Etkinlik Ekibi Günlüğü

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
CHAPPIE
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Winter Is Coming
İletişim:

Re: Etkinlik Ekibi Günlüğü

Mesaj gönderen CHAPPIE »

Vay be etkinlik ekibi de günlük açmış zamanında :grin: .Yeniden devam etseler iyi olur diyeceğimde galiba etkinlik görevlileri uzun süredir foruma girmiyor. Bu arada fotoğraflarda dikkatimi çekti, Eldritch adında GM var mıydı?İlk defa gördüm onu .Resim
Kullanıcı avatarı
Fuerte
Loxosceles Reclusa
Loxosceles Reclusa
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Fuerte »

CHAPPIE yazdı: 30 Ağu 2017 15:54 Vay be etkinlik ekibi de günlük açmış zamanında :grin: .Yeniden devam etseler iyi olur diyeceğimde galiba etkinlik görevlileri uzun süredir foruma girmiyor. Bu arada fotoğraflarda dikkatimi çekti, Eldritch adında GM var mıydı?İlk defa gördüm onu .Resim
:grimacing:
Göster
Eldritch
Fuerte
ProtectorDragon

Oğuzcan
CAMBAZOĞLU
Kullanıcı avatarı
CHAPPIE
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Lonca: Winter Is Coming
İletişim:

Mesaj gönderen CHAPPIE »

Fuerte yazdı: 06 Eyl 2017 22:27
CHAPPIE yazdı: 30 Ağu 2017 15:54 Vay be etkinlik ekibi de günlük açmış zamanında :grin: .Yeniden devam etseler iyi olur diyeceğimde galiba etkinlik görevlileri uzun süredir foruma girmiyor. Bu arada fotoğraflarda dikkatimi çekti, Eldritch adında GM var mıydı?İlk defa gördüm onu .Resim
:grimacing:
Eyyyy Eldritch, sen kimsin ya ?(banlandı)
Kullanıcı avatarı
mazlumcgdem
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen mazlumcgdem »

Devamı olsa ya la
DrBuLuT«Eminönü»

Resim
Kullanıcı avatarı
jerrymaquire
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Sancak
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen jerrymaquire »

Eviren yazdı: 30 Ağu 2015 14:41 Arayı fazla açmadan, günlüğümüze bir selam verelim.

Geçenlerde adımın cimriye çıktığından bahsetmiştik. Cimri, çeviren, everen... Bu ve benzeri lakaplara/yazılışlara alışmıştım fakat bu seferki çok farklı oldu.
Resim
Yeni adımız Elveren olacak sanırım. IDüŞLeRxPeRiSiI arkadaşım, sevgiler. :)

Ayrıca DiYarBaKıRLıYımm, gururlandırdın...
Resim

İsimlerle başladık, isimlerle devam edelim. SpaRtacüSsII isimli arkadaşımızı yaptığı espriden ötürü bildiğim tüm kınama şekilleriyle kınıyorum. :)
Resim
Ve kendisine buradan tekrar "Pff" diyorum. :)

Hayal gücü... Senin hayal gücün, benim hayal gücümü döver demek istiyorum. Selamlar ılıSeRZeNiSHılı.
Resim

Bir mermiye kafa atma vakası daha...
Resim

Tek başıma hainlik yapmaktan sıkıldım, yandaş arayışına koyuldum. Meğer herkesin içinde bir parça hainlik varmış, dikkatli olun sokaklar hiç tekin değil. :)
Resim

"Ödül dağıtacağız." bahanesiyle, Haini Bul etkinliğinde beni öldürenleri salona aldım.
Resim
Siz siz olun; sana ödül vereceğim, sana iksir vereceğim, seni Agah Beyamca'na götüreceğim diyenlere kanıp, arabalarına binmeyin. :twisted:

Baktık etkinliğin düzeni bozuluyor, defansif savaşçılar can sıkıyor, pek sevgili dostumuz BAN abiyi çağırdık.
Resim
Paşaxexorius iyi demiş ama keşke kurallara uyulması için cezai yaptırımlara ihtiyaç olmasa...

Son olarak bir hatıra fotoğrafı...
Resim
Kıyamet Takımı, geçtiğimiz günlerde ilk defa düzenlenen 'Lider Savaşları' etkinliğinin testinde. Tek grup, İsmet Bey'in gözünün yaşına bakmadan bertaraf ettiğimizi not düşmekte fayda var. Kıyamet Takımı'na meydan okuyanlara duyrulur. :)
"Kadına şiddete hayır!" diyerek, Handan Hanım'ın testinden görüntü paylaşmıyorum. :)

Tekrar görüşmek üzere, iyi oyunlar!
JerryMaquiRe i gördüm sanki, Sancak anılarım geldi aklıma güzel günlerdi. :slightly_smiling_face:
Kaybedecek bir şeyinin kalmaması, özgürlük galiba.
Kullanıcı avatarı
SERDARBEY
İstihbarat Üyesi
İstihbarat Üyesi
Sunucu: Tılsım
İletişim:

Mesaj gönderen SERDARBEY »

Devamını bekliyoruz
Kullanıcı avatarı
Blackspown