İzamlllysufzzz 'un Günlügü Teşkilat ..

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
yusufmumcu61
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

İzamlllysufzzz 'un Günlügü Teşkilat ..

Mesaj gönderen yusufmumcu61 »

Haydi BİSMİLLAH :) öncelikle ismi bile dogru yazdıgıma emin degilim 6-7 sene önce rasgele acmıstım izam diye biri ac demisti asıl ismim ysufzzz neyse :D

Öncelik bu bir GÜCSÜZ ün günlügüdür cemberli falan beklemeyin oyunda tanıdıgın yoksa 0 dan 49 yapıp item gelistirmen cok zor neyse .

İlk isimiz mısıra gidip translı insanlara pm atmak sonrada ortaya pm atmak bir umut alınırız diye :D
http://i.imgur.com/A9WKTcq.jpg

Sonramı tabiki alınmıyoruz gruba insanlar giriyorlar biz arkalarından su döküyoruz :) Bekliyoruz dk sartelci arayanları

Sonramı yine birsey yok madenci hesabımıza geciyoruz maden topluyoruz mezarlıkta baslıyoruz elması alıyoruz ELmas :D ama altını aldıgımızda bir bakıyoruuuuuuuz :D SAF ALTIN x4 olmus kaldı 8 :D Şükürümüzü edip oyuna devam ediyoruz maden hesabımızda biraz daha :)

Üzgünüm ss almamısım burada :D ama isterseniz x4 saf altını atarım neyse sonra bir anda klandan bir pm
Kenana büyü hemmmmmen ucuyoruz büyücü hesaba giriyoruz ama alınmıyoruz daha güclü büyü arıyorumus galiba :/ hayır desene oraya y2 diye pm ye de cevap alamıyoruz :/

Sonra emin önü sahillerinde gezmelere cıkmıyoruz tabi asa icin gerekli 80m yi toplamaya koyuluyoruz önce likle ceketimizi satıyoruz ://// Ama siyah gömlek de yakıstı hani :D
http://imgur.com/skLrbdp

Azat ceketi 2m ye sattık birde kızıl zümrütü 1 m ye sattık paramız gördügünüz seviyeye geldi 1 de saf altın cıkarmıstk bugün 4.5 m + dayız bu iyi haber meran mücevheri 11 m ye gördüm ama alamadım daha iyisini bulurum diye bakalım yarın neler olur :D Selametle güzel ülkemin güzel insanları
yusufmumcu61
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Re: İzamlllysufzzz 'un Günlügü Teşkilat ..

Dün giremedim hem cifte yenilgi hemde babamın kenandayken sarteli indirmesiyle pek bisey yapamadım :D bugün aynen devam tabiki kenan grup varmı ile baslıyoruz :) Haydi BİSMİLLAH :)
yusufmumcu61
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Kenan grup aradım tam girdim derken atıldım :D
Sonra maden topladım hasılat
x2 Ökse meyvesi
5-6 altın elmas cöp itemler vs :D
dev komodo görevini yaptık dev komodo disi de tamam 1 tane kaldı onu da yan hesapla yapacam :)
Adım adım yaklısıyoruz asa üretmeye sadece 70 m lik item kaldı :D 75 de olabilir bakalım daha neler olacak :D Selametle ...
yusufmumcu61
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Dev komodo kestik asaya bir adım daha yaklastık :D
Resim

Kenan attık ama 2.asa ve birde arkadastan tank itemi aldık cöpe atmadan önce :D bizim bi arkadasa lazım olabilir sonucta gücsüz adamlarız her item degerli olabiliyo :D madalyamızı da aldık tabi :D
Resim
Resim

Fare kudretlendiren iksir recetesinin 4.5 m ettigini yeni ögrendik ve alıcı bulduk fakat henüz satamadık neti gitti heralde :D
Resim

Yonca + yesil elmas aldık 2.5m e normalde 2 mden alıyodum ama adam iyi adamdı alalım dedik :D 3. yoncamız
Resim

3.5m ye menekse bulduk menekseye hep yatırım yapmısımdır gerci bu galiba 3.menekse alısım ama olsun hep alıcıyım :D cünkü alıcısı cok oluyo 4m ye satsam 500 bin kardır :D
Resim

Günü son kenanla cifte madalyayla tamamladık mutluyuz :))
Resim

Hadi hayırlı geceler
Selametle :)...
En son LatveriA tarafından 11 Eyl 2014 19:31 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: [img] kodları düzenlendi.
LatveriA
Dev Ana'nın Gözdesi
Dev Ana'nın Gözdesi

Mesaj gönderen LatveriA »

Resimleri yüklerken aşağıda işaretlediğim yerde yazan linki Resim şeklinde yazarsan günlüğün daha hoş bir görüntü elde eder. Veya buradan da nasıl resim ekleyeceğine dair yardım da alabilirsin.

Resim

Yukarıdaki içerikte de resimleri anlattığım şekilde düzenledim. :)
Devamını getirmen dileğiyle.
Resim
yusufmumcu61
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

AA tesekkkürler bende diyorum neden olmuyor :D
yusufmumcu61
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Devam edelim oyuna tekrar kenan grup aramayla basladık az kisi vardı sonra güclü bi abimizden yonca aldık pazarlıkla 2m ye indirdik :D
Resim
simdi tekrar bi 15-20 dk esya arayacam yarın lab var 8 de erken kalkmam lazım :D
yusufmumcu61
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Menekseyi de 5m ye sattık :D
Resim
Biraz daha gezdik oyunda pek kisi yok suan gececiler gelmemis daha :D madenciye gectim biraz hasılat güzel güzel madenler birde ısırgan tohumu .D baska bise yok hadi hayırlı geceler yarın görüsrüzü Selametle...
yusufmumcu61
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

7 m ye gano + yonca aldık :D yonca zaten 2 mden alıyodum gano 5 mye geldi
Resim
Resim

Ardından 15-20 dk sonra ganoderma yı 6 m ye sattık ama sonra kazandıgımız 1 m yine bi yerlere uctu nasıl harcadım bende anlamdım :D
Resim
yusufmumcu61
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Bunlar dünün fotoları aksam biraz gec geldim eve atamadım kusura bakmayın :) Ayrıca kac gündür de migrat atmadım oyunda ticaretten baska bisey yapamıyorum gruplara alınmıyorum ceketi sattıktan sonrada büyü elek 599 a düstü

Arada yokluyorum piyasayı sonrada maden hesabım olan ysufzzz ile maden topluyorum :)