Symbian'ın Günlüğü-Beyazköşk

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
Symbian
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Kurtuluş

Symbian'ın Günlüğü-Beyazköşk

Mesaj gönderen Symbian »

Uzun zamandır kıyamet günlüklerini zevkle okuyordum. Neden olmasın dedim ve bende günlük yazmaya karar verdim. :)

*\*\*\*\*\*\*\*\*\*\*\*\*\*\*\*\*\*\*\*\*\*\*\*\*\*\*\*\*\*\*\*\*\*\*\*\*\*\*\*\*\*\*\*\*\*\*\*\*\*\*\*\*\*\

Sunucu:Beyazköşk
Karakter Adı:ISaKıNCaLıI
Tarih:17.12.2013

Bu gün oyuna Büyücü olan 'ISaKıNCaLı' karakterimle giriş yaptım. Biraz yürüdükten sonra neferler benden 'Devana' görevi için yardım istediler. Bende onları kırmayıp görevlerine yardım ettim.
Resim

Daha sonra arz kaleye doğru yol aldım. Arzları kalelerinden çıkarmıyorduk. 8-)

Resim

Resim

Bir süre kalelerinden çıkarmadık. Fakat sayılarının çoğalmasıyla sonumuz ölüm oldu. :cry:

Resim

Daha sonra ws atıcak nefer bulamadığım için oyundan çıkış yaptım.

/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/

Not:İlk günlüğüm olduğu için hatalar olabilir, zamanla gelişeceğimi umuyorum.
En son KRABBY tarafından 30 Nis 2014 12:45 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
Sebep: Kullanıcı isteği doğrultusunda başlık düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Symbian
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Re: Symbian'ın Günlüğü-Beyazköşk

Mesaj gönderen Symbian »

Tarih:18.12.2013

Bu gün oyuna büyücü karakterim 'ISaKıNCaLıI' ile giriş yaptım. Oyuna girer girmez 'Gaffar Bey' e davet ettiler. Bende kabul ettim. 'Meteroit 1' tılsımım olduğu için kolayca grup bulabiliyordum.

Resim

Daha sonra gruptaki eksikleri tamamladıktan sonra 'Çemberlitaş' bölgesine girdik. Seri bir şekilde ilerliyorduk.

Resim

Resim

Kendimizden emin bir şekilde 'Stuart Efendi' kesimine başladık. İlk denememizde tank düştüğü için başarısız olduk. :? Sonra tank gelince tekrar denedik.

Resim

Sonunda kestik.Eksiğim olmadığı için çantadan çıkan benim için önemsizdi. :)

Resim

Tank internetinde problem olduğunu söyleyince çıkmak zorunda kaldık. Biraz vakit geçirmek için ws atmaya karar verdim.

Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
Erdogan
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi
İletişim:

Mesaj gönderen Erdogan »

Günlüğe güzel bir başlangıç yapmışsın, devamını getirmen dileklerimle. 8-)
Kullanıcı avatarı
Symbian
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Mesaj gönderen Symbian »

Tarih:04.01.2014

Tam 1 yıldır günlüğümü yazmıyordum. :) O zaman aralığında bir çok şey oldu. Fakat günlüğüme duyulan ilginin azlığı sebebiyle yazmadım.

Bu gün sabahtan akşama kadar Xenotim, örümcek salgısı, kondrit, jadeit v.s. kasmaya başladım. Hedefimde Büyü Bozma [II] tılsımını üretmek vardı. Dersler nedeniyle pek fazla giremiyordum. Yaklaşık 70 m civarı eksiklerim vardı. Bu sırada pek foto alamadım. :cry:

Resim

Elimde olan 925 akçe ile 2 tane kondrit çektim. 1 tanesi üretim için lazımdı, diğerini satmak için çekmiştim. Yaklaşık 6-7 saat civarı malzemeleri topladım. Sonunda tılsım için gerekli malzemelerin hepsi tamamdı.

Resim

Beyazköşk ' ün güvenilir kişilerinden olan "İscnxferhatxbüyü" adlı karakter bir miktar para karşılığı tılsımı üretmeyi kabul etti.Malzemeleri ve parayı sırasıyla verdim. ;)
Resim

Aradan 10-15 saniye geçmeden alışverişte Büyü Bozma [II] tılsımı vardı :D

Resim

Burdan "İscnxferhatxbüyü" adlı nefere tekrar teşekkür ediyorum.Daha sonra tılsımın tadını arzlar üzerinde çıkartmak istedim. 8-)
Resim

Bir süre ws attım..
Resim

Resim

Daha sonra oyundan çıkış yaptım. :) Beni izlemeye devam edin.. 8-)

Resim

Bu günlüğü yazmamın sebebi Oğuzhan abime teşekkürler..
En son HorrorStory tarafından 08 Oca 2014 19:33 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
Sebep: Kullanıcı isteği üzerine düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Erdogan
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi
İletişim:

Mesaj gönderen Erdogan »

İyi hoş güzel de, şimdi İscnxferhatxbüyü 'nün üretim fiyatını sabitlemiş oldun. ?? m'na Symbian'a üretmişsin, bana da ?? m'na üret diyen başka kişiler olursa? 8-)

Bu arada günlüğe devam etmene sevindim.

// Ücret bilgisini düzenledim.
Kullanıcı avatarı
Symbian
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Mesaj gönderen Symbian »

Erdogan yazdı:İyi hoş güzel de, şimdi İscnxferhatxbüyü 'nün üretim fiyatını sabitlemiş oldun. ?? m'na Symbian'a üretmişsin, bana da ?? m'na üret diyen başka kişiler olursa? 8-)

Bu arada günlüğe devam etmene sevindim.
Bunu hiç düşünmemiştim. :) Çok zekisin Oğuz abi 8-) Senin desteklerin sayesinde günlüğe devam ediyorum..
Kullanıcı avatarı
Symbian
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Mesaj gönderen Symbian »

Karakter Adı:Symbian/ISaKıNCaLıI
Tarih:05.01.2014

Dün günlüğümü yazdıktan sonra etkinliğe katılmaya karar verdim. Grubumu kurdum. Arzları büyük bir süpriz bekliyordu. :twisted: Fakat etkinliğin kurallarının değiştiğinden haberim yoktu. Arzlardan ve Lodoslardan 3'er kişi alıyor sanıyordum.Evet 3 kişi alıyordu, fakat hesaba katmadığım etkinlik görevlilerinden oluşan 3 kişinin de bulunmasıydı.Arzların hepsinin ofans gireceğini düşünüp grubumuza ateş çemberi yüksek olan bir arkadaşı grubumuza dahil etmiştik. Fakat yanıldık. :evil:

Resim

Resim

Ve malesef yenildik :cry:

Resim

Yenildikten sonra Onur beyden mesaj geldi. Günlüğüm hakkında. Gerçekten mutlu oldum. :) Günlüğümü destekleyen ifadeleri görmek beni mutlu ediyor..

Bugün ise, 2 bilgisayarımıda açıp yan savaşcı çarımı kasmaya başladım. Savaşcıya düşen Xenotimleri kendim alıyordum. 8-)
Resim

Daha sonra çarımı kasmaya devam ettim.

Resim

Resim

Resim

Ve hala da devam ediyorum... :D
Kullanıcı avatarı
Symbian
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Mesaj gönderen Symbian »

Günlüğüme bir süreliğine ara vereceğim. Yeni günlüklerimde sizleri sürprizler bekliyor olucak.. 8-)
Kullanıcı avatarı
Symbian
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Mesaj gönderen Symbian »

Karakter Adı:Symbian
Tarih:08.01.2014

Bu gün oyuna "Symbian" la giriş yaptım. Eminönü'ne giderek gelecek bölgeler hakkında araştırma yapmak istedim. Eminönünün ıssız, kıyamet dolu sokaklarında korkusuzca dolaşıyordum. :)
Resim

Araştırmaya Agah Efendi'nin bulunduğu "Yeni camii" sinden başlamak istedim.

Resim

Sultan Ahmet'i iyice araştırıyordum. Fakat bir camii den ne gibi bir bölge olabilirdi ki :?:

Resim

Daha sonra İdris'e doğru yürüdüm. Dikkatimi em den çıkınca, karşı kıyıya gelen bir yer çekti.

Resim

Resim

Burası gelicek yeni bölge olabilir miydi :?: Acaba bura bahsi geçen "Karaköy" olabilir miydi :?: Didik didik araştırmaya başladım. Burası yeni bir bölge ise kıyıya nasıl geçicektik :?: Kıyının altında bir yer ilgimi çekti.

Resim

:idea: Sanırım buldum, buraya bir sandal konulursa, karşı kıyıya geçmek için kullanabilirdik. Bir süre daha bakınmaya koyuldum. Başka bir delil elde edemedim. Daha sonra camii ye tekrar döndüm. İncelemeye koyuldum. İlginç birşey dikkatimi çekti..(Sonraki sayfa)
En son KRABBY tarafından 25 Şub 2014 20:51 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Günlük sahibi isteği üzerine düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Erdogan
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi
İletişim:

Mesaj gönderen Erdogan »

Bir ay olacak neredeyse, hele ki aksiyonun durmadığı bir sunucuda olduğunu düşünürsek çok geç kaldın güncellemek için. Bekliyorum merakla. 8-)