünü severek,zevk alarak takip ediyorum bayağı şanslı ve renkli bir arkadaşsın yazmayı asla bırakma nizamı bir şekilde takipteyim.😉Bende yazmak istiyorum fakat bu forum işlerinden pek anlamıyorum fotoğraf bile atamıyorum.😂

Güzel görüşlerin için teşekkür ederim. ;) ;)

Günlük yazmak isterseniz elimden geldiğince yardım etmek isterim. İnşallah sizinde birgün günlüğünü okumak nasip olur.
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim