İzamlllysufzzz 'un Günlügü Teşkilat ..

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
Symbian
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Kurtuluş

Re: İzamlllysufzzz 'un Günlügü Teşkilat ..

Mesaj gönderen Symbian »

yusufmumcu61 yazdı: Sinek mantarı :) Satın aldıgımda bu kadar güzel gözükmemisti gözüme meger cok güzel biseymis :) Ya böyle sirinlerin evinin catısı gibi bi karsılastırın :D
Resim
Resim
Bende çok benzetirdim. :)
Kullanıcı avatarı
wonka
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Kara Deniz Yıldızları

Mesaj gönderen wonka »

Emeğinin çalınmasına üzüldüm takip ettiğim kadarıyla bayağı uğraşmışsın o parayı yapmak için umarım geçte olsa istediğin asayı üretirsin.
WONKA
WANCHOPE
GINSENG
yusufmumcu61
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen yusufmumcu61 »

Öncelikle vahdet arkadasım keske dedıgin gibi olsaydı ama adam hesabım calındı deyınce bi iyilik yapayım dedim neyse olan oldu yapacak bise yok .Ayrıca ticaret konusunda pek iyi degilim ya politikam güçlüden ucuza al güçlüye normale yqda pahalıya sat :) normalde asıl politikam madenleri toplayıp satmaktı ama oyundaki madenler artık cöp gözüyle bakılıyo metin2 de balık tutarak ort 40 lı dolulara 2 t paralara cıkmıstım (hilesiz) hemde öyle 1 ayda falan hala duruyo hesap :) full max hp 1500 falan neyse :) bu oyunda pek strateji yemiyo coool fena sans lazım :)

Symbian sana aynen diyorum :) bence oyunun en tatlı madenlerinden biri

Wonka artık asa basmaya ugrasıyorum hedef m1 bakalım para yapmaya calısıyoruz ama bu hırsızlık olayı cok sıktı canımı eski performansı vermem zor aynı zamanda okulda zorlastı derslere agırlık vermem lazım bıraz bakalım calıscaz kafa dagıtcaz gerekli seyleri yapacaz :)

İlginize teşekkür ediyorum dönütler almak beni mutlu ediyo oyun içi de dönütler gelmeye başladı.Bakalım hayırlısı olsun cümlemiz için bugünün günlüğünü sabah yazmayı düşünüyorum çok geç oldu :) Kendinize iyi bakın esen kalın...:) Selametle...)
yusufmumcu61
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Öncelikle bugün sabah yazcaktım giremedim kusura bakmayın kalkamadım sabah erkenden dersimde erken baslıyodu bugün simdiye yazmak nasip oldu :) Dünden hatırlarımızda kalanlar ...

3.saf altın :)
Resim

x3 Saf altını 4m den sattık pek iyi bi ticaret degil ama nakit önemli oyunda :) 2 + ile ugurluyoruz :D
Resim

Savascım ile ilk sığınak maceram motorun hosgeldin hediyesi :)
Resim

Sartelin askıda kaldıgı an:D (anlık cekim degil kalkana kadar böyle durdu :D )
Resim

Vee eeen güzellerinden biri oyundan günlüklerim hakkında bir dönüt :) Çoook sagolun :) Dünü böyle bitirmistik.Ha bide savascıyı hole götürdüm jade falan cekebilirim diye ama olmadı pek :) saglam vuruyolar ya zor cekiliyo yani yavas oluyo
Resim

Bugüne gecelim ..Kenan hasılat :)
Resim

Aynı zamanda savascımızı 48 yaptım.yüzde 98 küsür suan bise deniycem dev ana görevim duruyodu onu yapcam bakalım tecrübe ileri gidecekmi :D Hadi kendinize iyi bakın. Selametle...)
yusufmumcu61
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Paylaşmadan edemedim :) Hayırlı geceler ...Selametle ...:))))
Resim
vahdet
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Üstadlar

Mesaj gönderen vahdet »

Toplumdestekli secdeye mi eğiliyor. Bana mı öyle geldi :)

Resim

Elektriğe iman ediyor.
[youtube]http://youtu.be/W7d7HBljL84[/youtube]
yusufmumcu61
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Ben uzaktan yakından bi alaka görmedim . Ayrıca böyle hassas dini konularda şaka espri yapılmasına karşıyım. İmanın ne olduğu açıktır , şartları açıktır. Selametle...
Kullanıcı avatarı
Buyucukrall
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Buyucukrall »

Severek takipteyim kardeşim bi gün eminönünde çar açarsan emin ol yardımcı olmaya çalışırım
Allaha Emanet...
2008'den bu yana...

MaGeŞiFa

IııIMaGeKiNGIııI

Sonşansım

Resim

Resim

Resim
yusufmumcu61
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Cok tesekkür ederim sağolun :) Güzel biseyler yapabiliyorsak ne mutlu bize :) bende sizi teskilata beklerim ama 40 dan sonra pek yardımım dokunmaz sıze guclu biri degilim ..

Bugün oyuna giremedim bayram tatili için ıl dısından gelen arkadsslarla toplandık mangalyaptıkk gezdik güzeldi 19 yasındaym ılk defa debriyajın tıtremesını hıssettım ne zor is ya ben ko pilotluk görevime devam edecem bi 3 4 sene daha :D yada babam ögretirse pistlere inerim belki :) bugün sancak etkınlıgı ıde kacırdık neyse hayırlısı...

Lütfen su zor zamanlarda ülkemiz komsularımız ve hepimiz için dua edelim . Kendinize iyi bakın.. Selametle...)
Kullanıcı avatarı
BilgeTonyukuk
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen BilgeTonyukuk »

Selamun aleyküm;

İyi niyetli bir gençsin, umarım bu sanal dünyada aldığın acı tecrübeleri gerçek hayatına aksettirir ve aynı hatalara tekrar düşmez, insanlara güvenirken biraz dikkat edersin. Çalınan materyallerin için geçmiş olsun, umarım en kısa zamanda yerine koyabilirsin. Azmin ve sabrın da takdire şayan, bir gözüm burada ara sıra bakıyorum haberin olsun. :) Tılsım'a gelirsen bir gün misafir etmek isterim seni, bir kaç bölgeye gideriz, kim bilir belki güzel bir şeyler düşer. :) Bu arada yazım tarzın çok çok iyi olmasa da, günlük yazan oyuncular arasında gördüğüm en samimi ve içten olan günlük seninki. Kazanmanı can-ı yürekten isterim. Sevgilerimle, esen kal. :)
Resim