Wrath'ın Günlüğü - Teşkilat

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
Qheisenberg
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Wrath'ın Günlüğü - Teşkilat

Mesaj gönderen Qheisenberg »

Uzun zamandır yoktum İstanbul'un sokaklarında , ama insanın eskiye özlemi bir türlü geçmiyor . Tıpkı çocukluğa olan özlemi gibi . Ee bizde ortaokul çağlarında beta zamanında başladık oyuna bir türlü unutamıyoruz , eski dostlukları , arkadaşlıkları . Kıyamet günlükleri konusu çok hoşuma gitti ve birazda kendi hikayemden bahsedeyim istedim . Umarım beğenirsiniz , Elimden geldiğince devam etmeye çalışacağım .

1. seviyeden 49'a kasmak gerçekten uzun bir süre benim için , plussuz olmamda benim için büyük bir dezavantaj bu yüzden çok eskiden kalma 49. seviye , içi boş olan karakterimle yeniden oyuna başlama kararı verdim .

Resim

Eskiden kalan görevleri görmek , oyuna başlar başlamaz tebessüm etmeme sebep oldu , tabi son seviye olduğum için hiç zorluk çekmeden ufak tefek görevleri hallettim . Ama kaçıncı seviye olursanız olun , kiminin belalısı kiminin en sevdiği karakter olan Arzuhalci 6.yıl önce onu ilk tanıdığım yerde hala duruyordu , ee tabi Suzan'da vardı yanında :) . Git - gel görevlerini hallettikten sonra Yasemin'in mezarlığın karşısındaki çeteci ile konuş görevini yanlış anlayıp , Elebaşının yanına gitmemde beni şaşırttı açıkcası ne kadar kolay unutmuştum şu görevleri ..

Resim

Tüm bu görevleri hallettikten sonra bir kaç eski dosta rastladım ve onlarla muhabbete daldığım için fazla fotoğraf alamadım , ama günlüğüm en kısa süre içinde devam edecek , biraz kısa bir başlangıç oldu ama umarım beğenmişsinizdir . Sonra görüşmek üzere TEŞKİLAT HALKI :P
Kullanıcı avatarı
Qheisenberg
İskele Babası
İskele Babası

Re: Wrath'ın Günlüğü - Teşkilat

Günlüğüme çok sıkı devam etmeye fırsatım olmuyor bu yüzden arada sizinle paylaşmak istiyorum yaşadıklarımı .

Malumunuz görevlerini tamamlamadığım için 49.seviye olan karakterimde girip Arzuhalcinin o can sıkan (!) görevlerini yapmaya başladım . 3 adet işlenmiş gümüş bulmak oldukça zahmetli bir işti hele birde plusunuz olmadığı sürece .. Bende bir kaç kişiden rica ettim ( Sevilla ve YaİstiklalYaÖlüm'e teşekkürler ) ve onlar sayesinde bir satıcı bulabildim .

Resim

Tabii yolda giderken boş bulduğum madenleride çekmeyi ihmal etmiyordum ama şansımın pek yaver gittiği söylenemez ^^

Resim

Her şeyi hallettikten sonra Işık hanımla konuş görevi gelmişti , tabii uzun zamandan sonra döndüğüm için Işık hanımla Yasemin Hanımı karıştırmış ve onca yolu geri dönmek zorunda kalmıştım . Şimdilik ceketimi alıp görevleri tamamlamaya devam edeceğim . Tüm teşkilata iyi oyunlar :)

Resim
Kullanıcı avatarı
wonka
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı
Lonca: Kara Deniz Yıldızları

Mesaj gönderen wonka »

Takipteyiz :)
WONKA
WANCHOPE
GINSENG
Kullanıcı avatarı
Qheisenberg
İskele Babası
İskele Babası

Keyfim yerinde olmadığı zamanlar yaptığım gibi , İkv'ye giriş yaptım ve Yasemin Hanım'ın yanında gözlerimi açtım eksik olan görevleri bir an önce tamamlamam gerekiyordu sonuçta . Bende Zincir büyücüsü görevini alıp yola koyuldum tabii .

Resim

Yolda giderken oyuna başladığım ilk zamanlarda , ilk çektiğim saf madenin hala aynı yerinde durduğunu gördüm ve gerçekten hafif bir tebessümle yoluma devam ettim . İlk çektiğim saf madendi '' Sibiryalı '' .

Resim

Görevimi hallettikten sonra , Eminönünün kabadayılarından Elebaşı'nın yanına doğru yola koyuldum ve Zincir Büyücülerinin cesetlerini görünce konuşmaya ikna oldu :)

Resim

Sonunda Labirent görevleri açılmıştı , hikayesi dolayısıyla İkv'nin en sevdiğim görev türüydü Labirent görevleri , ve o '' Büyülü Giriş '' yoluna koyuldum .

Resim

Yolda giderken başıma ilginç bir olay geldi , yanımda televizyon açık olduğundan bir yarışma programı vardı ve bende eminönü sokaklarının boş olduğunu düşünerek Jüri'lerden birinin sözünü yazdım ve bir arkadaş beni görmüş olacak ki aramızda eğlenceli bir konuşma geçti ve bunuda sizinle paylaşmak istedim ^^

Resim

Daha sonra bir kez daha Arzuhalciyle konuştum ve Kitabe görevini görünce o uzun yola gitmektense şimdilik mola vaktinin geldiğini anladım

Resim

Umarım sizi sıkmamışımdır , en kısa zamanda tekrar görüşmek dileğiyle 8-)
Kullanıcı avatarı
Qheisenberg
İskele Babası
İskele Babası

wonka yazdı:Takipteyiz :)
Teşekkürler böyle yorumlar görmek , gerçekten herkesi mutlu eder ve benide devam etmek için motive ediyor , takipte kalman dileğiyle :)
LatveriA
Dev Ana'nın Gözdesi
Dev Ana'nın Gözdesi

Mesaj gönderen LatveriA »

Karakter kasarken sıkılmadığım bir şey varsa, o da Arzuhalci'nin görevlerini yapmaktır. Görev metinlerini, bir çoğunu ezberlesem bile hiç bir zaman okumadan geçmem. :)

Takipteyiz.. 8-)
Resim
Kullanıcı avatarı
Qheisenberg
İskele Babası
İskele Babası

LatveriA yazdı:Karakter kasarken sıkılmadığım bir şey varsa, o da Arzuhalci'nin görevlerini yapmaktır. Görev metinlerini, bir çoğunu ezberlesem bile hiç bir zaman okumadan geçmem. :)

Takipteyiz.. 8-)

Teşekkürler bir film molasından sonra , yeni gelişmeleri sizinle paylaşacağım :) Ayrıca labirent görevime yardım etmek isteyenler olursa çok iyi olur yolları tamamen unutmuş durumdayım ^^
Kullanıcı avatarı
Qheisenberg
İskele Babası
İskele Babası

Tekrardan herkese selamlar . Giriş konuşmalarını pek beceremediğimden direk günlüğüme giriş yapacağım birazda heyecanlıyım nasıl olsa :)

Arzuhalci'nin yanından , kaldığımız yerden devam ediyoruz . Kitabe görevini yapmak için Labirent'e doğru yola koyuldum . Yolda bir kaç kişiden yardım istesemde , meşgul olduklarından yalnız başıma gitmek zorunda kaldım . Yolda giderken seneler önce günlerce sabahladığım Elmas madenini gördüm ve yanında oturup biraz etrafı izledim :)

Resim

Yolda giderken bir kaç kişiden beni Kitabe'ye bırakmaları için yardım istedim ama meşgul olduklarından dolayı yollarına koyuldular . Neyseki kaza bela olmadan Kitabe girişine varabildim .

Resim

Kitabe yolunun zorlu olacağını düşündüm ama 49.Seviye olmamdan dolayı akrepler yanıma yanaşmaktan korkuyor gibiydi , görevi rahatlıkla teslim edip tekrar Arzuhalci'nin yanına doğru yol aldım .

Resim

Philetosun salonunu bul görevini aldıktan sonra Labirent yolundayken Lodos bir oyuncu tarafından bir kaç kez yolum kesildi , ama sonunda onu kurnaz bir planla Muhafızların yanında Kutub'a mahkum ettim ve geri kalanı onlar halletti :twisted: :twisted:

Resim
Kullanıcı avatarı
Qheisenberg
İskele Babası
İskele Babası

Ama asıl bugünün heyecan verici yanı Philetosun salonuna doğru yol aldığım sırada GM[Latveria]'nın bana selam verip , görevime yardımcı olmasıydı :o . Açıkcası gerçekten şaşırmıştım ve ne tepki vereceğimi bilemeden bir süre öylece bakakıldım :)

Resim

Ardından koridor yolunu hızlı bir şekilde temizledikten sonra , salona vardım ve buranın fotoğrafını Arzuhalciye götürdüm . Labirente tekrar döndüğümdeyse kendimi bir anda Philetosun yanında buldum ve Latverianın yardımıyla onu alaşağı ettik :) . Tabii bu büyük yardımından dolayı ona teşekkür ederken bir yandanda fotoğraf çekinmeyi ihmal etmemiştim 8-)

Resim

Resim

Daha sonra vedalaştık ve ben önümdeki Uzuuun görev listesini tamamlamak için yoluma devam ettim . Yardım için bir kez daha teşekkür ederim :)

Anka'mı çantama koyduktan sonra Meteor yoluna koyuldum ve İstihbarat Subay'ı ile ilk konuşmamı yaptım . Benden Meteor bölgesinin belli başlı yerlerini gözlemlememi istemişti , bu işin kolay kısmıydı tabii daha önümde gidilecek zorlu Sivriada bölgesi olacaktı :( .

Resim

Gözlemleme görevlerini yaparken bir Arz arkadaşımız bana yol vereceğini söyledi ve '' Yanımdan geçebilirsin '' diyerek beni ikna etti . Tabii 2 adım atar atmaz Bıçak Sırtı Kılıç'ın hedefi olmuştum :D . Ama beni asıl şaşırtan şey beni öldürdükten sonra Yasaklı listesine almış olmasıydı . Galiba ona küfür edeceğimi düşünmüş olacak ki böyle bir harekete imza attı . Tebessüm ederek Lodos klan'ından çıkış yaptım ve Meteorun ıssız topraklarında bir sonraki maceramı beklemeye koyuldum .

Resim

Bugünlük benden bu kadar umarım sizi sıkmamışımdır , hepinize iyi geceler ve bol şans TEŞKİLAT HALKI :)
En son Qheisenberg tarafından 05 Şub 2015 23:53 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Qheisenberg
İskele Babası
İskele Babası

Destekleyen herkese tekrar teşekkürlerimi sunuyorum , yorumlarınızı görmek beni mutlu ediyor :arrow: