OoNİKOLAxTESLAoO Günlüğü [ IıMABELııMATİZıI ] [ IıFOLLOWıIıMEıI ]

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
uzunyillarsonra
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Sancak
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: anatolia

Re: OoNİKOLAxTESLAoO Günlüğü [ IıFOLLOWıIıMEıI ]

Mesaj gönderen uzunyillarsonra »

Tılsımların için geçmiş olsun hocam ister 1 milyon olsun isterse 10 tılsım emek hırsızlığının açıklaması nedir bilemiyorum benimde zamanında başıma geldi umarım böyle bir durumla karşılaşmazsın bir daha sonuçta eğlence amaçlı oynuyoruz bu tür durumlar oyunda bile tat bırakmıyor.
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: JANDARMA
Konum: KAYSERİ & ESKİŞEHİR ### ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ############################## HALKLA İLİŞKİLER

Mesaj gönderen Seven »

uzunyillarsonra yazdı: 31 Mar 2017 16:52 Tılsımların için geçmiş olsun hocam ister 1 milyon olsun isterse 10 tılsım emek hırsızlığının açıklaması nedir bilemiyorum benimde zamanında başıma geldi umarım böyle bir durumla karşılaşmazsın bir daha sonuçta eğlence amaçlı oynuyoruz bu tür durumlar oyunda bile tat bırakmıyor.

Teşekkür ederim ama devam ediyorum oyuna bırakmadım mücadeleye devam. Kıyamet yeni başlıyor...
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Konum: KAYSERİ & ESKİŞEHİR ### ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ############################## HALKLA İLİŞKİLER

Mesaj gönderen Seven »

Değerli forum kullanıcıları ve sevgili takipçiler uzun bir zaman geçti. Artık bilgisayarın başına geçip 7/24 oyun oynamak istiyorum sıkıldım derslerden ve okuduğum şehirden...

Eskiden sabahtan akşama kadar grup bölgelerinden çıkmıyordum. Emin olun bunu bile özledim. Gaffarın madalya atmasına sevinecek durumdayım şuan öyle değişik bir ruh halim var.

Arkaya mabel matizi açıp gün boyu takılırdım. Çok sevdiğim bir sanatçıdır kendisi ve karakterimin birine o ismi koymuştum.

Arada böyle foruma girip eski günleri yad edeceğim. Dostlarıma selam olsun. En kısa sürede tekrar görüşmek üzere.... Dostça kalın; Hoşçakalın....
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
romendiyojen
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Huzursuzluğum

Mesaj gönderen romendiyojen »

En kısa sürede oyunda bekliyoruz seni :relaxed:
Plafect00
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Lonca: Gizit

Mesaj gönderen Plafect00 »

Tılsımdan gözlüğe, salgıdan xenotime pek çok şey çaldırmış olan birisi olarak seni çok iyi anlıyorum dostum. Merak etme tekrardan halloluyor hepsi. Seni tekrar görmek mutlu eder ;)
ERG

Erg, insanı ele geçirebilen çok tehlikeli bir güçtür. Şimdi görüyorum ki para ondan da betermiş.

Fazıl SARRAFOĞLU
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı

Mesaj gönderen Seven »

romendiyojen yazdı: 02 Nis 2017 09:28 En kısa sürede oyunda bekliyoruz seni :relaxed:
En kısa sürede geleceğim...
Plafect00 yazdı: 03 Nis 2017 16:53 Tılsımdan gözlüğe, salgıdan xenotime pek çok şey çaldırmış olan birisi olarak seni çok iyi anlıyorum dostum. Merak etme tekrardan halloluyor hepsi. Seni tekrar görmek mutlu eder ;)
Tekrardan hallolması için plus paket çekilmesi lazım. 😉
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı

Mesaj gönderen Seven »

Merhaba günlüğüm ve takipçi dostlarım.

Nihayet vizeler bitti hatta açıklanmaya bile başladığı aldığım notlar gayet güzel bu beni mutlu etti anlamadığım dersten çok iyi bir not almışım şuan şaşkınım doğrusu. Neyse lafı uzatmayayım sonunda eve geldim. İlk işim bilgisayara oturmak oldu ama abim ne var ne yoksa herşeyi yüklemiş bilgisayara acayip bir kasma vardı çareyi format atmakta buldum.
Format işlemi şuan bitti ve şimdide oyunu yüklüyorum.

Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı

Mesaj gönderen Seven »

Sevgili günlüğüm oyunu yüklerken ufak bir aksilik yaşadım ama o aksiliği halledebildim direk oyun dosyasını yükleyince oyun sorunsuz iniyormuş. Artık part time değil FULL TİME oyun zamanı...

Öncelikle yeni formumuzun şerefine güzel bir resim buldum ve onu direk avatar resmi olarak paylaştım ve profilime koydum.

Resim

Avatar fotoğrafını güncelledikten sonra profilimde lonca alanında veya şehir alanında bilgilerimi güncelledim.

Şuan enerjim yüksek dinlediğim müziklerden mutlu ve huzurlu olduğum belli olmuştur zaten.
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Caffeine
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Caffeine »

ellerine sağlık adaş. güzel çalışma olmuş. okurken kendimi olayın içinde hissettim resmen. devamını bekliyorum. ;)
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı

Mesaj gönderen Seven »

Sevgili günlüğüm ve bir o kadar değerli dostlarım ve takipçilerim;

Bugün oyuna girme şansı yakaladım. Geçen günlerde mutlu ve huzurluyum yazdım sanırım başına çok şükür koymayı unuttum. Bu sebepten ötürü biraz sağlık sorunu yaşıyorum umarım kısa sürede iyileşirim ilaç tedavisi görüyorum hayırlısı inşallah kısa sürede düzelirim.

Bugün oyuna girme fırsatı buldum az bir zaman geçirsemde gördüğüm kişiler ile sohbet etmeye çalıştım. O kareleri paylaşıyorum.

Resim
Resim
Resim

Sezen AKSU candır.
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim