ANARSHY ' nin Günlüğü - Eminönü

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
Ttaymmm
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: R U S
İletişim:

ANARSHY ' nin Günlüğü - Eminönü

Mesaj gönderen Ttaymmm »

Bir çok arkadaşın kıyamet günlüklerini zevkle okuyorum ve ardından ben de bir günlük yazmaya karar verdim. ;)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sunucu : Tılsım
Karakter Adı : IxDarkEaGLExI - IIxDarkEaGLExII
Tarih : 22.08.2014

Oyuna IIxDarkEaGLExII adlı karakterimle giriş yaptım. Ofansif Dövüşme 2 (III) tılsımını üretmeme son 3 Peptit Kolorotoksin kalmıştı. Onları düşürebilmek için akrep öldürmeye başladım.

Resim

Gereken Peptit Kolorotoksinlerimi tamamladım. Fakat reçetem olmadığı için VıvMEHTERANvıV adlı oyuncuya 5 m karşılığında üretebilir misin diye sordum ve beni kırmadı.

Resim

Resim

Tılsımımı IxDarkEaGLExI adlı savaşçıma aktardım ve akşam yapılacak olan sancak savaşçı etkinliği için hazırlıklarıma başladım.

Saat 20:15 i gösterdi ve sancak savaşı başladı. Sancak savaşını biz kazandık ve [GM] Efruz bizi 1 adet Hidrojen ile ödüllendirdi.

Resim

Tılsımımı herçeşit bölümde denemeye devam ediyordum. Bu sefer yolum Er meydanına düştü ve arkadaşlarla Arzları 41 e 9 luk bir skor ile güzelce hakladık 8-) Arzlar ise çıktıkları için lagda kaldılar fakat Er meydanında bir tek biz vardık.
Arzlar Er Meydanını erkenden terk ettikleri için bizde sıkıntıdan sancaklarındaki muhafızları kesmeye koyulduk. :lol:

Resim

Bu er meydanından sonra ise biraz Klan Parası kasıp oyundan çıkış yaptım.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Not : Olaylar dün gerçekleştiği için ve güzel bir gün olduğu için atlamak istemedim ve günlüğüme dünün tarihini attım.
Kullanıcı avatarı
Symbian
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Kurtuluş

Re: ANARSHY ' nin Günlüğü - Eminönü

Mesaj gönderen Symbian »

Güzel bir başlangıç olmuş, umuyorum ki devamı gelecektir. 8-)
Kullanıcı avatarı
Ttaymmm
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
İletişim:

Mesaj gönderen Ttaymmm »

Karakter Adı : IxDarkEaGLExI
Tarih : 23.08.2014

Merhaba günlüğüm bugün fazla oyuna giremedim . Fazla oyuna giremediğim için büyük holde para kasma gereği duymadım. Bende bari girdiğim bir işe yarasın diyerek Klan Parası kasmaya başladım. Bıçak sırtı kılıcımın olmaması benim için büyük bir dezavantajdı. :evil: Bıçak sırtı kılıçlı ve Ofansif Dövüşme 2 (II) tılsımı olan bir savaşçı gelip beni kesti Kılıç çok avantaj sağlamıştı rakibime. Biran önce elde etmeliyim. :twisted:

Vaktim kısıtlı olduğu için biraz Arz öldürüp oyundan çıktım.

Resim

Resim

Resim
En son AFRASiYAB tarafından 04 Eyl 2015 12:32 tarihinde düzenlendi, toplamda 3 kere düzenlendi.
Sebep: İleti sahibi isteği üzerine güncellendi.
Kullanıcı avatarı
Ttaymmm
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
İletişim:

Mesaj gönderen Ttaymmm »

Karakter Adı : IIxDarkEaGLExII
Tarih : 24.08.2014

Merhaba günlüğüm elimden geldiğince seni ihmal etmemeye çalışıyorum. Bugün yaşadıklarımı sana kısaca özet geçeceğim.

Öncelikle savaşçımda Bıçak Sırtı Kılıcım olmadığı için diğer savaşçılardan oldukça düşük kalıyorum. Kılıcım olmadığından ve Balyozların saldırı hızları pasif kaldığı için Ofansif Dövüşme 2 (III) tılsımım olsa bile Ofansif Dövüşme 2 (II) tılsımı olan kılıçlı bir savaşçı benı ıska attığım için kesebiliyor. İşte bu yüzden savaşçıma Bıçak sırtı kılıç üretmeye karar verdim. Büyücümle durmadan aralıksız para kasıyordum. Çok para lazım çook. 8-)

Resim

Yavaş yavaş kasam doluyordu. Sadece silah ve zırhları kasama koyduğum için sattığımda çok fazla para geliyordu.
Bu arada yanından geçtiğim madenleri çekmeyi de ihmal etmiyordum. Fakat sonuç hüsran. :(

Resim

Ama pes etmek yoktu hızla para kasmaya devam ediyordum . Sonra şans yüzüme güldü Peptit Kolorotoksin düştü. Ama heyecandan ekran görüntüsü almamışım ne yazikki. :lol:

Akrep kesmeye devam ederken fazla iyi olmasa da Azat item arayan arkadaşlar olursa veririm diye kasama attım ve yoluma devam ettim.

Resim

Kimseye söyleme sevgili günlük benim değerli şeyleri düşürürken yapmadan edemediğim bazı batıl inançlarım var. Şimdi bunları sana söyleceğim ama bu aramızda bir sır olacak. :)

Şimdilik sadece 2 adedini söyleyeceğim :

1 _ Yaratıkları toplanması zor olan yerlerde bile canımın yettiği kadar toplayarak kesmek.

Resim

2 _ Hangi yaratığı kestiğime göre onun verdiği değerli materyallerden kasamda varsa çantama koyar öyle keserim. Şuana kadar yaradığını görmedim ama olsun . :evil:

Resim

Hızla ilerlerken kasamın dolduğunun farkına bile varmamışım günlüğüm. Hemen tüccara gittim ve biraz pazarlık yaparak zırh ve silahlarımı kar edebileceğim şekilde sattım. 8-)

Resim

Şimdilik bu kadar. En kısa zamanda görüşmek üzere sevgili günlüğüm.
Kullanıcı avatarı
Ttaymmm
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
İletişim:

Mesaj gönderen Ttaymmm »

Symbian yazdı:Güzel bir başlangıç olmuş, umuyorum ki devamı gelecektir. 8-)
Güzel düşünceleriniz için teşekkür ederim. Elimden geldiğince devam ettireceğim.
Kullanıcı avatarı
BilgeTonyukuk
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen BilgeTonyukuk »

Bir gözüm burada. ;)
Resim
Kullanıcı avatarı
Ttaymmm
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
İletişim:

Mesaj gönderen Ttaymmm »

BilgeTonyukuk yazdı:Bir gözüm burada. ;)

Teşekkürler. Elimden geldiğince devam edeceğim.
Saygılar.
:)
Kullanıcı avatarı
Ttaymmm
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
İletişim:

Mesaj gönderen Ttaymmm »

Karakter Adı : Ttaymmm
Tarih : 29.08.2014

Merhaba günlüğüm seni biraz ihmal ettiğimin farkındayım. Bu sabah yarım saat şifacımla oynadım. Uzun zamandır şifacıma girmiyordum ;)

Şifacım Meteor lodos kalede kalmış.

Resim

Birden kendimi klan savaşının içerisinde buldum. ;)

Resim
Resim

Biraz Arzları koşturduk. :twisted:

Resim

Son olarak da bir Arz ' a kafa atıp oyundan çıktım günlüğüm. :lol:

Resim
Kullanıcı avatarı
Ttaymmm
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
İletişim:

Mesaj gönderen Ttaymmm »

Karakter Adı : IIxDarkEaGLExII
Tarih : 04.09.2014

Merhaba günlüğüm. :roll: Kaç gaffardır düşürmeye çalıştığım Sıfır Kelvin Asayı dün akşam attığım son gaffarda düşürmeyi başardım. Önceden aldığım yükseltmem ile parlattım ve sabırsızlıkla yarın sabahki güncellemeyi beklemeye başlamıştım. :)

Evet işte asam parlıyordu :arrow:

Resim

Asam ile hasret giderdikten sonra Sandboxie ile şifacımı açtım. Sağ örse gittim. Orada şifacım ile gruptan çıkıyordum. Fakat can kurtaran ve iyileştirme yeteneklerini kullanıyordum tabiki de. Çok vakit geçmeden Xenotim düşürdüm.

Resim

Yemek yemeğe gitmek için karakterlerimi kenara çekmiştim fakat 2 karakterimde geldiğimde ölmüşlerdi. :(

Sonra şifacımı kapattım ve Saate giden bir grubun peşine takıldım. :lol:
Büyücümü güvenli odaya götürdüm. Yolda ilginç bir resim yakaladım.

Resim

Büyücümü güvenli odaya bırakarak oyundan çıktım günlüğüm.
vahdet
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Üstadlar

Mesaj gönderen vahdet »

Ttaymmm yazdı: Büyücümü güvenli odaya götürdüm. Yolda ilginç bir resim yakaladım.
Resim
Resimi inceledim fakat ilginç olan şeyi göremedim.