Günlükteki GM değilim :)

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
Sozen63
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Iıı BizBize Iıı

Günlükteki GM değilim :)

Mesaj gönderen Sozen63 »

Merhaba arkadaşlar oyunun monotonluğundan sıkılıp kendime bir günlük kurmaya karar verdim.
Ve bu günlüğümü Kendi sunucumda değilde Beyaz Köşk sunucusunda sıfırdan başlayarak oluşturmaya karar verim :twisted: :twisted:
GMerdoğan abiden biraz özenmiş gibi görünebilirim ancak bir oyunda GM ye özenmiyeceğizde kime özeneceğiz değilmi :)

Resim
ilk görev olan Jandarma Ali olarak tanıdığımız Gerçekte yanda bulunan Camiinin imamı olan Haci Ali Hoca Efendi ile ilk kez tanıştım :)
Artık emindim yazları sübyan okutacaktım...
Resim
Bu arada malum kış yaklaştığından dolayı bana Halime Hatunun yani hocanın annesinin okutmuş olduğu şifalı ceviz yapraklarındanda vermeyi ihmal etmedi :)
Resim
Resim
Resim
Duydumki Eminönü Devlet Hastanesinde EBOLA salgını görülmüş!!
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim

En çok Beni üzen ise o Dededen Kalma Hançeri Satmış olmam.
Resim

Kuru Yolum Döner bulmak çook zor.
Resim

Değişiyordum Daha hızlı daha ofansif daha sert.
Resim
Resim
Resim

Sahillerimizi kirletmezsek temizlemek zorunda kalmayız !!
Resim

Bir Hemşire olarak diyeceğim o ki;
Resim
Resim
Resim

Bir elham üç kulhuvallah :D
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
/nah :D :D :D
Resim
Resim
Resim
Ve öldük :S :S
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
EVDE Çoluk Çocuk Bekler sebastiyan.
Resim

Okuduğunuz için teşekkürler sıkmamışımdır umarım beğenirseniz devamını getiririm :)
En son AFRASiYAB tarafından 30 Eki 2014 01:35 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Kullanıcı isteği üzerine düzenlenmiştir.
Kullanıcı avatarı
Symbian
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Lonca: Kurtuluş

Re: Günlükteki GM değilim :)

Mesaj gönderen Symbian »

Resim
Ta ta ta taa... Karakter ismini yakaladım. :lol:
Kullanıcı avatarı
Sozen63
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen Sozen63 »

sorun değil :) sonuçta GM değilim ;) ama tebrik ederim gözümden kaçmış :geek: :ugeek:
Kullanıcı avatarı
VaMoSBieN
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Lodos

Mesaj gönderen VaMoSBieN »

Bu tarz günlükler hoşuma gidiyor oyuna renk katıyorlar umarım devamı gelir :)
VaMoSxFeNeRR VaMoSBieNIV ııVaMoSBieNıı Zuhurr LegendxVaMoSBieN Cefakarkanarya

Beyaz Köşk
Kullanıcı avatarı
BlackHatCadillac
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen BlackHatCadillac »

Eğlenceli görünüyor :)
Süper güçlerim olsa süper marketin yolunu tutardım
Kullanıcı avatarı
Sozen63
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen Sozen63 »

Teşekkür ederim öncelikle kendi sunucu yoğunluğumdan dolayı bir süredir ilgilenemedim ancak devamı gelecek tabikide :)
Kullanıcı avatarı
Sozen63
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen Sozen63 »

KAldığımız Yerden Devam Edelim :)
Uzun Bir Aradan Sonra Döndüm :) Kendi Sunucu Yoğunluğumdan Vakit Ayırdığım Zamanlarda Girebildiğimden Dolayı Biraz Gecikiyor :)
Resim

Cin varmış Antrepo diye bir yerde o imiş görevim...
Resim

Cin ise Görevim Hazır Kalkanım...
Bir Fatiha Üç İhlas...
Resim
Büyü Hasarlı item reçeteleri neden savaşçı olur onu hiç anlamam :?:
Resim

Verilen Selam Allahın Selamı Almamazlık Olurmu ??
Resim

Eminönü Camii ne Götürmek üzere Meşhur Sahafçımız Necmi Abiden Birkaç Kitap Aldım.
Resim

İstihbaratıma göre cinler bir takım planlar içindelermiş Vay Vay Vay Baksenn! :idea:
Resim

5 dakika demesine rağmen destek gelmeyince kolları sıvadım bende. Oturup öyle bekleyemezdim ya :shock:
Resim

Baştakiler kolay kesilince umutlandım haliyle Destek falan umrumda değildi..
Resim

Köşeye sıkıştırmış olduğum büyük öncülerini iksirlerim sayesinde yenebilirdim.
Resim

Hani bir söz varya Evdeki Hesap Çarşıya Uymaz Aynen Öyle :mrgreen: :mrgreen:
Yaverleri Tüm Planımı Bozdu Köşeye Sıkışan Meğerse Benmişim :o :shock:
Resim

VE SONUM DÜSRAN :( :(
Demin bir Destek Vardı Sanki :idea: :idea: :idea:
Resim

Unutkanlık Dönemimizin En Büyük Sorunlarından Birisi :)
Emma Velakin Sonunda Sevinen Bendim :)
Resim

Ve o hep sıkıntı olan işlenmiş gümüş :(
Ben Kim Onu işlemek Kim Daha Okadar Gelişmemiştim bile. Bi Arkadaş Malzemelerim Varsa işleyebileceğini söyledi.
Ama malzemem bile Yoktu.
Resim

Bölgeden malzeme veya satan birini ararken bi pm geldi.
Sağolsun arkadaşta Yokmuş ama belki vardır diye kendi çarlarına bakmış. Bu bile Benim için çok değerli.
Sağol Efsunkarxmemet
Resim

Azula yardım eden arkadaş sağolsun bunada yardım etme teklifinde bulundu ve birlikte toplamaya başladık :)
Sağol Wartsu
Resim

Ve para bile Almadı.
Resim

Evet Arkadaşlar bugünlükte bukadar umarım çok sıkmamışımdır :)
Kullanıcı avatarı
Sozen63
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen Sozen63 »

Selamun aleyküm canım sıkıldı şuan saat 04 :47 :D aklıma günlük geldi ve kaldığım yerden devam etmek istedim :)
Resim

Labiren görevleri geldi çattı peki ya bu labirentten ya hiç çıkamazsak :?:
Elimede tutuşturdular dededen kalma bir filmli fotoğraf makinesi geçtiğim yolları kaybetmemek için....
Resim

Ve nihayet buldum yolumu :arrow: :arrow: İşte aradığım ruh taşı
Hafızama bile kaydetmiştim yolları. Beni yoran ise içerde yaratık olduğunu bilmememdi.
Korkacağımı düşünmüşler 8-) oysaki beni hiç tanımamışlar...

Resim

Etraf karışık bir yandan sağ sol davaları bir yandan kıyamet neferleri kısaca sıkıntılı zamanlar. Gizli ajanım olan(ismini açıklamayacağım) bir NPC den bana Güçlü bir zehir yapmasını istedim ve malzemelerini toplamak için yola koyuldum.
Bu kısa yolculuğum içerisinde düşünce farklılıkları yaşadığım biriyle tanıştım ozmndan iyi geçineceğimizi anlamış olmalıyım kendisi rakip klanda olmasına rağmen birbirimizi kollamaya başlamıştık.
Resim

Ben demiştim değilmi iyi anlaşırız diye :roll: aynı tarafa geçtik artık birbirimize rakip değil dost olacaktık.
Resim

Benden bir konu hakkında yardım istedi ben tecrübeliydim çünkü daha öncede yenmiştim pihilatosu(yanlış yazmış olabilirim çaktırma aramızda :) ) tekrar yenebilirmisin dedi. Tabikide yenerdim Çünkü ben Kıyamet Neferiydim.
Bu arada aklıma nereden geldiyse konumuzla alakasız aslında ikv de NPC olsam Cin olur Adam çarpardım. :D

Resim

Üzerime düşen Neferlik vazifelerimi yaparken birden bir telefon geldi ve dayımın hastahaneye kaldırıldığını öğrendim hemen hastahaneye gittim ve o gün giremedim.

Oyuna girdiğimde;
ozamanlardan anlamışım demekki Kütük ile ilgili paylaşacağım birşeyler olacağını (ilerde Göreceksiniz)
kütük yaran satan birilerini ararken rakip klandan birinin lvl farkını gözetmeksizin atağa geçitiğini farkettim.
Ondan kaçabilmiştim aslında nede olsa erkekliğin 9/10 u kaçmaktır dimi :?: Fakat bir Nefer Kaçmaz :!:
Geri geldim ve atağa geçmesini bekledim. Ki geçtide :D

Resim

Kütük arama çalışmalarıma devam ediyordum mısır çarşısı mevkiinde...
Resim

Vede 1m ye satabileceğini söyleyen birini bulmuştum. Lakin 300 küsür binim vardı ve 700 bin daha bulmam lazımdı.
Koyuldum hemen düşük fakat değerli elbise parçalarımdan satmaya. Tabi alan olmadı ve kütüğü alamadım.
Resim

Bu arada tüftüf görevi olan bir arkadaş yardım istedi vede hemen kabul ettim bu şekilde olmalı çünkü bende o seviyelerden geçtim Oyunumuzun amaçlarından biride yardımlaşmak olmalı...
Resim

İŞTE BEKLENEN AN :!: :!: :!: Meteor bölgesi 1 lvl den beri sabırsızlanarak beklediğim o bölge artık seviyem gücüm
takatim yerindeydi ve inemeliydim.
indim Fakat Türkiyeye ihanet boyutunda tabiri caizse yediği kaba pisleyen insanların olduğunu gödüm ve bu beni gerçekten çok üzdü...
Resim

Gel zaman git zaman derken meteor bölgesini avcumun içi gibi öğrenmişken tabi bunlara yapmış olduğum keşiflerde dahil olmak üzere mor fareyi temizleme işini yine bana kitlediler :D
Temizleyeceğim sırada bir başkası kesme dememe rağmen kesti ve benim zamanımı çaldı.
Resim

Tabi sonunda yine ben temizledim :D

Bu günlükte bukadar arkadaşlar bir sonraki yazışımda nasip olursa yaşadığım kütük meselesinden bahsedeceğim gerçekten ilginç buldum ben şahsen kalın sağlıcakla saat şuanda 05:27 :)

Kullanıcı avatarı
Sozen63
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen Sozen63 »

Arkadaşlar üzülerek söylüyorum ki bu günlükte burada biter. Oyun okadar vahim bir haldeki Kuklacı sunucusunda 1adet bb3 1 adet elek bilgi3 3 adet y2 3 adet m1'imiz çalındı bir ihtimal beyazköşte tutunayım dedim bundan sonra lakin ordada durum faksız değil. Adamlara sığınağa yer vaemıdır diyoruz cevap verme zahmetinde bile bulunmuyorlar 1m karşılığı kenan kesilir diyorlar Gerçekten mi ya durum bu haldemi.. Bizler hep şimdiye kadar yöneticilerde suç bulduk yok efendim oyuna yeni başlayan kimse yok yeni başlayanlar için birşeyler yapılmıyor oyun gelişmiyor. yav arkadaşım sen yeni kasan birine sahip çıkmazsan ben sahip çıkmazsam o adam ne yapabilecek en fazla 49 a kasar o bile yeni başlayan biri için nekadar zor. Bazı şeyler için önce kendimizi bir sineye çekmemiz lazım . Benim için Günlükte Oyunda Şuanlık BİTMİŞTİR...
Kullanıcı avatarı
Mutlakguven
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Mutlakguven »

Dustugun durum ıcın çok uzgunum gunlugunu zevkle takıp edıyordum uzuldum :(
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim