OoNİKOLAxTESLAoO Günlüğü [ IıMABELııMATİZıI ] [ IıFOLLOWıIıMEıI ]

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: JANDARMA
Konum: KAYSERİ & ESKİŞEHİR ### ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ############################## HALKLA İLİŞKİLER

Re: OoNİKOLAxTESLAoO Günlüğü [ IıFOLLOWıIıMEıI ]

Mesaj gönderen Seven »

2 kez ard arda Gaffardan sonra biraz mola vereyim dedim.

Düşen tek şey ateş boyası oldu...

Resim
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Konum: KAYSERİ & ESKİŞEHİR ### ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ############################## HALKLA İLİŞKİLER

Mesaj gönderen Seven »

Çemberlitaş için grup kuracaktık fakat adam bulamayınca şifacı dostlarımı kırmadan kp grubu kurdum ve biraz kp kasalım dedim. Bu esnada YAMAN dostum rütbe atladı ;)
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı

Mesaj gönderen Seven »

Değerli günlüğüm bugün loncamı değiştirmeye karar verdim ve benim oyundaki üretimimde yardımcı olan, oyundaki gelişmeme yardımı dokunan IıIıDEMİRELıIıI Ahmet abinin loncasına geçmiş bulunmaktayım bundan sonra benim loncam H I T loncasıdır. ;)

Resim
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı

Mesaj gönderen Seven »

Değerli günlüğüm;
2 gün süre zarfı içinde Gaffar stu x attım ve gene birşey düşmemişti. Düşmesine düşmedi ama bir gruba girdim grup ile gayet güzel ilerliyoruz. Stu kesildi. Semihaya vardık içeri kaçıracaktık ama semiha içeriye kaçmamaya niyetliydi. Malesef 10 deneme yaptık.Gece saat 1:00 di 25 dk uğraştık plan yaptık. Bu 10 deneme içinde 3 ruh çalan iksir kullandık. Semiha niyet etmiş içeri girmemek için neyse işin sonucu gruptaki arkadaşlar bize en yararlı olan gruptan çıkmaktır dedi herkes bunu kabul gördü ve gruptan çıktık :D :D :P ;)
En son Delpize tarafından 07 Eyl 2017 16:25 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Günlük sahibi isteği üzerine düzenlendi.
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Barbarosxhizir
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Vuslatt

Mesaj gönderen Barbarosxhizir »

Emeğinizin karşılığını alamamanıza üzüldüm ama genelde hep öyle olmuyor mu gayet uyumlu anlayışlı bir grup giderse bir aksilik çıkıyor:)
Reel hayatım da da bu gibi olaylara çok ca rastladım.
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı

Mesaj gönderen Seven »

Barbarosxhizir yazdı:Emeğinizin karşılığını alamamanıza üzüldüm ama genelde hep öyle olmuyor mu gayet uyumlu anlayışlı bir grup giderse bir aksilik çıkıyor:)
Reel hayatım da da bu gibi olaylara çok ca rastladım.
Dostum emeğimin karşılığı madalya olacağını biliyorum ama diğer arkadaşlar için üzücü bir durum :D
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Barbarosxhizir
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı

Anlaşılan Çemberlitaş bölgesi sana diz çöktürmüş en kısa zamanda şansının dönmesi dileğiyle başarılar :lol:
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı

Mesaj gönderen Seven »

Barbarosxhizir yazdı:Anlaşılan Çemberlitaş bölgesi sana diz çöktürmüş en kısa zamanda şansının dönmesi dileğiyle başarılar :lol:
Dostum haklısın dün 17 kez gaf attım. Sadece 1 item alabildim. Kelvin pantolon :)
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Barbarosxhizir
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı

hayırlı olsun bendaha önceleri oynadığım kadarıyla ısrarcı olarak itemlerimi aldım sanada kendi tavsiyem üst üste at yani günde 1 bölge atacağına 2 gün arayla 2 bölge üst üste at umarım anlatabildim kendimi
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı

Mesaj gönderen Seven »

Sevgili Günlük;

Bugün hiç rastlamadığım bir şeyi yaşadım ve mutlu oldum sanırım bu benim rekorum olacak bir günde 4 item :D şans benden yanaydı ve bu şansın büyücümü fulleyene kadar hiç gitmemesini istiyorum ;)

Öğle vakti saat 12:00 civarıydı baktım ç.t önü boştu 10 dk sonra YaRBaY nickli arkadaş grup toplamaya başladı ve bende grup istedim ve beni grubuna aldı.Bu grup ile studan semihadan gaffardan dolu ayrıldım. Bu esnada kısa vakitte grubu topladı ve gafa doğru yola çıktık ve stuya vardık.

Stuyu boş geçmedim Cehennem eldiven düştü bu item olduğu için fazla sevinemedim olsun örs parası çıkmıştı.Ekran görüntüsü almayı unuttum ve çıktıkta sonra çektim onuda buna üzülmüştüm. :( Studan alacağım yoktu sadece trans zırh vardı zırh zaten hepsinden düşüyor en kısa vakitte onunda düşmesini isterim ;)

Semihaya vardık ve semihayıda kestik. En son açacaktım baktım madalyalar bir bir ortaya çıkıyor kesin dolu dedim ve çantayı açtım birde ne göreyim
SIFIR KELVİN ZIRH çantada yatıyordu. Bu item yoktu ve hanemize ekledik.

Resim

Sıra Gaffara gelmişti ve hayallerime kavuşmuştum KIYAMET CEKET sonunda düşmüştü.

Resim

Gruptan çıkmıştım ve o grup ile girdiğim tek seferlik gruptan 3 item almıştım. Çıkışta CEHENNEM ELDİVENi de çektim.Unutmasaydım iyi olurdu.

Resim

Saat 19:00 civarı Gaffar grubu kurmaya çalıştım. Nede olsa Kıyamet ceketim vardı davete icabet edenler vardı. Grupta tank arkadaş bana hs atmaya yeminli gibi birşeydi ve hs atana kadar gaffara vurmadım ne zaman hs attı ozaman vurdum ve mutlu son. CEHENNEM ASA burdan tanka sevgiler ;)

Resim

Toplamda 8 parçam eksik en kısa sürede tamamlanması dileğiyle...
Cehennem set tamamlanmıştır...
2100 HS li büyücüm oldu sonunda
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim