Nodrac'ın Günlüğü - BEYAZKÖŞK

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
KiSSEFFECT
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Endless Dream

Nodrac'ın Günlüğü - BEYAZKÖŞK

Mesaj gönderen KiSSEFFECT »

Karakter Adı : Nodrac
Sunucu : Beyazköşk
Tarih :09.02.2015 - Pazartesi

Herkese selamlar ,

Uzun bir süre takip ettiğim kıyamet günlüklerinin ardından büyük bir heves edindim ve oyuna Beyazköşk sunucusunda sıfırdan başladım.İnşallah bu karakterin gelişim aşamalarını bu günlükte sizinle paylaşacağım.Fazla uzatmadan BİSMİLLAH deyip siftahı yapalım ;)

Nodrac adlı büyücü karakterimi oluşturdum.Oyuna girdiğim zaman Eminönü'nü çok özlediğimi fark ettim ve ciğerlerimi temiz havayla doldurdum.

Resim

Agah Bey'e selam verdim ve sohbet etmeye başladık.Bana artık yaşımın geldiğini delikanlı bir genç olduğumu ve teşkilatta böyle gençlere ihtiyaç olduğunu söyledi.Zaten bende bu aralar iş bulamadığımdan beş parasız ve avare avare ortalıkta dolanıyordum.Kabul ettim ve Jandarma Ali'nin yanına yollandım.Ali ağabey ismimi kaydetti ve bana ilk adımda gerekli olacak eşyaları verdi.Cix oldu gibi :)

Resim

İlk günün verdiği heyecanla kanım kaynıyordu hemen Agah Bey in yanına giderek ilk görevimi aldım.Eminönü de sayısı artan fareler hastalık yayıyordu.Bende büyük bir zevkle onları meteorit büyümle baş başa bıraktım :)

Resim

Sayılarını hatırı sayılır bi miktarda azalttıktan sonra agah beyin yanına gitmek için yola koyuldum.Eldivenimin olmadığını görünce bana eski bir eldivenini hediye etti.

Resim

Jandarma Ali ile biraz sohbet ettikten sonra aklıma Balıkçı İdris geldi ve onu ziyaret etmek üzere Galata Köprüsüne yürümeye başladım.Yolda bir kaç oyuncuya Beyazköşk te Lodos mu Fazla Arz mı ? Diye sordum onlarda beni kırmayıp Lodos diye cevap verdiler.Bu cevaba sevinmiştim çünkü Meran da bir türlü kesecek lodos bulamıyorduk :twisted: :D

Resim

Hal hatır faslı geçtikten sonra İdris Ağabeyin kertenkelelerle sorunu olduğunu öğrendim ve hemen onları bu çaylak büyücünün azabına teslim ettim :twisted:

Resim

Hazır elimi atmışken sahildeki kemeleri de bir güzel haşladıktan sonra yola koyuldum.Benim gibi çaylak neferlere selam vererek yoluma devam ettim.

Resim

Umut beni Agah Bey in sorduğunu söyledi.Tam camiye gidecekken Jandarma Ali bir ricada bulundu.Ben de ona annesinin ilaçlarını seve seve götürebileceğimi söyledim.Agah Bey ilk maaşımı bankacıya bırakmıştı.Halime Teyze nin ilaçlarını verdim beni gözlerimden öptü ve 3 tane ceviz verdi.Sonra direk Bankacıya gidip maaşımı aldım.Malum daha bankaya yatıracak kadar param yok bende Halime Teyzenin cevizlerini koydum bankaya hatıra olsun diye :)

Resim

Bankacı benden bir ricada bulundu.Bende hazır gelmişken kıramadım.Ve işimin en zevkli yanı olan mahluk katliamını zevkle gerçekleştirdim.

Resim

Hazır mısır çarşısına yakınken Balıkçı İdris in sıkı tembih ettiği ızgarasını almadan gitmek istemedim.Rüstem ağabey beni sıcak bir şekilde karşıladı ve bir çay ısmarladı.Sonra balıkçı idrisin ızgarasını götürdüm.

Resim

Bankacı benden Işık Hanıma onun adına bir çiçek ve mektup götürmemi istedi.Mektubu aldım ve yola koyuldum tam yol bitecekken çiçeği unuttuğum geldi aklıma.İşlenmiş gümüş mevzusuyla kafam çok meşguldü.Bu sunucudaki tek karakterimi madenci yapmak istemediğimden şimdiden yardım arıyordum.

Resim

Dönüp Halime Teyze den çiçek aldıktan sonra Işık Hanımın yanına gittim.Oda benim gibi meşgul olacak ki biraz sinirlendi bu duruma.Gülümseyip geçtim. :roll:

Resim

İşlenmiş gümüş kafamı çok meşgul ediyordu fırsat buldukça isteğimi dile getiriyordum.Sağolsun bi arkadaş malzeme getirirsen üretirim dedi ancak daha toplayamadığımdan getiremedim.Yinede tekrar teşekkür ediyorum o arkadaşa düşünmesi yeterliydi.

Resim

Resim

Fahri Bey yanıma uğra demişti.Yanına gittim ve biraz sohbetten sonra bana yeni giysiler hediye etti.Ceketimi beğenmiştim üstüme tam oturmuştu.Teşekkür edip oradan ayrıldım.

Resim

Agah Bey bana bi görevden söz etti.Görev antrepo etrafında karışıklık çıkarmaktı.Bu görevi kim benden daha iyi yapabilir diye düşündüm ve hemen silahımı kuşanıp yola düştüm.Birkaç cin avcıyla karşılaştım ve karşılaştıklarına pişman ettim.

Resim

Bir nefer yüksek level büyücüsünün olduğunu ve beni kasabileceğini söyledi.Ben teşekkür ederek yoluma devam ettim.Böyle insanları görmek çok sevindirici.

Resim

Hysterical adlı nefere İşlenmiş Gümüş hakkındaki ihtiyacımı söyledim ve oda sağolsun bana gümüş ve nikelleri karşılıksız verdi.

Resim

Işık Hanım boş zamanında yanıma uğra demişti.Gittim ve bana ucunda iyi para olan bir iş teklif etti.Ne miydi ? Tabii ki MAHLUKAT KATLİAMI :twisted: :twisted: Bende dururmuyum şekil asamla gidip hemen yamulttum garibanları.

Resim

Işık Hanımın yanına döndüğümde bana bir takım eşyalar ve eksik olan nikelleri verdi.Fakat görev daha bitmemişti beni gerçekten bir Ölüm Yoluna göndermişti.

Resim

Telaş etmeyin ! Vurdum tabi gavura :twisted:

Resim

Baya yorulmuştum biraz huzur bulmak için sahafın yanına gittim.Ancak hayta çırağı etrafta olmadığından biraz sinirliydi ve kahvesini almaya beni gönderdi bende Hamit Pehlivana uğrarım düşüncesiyle yola çıktım.Biraz lafladık , çaylarımızı yudumladık.

Resim

Sahaf Necmi nin kahvesini getirdim.Mısırdaki neferlere bana İşlenmiş Gümüş üretebilecek biri var mı diye sordum.Sağolsun Gexiz adlı arkadaş benden malzemeleri aldı ve çabucak üretip işlenmiş gümüşleri verdi.

Resim

Bugünlük bu kadar sonraki günlüklerde görüşmek dileğiyle !

İyi forumlar.

Resim
Tüm forum hesaplarının şifresini bulamayacağım bir şekilde değiştiriyorum.Ulaşmak isteyenlerde tel no. vardır zaten.
Kullanıcı avatarı
mobilsorun
Hızlı Koşan
Hızlı Koşan
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Yalnızlık Paylaşılmaz

Re: Nodrac'ın Günlüğü - BEYAZKÖŞK

Mesaj gönderen mobilsorun »

Takipteyim 8-)
Bir ay doğar ilk ak$amdan geceden ..
Resim
Yolun ardına bakmadık yorulmadık ..
vahdet
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Lonca: Üstadlar

Mesaj gönderen vahdet »

Bende takipteyim.
Kullanıcı avatarı
Sakirpasali
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Lonca: Fast Lane

Mesaj gönderen Sakirpasali »

bende takipteyim oyunda bi ihtiyaç olursa imzadaki karakterlerden ulaşabilirsin.
Resim
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Kullanıcı avatarı
KiSSEFFECT
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Hepinize teşekkür ettim eyv. Bi ihtiyacım olursa ulaşırım sağol :)
Tüm forum hesaplarının şifresini bulamayacağım bir şekilde değiştiriyorum.Ulaşmak isteyenlerde tel no. vardır zaten.
Kullanıcı avatarı
wonka
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Kara Deniz Yıldızları

Mesaj gönderen wonka »

Güzel başlangıç devamını bekliyoruz.
WONKA
WANCHOPE
GINSENG
Kullanıcı avatarı
KiSSEFFECT
Cin Avcısı
Cin Avcısı

wonka yazdı:Güzel başlangıç devamını bekliyoruz.
Elimden geldiğince yazacağım teşekkürler. :)
Kullanıcı avatarı
Mutlakguven
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Mutlakguven »

Bende takipteyim.
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
KiSSEFFECT
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mutlakguven yazdı:Bende takipteyim.
Eyv dostum.Bu arada 49 levele kadar olan kasılma dönemi sıkıcı olacaktır sizler için ben bunu minimum seviyeye indirmeye çalışacağım.Ve ayrıca önerilerinizvarsa alabilirim arkadaşlar.
Kullanıcı avatarı
Detay
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Detay »

Çok güzel bir günlük olacak Furkan, başarılar :D
Antegar-detay