Jamescarter'in Günlüğü-Beyazköşk

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
Symbian
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Kurtuluş

Re: Jamescarter'in Günlüğü-Beyazköşk

Mesaj gönderen Symbian »

Aynı gün yaptıklarını parça parça yazmak yerine, birlikte yazarsan daha güzel olacağını düşünüyorum. Devamını bekliyoruz.
Kullanıcı avatarı
jamescarter
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen jamescarter »

symbian teşekkürler yapmaya calısırım ama:)
Kullanıcı avatarı
jamescarter
İskele Babası
İskele Babası

Bugünden bahsedecek olursak bugün pek iyi degildi benim açımdan nedenmi sabahın 8inde başladm xenotim kasmaya 2saat kadar sol örsde kastım 1adet xenotim düştü azöncede sag örsde 2saat kadar kastım ve tık yok en sonunda ırklar öldürdü yetişemedim ve birazda çt attım.(Bu arada seneyede yatırımlara başladım.Düşen hiçbir madeni felan satmıyorum y2 için:)

Tek eksigim olan Bıçak Sırtı Ceketi atmaya niyeti yok sanırım gaffarın:)dicem fakat çemberlitaş 3 deydik ve 2adet büyücü item aldı ben yine madalya:):):):)

Gelelim fotoğraflara...

Resim
Resim

Resim
Resim
Resim
Resim
Buradada ilginçti havada öylede duruyordum sonra oyundan attı girdigimde mısır çarşısındaydım:))
Resim

Ama enazından iksir verdigi için mutluydum ölüm oyununda felan içerim diye saklıyorum:D:D
Resim

Resim

Burdada bugün düşürdügüm ilk ve son Xenotimim:D

Resim
Vee bunun için üzgünüm beklentiniz daha coktu bence fakat elimden bukadarı geliyor kendinize iyi bakın:DDD
Kullanıcı avatarı
jamescarter
İskele Babası
İskele Babası

Bugün sonunda susturma cezam açıldı :D :D Bugün oyunada biraz geç girdim anca bukadar fotoğraf alabildim inşallah begenirsiniz 8-) Bu arada bir kişi vs teklif etti tankdım ofans oldum geldim kaçmıştı bidaha bulamadım :D :D

Bir kaç kişiyede savasırken görevine yardımcı oldum cok tesekkür ettiler saolsunlar ;)

İlk baş olarak İnebolulu isimli kullanıcı ile başlayalım Kesilince küfür edecek kadar aciz bir insan küfürleri birde kısaltarak yazıyor kendinide epey bir zeki sanıyor sanırım...Burda yürek yiyip gelmiş sanırım baksanıza :D :D

Resim

Burda ise ogün çektigim menekşe elmasını sattım 3gündür ugraşıyordum sonunda satabildim ve cebime biraz para girdi ;)

Resim

Savaştan bir kaç karee
Resim Memet yanlışlıkla kestim burda vallahi seni kusura bakma dalıp gittim gelene vuruyordum :(

Resim

Resim

Burda ise yardım ettigim bi kaç kişi....

Resim

Resim

Ve attığım emden bir karee
Resim

Son olarak kendinize iyi bakın görüşmek üzere....
Resim
Kullanıcı avatarı
jamescarter
İskele Babası
İskele Babası

Tarih:19.09.2014
Karekter İsimleri:KaRDeŞxERDİİ-jamescarter
Sunucu:Beyazköşk

Merhabalar :D :D bugün öncelikle dün fotoğraf atamadıgım için kusura bakmayın işlerim dün yoğundu fakat bugün ve dünün fotograflrını birleştirdim sizin için.Genelde salgı kasmakla geçti 2 günüm ve meyvesinide ufakta olsa aldım ;) 7adet örümcek salgısı kastım+ kasarken 1adet jadeit çektim :D (şanslıydım) ve olan paramlada biraz xenotim aldım :D Malum eskiden y2'm vardı satıp bıçak sırtı kılıç+ofansif dövüşme 2 2 sini almştm fakat yaptıgımın yanlış oldugunu anladıgımda iş işten geçmişti bile :( Bu hatama karşılık üretime malzeme toplamaya başladım ve Suan 10xenotim 7adet örümcek saglısı 2adet jadeitim var :D Ve gelelim fotoğraflara

Resim
Lodoslar iyice azalmıştı genellikle bütün lodoslar okul açıldıgı için giremiyor ve birçocuga arz olmuştu artık rahatca sancaklarını basabiliyorduk.
Resim
Resim( çektigim jadeit :)

Resim

Resim

Resim
Burada arkadaşıma düşmüş olsa bile y2 üretecegimi bildiginden çorbada benimde bi tuzum olsun diye hediye etti :) Tekrar teşekkür ederim.

Resim

Resim

Salgı ve Peptit çukurunda kasarken dikkatimi çeken bir noktada dolaştırırken elmas gibi birşey var ortada genellikle oraya takılıyor bir çogu bunu keşfettim ve sırayla kasmamıza ragmen bir kaç kendini zeki sanan arkadaşlar gelip kesiyorlar fakat sonuç olarak jamescarter'in ölümcül kılıcının tadına bakarak ismet beye gidiyorlar :mrgreen: Eee öyle yapana böyle olmalı degilmi :D Birde yeni bir stil yapmşlar küfürleri kısaltarak yazıyorlar fakat şikayet etmeme ragmen hala ceza almadıklarını görmek beni çok üzüyor...Kendinize iyi bakın tekrar görüşmek üzere.....
Kullanıcı avatarı
jamescarter
İskele Babası
İskele Babası

Uzun bir zamandır giremedim oyuna üniversiteden dolayı....İyi bayramlar...
Kullanıcı avatarı
jamescarter
İskele Babası
İskele Babası

Uzun zaman giremedim:( Ama kaldıgımız yerden devam üniversite oldugundan sadece hafta sonları vakit ayırıp oyuna girebiliyorum.:)

İlk başta RAKS ııRAKSıı adlı oyuncunun kankam ayagına yatıp 2ay boyunca sonrada tılsım+paramı çalmakla başladı tılsımı almayı başardık fakat 45m'i geri alamadık.İnsanlık bukadar düştümü diyede düşünmüyor degilm 45m için adını hırsıza çıkartıyorlar:):)Ve üstelik şahit gösterdigi adam dahi onun hırsız oldugunu klana yazıyor:)(bu sefer yaş yere bastın evlat)

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Gelelim bugün gittigim gb lere:) elim bş çksada eglendik işte:)

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim

O 40 m beni bi zarara ugratmaz fakat kankana bunu yapman adamlık degil RAKS bunu bil.... Kendinize iyi bakın takipte olun:):)
Kullanıcı avatarı
Ttaymmm
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: R U S
İletişim:

Mesaj gönderen Ttaymmm »

Dostum oyunu yarım ekran olarak kullandığın boyutları yazar mısın ?
Kullanıcı avatarı
jamescarter
İskele Babası
İskele Babası

Karekter Adı:KaRDeŞxERDİİ-Jamescarterbüyü

Geçen haftadan kalan 2 fotoyu atmayı unutmuşum:) buyrun bu fotografların haricinde 3 xenotim düşürdüm fakat fotograflarını alamadım:( malum m1 yolunca ilerliyoruz az kaldı...

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim

Bukadar slottan boş dönmem açıkcası beni üzdü.Çnkü hiçbir item düşmedi ve hep reçete:(

Kendinize iyi bakın görüşmek üzere...
Kullanıcı avatarı
jamescarter
İskele Babası
İskele Babası

Karekter adı:KaRDeŞxERDİİ-Jamescarterx

Y2 yolunda çalışmalar devam ediyor fakat 215m kastım burdada tıkandım kaldım:)Bakalım zaman gösterir ve bugün şifacımla attıgım bir kaç bölgeden alabildigim fotoğraflar...

Resim
Resim
Resim
Resim

Bunların yanı sıra x2 adet Fundi yüzük de düşürdüm fakat fotoğraflarını alamadm kendinize iyi bakın görüşmek üzere...