Alaimisema'nın Günlüğü

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
SeRRuh
Dev Ana'nın Gözdesi
Dev Ana'nın Gözdesi
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Ütopia
İletişim:

Re: Alaimisema'nın Günlüğü

Mesaj gönderen SeRRuh »

Alaimisema yazdı:Tarih: 10.01.2014

Merhaba günlükcan, :)

Eee bir yerden başlamak gerek değil mi ?

Günlüğümün ilk sayfasında heyecan verici Klan Savaşlarına yer vermek istiyorum.
Her zaman ki gibi savaşçı karakterime girdim. Klan Savaşı öncesi hazırlıklarımı yaptım. (Örsü kontrol etmeyi unutmamak gerek, he bir de doğru itemleri giymek gerek tabi.)

Resim

Düştüm yollara. Kalenin çıkışında bir lodos yatıyordu yerde. Arz neferler benden hızlı davranmış. Bir yandan da '' Ah gitti klan parası'' diye düşünmüyor değilim. :)

Resim

Büyücü kesmek kadar zevkli birşey yok. :) Ama bazen resimde göründüğü kadar kolay olmuyor tabi. Bir kestim, iki kestim. Bir yere kadar.

Resim

Gözden birşey kaçırdığımı ölünce farkettim. Alışverişi kapamayı unutmuşum. Offf ya siz siz olun alışverişinizi kapamayı unutmayın. Bir savaş tutkunu için en değerli olan şeyi, karizmanızı kaybedersiniz mazallah... :)

Resim

''Yaşasın bir büyücü daha.'' diye sevinirken, 2 saniye sonra pişman olacağımı düşünemezdim tabi. İşte büyücüleri kesmek zevklidir ama bazen kolay olmaz derken bunu kastetmiştim. Yani o kadar Lodos arasında gittim Çemberci Büyücüye daldım. Helal bana. Sonuç ne mi? Gene gitti karizma. Gene gitti klan paraları. :(

Ama gene de bu gün ki Klan Parası hasılatı iyiydi. :) Savaşa öyle bir dalmışım ki, paramın bittiğini farketmemişim. E biraz para kasmak gerek tabi. Müziklerini en çok sevdiğim bölgeye doğru yol alıyorum. Şimdi günlükcan merak ediyor biliyorum. Tabi ki Büyük Hol. :)

Resim

Kılıcımı bileyip, başlıyorum önüme geleni doğramaya. :)

Resim

Gelsin ganimetler, gelsin paracıklar. Wuhuuuu :)

Resim

Madenleri çekmeyi de ihmal etmiyorum. Olur da şansım yaver gider, belki saf çıkar. Kısa yoldan örs parası :)

Resim

Müziğe de öyle bir dalmışım ki, 15 örümceğe birden saldırmışım.:) E tabi sonu hüsran, başladığım noktaya geri döndüm.
Müzik demişken keşke Eskimiş Telefon'a gidebilseydim. Büyük Hol'ün eşsiz müziği, en çok sevdiğim parça.
Kesinlikle sizde dinlemelisiniz.

Aaaa farkında bile değilim. Saatte geç olmuş. Yarın gene buralarda olacağım.Görüşmek üzereeee :)
Çok yarınlar geçti sensiz ve susuz.
sen gelmez oldun, yar gelmez oldun :twisted: