Xxxaltarxxx'ın Günlüğü

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
altar
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Sancak Fedaileri

Re: Xxxaltarxxx'ın Günlüğü

Mesaj gönderen altar »

Oyuna girer girmez bir kardeşimiz GBM X grubuna alınmadığını ve yardım istediğini söyledi.Grubu kurmuş benim tank gelmemi beklemişler.GBM X'te çok şanssızım bir çok kez atmama rağmen sadece Erg Yongası elde ettim :D Bu sefer bir şey düşecek diye umut ettim.

Sonunda GBM X'i kestik ama sonuç hüsran :) Mecburen GBM X ile selfie çekildim.

Resim

Bu arada bir çok item düşürdüğümde fotoğraf almamışım.Yanlış hatırlamıyorsam Taş Kanat Ceket almıştım sadece.

Bu arada Kıyamet Asa üretmesi için yardım ettiğim kardeşim sonunda üretti :) Hayırlı olsun diyorum burdan çünkü çok istiyordu :D

Resim

Ayrıca yanlış hatırlamıyorsam Taş Kanat Ceket burda düşmüştü :D Bir itirafta bulunmak istiyorum 2 el Çemberlitaş girdim 1.sinde Sadece Taş Kanat Ceket 2.sinde ise aynı şekilde sadece Taş Kanat Ceket :D

Resim

Git gide üstümü dizmeye başlamıştım.Bıçak Sırtı itemlerimi tamamlayıp ofans duruma geçmek istiyordum.GBM X için aldığım itemleri başkasına verdiğim için Ayakkabı düşüremeyeceğimi biliyordum.Her savaşçının hayali olan Bıçak Sırtı Kılıç'a gözümü dikmiştim ! Sadece plus ile pek fazla şansım olmadığı için bir loncaya girip Çemberlitaş Artırıcı aldım.

Aldım ama keyfim yerinde değildi çünkü gerçekten Madalya ile ayrılmaktan bıkmıştım.Bir tane attım ama ondan da Bıçak Sırtı Pantolon ile ayrıldım ki o zaten bende vardı.Biri Dişi Örümcek görevi olduğunu söyledi Kıyamet Asa ürettiğimiz arkadaşımla başarıyla Dişi Örümceği alt ettik :)

Resim

Ordan çıkınca içime bir his kapıldı.Sanki Çemberlitaş'a girsem güzel bir item ile ayrılacaktım.İçimdeki hise kulak verdim ve arkadaşlarımla Çemberlitaş'a girdik.

Girdik ama girmez olaydık 5 kere Gaffar Bey'i kesmeyi denedik.Bir arkadaşımız Khaos bozmakta çok zorlandı.O tam alıştı derken bir arkadaşımız düştü.Artık tam pes edecektik ama biri bana düz Shen iksir içmeyi önerdi.Buz direncim az olacak dedim ama başka şansımız olmadığı için Gaffar Bey'i kesmeye başladık.Ayrıca iftar vakti yaklaştığı için seri olmaya dikkat ettik :D

Resim

Gaffar Bey'i kestiğimiz gibi çantayı açtım ve ne göreyim BIÇAK SIRTI KILIÇ !

O anda ağzım açık kaldı :D :D Bıçak Sırtı Kılıcı çantadan aldım ve hemen oyunu kapatıp iftara gittim :D İftarı hızlı hızlı yedim ve oyuna girdim.Gerçekten çok sevinçliydim :D

Resim

Ne yapacağımı bilmiyordum ama hatırlamıştım ki kuzenime bir günümü harcıyacaktım ona söz verdiğim için :D Tesadüf hemen ofans duruma geçtim level atlaması için onu holde kastım :D Hem o kasılacaktı hemde Peptit Kolorotoksin düşürebilecektim.

Resim

Sonunda bir Peptit Kolorotoksin düştü.Ama bana değil kuzenime :D Ben kesiyorum sana düşüyor edasıyla Peptit Kolorotoksini ondan aldım :D

Daha bir çok görevini yaptım ve gece olmuştu :D Lodos sancakta yapılan vslere bende katılmak istiyordum.Bıçak Sırtı Kılıcım yükseltilmediğinden vslerde pek başarılı olamayacağımı bildiğim için bende ateşlenmiş balyozumu kullandım :) Umduğumdan daha güçlü olduğumun farkına vardım

Resim

Karşımdakinde çok güçlü bir tılsım olan Ofansif Dövüşme - 2 [III] vardı.Karşısında çok zorlandım :)

Resim

Resim

Resim

Bu arada artık savaşçım ile fotoğraf atmayı düşünmüyorum.Şifa karakterimi dizmeyi düşünüyorum.Bu size kalmış yorumlarsanız sevinirim.

Kapanışı bu fotoğraf ile yapalım :)

Resim
Resim

Resim

Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
Definder
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Özgürler
İletişim:

Mesaj gönderen Definder »

Eline sağlık çok hoş olmuş devamını getirirsin umarım. Keşke benimde aklıma gelse böyle her anı fotoğraflamak :P Gerçi deepfreeze kullanıyorum aldıklarımı atmazsam siliniyor ama :)
Yunus Emre Öğütcan
DeFeNDeR
BETA - 29 - 39 : DEFİNDER
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
altar
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen altar »

Aslına her anı fotoğraflamak değilde bir ihtimal günlük tutarım diyerek çekmiştim fotoğrafları :) Çoğu düşürdüğüm itemlerin fotoğrafını heyecandan veya unuttuğum için almamışım :D Teşekkür ederim sence şifacı karakteri ile mi devam edeyim ? :)
Resim

Resim

Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
Definder
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Özgürler
İletişim:

Mesaj gönderen Definder »

altar yazdı:Aslına her anı fotoğraflamak değilde bir ihtimal günlük tutarım diyerek çekmiştim fotoğrafları :) Çoğu düşürdüğüm itemlerin fotoğrafını heyecandan veya unuttuğum için almamışım :D Teşekkür ederim sence şifacı karakteri ile mi devam edeyim ? :)
Bence bu karakterinin hiç bi eksigi kalmayana kadar bununla devam et sonra yeni karakterine başla
Yunus Emre Öğütcan
DeFeNDeR
BETA - 29 - 39 : DEFİNDER
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
altar
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen altar »

Hidralardan bıçak ve ayakkabı bıçaklardan sadece ayakkabı taşlardan balta ayakkabı ve zırh eksik bilmiyorum düşünmem lazım teşekkür ederim tekrardan :)
Resim

Resim

Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
Herakles
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Sancak
Lonca: Dostlar Kervanı
İletişim:

Mesaj gönderen Herakles »

Günlüklerinde paylaşmış olduğun fotoğraflardaki bulanıklaştırmayı kaldırırsan okuyucuların daha bir dikkatini çekeceğini düşünüyorum. Çok güzel bir günlük, devam etmen temennisiyle... ;)
Insomnia'nın Günlüğü - SANCAK
SANCAK;
Frantico
Insomnia
Powerloflhealthl
Mustafa Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
altar
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen altar »

Kaldıracağım :) Yorumun için sana çok teşekkür ederim :)
Resim

Resim

Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
altar
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen altar »

Herkese merhaba uzun süredir yazmıyordum ki zaten bu günlüğün gayesi savaşçımın üstünü tamamlamaktı günlüğün tozlu raflara çıkmaması adına bir kaç şey paylaşmak istiyorum :)

Bu arada paylaştığım fotoğrafların sırası karışık olabilir kusura bakmayın :)

Resim

Vs attığım kişi bana 4 ay önce üstümü dizemeyeceğimi ve karakter satın almam gerektiğini söylemişti ve ben ona emekle yapılmadan tadı olmaz demiştim :) Ona selamlar olsun bu arada :D

Resim

Resim

Resim

Bu arada Cxkatil'e selam olsun adamın hasıdır :D

Holde dolaşırken düşen item çok dikkatimi çekti :) Büyülerde tank olucak Gaffar'da anlaşılan :D

Resim

Bu arkadaşımızın karşısında çok fena ezildim itiraf ediyorum :)

Resim

Resim

Resim

Birine Azul'u öldürme görevinde yardım ettim

Resim

Sonra sıkıcı bir şekilde maden çektim :) Erdoğan abimize özeneyim dedim çok sıkıldım :D

Resim

Bu arada unutmadan bunları 1 gün içinde yaşamadım bir sürü foto almışım bazılarını paylaştım sadece :)

Resim

Resim

Son olarak şifacım ile Sığınak bölgesine girmişim :)

Resim

Yakında şifacımın üstünü tamamlamaya başlayacağım ilginiz için tşk ederim :)
Resim

Resim

Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
altar
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen altar »

Gece işsizliğim tuttu ve Hedef'i kestim (5 saat boyunca uğraştım ve yalnız başıma kestim) 8-)

Resim
Resim

Resim

Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
Herakles
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Sancak
Lonca: Dostlar Kervanı