Günlük (FURY) - TILSIM

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
showmaster
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Günlük (FURY) - TILSIM

Mesaj gönderen showmaster »

KARADAVUTs yazdı:
showmaster yazdı:
AlperenARAR yazdı:Günde 4 jadeit nedir kardeş neyle yıkanıyorsun :D
Günlük xeno rekorum 18 ve jade rekorum 22 küsür :D

valla ben 1 gün full sabahlara kadar kassam 5 xeno 2 jade çıkaramam .Hangi sabun söyle :D
Hani ister taktik deyin ister batıl inacn mesela 3 4 tane cikardiktan sonra o karakterden hiç cikmamaya çalışıyorum hani sonrasnda dustukce düşüyor en azndan bende öyle denemekte fayda var ;)
Kullanıcı avatarı
Kabile
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı
Sunucu: Meran
Klan: Lodos
Lonca: Kabile
İletişim:

Günlük (FURY) - TILSIM

Mesaj gönderen Kabile »

showmaster yazdı:
KARADAVUTs yazdı:
showmaster yazdı:

valla ben 1 gün full sabahlara kadar kassam 5 xeno 2 jade çıkaramam .Hangi sabun söyle :D
Hani ister taktik deyin ister batıl inacn mesela 3 4 tane cikardiktan sonra o karakterden hiç cikmamaya çalışıyorum hani sonrasnda dustukce düşüyor en azndan bende öyle denemekte fayda var ;)
valla kardeşim günlüğünü baktımda biraz güzel oyun oynuyorsun maden konusundada şanlısınız baya şansınızın devamı dileğiyle :)
Dünyada En Büyük kabadayılık EFENDİLİKTİR .
AHMET ÖZ
☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆TETİKÇİ ☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆

ÖLÜM
Ne Zaman ?
Nerde ?
Nasıl ?
Kullanıcı avatarı
showmaster
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Günlük (FURY) - TILSIM

Kabile yazdı:
showmaster yazdı:
KARADAVUTs yazdı:
showmaster yazdı:

valla kardeşim günlüğünü baktımda biraz güzel oyun oynuyorsun maden konusundada şanlısınız baya şansınızın devamı dileğiyle :)
Teşekkür ederim :)
Kullanıcı avatarı
showmaster
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Günlük (FURY) - TILSIM

Karakter Adı:IShowMASTERI
Tarih:18.06.2015

Sevgili Günlük ;
Bugün Ramazan ayının ilk günü , oruç tutan bütün İslam aleminin Allah yardımcısı olsun ve tüm İslam alemine Hayırlı Ramazanlar diyerek günlüğe başlayayım .

Bugün oyunda ürettiğim tılsımlarla sadece savaştım . Gerek Defansif Dövüşme 2 (III) tılsımı sayesinde büyücülerin korkulur rüyası oldum , gerek Direnç Kırma (III) ve Ateş Çember 1 (III) tılsımlarıyla bir çok savaşçıya tek attım :D Savaşçılar kırdıktan sonra her an vuracak korkusuyla yaklaşamıyolardı :D

Savaşın durumuna göre çar değiştiyordum. Karşı klanda savaşçı çokluğu olunca büyücüye , büyücü çoklugu olunca savaşçıya giriyodum . Savaşırken oldukça eglendim tavsiyem para maden kasmayı bırakıp oyunun zevkini çıkarmanız :D
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim

Karışık olarak attım arkadaşlar Printleri görüşmek üzere :) Bu arada Raskoln arkadaşımla ws atmıştım ayıptır söylemesi 5*3 Kestim printler kaybolmuş onada selamlar yanlış anlamayacagından eminim :D
Kullanıcı avatarı
Raskolnx
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Fıerce

Günlük (FURY) - TILSIM

Mesaj gönderen Raskolnx »

Defansif ile :D Güzel ws idi teşekkür ederim :D
Resim
Kullanıcı avatarı
showmaster
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Günlük (FURY) - TILSIM

Raskolnx yazdı:Defansif ile :D Güzel ws idi teşekkür ederim :D
Şu an Ömerle atıyorum oyunu alta aldım 15 dakika felan oldu onun canı 100 benimki 20 :D
Kullanıcı avatarı
showmaster
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Re: Günlük (FURY) - TILSIM

Tarih:25.06.2015

Günlüğüm ve arkadaşlar hepinize hayırlı akşamlar :) Her zaman olduğu gibi günlük degil hafta içinde yaptıklarımı yazacagım :) ;

Bu hafta bi yandan lodos keserken bi yandan da yan karakterim olan ''Kötüü' yü fullemeye çalışıyordum . Toplamda 3 eksiği olan karaktere bir türlü bıcak sırtı ayakkabı düşmüyordu . Tam 6 adet ayakkabı düştü fakat bıcak yoktu . Bi yandan gurup bölgesi atıyor , bı yandan ayakkabının malzemelerini ve reçetesini bulmaya çalışıyordum . Ve en son yine ful bölge atmaya karar verdik girdik GBM-X kestik ama sonuç yine hüsrandı ama Gaffar ve Semiha bizi sevindirdi . IShowMASTERI karakterimin eksiği olan ''Cehennem Pantolon'' ve banada eksiğim olan ''Taş Kanat Balta'' attı ve Tebessüm ettirdi :)
Resim
Resim

Bu son gurup bölgesine girişimdi Balta düştükten sonra bu kesinleşmişti . Yana yana bıcak ayakkabı reçetesi arıyodum ki bi pm geldi '3 m ye satam' diye :D hemen Eminönü kasaya geçtim ve reçeteyi aldım :D
Resim
Arkadaş sanırım biraz alıngandı kardeşim gel 500 bin daha vereyim 1 haftadır arıyorum dedim bişeyler dedi anlamadım bunu günlüğe koysam sıkıntı olur mu dedim yine bişeyler dedi onuda anlamadım :D Neyse reçeteyi almıştık ve bi kaç eksiği tamamladıktan sonra ''Bıcak Sırtı Ayakabı'' üretildi .
Resim

Tabi bunun yanı sıra düşürdüğüm Kılıca , üretim olan Balyoza ve Aldığım Çifteyede + basmayı ihmal etmemiştim ve Kötüü karakterimde artık full olmuştu
Resim
Resim
Resim

Arkadaşla antrenaman ws atmak için asshole karakterinden m2.5 hedef netleştiren gözlük çektim
Resim

Karakterimiz fulldü ama bir şey eksikti ne olabilirdi . Eveeettt :D Defansif Dövüşme 2 (III) dediğinizi duyar gibiyim :D
Ufak bir ayaşımızın sonunda tılsımı bulduk ve hemen aldık .
Resim
Yine merak edenlere m1 + verdim :)

Alırken satmayıda ihmal etmiyoruz tabiki sonra millet bu derenin suyu nerden geliyo demesin :D
Resim

Artık büyücüler bu karakterden de korkmalılardı :D
2 Defansif Dövüşme 2 (III) lü savaşçı = alt f4 çeken büyücüler :D
Resim

Biraz savaştım ama print almadım . Bi büyücüye sana tek atacam diye latife yapmıştım bana def 2 3 kullanmasını bilmiyosun demişti 4 veya 5 saniye sonra teke gitti :D burdan onada selamlar :D

Raskoln usta Printi buldum yanlış anlama maksat hatıra olarak kalsın :D
Resim

Ve bide büyücümüze ufak buz tılsımı bastık
Resim

Evet arkadaşlar son olarak size 2011 senesinde benim için çok özel bir karakter olan asıl Showmaster karakterinin ölüm oyununda Çember yeteneğiyle 1. olan fotografını atacam çok aramıştım ve sonunda buldum eskilerden orda olan varsa bulsun kendini :D Herkes hayal ederken biz yapıyorduk :D
Resim

Hepinize hayırlı Ramazanlar desteğiniz önemli :)
Kullanıcı avatarı
Vezirx27
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: <LIL>

Mesaj gönderen Vezirx27 »

Merhaba,

Günlüğüne öyle bir göz attım, paylaşımların hoş devamını dilerim. Maden çekmekte şansın gerçekten iyimiş :)
Takipteyim! İyi çalışmalar.
Kullanıcı avatarı
showmaster
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Re: IShowMASTERI'ın Günlüğü - TILSIM

Vezirx27 yazdı:Merhaba,

Günlüğüne öyle bir göz attım, paylaşımların hoş devamını dilerim. Maden çekmekte şansın gerçekten iyimiş :)
Takipteyim! İyi çalışmalar.
Teşekkürler çalışmaya başladığım için oyuna fazla giremiyorum girdikçe paylaşıma devam edecegim :)
Kullanıcı avatarı
showmaster
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Tarih:05.07.2015

Merhaba Günlük ;

Bu aralar yogunluktan dolayı oyuna fazla giremiyorum geceleri 1 saat felan giriyorum onda da pek fazla yapacak bir şey olmuyor . Savaşmaya çalışsan Tılsım sunucusunda az Lodos var şikayetçiyiz . Biraz savaşıyoruz iyi güzel sonra hemen o küçücük tepecige çıkıp Lodos Muhafızlarının arkasında oturmaya başlıyolar çıkmıyolar ordan . Neyse bugün maksat günlük boş kalmasın diye yazacagım .

Resim
Resim

Yeni Üretim olan Buz 1 (III) tılsımı ürettikten sonra yarım saat savaştım çemberci olarak gerçektende savaşta çok işe yarıyor . Savaşçı ve şifa kesimlerine bire bir tılsımdır arkadaşlar . Üretecek olan ve tereddütte kalan arkadaşlar varsa üretsin faydasını görecektir.

Resim

Ve yeni fullediğimiz karakter . Karakteri lodos yaptık çünkü yukarda da söylediğim gibi Lodoslar az ve zevk alamıyorsun yaptıgın savaştan bu yüzden karakteri lodos yaptık . Sadece 10 gün oldu ve 20 bin kp kasılmış Arzların ne kadar çok olduklarını burdan hesaplayın .

Oyundan kestiklerim tarafından baya anılıyorum onlarada selamlar oyundur fazla takmayın diyorum .

Görüşmek üzere Allah'a emanet :)