IIxHeaveNxII'in Günlüğü - Kuklacı

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
Heaven1925
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü

IIxHeaveNxII'in Günlüğü - Kuklacı

Mesaj gönderen Heaven1925 »

Karakter Adı: IIxHeaveNxII
Sunucu: Kuklacı
Tarih: 27.02.2014

Resim
Merhaba Sevgili Günlük ...
Resim
Kendime geldiğimde gün yeni doğuyordu. Topkapı Sarayında sızmıştım.
Yüzümü yıkayıp kendime geldim.Resim
Etraf sessiz , klan suskundu.Ölüm Ejderlerinin inlemesi ile irkildim.Onları gizlice gözetlerken bir tanesi saldırmaya kalktı.Uzaklasarak Taş Kanat İtemlerimi giydim.Resim
Ruh tasına doğru ilerleyerek kendimi Meteor Bölgesinden Büyük Hol'e attım.
Resim
Akreplerle dolu yolda yürüyordum.Resim
Resim
Yolda önüme çıkan sarraf madenini çekeyim dedim.
Resim
Şansım yaver gitti. Jadeit idi.Maden çekmeye devam ediyordum. 1 tane daha Jadeit çektikten sonra rotamı Saklı Irklara çevirme kanaatine varmıştım oysa, yorgun , bitkin ve halsiz bir halde kendimi atıkların üzerinde yatarken buldum.Resim
Silah arkadaşım oyuna girmişti. Rotamız Belli, hedefizim Kesindi ; Muhakkak Xenotim. Yolculuğa tren yolunda ilerleyerek başladık.
Resim
Sert bir yolculuğun sonunda tren yolunun sonundaki çatlağa ulaşmıştık.Haritamı çıkarttım ve X bölgesine doğru harekete devam ettik.
Resim
Şifacımız yoktu . Saklı ırk savaşçısının sert vuruşu ve kanatması korkuta korkuta ilerliyorduk. Yolda eski bir telefona rastladım. Kablosu hiçbirşeyi yoktu sadece ordaydı ilgiçti.Resim
Yolumuza devam ettik kulak çınlatıncı tiktaklar eşliğin köprüye varmıştık.
Resim
Irkları avlamaya başladık.Arka kapının gizemini koruduğu gibi saklı ırklarda özel materyalı düşürmeme gizemini koruyordu.
Resim
Saatlerce uğraştık. Sonunda emeğimiz meyve verdi ve Xenotim'e ulaştık.
Resim
Günün yorgunluğunu Huzur Kıraathanesinde çayımı yudumlayarak attım.
En son HorrorStory tarafından 27 Şub 2014 03:58 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kod: Tümünü seç

Şeytan sünnet oldu ben KİRWE'yim !
Teşkilat - LodosKirwe :crossed_swords:

Eminönü - BüyücüKirwe :crystal_ball:

Kuklacı - Koniçiçeği :cherry_blossom:

Kullanıcı avatarı
Heaven1925
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Re: IIxHeaveNxII'in Günlüğü

Heaven1925 yazdı:
Resim
2 tane eklediğim resimden bi tanenin kaldırılmasını rica ediyorum.

Kullanıcı avatarı
Heaven1925
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Re: IIxHeaveNxII'in Günlüğü - Kuklacı

Karakter Adı: IIxHeaveNxII
Tarih: 28.02.2014

Resim
Merhaba Sevgili Günlük..
Resim
Yeni güne gözlerimi açtığımda domuzun bana ayırdığı yerden yeraltını izliyordum.Yeraltı muhafızlarından biri domuzun beni çağırdığını söylerek domuzun yanına gittim.
Resim
Bazen domuz için çalışırım.Gece gardiyaları , karacin avları , akrep avları ve ürün teslimatı gibi oldukça karlı bir iştir.Domuz bugun memnuniyetini göstermek için, uzun zamandır aradığım kondrit reçetesinin bulunduğuymuş.Bu gizli reçete yıllardır Agop'un kuyumcu dükkanında uykudaymış, aslında.Domuzun Agop'u nasıl ikna ettiğini bilmiyorum ama kondrit üretmeme yardımcı olacağı kesindi.Yolumu Mısır Çarşısına çevirdim.
Resim
Agop'un yanına vardığımda gözünde titrek bir ifade ile bana reçeteyi uzatmıştı.Aslında çok neşeli bir adamdı.Nedenini anlamadım ama reçete çok basitti ama bir sorun vardı.Dünyadaki hiçbir insan bunu üretemiyordu.Ancak bahsinde Meteor Bölgesindeki Vahşinin daha önce denediğini söylüyordu.Malzemeleri topadıktan sonra, Bab-ı Ali'ye uğramam gerektiğini hissetmiştim.
Resim
Reçeteye bir göz atıp malzemeleri toplamaya başladım..
Resim
İlk durağım Gizli Ajanımızın yanıydı.Yanına gittiğimde sakın kim olduğumdan bahsetme der gibi bakışlar içinde "+ Ne istiyorsun " dedi kaba bir dille.Zencefile ihtiyacım olduğunu söyleyip, parasını ödeyerek Zencefil alarak oradan uzaklaştım.
Resim
Yeşil Elmas için Eminönün'ne geçtim. Birkaç maden turladıktan sonra Yeşil Elmas'ı elde ettim.
Resim
Resim
Sırada Amplifikatör Elması vardı.[39]Amplifikatör Elması görevinde Dilek'e 20 Adet götürmüştüm.Hedefim Tepegözlerdi.
Resim
En sonunda Amplifikatör Elmasını Elde etmiştim.Meteoritlerim zaten vardı.Sırada ürettirmek vardı.
Resim
İlk gideceğim yer Bab-ı Alideki kekeme olan Vahşi idi.Yanına gittiğimde korkak bir tavır ile, bu reçetenin bi lanet olduğu üretenin öldüğünü söylüyordu.Karacin büyüsü ile tamamlanıyormuş.Yaşlı karacinlerden tek Yeraltında Domuzun yanındaki Cinsir vardı.Ona gitmemi söyledi.
Resim
Cinsir'in yanına gittiğimde üretimi yapabilceğini söyledi fakat, yaşlı olduğu için yoracağını söylemişti.Yeraltı mantarının iyi geldiğini söylerek malzemeleri verip Yeraltı mantarı getirmem gerektiğini söylemişti.
Resim
Yeraltı mantarını Topal'ın ilerisinden toplamışyıp.Cinsir'e doğru getiriyordum ki Yeraltında birden yemyeşil bir ışık oluştu bir anlık birşeydi.Domuzkente doğru Depar attım.
Resim
Kondrit sehpanın üzerinde duruyordu hemen alarak çantama koydum.Bu gün çok yorucuydu.Domuzun bana ayırttığı evime çıkarak dinlendim.

Kullanıcı avatarı
Heaven1925
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Karakter Adı: IıIxHeaveNxIıI
Tarih: 01.03.2014

Merhaba Sevgili Günlük

Resim
Güne Büyük Holdeki kiralık bir evde uyanmıştım.Etrafta ölü böcek kokusu ile kendimi evden dışarı atmıştım, dışarısı soğuk ve ürkütücüydü.Her tarafta Lodos Muhafızları vardı.İsmet Bey'in beni çağırdığını söylediler.Meraklı bir şekilde hızlıca İsmet Bey'in yanına gittim.
Resim
Büyük Hol ; Lodos Maden Ocağı yakınlarında Akrep ve Örümceklerin Yuva oluşturduğu bilgisine edinilmiş.Görev kesindi Tehlikeyi yok etmek.Geri Dönersem Ödülümün iyi olacağını söylemişti.Gözümde umut içinde Maden Ocağından uzaklaşmaya başladım.
Resim
Haritamı Çıkartıp tehtid bölgelerini inceledim.
Resim
Karlı bir alana gelmiştim.Kendi klanımın insanlarının üstüme yürüdüğünü bana saldırdığını gördüm.Mecburiyetten Nefs-i Müdahafaa'ya geçerek karşılıklarını verdim.Lodos'un , lodosa kıyması üzücüydü.
Resim
Eski bir tren rayları vardı sağımda ve birsürü, Klan Delilerinin çığlıkları.Kulak aldırmadan devam ettim.
Resim
İlk olarak hedefim Akreplerin yuvasıydı.Karşıma tektük çıkıyorlardı.
En sonunda yuvaya varmıştım.Biraz zaman almasına rağmen hepsini öldürmüştüm.Yerde Topaç şeklinde bir klorotoksit belirdi. Hemen aldım Yıldırım 2 üretmemde yardımcı olacağını biliyordum.Ama bunu Jadeit satın almak için kullanmalıydım.

Resim
Dikkatimi Görevime vererek yoluma devam ettim. Manyetik Alandaki havada duran taşların orda bir kız dikkatimi çekti.Fısıltı ile " Kondrit lazımmı? " diyordu. Tanesine 295 akçe demişti.Reçeteme göz atıp 18 tane gerektiğini gördüm ve 18 tane satın aldım.
Resim
Resim
Yolumu örümceklere çevirdim yerleşim alanlarına pek uzak değildim.Vardığım zaman onlarada akreplerle aynı sonu yaşattım.Artık yuvaları darmadağındı.Elime Örümcek Salgısı geçirmiştim.Jadeit satın almama yardımcı olacağa benziyordu.
Resim
Şehire geldiğim zaman Şifacı birisi 1 Peptit Klorotoksit ve 1 Örümcek Salgısına , Jadeit ve 500,000 lira veriyordu.Kaçınılmaz bir teklif ile alışverişi gerçekleştirdim.
Resim
Hasar gören asa'm ve zırhımı onardım.
Resim
Resim
İsmet Bey'e geri döndüğümde Ödülümün Mor M25 Maraton Adam Gözlük Olduğunu Öğrenmiştim bu beni çok sevindirmişti.
Resim
Gözlüğümü Lodos Tüccar'ı Nalan'dan almamı söyledi koşarak onun yanına gittim..
Resim
Resim
Günün yorgunluğunu Büyük Holdeki evimde attım.
Resim

Kullanıcı avatarı
Heaven1925
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Karakter Adı : Ccrowley
Sunucu : Kuklacı
Tarih : 02.03.2014

Merhaba Sevgili Günlük

Resim
Güne şifacı karakterimde, şarapcının yanında uyanmıştım.
Resim
Yaseminin bana seslenişini duydum.Yanına gittim." - Hala Epe Arıyormusun ? " diye soruyordu.Merak uyandıran bakışlar içinde " + Evettt " dedim. Eski bir Savaşcının Epe'sinin kırıldığı ve parçalarının Eminönü bölgesine dağıldığını söylüyordu.
Resim
Bu işi bilse bilse eski dostumuz Elebaşı bilirdi.Ona gidip bu işi öğrenmemi söylemişti.Yönümü direk Elebaşına çevirdim.Elebaşına geldiğimde.Olayı bildiğini söyledi.1,000,000 lira karşılığında bana yerleri söyledi.
Resim
Hemen haritamda gerekli yerleri işaretledim.Elebaşıya göre ;
1. Parça : Kuklacının Seçilmişinde
2. Parça : Çetecilerden Muhafızlarında
3. Parça : Büyük Öncü Azulda

Resim
İlk hedefim Kuklacıydı.Eski geminin ilerisine doğru giderken, tetikçilerin saldırısı sonrası kuklacıyla çatışmaya başladım güçlü bir rakipti.
Resim
Sonunda onu yere sermiştim.Parlayan epenin ucunu çantama atmıştım.
Resim
İkinci rakibim çetecilerdeydi.Hepsine sorunca bana karşılık veriyorlardı.
En sonunda bir tane çetecinin canını aldığımda yerde parlayan bir silah gövdesini görmüştüm hemen çantama aldım.Sonunda Silahın Gövdesine ulaşmıştım

Resim
Son parça için Antrepo'ya doğru yürümeye başladım.
Resim
Antrepoda Azulu bulmak pek zor değildi ona ulaştığımda, Bana saldırıyordu.Zorlu bir çatışmanın ardından onunda bedenini yere sermiştim.
Resim
Silahın kabzasına ( sapına ) ulaşmıştım. Malzemelerim tamamdı.
Resim
Artık tek işim bunu ürettirmekti.Daha önce haritamda işaretleriğim, Demirci Rüstem'e yürümeye doğru gittim. 100,000 lira karşılığı onarımı kabul etti.
Resim
Epem artık hazırdı.Hemen Alıp Yaseminin yanına doğru hareketlendim.
Resim
Yasemin beni elimde Epe ile görünce, " - Başaracağını biliyordum. " demişti.Bu benim göğsümü kabartmıştı.Misyonumu tamamlamıştım.Mutlu bir şekilde güne son verdim.
Resim

Kullanıcı avatarı
Sakirpasali
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Fast Lane

Mesaj gönderen Sakirpasali »

İlginç bir günlük :D merakla bekliyorum umarım yılmadan yazmaya devam edersin :)
Resim
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Kullanıcı avatarı
Heaven1925
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Güncel 8-)