EYUNAL'ın Günlüğü - Tılsım - Beyaz Köşk

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
EYUNAL
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

EYUNAL'ın Günlüğü - Tılsım - Beyaz Köşk

Mesaj gönderen EYUNAL »

Sunucu: Tılsım
Karakter Adı:
UlubatlıHasan
Tarih:
07-01-2014
Uzun zamandır yazmayı planladığım günlüğümü nihayet yazmaya başlıyorum :) Sevgili günlüğüm bugün aldığım tesla gözcümü nihayet kullanmaya başlıyorum çok hevesliydim.

Resim
Bugün klanlar arası büyük bir savaş vardı.Oyuna girdiğimde bir kaç arz kesmem ile sayıları birden arttı Resim
Bende savaşta yardım etmesi için şifacı arkadaşımı çağırdım
Resim
Saldırı yeteneklerim Ateş çemberi ve Buz okudan ibaret olduğu için büyücülere karşı çok savunmasız idim Ancak bir savaşçıya tek atabilecek kadar da kuvvetli idim 8-)
Resim
Ancak kısa bir süre içinde arz klanı üyelerinin sayısı sürekli artıyordu.
Resim
Resim
Savaş olduğunu gören klan arkadaşlarım yavaş yavaş meteor bölgesine geldi. Resim Resim
Savaş çetin bir şekilde sürüyordu... Sayıca üstün olan arzlara yenilmemiz kaçınılmazdı Kendimi Lodos sancağında buldum ve sancağın çıkışını kapatan arzlar vardı onları geri püskürtmek amacı ile ileriye doğru atılım yaptım ancak düşmanlar büyücüydü onlara karşı savaşmam zordu Ateş çemberi yeteneklerine sahip olduğumu bilen arz büyücüler yanlarına yaklaşıp ateş çemberi açtığımda hemen kutup rüzgarı yeteneklerini aktif ediyorlardı ve bu sinir bozucu bir durumdu.Ufak bir fırsat yakalamıştım bir büyücünün yanındaydım ve konsantrasyon yeteneğini aktif etmişti kurnazca bir plan yapıp nasıl olsa saldırıyor direnç kırma yeteneğimi kullanır ve ateş çemberi yeteneği ile onu öldürürdüm tabi ki bu fikir yüzünden kendimi de feda etmem gerekecekti.
Resim
Tam planladığım gibi içlerinden birini öldürdüm 8-) Hızlıca toparlandık ve Arz kalesine doğru yürümeye başladık karşımıza çıkan düşmanları kestik
Resim
Sayıca bizden üstün olan arz mensupları nedendir bilmem ama kalelerine sığındılar Resim
Tekrar kurnazca bir plan yapıp kale içinde ki düşmanları öldürmeyi planladım planımın ana teması kamikaze idi.. Grubumda ki büyücüleri Arz muhafızlarını oyalamalarını söyledim onlarda işe koyuldular planım işler gibiydi ancak tedbirli bir büyücü kalenin içine girer girmez kutup rüzgarı yeteneğini aktif etti ve planımın suya düşmesine sebep oldu Resim
Ubeyd arkadaşımın (IIMaGeReKvARII)'ın isteği üzerine Sığınak bölgesine büyücü olarak gittim Mısır Çarşısına iner inmez yeteneklerimi değiştirme gereği duydum Sığınak bölgesinde Ateş çemberinin pek etkisi olmayacaktı ve bana zorluk çıkartan arz büyücülerini de kesmek istiyordum :twisted:
Resim
Yeteneklerimi ayarlayıp Rıfat arkadaşımın da (Sonkaan) gelmesi ile asansörden inerek giriş yaptık Resim
Grupta ki bir çok büyücü yardım amaçlı girdiği ve itemlerinin tam olmasından dolayı hızlıca ilerledik... Resim
Resim
Motorine gelmemiz kısa sürdü ve kesmeye başladık ve iksirleri ve motorini aldım Resim
Oyunda aniden lag olmaya başladı ve o anda bende tek başıma Baş Fedai kesiyordum ve Baş Fedai köşeyi dönerken bugda kaldı :mrgreen: Resim
Ve ardından Kenan'a geldik ve onu da kesmeye başladık
Resim
Kenan'dan da iksir ve Nobidyum düştü (: Ancak Ubeyd'e sadece madalya düştü.. Eğlenceli bir gündü şimdilik bu kadar Arzlar yine Meteor bölgesi Lodos sancağını işgal etmiş durumda :evil:
En son HorrorStory tarafından 27 Şub 2014 14:42 tarihinde düzenlendi, toplamda 4 kere düzenlendi.
Sebep: Başlık Düzenlenmiştir.
Kullanıcı avatarı
HorrorStory
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Re: EYUNAL'ın Günlüğü - Tılsım

Mesaj gönderen HorrorStory »

Süper bir başlangıç olmuş ayrıca sinsice yapılan planlarda dikkatimi çekmedi değil. 8-)

Keyifle okudum başarılar, devamını sabırsızlıkla bekliyorum.
Hamza Furkan ALTUNBAŞ
Kullanıcı avatarı
EYUNAL
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen EYUNAL »

Altunbas yazdı:Süper bir başlangıç olmuş ayrıca sinsice yapılan planlarda dikkatimi çekmedi değil. 8-)

Keyifle okudum başarılar, devamını sabırsızlıkla bekliyorum.
Olumlu yorumun için teşekkürler 1 tane resim aynı olmuş düzeltiyorum hemen (:
Kullanıcı avatarı
Herakles
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos
Lonca: Dostlar Kervanı
İletişim:

Mesaj gönderen Herakles »

Günlüğünü hiç sıkılmadan büyük bir zevkle okudum. Savaş stratejilerini beğendim, özellikle yaptığın sinsi planları :) Bu arada teslan hayırlı olsun,günlüğünün devamını bekliyorum ;)
Insomnia'nın Günlüğü - SANCAK
SANCAK;
Frantico
Insomnia
Powerloflhealthl
Mustafa Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
EYUNAL
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen EYUNAL »

Herakles yazdı: Günlüğünü hiç sıkılmadan büyük bir zevkle okudum. Savaş stratejilerini beğendim, özellikle yaptığın sinsi planları :) Bu arada teslan hayırlı olsun,günlüğünün devamını bekliyorum ;)
Teşekkürler (:
Günlüğümün sıkıcı olmamasına sevindim başarısız olabileceğim ön yargısından dolayı ön yargılıydım ama bu ön yargının gereksiz olduğunu gösterdiniz (:
Elimden geldiğince sinsi planlarıma ve günlüğümü devam ettireceğim gerçekten zevk verici bir etkinlik
Kullanıcı avatarı
Lestrange
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
İletişim:

Mesaj gönderen Lestrange »

Eren stratejiler güzel :twisted:
Devamını merakla bekliyorum :)
Emekli İKV Oyuncusu...
xDaNGeRxTRoJeNx - Eminönü
Saffet Yılmaz
Kullanıcı avatarı
EYUNAL
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen EYUNAL »

Sunucu: Tılsım
Karakter Adı:
UlubatlıHasan
Tarih:
08-01-2014

Merhaba sevgili günlüğüm bugün oyuna giriş yaptım. Karakterimi güvenilir bölge olan Lodos sancağına bırakmıştım ve giriş yaptığımda her şey güzeldi...
Resim
Ardından Meteor bölgesinde dolaşmaya başladım ve karşıma düşman klandan savaşcı çıktı hemen tesla gözcümü çağırdım
sersemletme etkisi göstereceğini umdum ancak hızlı bir şekilde yanıma koşuyordu manevra yaparak bana vurmasını engellemeye çalıştım ancak bir işe yaramadı ve hasar almaya başladım ve zorunlu olarak kutup rüzgarı yeteneğimi aktif ettim.Zor durumdaydım çünkü durdurma yeteneğini aktif edip beni öldürecekti ancak tam umudum kalmamış iken depar ile gelen Bandelas(Tolga abinin) geldiğini gördüm.Hemen yanıma geldi
Resim
Yardımı ile kestik ve bende biraz daha ilerledim keşke nerede durmam gerektiğini bilseydim.
Karşıdan biraz önce kestiğimiz savaşcı ve bir başka savaşcı daha geliyordu bu defa yapa yalnızdım.
Durdurma yeteneği aktif edilmişti ve bende zihnim tutulmadığı için kutup rüzgarı yeteneğimi aktif etmiştim
Resim
Bu hamlem sadece ölümümü ertelemişti aslında...
Resim
Kendimi toparladım ve sancaktan dışarı çıktığımda 2 arz büyücüsünün üzerime doğru geldiğini görünce kaçmaktan başka çarem yoktu.Çünkü arkalarında ise şifacı vardı...
Resim
Kaçmam fayda etmedi hızlıca yaklaştılar ve beni öldürdüler.
Toparlandım ve sancağın tepesinden baktığımda ise hoşuma gitmeyecek bir manzara gördüm
Resim
Canlandığımı gören arzlar bana saldırdı yoğun ateş altındaydım hepsine karşı gelemezdim
Resim
Tekrar toparlandım ve loncamdan yardım istedim ancak büyük holde mücadele içindeydiler..Ve arzlar bana saldırıyorlardı
Resim
Sağ kalmıştım bu sefer ve iyileşmek için oturdum.Arzların nerede olduğunu gözetlemek amacı ile etrafa bakıyordum
Resim
Bir büyücünün kutup rüzgarı yeteneğini aktif ettiğini gördüm ve orada bir lodos olduğunu düşündüm ve ilerledim.
Haklı çıktım orada bir lodos vardı yardım etmek amacı ile içlerine daldım
Resim
Başarısız bir girişim olmuştu ölmüştük. Toplanıp tekrar saldırdık ve onları geri püskürttük
Resim
Lonca arkadaşlarım ile toparlanıp arzlara karşı savaşmaya çalıştık ancak yoğun saldırıdan dolayı başarılı olduğumuz söylenemezdi
Resim
Arzlar geri çekilmeye başlamıştı bizde ilerlemeye çalışıyorduk
Resim
Resim
Ve daha sonra arz klanından bir büyücü ile vs atmaya başladık
Bir çok sunucuda büyücü-büyücü vsleri farklıdır kimisi tüm yetenekler ile kimisi ise 39 seviye yetenekleri ile vs atmaktadır.Tılsım sunucusunda ise 39 seviye vssi daha yaygındır
3 den geriye saymak için birini bulamadığımızdan bana hasar verdi ve enerjim dolunca vs başlıyordu
Resim
Arından vsye başladık
Resim
Meteorit ve buz oku yeteneklerimi kullandıktan sonra 0 canda kalmıştı ve bende bu durumlarda büyümü bozamasın diye yıldırım yeteneğini kullanırım biraz uyanıklık iyidir :twisted:
Bu eli aldıktan sonra vs attığım kişiye tekrar ulaşamadım ve yoluma devam ettim.
Bugün lodos klanı tenha ve arz klanı sayıca üstün olduğu için meteor bölgesi arzlar tarafından kuşatılmış durumdaydı
Sürekli ölmektense oyundan çıkmayı tercih ettim (:
Kullanıcı avatarı
ThexNeYo
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen ThexNeYo »

Günlüğün devamını merakla bekliyorum.
IRifatSrkyI
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen IRifatSrkyI »

Bence harikulade bir başlangıç olmuş .. Devamını merakla bekliyorum kardeşim ..

Çok kıskandım bende dönüyorum artık günlüğüme uzun aradan sonra okuyan kalır mı bilmiyorum ama :D
HorrorStory' ın okuması benim için yeterli olur .. :)
ARTIK BU FORUM HESABINI KULLANMIYORUM !
Kullanıcı avatarı
EYUNAL
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen EYUNAL »

ThexNeYo yazdı:Günlüğün devamını merakla bekliyorum.
Teşekkürler Mehmet (:
Elimden geldiğince yazacağım
IRifatSrkyI yazdı:Bence harikulade bir başlangıç olmuş .. Devamını merakla bekliyorum kardeşim ..

Çok kıskandım bende dönüyorum artık günlüğüme uzun aradan sonra okuyan kalır mı bilmiyorum ama :D
HorrorStory ın okuması benim için yeterli olur .. :)
Ben okurum Rıfat sen yeter ki yaz .)
Kilitli