Lahkesis'in Günlüğü

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Lahkesis
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu

Re: Lahkesis'in Günlüğü

Mesaj gönderen Lahkesis »

O günden sonra ASİLsoyluDERVİŞ sırra kadem bastı. :twisted:
Kullanıcı avatarı
Herakles
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos
Lonca: Dostlar Kervanı
İletişim:

Mesaj gönderen Herakles »

Lahkesis yazdı:O günden sonra ASİLsoyluDERVİŞ sırra kadem bastı. :twisted:
Ne yaptın ona? :) O sadece bir dil (!) sürçmesiydi! :)
Insomnia'nın Günlüğü - SANCAK
SANCAK;
Frantico
Insomnia
Powerloflhealthl
Mustafa Kemal ATATÜRK
Lahkesis
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu

Hücreye kapattım! :twisted:
Resim
Tabii sadece latife ediyorum.. (:
Kullanıcı avatarı
Herakles
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
İletişim:

Lahkesis yazdı:
Hücreye kapattım! :twisted:
Resim
Tabii sadece latife ediyorum.. (:
:D
SANCAK;
Frantico
Insomnia
Powerloflhealthl
Mustafa Kemal ATATÜRK
Lahkesis
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu

Sunucu: ??
Karakter Adı: ??
Tarih: 23.02.2014

Çınaraltı'nda biraz soluklandım. Eminönü'nün havası iyi gelmişti. Sohbet desen doyum olmuyor. Seviyorum bu güzide mekanı.. :)

Resim

Gelmişken Arzuhalci'ye de uğramayı ihmal etmedim. Yeraltı'na indiğimi duymuş. Işık Hanım'ın da bölgeyi bir tetkik etmesiyle bazı bulgulara rastlamış ve üzerinde tuhaf sembolle bir kapı görmüş. Bu kapının, geçen sefer gördüğüm kapı olmasına şüphem yoktu. Işık Hanım, Kara Cin'lerin mesken tuttuğu bölgede bulunan bir kalıntının fotoğrafını çekmiş. Ancak bir yandan etrafta sayıca fazla olan cinlerle uğraşmaktan resimler bulanık çıkmış. Bu görevin bana üstleneceğini hissediyordum; nitekim öyle oldu. Yola çıkma vaktiydi...

Arzuhalci'nin tarif ettiği kalıntı bölgesine giderken yoluma çok sayıda Kara Cin çıkıyordu. Yavaşlatmamaları için yoluma çıkanları temizlemekten başka seçeneğim yoktu. 2 büyüde yere seriliyorlardı nasılsa. 8-)

Resim

Bir nevi köprü vazifesi gören bir takım tahtaların üzerinden geçtim. Pusuya yatmış cini öldürdükten sonra da bir açıklığa vardım. Ancak çok sayıda cin bulunuyordu ve onların arkasında iri yarı, elinde büyük bir bazuka taşıyan yaratığa rastladım. Cinlerin lideri olduğuna şüphe yoktu. Kendimi fark ettirmeden öndeki piyonları temizledim. Bir kaç adım önümde bulunan bir yıkıntı ve içerisindeki tablet hedefimdi. Hızlı adımlarla tablete yaklaştım, güzel bir fotoğraf çektim ve zeminin soğukluğu titretti vücudumu..

ResimTaştaki metinlerin fotoğraflarını şaşılabilir derecede net çekmiştim. Işık Hanım amatörmüş canım.. 8-) Arzuhalci, metni çevirmek üzere işe koyuldu ve Işık Hanım'a uğramamı söyledi. Hizmeti karşılıksız bırakmadı tabii.

Resim

Metnin çevirisini tamamlayan Arzuhalci, çeviriden bir çok nokta yakalayabilmişti. Ne zeki adam.. Metni yazan uygarlığın, dil itibariyle çok ilerlemiş bir uygarlık olduğu kanısına varmış. Diğer ipuçları ve talimatlarla birlikte bir kapıdan bahsedilmiş. Kapının nereye ait olduğu yazmasa da, nasıl açılacağına dair uygulamalar vardı. Bu kapının hangi kapı olduğuna dair şüphem yoktu. Kapının anahtarını bulmamız, kafamızdaki bir çok soru işaretini giderecekti. Bu kapı önemli bir yere açılıyorsa, -ki öyle görünüyordu- anahtar da en az onun kadar önemli olmalıydı. Nitekim anahtarın alelade bir yerde olmadığına emindim. Mutlaka bir şey tarafından korunuyordur diye düşündüm.

Resim

Seviyem bir hayli ilerlemişti. Artık yeni donanımlara ihtiyacım vardı. Meteor'a indikten sonra, istediğim takıları satan bir oyuncu buldum. Kurt mağarası önünde buluşacaktık; oraya gittim. Büyücüler birbirlerine meydan okuyor, düello yapıyordu.

Resim

[imgright]http://i.imgur.com/1dHzJaC.jpg[/imgright] Takıları satan arkadaş, aldıklarımın yanı sıra bir de yüzük hediye etmişti bana. Lazım olan ekipmanların arasında bu da vardı ve oldukça işime yarayacaktı. Çok minnettar oldum, ne kadar teşekkür etsem az.. :)

Yeraltı'na indiğimde, aradığım anahtarın mutlaka bir şey tarafından korunuyor olduğunu ve ihtimalleri düşündüm durdum. Aklıma bazukalı cin geldi ancak o zaten bir şeyi koruyordu; taş tableti... Yine de ihtimal olarak zihnimin bir köşesinde kaldı. Sonra şimşek misali bir fikir çaktı kafamda. Daha önce bir çok kez yanından geçtiğim, ini örümcek ağlarıyla sarılı cesetlerle dolu olan o dev örümcek. Güneşin yasaklı olduğu bu karanlık inde bir şeyler bulabileceğim hissi kuvvetlendi içimde. Denemekten zarar gelmez dedim. Ancak örümceğe kendimi fark ettirmeden orayı nasıl araştıracağımı bilmiyordum.

Şans yine benden yanaydı.. Bir grup, örümceği öldürmek üzere örgütlenmişti. Yaratığa doğru hücum ettiler ve ben de hızlıca etrafı inceledim. Örümcek ağlarını, kıyıyı köşeyi tek tek yokladım. Diplerde bir cisim gözüme ilişti. Belki de aradığım şey bu olmalıydı. Bunun cevabını en iyi Arzuhalci bilirdi.

Resim

Bu sırada arkamda örümceğe saldıran gruba da bir nebze yardımım dokunsun istedim. Birlikten kuvvet doğarmış ne de olsa.. :)

Resim

Arzuhalci'ye, bulduğum bu cismin bir anahtar olabileceğini söyledim. Cismin üzerindeki şekli daha önce gördüğümüzün farkına vardık. Işık Hanım'ın çektiği fotoğrafta, o malum kapının üzerindeki şekille uyuşuyordu. Arzuhalci heyecanını gizleyemedi. Beni de güçlü bir merak sarmıştı doğrusu. Bu kapının nereye açıldığını, arkasında neler olduğunu öğrenmemiz işten bile değildi.

Resim

Arzuhalci'nin heyecanlı bir bekleyiş içinde olacağı gözlerinden okunuyordu. Hemen yola çıktım. Bu kapının ardında nelerin olabileceği düşüncesi içten içe kemiriyordu beni. Sonunda kapıya varmıştım. Elimdeki cismi şöyle bir inceledim. Kapının açılması için gereken talimatları hatasız yapmam gerekiyordu; aksi halde anahtar yok olurdu. İyice konsantre olmaya çalıştım ve kelimeler döküldü ağzımdan.
Resimİşte başlıyoruz...[/i][/color]
Kullanıcı avatarı
MuratABI
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen MuratABI »

Başarılı.
MuratABİ

IıKörCeRRaHıI

Balyoz Nazım'ın Torunu.... Son Arz Bükücü

Varlığımızda mutlu olamayanlar yokluğumuzda mutlu olsun ki gidişimiz bir işe yarasın....

Kullanıcı avatarı
SAHveMAT
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Lonca: Winter Is Coming

Mesaj gönderen SAHveMAT »

Bu Güzel Günlük Acaba Eskisi Gibi Devam Edecek Mi ?
Resim
SEMRUK
Kullanıcı avatarı
LedZeppelin
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen LedZeppelin »

Onur GM olunca buraları unuttu gitti deriz artık :)
Kullanıcı avatarı
Symbian
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Kurtuluş

Mesaj gönderen Symbian »

Mührü kapı bir türlü açılmadı. :P Dört gözle bekliyorum devamını. :)
Kullanıcı avatarı
Herakles
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
İletişim:

Biz Kahkesis'i özledik... :( :(