Mandal'ın Günlüğü-Kuklacı-

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
BleaLoix
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları

Mandal'ın Günlüğü-Kuklacı-

Mesaj gönderen BleaLoix »

Sevgili günlük;
Herkes sana etkileyici resimler,muhteşem görselliğe sahip videolar,"gif" formatında hareketli resimler ekleyemeyeceğim en azından şimdilik neden diye soracak olursan birazcık farkındalık ve oyunu ne kadar çok sevdiğimi belirtmek.Ben bu oyunu yazdığım edebi eserler kadar seviyorum o yüzden edebi bir eser elde etmeyi düşünüyorum.
Mandal'ın Kıyamet Günlüğü Diğerlerinden Farklı,Özgün,Radikal,
Sade
Kullanıcı avatarı
BleaLoix
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Re: Mandal'ın Günlüğü-Kuklacı-

Sunucu(M):Kuklacı
Karakter:Mandal
Tarih:07.09.2014

Zamanımın olmaması nedeniyle uzun zamandır oynayamadığım oyun İstanbul Kıyamet Vakti ;
Yaz gelsede oynasam diyordum beni ayak işlerinde kullanan Agah Beyi bile özlemiştim keşke Agah bey beni ayak işlerinde kullansa diye düşünüyordum.Düşlediğim yaz geldi ama düşlediğim gibi gelmedi Allah'a çok şükür kötü bir olayla gelmedi.Yaz gelmişti ancak donanım olmadığı için oynayamamıştım.Yazda sona gelirken oynamaya başlamıştım.İşte bu gün beklenilen gün geldi işte.Oyunda çok değişmişti olumlu olarak.1.seviyeden tutunda 49.seviyeye kadar bana yardımcı olmaya çalışan insan vardı.İnanın ki oyun eski gücüne kavuşmuştu benim gözümde.Yeni karakter açmıştım bir büyücü sıradan bir büyücü değil BİR OYUN GÖNÜLLÜSÜNÜN BÜYÜCÜSÜ adı Mandal.
Başladım kasmaya oyunun kudretlendiğini burada anladım şu şekilde anlatmak istiyorum.Her şeyin başlama güçlenme ve güç kaybetme evresi vardır.İstanbul Kıyamet Vakti bu evrelerden geçti güç kaybetmişti evet ancak bu gün anladım ki gücünü toparlamaya başlamıştı.Karakterimi açtım Agah Bey bana fare kesme görevi vermişti.Seviye 1'deydim benden 2 seviye daha çok olan bir karakter bana yardım etmeye çalışıyordu inanamayacağınız kısmı ise daha önce hiç rpg oyunları oynamamış ve yeteneklere puan vermeyi bile bilmez iken bana yardımcı olmaya çalışıyordu.İşte o zaman bu oyunun kudretlendiğini anlamaya başladım.O büyücüydü yetenek kullanmayı görev veren kişilerin yerlerini gösterdim oyunun mantığını anlamıştı.Sadece bununla sınırlı değildi birçok kişi yardım etti 18.seviyede olan biri bana 10 bin kadar para verdi o para az deyip geçmeyin benim için değeri 10 tane 3.seviye tılsım kadardı abartmıyorum.Bu arada da bir şey fark etmiştim profosyonelce oynayabiliyordum yani olması gibi eskiden karakter kasarken slotları çevirerek kesemiyordum artık çevirerek hasar almadan kesmeye başladım.Seviye 9 olmuştum bir görev daha yaptım ve kızgın kum görevine geçtim ilk defa burada öldüm aslında kesmeme çok az kalmıştı sağ taraftaki farelerin hepsini kesmiştim ama sol tarafa geçene kadar sağ tarafta yeni fareadamlar doğdu ve öldüm.İlkler unutulmuyordu.İlk ölümüm burdaydı ilk efsunlu eşyam Agah beyin 2.seviyede verdiği eldivendi.Kızgın kumu tek başıma kesemeyeceğimi anlamıştım.10 bin para veren kişi bana görev olunca söyle çekinme demişti bende bir mesaj attım labirtteydi 22.seviyeye ulaşmıştı labirentten geldi ve anında halletti .Yarın görüşmek üzere ...
Sade
Kullanıcı avatarı
BleaLoix
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Karakter:Mandal-Savaşamayan
Tarih:08.09.2014

Bugünde oyuna girdim artık resim almaya başladım.Amacım hızlı seviye kasmak değil insanlara ve yeni oyuna başlayan kişilere yardımcı olmaktı.O yüzden hızlı seviye atlıyamıyordum.Her ne kadar destek olmaya çalışsam da sizin bana desteklerinizi bekliyorum arkadaşlar.Yorum yapmayı lütfen unutmayın yorumlarınız benim için çok değerli yorumlarınızı bekliyorum.

Sabah saat 10 sularında sunucudan bir kare
Resim
Görevleri Yapıp 11.Seviyeye ulaştım bu seviyede görevler tecrübeyi doldurmaya yeterli olmadığı için örümceklerde ve kurtadam(20.seviye)kasılmaya başladım
Resim
Stormxcolor adlı bir şifacı avcı cin görevinde yardım etmemi istedi seve seve yardım ettim
Resim
Para sıkıntısı çekmemek için maden çekmeye başladım saf kalay düştü ve onu 75 binden sattım
Resim
Tank olan karakterim Savaşamayan'a girdim tank olmak çok sıkıyordu param ise yan hesaptay dı aktarıcak kimsede yoktu artık çok sıkılmıştım ancak yapabileceğim bir şey yoktu.Bende Güvenli Odaya gittim
Resim
Buda başka bir kare
Resim

İyi Günler Arkadaşlar Yorumlarınızı Esirgemeyin Yarın Görüşürüz
Sade
Kullanıcı avatarı
Symbian
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Kurtuluş

Mesaj gönderen Symbian »

Kendine öz anlatımın hoşuma gitti. Özel mesajda anlattığım noktalara dikkat edersen daha güzel olacağını düşünüyorum. ;)
Kullanıcı avatarı
BleaLoix
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Yorumun için çok teşekkürler dediklerini dikkate alacağım.İyi forumlar :D
Sade
Kullanıcı avatarı
BleaLoix
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Karakter:Mandal
Tarih:09.09.2014

Aslında pek bir şey yapmadım sadece 14.seviyeye kadar tecrübe kastım 14.seviyede ise Folklor Görevini Yaptım Azul'u Yapmadan Çıktım.
Sade
Kullanıcı avatarı
BleaLoix
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Karakter:Mandal-Savaşamayan
Tarih:10.09.2014

Bugün aslında biraz heyecanlıyım.2 sebebi var birincisi Symırnalı abim sayesinde yetenekleri sıfırlıyıp ofansif olup savaşlara katılmaya başlamam.İkinci sebebim ise lonca lisansım olmasına rağmen loncam yoktu işte bu gün loncaya katıldım Yine Symırnalı abim sayesinde... Loncamın adı Yalan Dünya...
Bu fotoğraf ise Symırnalı abim beni loncaya aldığı sırada çekilmiş bir fotoğraf
Resim
Abimin ısrarları doğrultusunda Klan Savaşlarına adımımı attım.
Resim
Güzel geçti bu gün maxım 4171 düşüktü.Evet çünkü pantalonum ve silahım tam değildi.Şuanlık Çemberli yolu görünmüyor bir silah basım ^ basacağım.Şuanlık fikrim balyoz demircide reçetesi bulunan.Max birazcık daha artınca işime çok yarıycak.7m ile ofans 1 tılsımı alacağım hasarı %10 yükseltenden bununda etkisi olacağını umuyorum.Sağlıcakla kalın ...
Yorumlarınız bekliyorum
Sade
Kullanıcı avatarı
BleaLoix
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Karakter:Savaşamayan
Tarih:10.09.2014

Arkadaşlar bugün ofansa geçtim ve loncaya katıldım.Ancak çok tecrübeli değildim klan savaşı konusunda ilk gün olduğu için videoya kaydetme ihtiyacı duydum lütfen hatalarımı affedin uzun bir aradan sonra ilk defa ofansif savaşçı ile oynadım.Grubumdaki arkadaşlarıma çok teşekkürler.Yorum Atmayı Unutmayın.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=7uJz7UM0 ... e=youtu.be[/youtube]
Sade
LatveriA
Dev Ana'nın Gözdesi
Dev Ana'nın Gözdesi

Mesaj gönderen LatveriA »

Günlük içeriğini arttırman (yazı, görsel) bence daha hoş olacaktır. Takipteyim.. 8-)
Resim
Kullanıcı avatarı
BleaLoix
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Karakter:Savaşamayan
Tarih:11.09.2014

Evet sevgili günlüğüm ve okuyan yorum atan saygı değer insanlar bu aralar oyuna çok giremiyordum mağlesef.Girdiğimde Meteor'dan çıkıp Eminönü'ne gidiyordum bir grup gördüm beni gruba davet ettiler bende kabul ettim.6 kişi lodos sancakta muhafızları kestik.O sırada resim alamadım ancak dönüşte bir resmim vardı.Buyrun
Resim
Bugünlük bu kadar lütfen yorum atmayı unutmayın...
Sade