İzamlllysufzzz 'un Günlügü Teşkilat ..

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
BlackHatCadillac
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Eminönü

Re: İzamlllysufzzz 'un Günlügü Teşkilat ..

Mesaj gönderen BlackHatCadillac »

Tebrikler asa hayırlı olsun yeni ekran goruntulerinde asayı da görmek istiyoruz :)
Süper güçlerim olsa süper marketin yolunu tutardım
yusufmumcu61
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Mesaj gönderen yusufmumcu61 »

Giremiyorum bayadır kusura bakmayın neti de kapattı babam bi kac foto atıp cıkıyorum hemen :)

Öncelikle kıyamet asamız :))))
Resim

Etkinlikten m1 istememi söyleyen bi arkadas :D Sanki istemedik :)))
Resim

Kenandan bekledigim kolye---aslında olan :) Alteri bekliyorum bu arada :D
Resim

Holde yolları bilmemem :D
Resim

Kıyamet asa etkisi :D Genelde bastıgım düsünülüyo etkinlikten haberi olmayan cok kisi var :/
Resim

Lonca ararkene :) Loncaya girme sebebim olan insan kac haftadır girmiyo sıkıldım yalnızlıktan :/
Resim

Oyunun güzel buglarından biri :) Ben denedim ama olmadı :)
Resim

Kendi kendime düsürdügüm İLK tılsım :))) Heycanlandım :D
Resim

Günün sonu bugün 2.5 m küsür para kastık birde ilk kesiste gümüs akrepten klroo düsürdm :) ama holdeki akrepler bise atmadı :D
Resim
Neyse kendinize iyi bakın hayırlı geceler...Selametle ... (Dua edin cümlemize ülkemize ) :)
Kullanıcı avatarı
intikamatesi
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Lonca: <Estergon>

Mesaj gönderen intikamatesi »

Güzel bir günlük takipteyim :)
EsTeRGoNxKaNuNi Rasmon ESTERgonXİNTİKAM
yusufmumcu61
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

intikamatesi yazdı:Güzel bir günlük takipteyim :)
Öncelikle ilk alıntım galiba cok heycanlıyım :D Tesekkür ederim sizede :)

Bugün ayagımızın tozuyla degil ama az önce etkinlige katıldık bizde katkıda bulunduk :)
Ama netimiz berbat oldugu icin oyuna giremiyorum karsıki stadyumun beles internetini kullanıyorum :D 1461 Trabzon'un
(Bank asyadan süper lige cıkmaya hak kazanıp cıkmayı rededen , gecen senede küme düsen takım suan 2.ligde mücadelesine devam ediyor.) Nete giremedigim için maclara gidiyorum ama ülkemizdeki spor maclarının cogu küfür kıyamet oldugundan taraftar olmak istemiyorum artık ..Neyse konumuza geri dönelim ..
Oyuna giriyorum sadece Selam verebiliyorum :D gecen biraz iyiyde net 250k para kastım :D o kadar baskada bise yapamadm :D bu kadar netim düzelene kadar oyuna giremeyecegim :/ Zaten 2.sınavımda yaklastı ilk sınavdan 63 aldım arkadaslarım hep 70 80 aldı :D 100 alan varya düsünün okulun tarihine gecti cocuk :D
Ayrıca lütfen lütfen dualarınızı da su zorlu zamanlarda artırın lütfen cümlemize hepimize dua edin Allah yar ve yardımcınız olsun :) Selametle...)
fh42
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Lonca: Saatteki Seri Katil

Mesaj gönderen fh42 »

Dev komadonu ben kestim hayirli olsun üretimin

Turkrap
Kullanıcı avatarı
Enchanter
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen Enchanter »

Ödülü kaptın daha yazmıyorsun ayıp ama :P
Bad Sector Teşkilat&Meran
vahdet
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Üstadlar

Mesaj gönderen vahdet »

2 bisey yazana ödül verirler. Bizim gibi oyuna gönül verenlere avcunu yalatirlar. 2008'den beri oynuyorum.En cok istedigim Epe bulusma hatirasi gibi ödüllerden hicbirini vermediler. Duyun bu yazidan sesimi. İkv'ye gönül verenlere sahip cikin.
Günlük mu yazmadik video mu cekmedik. Oyunda yardimlasma ile oyuncu mu kazandirmadik ne ararsan var. Bir su saheserlere ulasmadigim kaldi. Vermesseniz ayip edersiniz.
Kullanıcı avatarı
BilgeTonyukuk
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen BilgeTonyukuk »

Enchanter'a katılıyorum, samimi üslubunu özledik. Uğra ara sıra buralara. :)
Resim
vahdet
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Üstadlar

Mesaj gönderen vahdet »

Enchanter yazdı:Ödülü kaptın daha yazmıyorsun ayıp ama :P
Yorumum vardı silinmiş. Kim sildi acaba :) Altı üstü Epe istemiştim gm'den 7 yıl oynamış oldugum emek karsılıgı. Boyle yaparsanız girecegım varsa da gırmem oyuna. Bak sımdı acıp oynayacaktım. Vazgectımoynamaktan.
yusufmumcu61
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Sevgılı arkadaslar bende ozledım oyunu ,oyuna renk katanları, arkadaslarımı ama 1.sı kasa bozuk 2.net yok :D bunlar gırmemın asıl sebebı kesınlıkle degıl pc balkonda balkon soguk :D
Tabıkı buda degıl arkadaslar oyuna ara ara gırecem artık ay da bır hasret gıdermek ıcın belkı. Gercek hayat bambaska ayrıca 2.sınavdanda 72 aldım 3.var ocakta. Artık kendıme baska ugraslar arıyorum buluyorum. Mesela suan cok ıyı bı sofor bı abımızle evıme gıdıyorum dolmustayım. Neyse bu abımızı anlatmıcam burda bırı ısterse suan basıma gelen hayat dolu olayı anlatırım.
Baska ugraslar dıyodum mesela kıtap okumaya basladım , arkadaslarımla sevdıklerımle daha cok daha cok vakıt gecırıyorum yetmıyo yıne o kadar yıl oyun oynamısım o kadar cok sey kaybetmısımkı hayatımdan uzuluyorum kendıme hepımıze.
Ya ogrenecek o kadar cok sey varkı emın olun oynamaya zaman kalmaz . Kalır pc oyunlarına zaman kalmaz ne bıleyım hayatınızı neselendırecek gercekten neselendırecek seyler bulabılırız kı bulucagımıza ınanıyorum. Bende onu arıyorum suanda daha guzelı daha hayat dolu olanı. Suan kıtaplarda , kapalı spor salonunda , unıversıtede , yollarda daha bır cok yerde arıyorum bazen bılgısayarda arıyorum ama pc oyunlarında aramıyorum artık . Gelın sıze oynamayın demıyorum oynayın ama baska mecralardada arayın guzellıgı dogruyu mutlulugu . İnşaAllah aslolan guzellıge ulasırız heeeep beraber. Selametle...)