TimexChucK'ın Günlüğü - SANCAK

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kilitli
Kullanıcı avatarı
kerimcan123
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Eminönü

TimexChucK'ın Günlüğü - SANCAK

Mesaj gönderen kerimcan123 »

Epeyce düşündükten sonra bende günlüğümü yazmaya karar verdim :)

Sunucu : Sancak
Karakter Adı : TimexChucK
Tarih : 21/10/2014

Öncelikle güne ticaretle başladım. X60 saf kalayı 3.5m'den bi arkadaştan aldım. Klandan bi arkadaşın x60 saf kalaya 6m vereceğini duyunca er meydanına geçmiştim. Fakat saf kalayları aldığım arkadaş tekrar pm attı ve saf kalayları verdiği fiyattan geri istedi ( 6m parayı duyunca :D ) . Vermeyince beni loncamdan atılmakla tehtit etti :D Resim
Ama daha sonra anlaşınca problem çözüldü :) Ardından akşam 3 el kenana girdim ve son girişimde sığınaktan ilk takımı Alternatör Yüzük elde etmiştim :) Bugünlük bu kadar yazabildim ilerleyen günlerde görüşmek üzere
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
kerimcan123
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı

Re: TimexChucK'ın Günlüğü - SANCAK

Tarih 29.10.2014

Eveet günlüğüme kısa bir aradan sonra devam ediyorum. Günüme kenanla başlamıştım. Hasarım diğer kırmalara göre daha yüksek olduğu için rahat bir şekilde grup bulabiliyordum Resim
Grubumuzu kurmuştuk ve içeriye girmiştik. Grupta 3 adet Full y2 olduğu için kesim sırasında hiç zorlanmamıştık Resim
Kenanı keserken tank arkadaş afk olmuştu ve direncin bitimine 2 dakika kala gelmişti . Şarteli kapattıktan sonra bende elektriğimi Kenan'a yöneltmiştim Resim

Ama sonuç yine hüsran madalya :) Ve hız kesmeden 2. gruba dahil olmuştum . Bu gruptada 3 adet y2 vardı ama şifacımız biraz sıkıntılı olduğu için daha geç varmıştık kenana. İksir bana düştüğü için tank bendim 8-) Resim Ve günün sonunda 4. Sığınak madalyamı almıştım :) ve canım sıkılmıştı bu kadar ikv yeterli diyerek oyundan çıkışımı gerçekleştirdim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Herakles
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos
Lonca: Dostlar Kervanı
İletişim:

Mesaj gönderen Herakles »

Günlüğün çok hoş olmuş, merakla takip ediyorum ;)
Insomnia'nın Günlüğü - SANCAK
SANCAK;
Frantico
Insomnia
Powerloflhealthl
Mustafa Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
kerimcan123
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı

Herakles yazdı:Günlüğün çok hoş olmuş, merakla takip ediyorum ;)
Yorumun için teşekkür ederim elimden geldiği kadar devam etmeye çalışıcam ama oyunda bu aralar canımı sıkıyorlar Ali abi :D Oyunda zar attığım Frantich nickli oyuncuya ilk önce x2 xenotim x2 jadeit kaptırdım daha sonra x7 jadeitine zar attık 5-1 kazandım ama otoban çocuğu ortalıktan kayboldu :D bende klandan ağır küfrettiğim için susturma cezası aldım bu yüzdende oyuna girmek istemiyorum pek :)
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Herakles
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos
Lonca: Dostlar Kervanı
İletişim:

Mesaj gönderen Herakles »

kerimcan123 yazdı:
Herakles yazdı:Günlüğün çok hoş olmuş, merakla takip ediyorum ;)
Yorumun için teşekkür ederim elimden geldiği kadar devam etmeye çalışıcam ama oyunda bu aralar canımı sıkıyorlar Ali abi :D Oyunda zar attığım Frantich nickli oyuncuya ilk önce x2 xenotim x2 jadeit kaptırdım daha sonra x7 jadeitine zar attık 5-1 kazandım ama otoban çocuğu ortalıktan kayboldu :D bende klandan ağır küfrettiğim için susturma cezası aldım bu yüzdende oyuna girmek istemiyorum pek :)
Kaybettiğin eşyaların için üzüldüm. Bende birine güvendim ve bu güvenimden kaynaklanan bir çok sorunla karşılaştım; tılsımlarım, eşyalarım... çalındı. Kimseye güvenmemen gerektiğini ve küfür ederek hiç bir sonuca varılmayacağını unutma. Kişiliğinden asla ödün verme! Sağlıcakla kal...
Insomnia'nın Günlüğü - SANCAK
SANCAK;
Frantico
Insomnia
Powerloflhealthl
Mustafa Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
kerimcan123
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı

Tarih : 4.11.2014

Evet arkadaşlar epeydendir günlüğümü yazmıyordum ama 2 gün önce fırsat bulup oyuna girmiştim :) Karakterimi topkapıda bırakmıştım ve yanıbaşımdaki altın madenini çekince Saf altınla karşılaşmıştım ve oyuna girer girmez azda olsa moral olmuştu :D
Resim

Meteorda takılırken pm gelmişti ama görünce biraz heyecanlanmıştım :D

Resim

En yaratıcı kim? yarışmasında 1. olmuştum ve [GM]Latveria ödülümü teslim etmek için beni Salona çekmişti

Resim

Ödülümü teslim aldıktan sonra Latveria ilede fotoğraf çekinmeyi unutmamıştım 8-)

Resim

Karakterimin eşyalarını tamamlayabilmek için ilk adım olan y2 tılsımını üretmeye başladım. İlk önce y2 üretip Sığınak , Miğrattan eşyalarımı tamamlayacağım daha sonra m1 ile takaslayıp çemberlitaş atmaya başlayacağım.

Y2 için ilk adımlar ve kasam :

Resim

Şu anda 32m param ve tahmini 60m civarı para edecek madenim var. Evet günlüğüme bugünlük son veriyorum bir sonraki sefere kadar görüşmek üzere :)
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
kerimcan123
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı

Hesabım silindi . Deccalin gözlerinden öpüyorum . Kilit lütfen
Resim
Resim