Insomnia'nın Günlüğü - SANCAK

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
Definder
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Özgürler
İletişim:

Re: Insomnia'nın Günlüğü - SANCAK

Mesaj gönderen Definder »

Herakles yazdı: Teşekkür ederim Definder. :)

Hiçbir şey için geç değil. Oyunda eğlendiğin,ilgini çeken vb. durumlarda fotoğraf alarak burada günlük oluşturabilir,bizlerle paylaşabilirsin.Umarız alacağın fotoğrafları oluşturacağın günlükte paylaşırsın,merakla bekliyor olacağım. 8-) :)

Eskide olsa bende de var yine biraz fotolar atayım bari :)
Yunus Emre Öğütcan
DeFeNDeR
BETA - 29 - 39 : DEFİNDER
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Herakles
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Sancak
Lonca: Dostlar Kervanı
İletişim:

Mesaj gönderen Herakles »

Karakter Adı: Powerloflhealthl
Tarih: 17.08.2014 / Pazar

Merhaba sevgili günlüğüm.

Bugün akşam oyuna şifacım olan "Powerloflhealthl" ile giriş yaptım. Oyunda biraz takıldıktan sonra bugün "Ölüm oyunu" etkinliğinin olduğunu öğrenince arkadaşım olan "KiinqSTon" ile "ölüm oyunu" etkinliğine hazırlandık. Etkinlik zamanı gelince salona alındık. Sunucunun en iyi 2 şifası etkinliğe katılmış olduğundan etkinliği kazanacağımız konusunda pek ümidimiz yoktu. Ben ve arkadaşım olan "KiinqSTon" sunucunun sağlam şifacılarını öncelikli olarak hedefimize aldık ve istediğimiz sonuca ulaştık,yani onların 2'sinide bir güzel kestik. Daha sonra geriye kalan şifacıları kesince arkadaşımla sona kaldık. Tılsımsız olduğumdan dolayı arkadaşımın bana verdiği hasar benden kat kat fazlaydı. Bu yüzden beni rahatça yere sermiş "Ölüm oyunu" etkinliğinin galibi olmuştu.

Resim

Arkadaşımın (KiinqSTon)kendi karakteri ile çektiği fotoğraflar;

Resim

Resim

Etkinlikten sonra GM Efruz ile GM Eldritch Bab-ı Ali'de ws attılar. İlk eli GM Efruz alırken canının az olmasını fırsat bilen GM Eldritch GM Efruz'u canı azken kesti. :)

Resim[/center]
SANCAK;
Frantico
Insomnia
Powerloflhealthl
Mustafa Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Herakles
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
İletişim:

Karakter Adı: Frantico / Powerloflhealthl / Insomnia
Tarih: 07.09.2014 / Pazar

Bugün oyuna Frantico isimli savaşçım ile giriş yaptım. Selam verdikten sonra modda arkadaşlarımla her zaman olduğu gibi takıldım.

Resim

Resim

Resim

Kabadayı modunda takılırken biri yanımıza tesla kuruyor ve y2 sahibi olan biri teslaya vurarak her seferinde beni öldürüyordu. Son uyarımdan sonra beni teslaya vurarak tekrar kesince kendisine "sen moda geçme daha" şeklinde karşılık verdim. Kendisi ise "görüşürüz" şeklinde yanıt verdi. Hemen şifacım olan Powerloflhealthl'a geçtim ve onu kestim. Daha da kendisi modda göremedim. 8-)

Resim

Resim

Resim

Resim

Kanadayı modunda canım sıkılınca güvenli oda da bıraktığım büyücüm olan Insomnia'ya geçiş yaptım. Yaklaşık 4 gündür Xenotim kasmıyordum. Biraz Xenotim kasayım diyerekten ırkları kesmeye başladım. Güvenli oda'nın yanında ki salonu bir tur aldığımda henüz ayağımın altına bir torba bile düşmemişti. İstikrarla ırkları kesmeye devam ettim.

Resim

Resim

Resim

Resim

2.kez salondaki ırkları kestiğimde sonuç değişmedi,ayağımın altına bir poşet bile düşmedi. :(

Resim

Irkları kesmeye devam ettim ve sonunda bir tane tılsım reçetesi düşürebilmiştim. :) Ayağımın altına düşen poşetler artıkça her poşette "kesin xenotimdir" şeklinde yorumlar yapıyordum. Fakat henüz xenotim düşürememiştim. Kırmızı bereli ırkın bir darbesi ile canımın büyük bir coğunluğu gitti ve bozulmayan kanatmaya maruz bırakılmıştım. Bende hızla güvenli odaya giderek oyundan çıkıp tekrar girdim.

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Aksilikler gelince üst üste gelirya... Zihin atan ırkı kesmek için yanına gidip büyü bozma skilini attım ama oyun hatası yüzünden büyü bozma tılsımı etkisini yitirmişti. Bu sayede ırktan bir darbe aldım, canımın yarısı çoktan gitmişti. Bende ölmemek için tesla kurarak kaçtım. :)

Resim

Yılmadan xenotim düşürmek için devam ettim.

Resim

Resim

Çıkan zırhları kasamda topluyor ölünce hepsini toplu olarak satıyorum.

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Arladaşlarım güvenli oda dan saate giderken sürekli zihin yiyorlardı. Tank olan arkadaşım slotları benim çektiğimi ondan zihin yediklerini beyan etsede onlara "siz geri gitmediğiniz sürece bu böyle devam eder" dedim. Arkadaşların biraz geri gelmesiyle ırkın sürekli zihin atarak kendilerine saldırmalarının önüne geçmiş oldular. :)

Resim

Resim

İşte,ilk günün ilk xenotimi 8-) Henüz pes etmiş değilim...

Resim

Kasmaya devam ettim...

Resim

Resim

Resim

Ve bir tane daha. Her zaman olduğu gibi bölgeden "sıcak" yazmayı ihmal etmiyorum. 8-)

Resim

Irkları elektiriğimle kavurup buzum okumla dondurmaya devam ettim...

Resim

Resim

Resim

Ayağımın altına düşen poşetleri xenotim umudu ile açıyorum ama xenotimi görmeyince hüsrana uğruyorum... :(

Resim

Resim

Resim

Ve tekrardan xenotim düşürmüştüm. Bu sefer bölgeden "sıcak" diye yazdığımda ilginç yorumlarla karşı karşıya kaldım. Bazı arkadaşlarım tangris geçitte kaç saat kasmalarına rağmen düşürmediklerini belirterek kastığım yere göz dikmiş bulundular. :D

Resim

Resim

Resim

Bugünlük bana bu kadar diyip oyundan çıkışımı gerçekleştirdim. :)

Resim
[/center]
SANCAK;
Frantico
Insomnia
Powerloflhealthl
Mustafa Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Herakles
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
İletişim:

II. Kıyamet Günlükleri etkinliğine katılan tüm arkadaşlara başarılar dilerim, bol şanslar. :)
SANCAK;
Frantico
Insomnia
Powerloflhealthl
Mustafa Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Mutlakguven
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Mutlakguven »

Harika guzel begendim gunlugunu
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Herakles
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
İletişim:

Mutlakguven yazdı:Harika guzel begendim gunlugunu
Teşekkür ederim Mutlakguven
SANCAK;
Frantico
Insomnia
Powerloflhealthl
Mustafa Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Mutlakguven
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Mutlakguven »

Devamını sabırsızlıkla bekliyorum.
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Herakles
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
İletişim:

Mutlakguven yazdı:Devamını sabırsızlıkla bekliyorum.
Şuan için günlüğüme ara vermiş bulunmaktayım. Yaşamış olduğum bazı olaylar çözüme kavuşana kadar oyuna geri dönemeyeceğim. İlginiz için çok teşekkürler Mutlakguven.
SANCAK;
Frantico
Insomnia
Powerloflhealthl
Mustafa Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Herakles
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
İletişim:

Tarih: 28.01.2015 / Çarşamba

Merhaba arkadaşlar. Yaşadığım bazı olaylar yüzünden oyunu 5 ay önce bırakmıştım. Yaşadığım olaylar neticesinde beni oyuna tekrar geri dönmemi ve bana her türlü desteği sunan başta Yusuf Amca'm (şirinBABA) olmak üzere en yakın arkadaşlarım Akın/İbrahim (SLoweRGO), Ali/Mehmet (MasumiyetinSonu) ve lonca arkadaşlarım olan Beytullah / Hasan (beytu) - Tuğçe (OoOoMjoyOoOo) - Merve (aSeL) - ve Beytullah (IxİsLamGüneŞİxI) arkadaşlarım iyi ki varsınız...

"ArkadaşIar iyi gün ve kötü gün ayırt etmeksizin yan yana oIurlar. İşte sizde benim arkadaşlarımsınız. Her zaman yanımda oIduğunuz için size çok teşekkür ederim."
SANCAK;
Frantico
Insomnia
Powerloflhealthl
Mustafa Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Herakles
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
İletişim:

Karakter Adı: Insomnia
Tarih: 18.04.2015 / Cumartesi

Bugün oyuna ilk göz ağrım büyücüm ile giriş yaptım. Oyunda başıboş dolaşırken birilerinin Kadim Hidra'yı kesmek için yardım istediklerini klandan görünce yardım etmeye gittim ve bir güzel kadimi kestik. Akabinde bir kaç kişinin görevine yardım ettikten sonra alacağım olmamasına rağmen Migrat Bölgesine girdim. Gayem; bölgeden eksiği olanlara birşey düşmesiydi. Ama maalesef bana "Nucleus GB - Amplifikatör" düşmüştü. Eksiğim olmamasına rağmen itemin bana düşmesi yüzünden biraz hüzünlendikten sonra Sivri Ada'dan ayrılıp arz kesmeye gittim.

Maalesef ki zamane oyuncuların kesildikten sonra laf atıp küfür etme gibi iğrenç huyları var. Gördüğüm arza dalıp kestiğimde bana birşeyler dedi. Tabii ki böyle kişilik sahipleri (!) ile uğraşmadım. Onu 3-4 kere daha kestikten sonra oyundan çıkışımı gerçekleştirdim.

Resim[/center]
SANCAK;
Frantico
Insomnia
Powerloflhealthl
Mustafa Kemal ATATÜRK