ıIReLaXŞaMPiYoN Nın Günlüğü - Beyaz Köşk

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
oFoF
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Son Yolculuk

ıIReLaXŞaMPiYoN Nın Günlüğü - Beyaz Köşk

Mesaj gönderen oFoF »

Karakter Adı: ıIReLaXŞaMPiYoN
Tarih: 24.02.2014

Oyuna ilk Beyazköşk sunucusunda bi büyücü karakter kurarak başladım o zamanlar oyundan hiç fazla anlamıyodum bazı arkadaşlara bakarak biraz öğrenmeye çalıştım . Daha sonra görevleri sırayla yapmaya başladım görevleri teker teker arkadaşların yardımıyla sıra sıra yapyodum.

Resim

Seviyem gittikçe büyüdükçe kendimi daha çok geliştirdim . Daha sonra maden çekerek para kastım.Resim

Ve o paralarla kendime bilge kağan modeli itemler alyodum ve buz hasarımı yükseltyodum seviyem 43 olduğunda arkadaşlar beni sığınak bölgelerine götürmeye başladı .
Resim

Ve sığınak bölgesine girdiğimizde zırdeli ve fare adam zırdeli leri teker teker kesyoduk ve ilerliyoduk düşünen adama vardığımızda kesmeye çalıştık ama kesemedik :(
Resim

Ve kesemediğimiz için düşüneni pas geçip motorine doğru ilerledik fedaileri kesmekte zorlanıyoduk özellikle baş fedaileri ama zorlana zorlana kesyoduk ve motorine vardığımızda rahatça kestik .Ve çantamızda boştu .Daha sonra bi arkadaşımız düştü ve çıkmak zorunda kaldık :)

Sığınaklardan çıktığımda tekrar görewleri yapmaya gittim yeraltına inip arkadaş toplayarak dişi örümceği kesmeye karar verdik . 3 büyücü 2 şifacı 1 savaşçıdan oluşan ekibimizle dişi örümcek mağarasının önüne gittik ve keşif görewimizi yaptık.Ve sonra tekrar mağara önüne gelince İksirlerimizi dirençlerimizi felan ayarladıktan sonra Bismillah diyerek kesmeye başladık .Zorlanarak kesyoduk bazı arkadaşlarımız ölyodu ama şifacılarımız kaldırıyolardı ve sonunda zorda olsa kesmeyi başardık .

Resim

Ve daha sonra daha bi güçlü grup kurarak solucan görewini yapmaya karar verdik tabi daha güçlü 2 gruptan oluşan bi ekible kesmeye gittik mağara önüne geldiğimizde ilk kesmeye başladığımızda canı 50 civarıydı hatırladığım kadarıyla bombacı kalkıp hepimizi öldürmüştü :) Ama tekrar toplanıp geldik. Tabi bu sefer herkezin sütten ağzı yanmış daha düzenli kesmeye başladık . Şifalar kimsede ck eksik etmemeye çalışıyor ama solucan bu ck leri kıryodu neyseki bi arkadaşımızı bombacıya bakması için uyardık ve bombacı kalkınca hemen kesti . Solucanın canı gittikçe iniyo ve o hep iksir çekyodu 2 3 arkadaşımız öldü şifacılar kaldırdı ve sonunda kestik iksir içmese daha rahat keserdik.

Resim

Bu görewleri yaptıktan sonra meran görewlerini yapmaya karar verdik . Öncelikle konuşma ve keşif görewlerini yapmaya başladım arzulahcı ordan oraya yolluyodu tabi baya yorulduk artık sıkıla sıkıla zorda olsa 2 günde meran görewlerine başladım . Bir adlı görew yane meran muhafızı görewini yaptık öncelikle daha sonra bunların serisini yaptık işte sıra iflise gelince yine toplanma vakti :) Hemen arkadaşlarıma iflisi kescez diye mesaj atarak meran köprüde toplandık . Yavaş yavaş bombaları patlata patlata gidyoruz ve meran şehire vardığımızda iflise doğru çıktık . Ve büyücüler buz dirençini 1000 yapacaklardı mecburen iksir ve itemle buz dirençini 1000 yaptılar . Ve dirençler ve ck ler atıldıktan sonra kesmeye başladık . İflis sürekli Fareler Gibi Öleceksiniz diyodu ve kutup açmamız gerekyodu açmasak tabi herkez ölcekti ve bizde sıra sıra açyoduk . Ve rahatçana kestik .

Resim

Ve sonunda seviyem 49 olmuştu madenler çekip bölgeler atarak para kasyodum migrat ve sığınak itemlerini fullediğimde maden çekmeye başladım ejder asa için . Ve madenler çekerek asayı ürettim daha sonra çemberlitaş bölgesi çıkmıştı o bölgeye gircektik görewlerimizi zaten yapmıştık .Ve toplanarak çemberlitaşa girdik girdiğimizde hiç bişe bilmiyoduk bazı tecrübeli arkadaşlar vardı aramızda . İlk girişte 2 tane taaruz olyo onu rahatça kestik . Daha sonra taaruzları keserek gittik tabi biraz tecrübe kazanmıştık daha sonra yol savaşçısına vardık . Ve köpeği tecrübeli bi arkadaşımız bugta bıraktı ve bizde kestik . Sonra yol savaşçısına başlicaktık . Hazırlığımızı yaptık ve Bismillah diyerek başladık canı 74 da canda bu mermi senin için XXXX dedi ve arkadaşlar kutup açtı ve bende bunu gördüğümde kutup açmam gerektiğini anladım . Canı 60 a yaklaştığında tank boz ayı saldı kendine can basmasını engellemek için . Ve sonunda ölmüştü yol savaşçısı .

Resim

Ve torbaları açtığımızda tank hidra nefesi zırh almıştı . Bizde madalya :)
Ve daha sonra gbm xi kesmeye gittik ergleri kesmiştik zaten . Gbmx e sadece fizik dalcağımızı söylediler arkadaşlar elek atınca can basıyomuş . Ve tank ateşle asiti binledi aramit vahşi iksir ve itemlerle. Ve şifacı direnç açtı ve kesmeye başladık . ilk hedefte konsladık ve canı 74 kaldı o zaman direnç kırma atmaya başladı ve bizde bb atyoduk . Toplu toplu konsa kalkarak rahatça kestik.

Resim

Ve kıyamet ayakkabı düşmüştü çok sevinmiştim :)
Ve daha sonra arkadaşlarla gaffara gitmeye başladık ve gaffarıda 2 ve 3.cü kesimde rahatçana kesyoduk artık kendimi geliştirmiştim gittikçe üstümü düzyodum . Ve şuanda ful+ful çarlarım vardı . Okuyan Herkese Teşekkürler Benim Günlüğüm Bu Kadar :)
En son HorrorStory tarafından 25 Şub 2014 00:52 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
Sebep: Günlük düzenlemeleri yapılmıştır.
oFoF
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Klan: Lodos
Lonca: Son Yolculuk

Re: ıIReLaXŞaMPiYoN Nın Günlüğü

Mesaj gönderen oFoF »

Bunu iptal edermisiniz ?