Amacıolmayanşifa'nın Günlüğü - Teşkilat

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Amaciolmayansifa
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Amacıolmayanşifa'nın Günlüğü - Teşkilat

Mesaj gönderen Amaciolmayansifa »

Merhaba az önce karakterimi kurdum yıllardır ikv oynuyorum ve bu ilk çarım değil ama bir de şifacı açmak istedim bütün karakterlerim erkek bu neden kadın olmasın dedim kendi kendime ve güzel bir tip ayarladıktan sonra karakterimi kurdum.Aslında bu karakteri yaparken sıfırdan bir şifacı yapacaktım ama bazı arkadaşlarım bana bi kaç gerekli tılsım verdiler ( Zehirleme 2 1 , Zehirleme 1 1 , Ruh Kalkanı vb.) oyunu oynayanlar bu tılsımları bilir öyle çok değerli tılsımlar değildirler.Neyse fare görevini yaptım şuan balıkçı ve bankacı ile konuşmaya gidiyorum :)

Resim

Tılsımlarımın yardımıyla ilk seviyeleri hemen geçerim gibi görünüyor derken ilk itemimiz düştü :)

Resim

Resim

İlk seviyelerle sizleri pek sıkmayacağım plus pakaetim olduğu için çabuk level atlıyorum ve hemen 11 level oldum,antrepo görevlerini yapmaya gidiyorum tek başına şifacı kasmanın zor olduğunu anlamaya başladım ama yola devam durmak yok...

Resim
Kullanıcı avatarı
Mutlakguven
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Re: Amacıolmayanşifa'nın Günlüğü - Teşkilat

Mesaj gönderen Mutlakguven »

Gunluk yazmana sevındım devamını beklıyorum.
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Amaciolmayansifa
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mutlakguven yazdı:Gunluk yazmana sevındım devamını beklıyorum.
Teşekkür ederim devamı birazdan :)
vahdet
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Üstadlar

Mesaj gönderen vahdet »

Başarılar kardeşim.
Amaciolmayansifa
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Oyuna tekrar girdim ve bir efsane olan azul'u öldürme görevini aldım bölgeden görevime yardım istedim ve hemen ViLLaRReaL adlı nefer yardım etti sağolsun :) Böylece Azul'u öldürmüş oldum.

Resim

Engerek görevini yaparken oyunun arkaplan müziğinin kapalı olduğu aklıma geldi ve açtım :) Aslında arkaplan müziklerini severim helede ikv ninkileri ama kapalı kalmış.

Resim

Engerek görevini teslim ederken arz bi nefer lodos büyücüyü kesti :) savaşçıda defans 2 3 olduğu için büyücünün hiç sansı olmadı...

Resim

Arzuhalci ile tanıştıktan sonra git-gel görevleri olarak nitelendirdiğim görevleri yapıyorum :) ve işlenmiş gümüş aradan çıkardım bi arkadaş sağolsun ücretsiz verdi.

Resim

Labirent görevlerine başladım bu görevler biraz zor yardım almam gerekecek umarım yardım edecek birilerini bulurum.Bugünlük bu kadar yeter 22 seviye oldum bence gayet iyi :)

Resim
Amaciolmayansifa
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Labirent görevlerini yapmak üzere oyuna tekrar girdim ama görevleri tek başıma yapamam gibi görünüyor ve destek çağırdım.Görevi daha seri yapabilmek için klana girmem gerekti ve lodos oldum :) Dostum olan BlooDyHunteR dan yardım istedim ve beni kırmadı sağolsun şimdi görev zamanı...

Resim

Labirent görevleri bitti şimdi biraz kasılmam gerek 29 level olunca meteor görevleri başlıyor :)
Amaciolmayansifa
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Kaldığım yerdem devam edıyorum bu aralar pek oyuna giremedim ama mümkün oldugu kadar çabuk kasarım inşallah karakterimi..Görevlerimi yapmak üzere labirent yoluna koyuldum.

Resim

29 Level oldum şimdi meteor macerası başlıyor :) Umarım kısa sürer çünkü bir an önce bölge girmek istiyorum :)

Resim
Kullanıcı avatarı
firaridadas
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Voice of Voiceless

Mesaj gönderen firaridadas »

Güzel yazıyorsunuz devamını bekliyorum
Amaciolmayansifa
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

firaridadas yazdı:Güzel yazıyorsunuz devamını bekliyorum
Teşekkür ederim kardeşim.

Kasılmama yardımcı olması için arkadaşımı cağırdım ve bazı görevlerime yardım edecekti görev almaya giderken arz bi nefer tarafından pusuya düşürüldüm :) Tabii level düşük olunca ölümüm kolay oldu...

Resim

Arkadaşımın yanına ulaşınca kendimizi bi anda klan savaşlarının ortasında bulduk arz ve lodos neferler birbirini keserken görev yapmamız zor gibiydi biz de biraz kp kasalım dedik :)

Resim

Ve sonunda...Şifamın ilk bölgesiydi 43 level olunca hemen bölgeye girdik ve tabii agop dan görevi almayı unutmadım :D

Resim

Gece geç olduğu için pek kimse yoktu oyunda biz de tek başımıza girdik 3 kişiyiz ama daha önceden de 3 kişi bitirdiğimiz için bölgeleri sıkıntı değildi.

Resim

Motor dan birşey düşmedi.Kenandan daha ümitliydim ve kenan kesimine başladık...

Resim

Kenanı da kestik ama yine birşey düşmedi :) Anlaşılan çok uğraşmam gerekecek sıfırdan çar ayarlamak kolay değil...

Resim
Kullanıcı avatarı
Ttaymmm
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Eminönü
Lonca: R U S
İletişim:

Mesaj gönderen Ttaymmm »

Şifacı serüveninde başarılar. Devamını bekliyoruz. :)