Mirzabeyoğlu'nun Günlüğü - Anka

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
mirzabey
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Anka

Mirzabeyoğlu'nun Günlüğü - Anka

Mesaj gönderen mirzabey »

Karakter Adı: Mirzabeyoğlu
Tarih: 26.02.2014

Resim

Her son aslında başka bir başlangıca gebedir.
Bayrakları Bayrak yapan üzerindeki KANDIR.Toprak eğer uğrunda ŞEHİT varsa VATANDIR.
Kullanıcı avatarı
mirzabey
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Re: Mirzabeyoğlu'nun Günlüğü - Anka

Tarih: 01.03.2014

Okuyacağınız günlük bir erkeğin ömrümü boyunca benzemeye çalıştığı kişiye (Babasına) adanmıştır.

Yıllar hızlı ve zorluklarla dolu geçiyor.Her an aklımdan çıkmayan o gazete bana çok çabalayıp kendimi o güne hazırlamama çok yardımcı oldu.Artık bugün teşkilata katılmaya hak kazanmıştım.İlk iş Agah Amcaya gittim.
Resim

Agah Amca beni kayıt işlemi için Ali Abiye gönderdi.

Resim
Resim
Kayıttan sonra Ali abi bana süper bir takım verdi.Artık gerçek bir savaşçıydım.Sonra ilk sınav hastalık saçan fareler görev kolay ve bereketli geçti.
Resim
Resim

sonraki görevlerin çoğu getir götür işleriydi ama iyi mükafatları vardı.Bide halk artık benide Teşkilatın savaşçılarından olduğumu anlamasını sağlıyordu.Çöpçatanlık bile yaptım.Bankacıyla Işık Hanım arasında
Resim
Resim
Resim

görevler zor değil taki Işık Hanım Kızgın Kumu öldürmemi isteyene kadar nasıl yapılır diye düşürken aklıma daha önce öğrendiğim dikkat dağıtma büyüsü geldi.Büyü sayesinde sadece kızgın kumu saldırabilirdim adamları işe karışmazlardı daha adil bir savaş olurdu.
Resim

Ve sonuç tamda istedim gibi oldu. Kızgın Kum navakt o günden önce iyi bir antrenman olmuştu. Işık Hn. Hediye paketide harikaydı.
Resim
Resim

Sıra Agah Amca ve komutanın cinler için hazırladığı sürpriz saldırı vardı.Antrepo Baskını üç görev kolay ve hızlıca bitirdim.Ama Azul tam bir savaş stratejisi gerekliydi. Önce yolu temizledim. sonra kendimi köşeye gizleyip kızgın kumda uyguladım taktiği uyguladım. Sadece bu taktik işime yaramazdı biraz güç ve kudret şerbeti içtikten sonra Azulun leşi artık ayakkalarımın dibindeydi.
Resim
Resim

Ve Agah amcada harika bir balta verdi.
Resim

Ve gün sonu güzel bir duş ve istirahat için eve doğru yolculuk...
Resim
En son KRABBY tarafından 01 Mar 2014 18:56 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
Sebep: Tarih eklendi.
Bayrakları Bayrak yapan üzerindeki KANDIR.Toprak eğer uğrunda ŞEHİT varsa VATANDIR.
Kullanıcı avatarı
mirzabey
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Tarih: 02.03.2014

Sabah uyandıktan sonra ufak bir atıştırma ve biraz para kazanmak için her zamanki mekan eski mezarlığa hortlak kesmeye gittim.
Resim
Resim

Her zaman ki gibi bereketli bir gündü ama mezarlıktaki üzerinde yapılan olan taş hep ilgimi çekmişti.
Eşyaları işportaya satmaya ve Işık hanıma bir iş var mı diye sormaya gittiğim Işık hanım bana yeni birinin geldiğini ve merakım olan o taşın sırrını bildiğini söyledi bende heyecanla adamın nerede bulacağımı sordu.Nerede bulacağımı ve kim olduğunu söyledi. Arzu Halci

Resim

Tanışmıştım. Çok bilgili ve kibar biriydi. Onun ve benim merakım olan taşlar için çok inanılmaz şeyler anlatmaya başladı.Ve bir sürü getir götür ve suikast işleriyle gün akşamı buldu.
ResimResim
ResimResim
ResimResim
Resim

İstirahat için ev girdim ama aklımda bir sürü soru vardı.Sabah ilk işim Komutan uğramak olmalıydı.Beni çağırtmıştı.
Resim
Kullanıcı avatarı
mirzabey
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Tarih: 02.03.2014

Sabah ilk iş olarak komutanın yani vardım. Gizit klanı ve fare admalarla ilgi bir saldırı planı vardı. Ve hemen uygulamaya geçtik.
Resim
Resim
Resim

Fare adamlara epey bir hasar verdikten sonra tekrar Arzu halcini yolunu tutmuştum.
Resim

Arzuhalci dünkü araştırmalar sonucu taşların başka biryere ışınlanmaya yaradığını anlattı.Çok şaşırmıştım nasıl olacağını sorduğumda taşın yanında okumam gereken sözleri söyledi.Hemen denemeliydim.
Resim
Evet gerçektende başka bir yere ışınlanmıştım.
Hemen Arzuhalciye anlatmaya gittim.Arzuhalci araştırmamı ama çok dikkatli olmamı söyledi. Oradaki kötülük mezarlıktakinin kat ve kat fazlası olduğunu anlattı.
O an aklıma kasamdaki Baba yadigarlarını kullanmak geldi.
Resim
Hemen gidip kasama baktım ama daha kullanacak olgunluğa ve bilgeliye erişmemişti.
Bu yeni yer benim için süper bir antrenman yeri olacaktı.
Besmele çekip girdim içeri Arzuhalcinin dediğinden daha zordu içerisi kasvetli dar koridorlar ilk kez gördüğüm yeni yaratıklar
Resim
insan ruhuyla beslemem bir yaratık
Resim
yeni aletler
Resim
ve en önemlisi kocaman bir salon ve yaratıklara emirler veren bir komutan
Resim
Herşeyi Arzuhalciye anlatmak için yanına gittim.
Resim
Arzuhalci anlatıklarımı can kulağıyla dinledi bazı notlar aldı getirdiklerimi inceledi ve sonra bana aklındakini anlatmaya başladı. Ve sonuç olarak adının Philothoes olduğunu öğrendiğim yaratığı öldürmeli ve üzerindeki kolyeyi almalıydım.
Zorlu bir yolculuktan sonra salona tekrar ulaşmıştım ve hedefim olan yaratığa emin adımlarla ilerledim.
Resim
Sert ve zorlu bir mücadeleden sonra zaten çoktan ruhu çıkmış olan bedeni yere serilmişti.
Resim
Malzemelerle Arzuhalcinin yanına vardım.
Resim
Arzuhalci dinlendikten sonra Işık hanıma gitmemi tembihledi.Bende az sonra Işık hanım yanına vardığımda gözlerine inanamadım. Bu her savaşçının hayali olan Islık Çalandı.
Resim
Ve komutandan acil bir durum için yanına çağıran bir mesaj aldım.
Hızla komutanın yanına vardım. Yaptığımız saldırı Gizitleri çok kızdırmıştı ve Gizit klanı için artık komutan rütbesinde olan Kuklacının Seçilmişi olayı yerinde incelemek için yeri gelmişti.Tam istediğim fırsat doğmuştu.
Resim
Komutana bu işi tek yapabileceğimi ikna ettikten sonra planımı işleme koydum.
İlk Babamın kıyafetleri giymekle başladım.Yeraltı operasyonlarından sonra artık kıyafetler için gerekli mertebeye ulaşmıştım.
Resim
Kıyafetleri giydikten sonra gemiyi rahat gözetleyebileceğim bir noktaya gizlendim.ve zaman kollamaya başladım.
Resim
Zamanı gelmişti.Artık yavaş yavaş o Katilin yanına yaklaşmalıydım
Resim
Resim
Sessizce ilerlerken yoluma çıkanları da etkisiz hale getiriyordum.
Resim
Resim
Ve o tam karşımdaydı.Birden saldırmamak için kendimi zor tutuyordum. Her şeyi mahvetmemeliydim.
Resim
Yavaşça görüş alanına girdim ve dikkat dağıtma büyüsüyle kendime çektim
Resim
Bir an kendimi kaybetmişcesine vurmaya başladım.Hem ağlıyor hemde vuruyordu.
Resim
Daha ne olduğunu anlayamadan o katilin leşi ayakların dibindeydi.
Resim
İçimde anlatmak mümkün olmayan bir duygulya hızla oradan uzaklaştım.
Resim
Artık alnımın aklıyla Babamın mezarına gidebilecek ve o fare adamın nasıl ölmemek için yalvardığını anlatacaktım.
Resim
Resim
Artık misyonu tamamlamıştım. Bana bu güne kadar yardım eden herkesle helalleştikten sonra kendime başka bir yol çizmeliydim.
Resim
Resim
Resim

Her son aslında başka bir başlangıca gebedir.