Antares'in Günlüğü [Teşkilat]

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
Renah
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Teşkilat

Re: Antares'in Günlüğü [Teşkilat]

Mesaj gönderen Renah »

Karakter Adı: Antares
Tarih: 29.10.2013

Tekrar merhaba günlüğüm, sabah yengenle buluştuğumuz için oyuna giremedim :D :D Ama eve gelince dün kaldığım yerden devam ettim. Oyuna girdiğim ve meteor bölgesi görevlerinin bittiğini hatırladım, hemen özlediğim yeraltı bölgesine indim. Karacin görevlerini yapmaya giderken 'AslanAkbey' arkamdan seslendi, Tehlikeli ve tanımadığım bu bölgede bir dost sesi duymak beni memnun etmişti. O da buranın benim için zor bir bölge olduğunu düşünmüş olacak ki, zorlu yaratıklara karşı mücadele edebilmem için gerekli birkaç eşya verdi.

Resim

kardeşime teşekkür edip, yola koyuldum. Tam o sırada en çok istediğim şey oldu ve günlüğümü okuyup bana yazmak isteyen GueRiLLaWaRFaReI(Ozan) ile tanıştım. Bu cidden beni çok mutlu etti, buradan kendisine olan teşekkürlerimi tekrar sunuyorum.

Resim

Lafa dalıp 2 kardeşimle de konuşurken, Engerek görevini tamamen unutmuştum. Bu sırada farkına varıp, nasıl yapacağımı düşünürken, nicki tam da kendisini anlatan 'Yardımseverbüyü' adlı arkadaşım ben rica etmeden görevime ortak oldu :)

Resim

Hedefim olan, şaheser asa'lardan birini üretebilmek için gerekli olan; 'örümcek gözü' adlı materyali ele geçirmek için, 'Dişi Örümcek'i kesmem gerekiyordu. Oraya gidebilmem bile çok zorken, hiç tanımadığım bu yaratığı öldürmek ne kadar kolay olabilirdi ki? Gidip görmek istedim ve yaşadığı mağarayı keşife çıktım. Ben keşif yaparken, rahatsız olmuş olacak ki gelip bana saldırdı. Bu sırada onu tek başıma kesebilmenin imkansızlığını anladım. Çünkü ben daha asamı bile kaldırmamışken beni yerle bir etti. Bunun üzerine gücüne güvendiğim AslanAkbey'e durumu anlattım. O da yanına loncadaşı Paşaxvalue'yi alarak yanıma geldi, beraber örümcek mağarasına gittik. Şifacımız olmamasına rağmen iki usta büyücü için, bu korkunç ve büyük Örümcek adeta kendi ağına takılmış, minik bir böcek gibi çaresiz kaldı.

Resim

Bu sırada klan kanalında, 'Renah pm' yazısını gördüm. Çok garip gelmişti çünkü, bu nick bana aitti ve 2009 yılından beri Karakterimin ismi 'AnTaReS'di. En yakın arkadaşlarım ve hatta ben bile bu isme o kadar yabancı kalmıştık ki kanaldan gördüğümde şaşkına döndüm. 'Yeah' isimli bu arkadaşa kendimi tanıttıktan sonra şaşırdığımı belli ettim ve neden beni aradığını sordum. Beta döneminde sunucumuzu bırakan ve o zamanlar çok samimi arkadaşım olan Hüseyin adlı kardeşim, gitmiş ama onca sene boyunca beni unutmamış. Birkaç gün önce tekrar 'Teşkilat' sunucusuna kalıcı olarak geri dönme kararı alan Hüseyin, meğer birkaç gündür beni arıyormuş. İşte bu çok iyi oldu günlüğüm. Sonuçta güvenebileceğim bir arkadaşımın daha olması, birkaç itemi daha olan yalnız bir adam olmaktan iyidir :)
bugünlük bu kadar günlüğüm. Şimdi biraz uyku vakti.

Ve, görevlerime yardım edebilecek, ya da 1-2 cümle bir şey konuşmak için bile olsa beni rahatsız edebilecek insanlara kapım hep açık. /f Antares yapmanız yeterli :)
Kullanıcı avatarı
HorrorStory
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Mesaj gönderen HorrorStory »

Merhaba,

Merakla takip ettiğim günlüklerden bir tanesi çok başarılı gidiyorsunuz, devamını sabırsızlıkla bekliyorum. 8-)

Hamza Furkan ALTUNBAŞ
Kullanıcı avatarı
Renah
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen Renah »

çok teşekkür ederim sayın mod'um :) Siz durgunsunuz şu aralar. Sığınaklara alıştınız, çıkmıyorsunuz galiba :)
Kullanıcı avatarı
HorrorStory
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Mesaj gönderen HorrorStory »

Renah yazdı:çok teşekkür ederim sayın mod'um :) Siz durgunsunuz şu aralar. Sığınaklara alıştınız, çıkmıyorsunuz galiba :)

Bugünlerde madenlere sardım ama bir türlü safı tutturamıyorum :evil: 1 hafta gibi uzun süre olamayacağım geri döndüğümde tekrar günlüğüme kaldığım yerden devam edeceğim. Kenan'la oturup konuşacağız bana kıyak yapacaktır. :!: :)
Hamza Furkan ALTUNBAŞ
Kullanıcı avatarı
ikvmerdoII
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Mesaj gönderen ikvmerdoII »

Sunucundan memnunmusun ? Yeterince kalabalıkmı yani grup bölgeleri olsun vs vs. ? ( Bende yeni bir sunucu düşünüyotdum Teşkilattan yanayım şu anlık )
Kullanıcı avatarı
Renah
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen Renah »

ikvmerdoII yazdı:Sunucundan memnunmusun ? Yeterince kalabalıkmı yani grup bölgeleri olsun vs vs. ? ( Bende yeni bir sunucu düşünüyotdum Teşkilattan yanayım şu anlık )
Kardeşim, diğer sunucuları bilmediğim için, pek yorum yapamam. Ama şunu unutmamak gerekir ki, teşkilat bu oyunun 2. sunucusu. Şöyle düşünürdüm hep: Oyuna ilk başladığın zamanı düşün; saçma sapan karakteristik özellikler, yanlış yetenek dağılımları ve tüm toplama ve üretme puanlarına teker teker vermek gibi hareketleri eminim sen de yapmışsındır. Oyunun açıldığı ilk gün, kimsede en ufak tecrübe yoktu ve şimdi imrendiğimiz kişiler bile bu ve bunun gib hatalar yapmıştı. Ama Teşkilat, tamamen oturmuş ve ne yaptığı bilen bir güruh tarafından temsil edildi ve ediliyor. Ben hep bunu düşündüm ki, karşılaştığım örnekler doğruluğunu her zaman ispat etti. Gördüğün gibi, ben de henüz sığınak vs girebilmiş değilim :D Ama sorarsan ki, sunucumdan ve insanından gayet memnunum :D gördüğün gibi beni hatırlayan vs pek yok ama eşya verip duruyorlar :D
Kullanıcı avatarı
ikvmerdoII
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen ikvmerdoII »

Teşkilat sunucusunda başlayacağım yazın birdaha. Sanırım disiplinli bir sunucu küfür edenler falan azdır orda
Kullanıcı avatarı
Sakirpasali
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Fast Lane

Mesaj gönderen Sakirpasali »

En zevkli günlüklerden biri, devamini bekliyoruz.
Resim
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Kullanıcı avatarı
Renah
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen Renah »

ikvmerdoII yazdı:Teşkilat sunucusunda başlayacağım yazın birdaha. Sanırım disiplinli bir sunucu küfür edenler falan azdır orda
Diğer sunucuları bilmeden yorum yapamayacağım malesef ama evet çok iyi insanlar mevcut görüldüğü üzere :)
Kullanıcı avatarı
Renah
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen Renah »

Sakirpasali yazdı:En zevkli günlüklerden biri, devamini bekliyoruz.
İlginize çok teşekkür ederim :)