Insomnia'nın Günlüğü - SANCAK

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
Herakles
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos
Lonca: Dostlar Kervanı
İletişim:

Mesaj gönderen Herakles »

Karakter Adı: Insomnia
Tarih:21.10.2013

Oyunu yep yeni bir karakterimle oynamaya başladım. Çok büyük bir zevkle karakterimi kasıyor,arkadaşlarımla sohbetler ediyordum.Karakterimin adı Insomnia ve bir büyücü.

Resim

***************************************************************************************

Karakterimi bütün hızımla, yılmadan kasmaya devam ediyorum.

Resim
.

Resim
.
Resim
.
Resim
.

***************************************************************************************
Karakterimi sonunda 49 level yapabildim.Ama aklımda bir soru vardı. Acaba karakterim güçlü olacak mıydı? Bunun cevabını merak ediyordum.

Resim

Bütün uğraşlarımın sonucunda,gece gündüz maden çekerek,görevlerimi tamamlayarak ve arkadaşlarımın desteği sayesinde ilk şahaser olan "Ejder Asa" mı üretmiştim. O gün çok mutluydum,aklıma takılan o sorunun cevabını bulmaya bir adım daha yaklaşmıştım!

Resim

****************************************************************************************
Karakterim artık biraz daha güçlüydü. Karakterimin gücünün artırmanın bir yolu olduğunu düşünüyordum. Ama nasıl? Bu sorunun cevabını düşünürken,karakterimi kastığımda hasekide,mısır çarşısının içinde bir takım grubun bir bölgeye girdiğini hatırladım. Bu bölgeye "Sığınak" diyorlardı. Bu bölgeye girenlerin elinde benim ürettiğim asalardan vardı. O zaman sorumun yanıtını bulmuştum. Grup bölgelerine girerek tabi.Hemen grup aramaya başladım ve beni gruba almışlardı.

Resim
.
Resim

****************************************************************************************
İlk grup bölgemi heyecanla atmıştım. Ama hüzünle ayrılmıştım. Çünkü hep madalya almıştım. Ama olsun,ilk grup bölgesi olduğu için umudumu yitirmemiştim.

Resim

Asamı ürettikten sonra arkadaşımla takılmaya başladım. Ona vurduğumda,onun vuruşundan fazla vuruyordum. Sonra fark ettimki diğer oyunculardan biraz daha güçlüydüm. O aklımda kalan sorumun "Acaba karakterim güçlü olacak mıydı?" cevabını bulmaya bir adım daha yaklaşmıştım.

Resim

O günden beri sürekli savaştım,grup bölgelerine girdim. Acaba bu yaptıklarım o sorumun cevabına ulaşmama nasıl faydası olacaktı?

Resim
.
Resim
.
Resim
.
Resim
.
Resim
.
Resim

*****************************************************************************************
Bütün ejder asaya sahip olanların asaları parlıyordu. Bende bu parlatmanın nasıl gerçekleştiğini arkadaş çevremden öğrendim. En sonunda bende asamı parlattım ve fark ettim ki verdiğim hasarlar artmıştı. Artık biraz daha güçlüydüm. O sorumun cevabını bulmaya bütün hızımla devam ediyordum.

Resim

*****************************************************************************************
Biraz daha güçlendiğim için "Migrat" denilen grup bölgesine girdim. Öle kalka junonu kestik ve her zaman ki gibi madalya aldım. =)

Resim

******************************************************************************************
Daha güçlü olmak için sürekli migrat bölgesine girdim.

Resim
.
Resim
.
Resim
.
Resim
.
Resim
.
Resim

******************************************************************************************
En son HorrorStory tarafından 21 Eki 2013 15:30 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Karakter Adı, Tarih, Sunucu Başlıkları Eklenmiştir. Lütfen dikkat ediniz.
SANCAK;
Frantico
Insomnia
Powerloflhealthl
Mustafa Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Herakles
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
İletişim:

Re: Insomnia'nın Günlüğü - SANCAK

Artık "Çemberli Taş" denilen grup bölgesine girmek istiyordum. Bunun için güçlü olmam gerekiyordu. O kadar migrat atmama rağmen hiç bir zırh düşürememiştim fakat takılarım fuldü. Daha sonradan "Sıfır Kelvin Zırh" reçetesi bulup o zırhı ürettim. Karakterim daha bir sağlam olmuştu ve her gün o sorumun cevabını bulmaya biraz daha yaklaşıyordum.

Resim

Bu zırhı ürettikten sonra; ilk önce "Yol savaşçısı"nı sonrada "Gbmx"i kestim. Artık 2. bölgeye girebiliyordum. Ondan sonra sürekli "Stuart" kesmeye başladım.

Resim

Sürekli Stuart Efendi'yi kesmekten bıkmıştım. Artık daha büyük hedeflere yönelmem gerekiyordu. Bunu içinde güçlü bir asaya ihtiyacım vardı. O asa Gaffar Bey'den düşüyordu ve beni bu halimle Gaffar Bey'e almıyorlardı. Bende bütün uğraşlarım ve arkadaşlarımın yardımları sonucunda "Kıyamet Asa"yı ürettim. Artık Gaffar Bey'e rahat bir şekilde gidebilirdim.

Resim
SANCAK;
Frantico
Insomnia
Powerloflhealthl
Mustafa Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Herakles
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
İletişim:

Kıyamet Asa'ma hemen efsun basmıştım. Asanın verdiği hasarlar çok fazla yükselmişti. Ve giderek sorumun cevabını bulmaya yaklaştığımı fark ettim.

Resim
SANCAK;
Frantico
Insomnia
Powerloflhealthl
Mustafa Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
antinKUNTIN
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen antinKUNTIN »

Plusu olmayan birinin ricasını geri çevirmemişsin. Helal sana, bazıları ufacık bu iyiliği bile yapmaktan aciz oluyorlar. Günlüğünü takip ediyorum bol şanslar :)
İyi miyim? Bu tamamen benim problemim.
Kullanıcı avatarı
Herakles
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
İletişim:

Tarih: 22.10.2013

Uzun uğraşlar sonucu sorumun cevabını bulmuştum.
- Evet !

Herkes gibi bende güçlüydüm. Verdiğim onca emeğe değdiğini düşünüyorum. Hiç umudumu yitirmedim ve istediğimi sonunda elde ettim.

Resim
SANCAK;
Frantico
Insomnia
Powerloflhealthl
Mustafa Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
ironman
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Lonca: Phenomena

Mesaj gönderen ironman »

Valla helal olsun baya emek harcamışsın ellerine sağlık :...
Kullanıcı avatarı
Herakles
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
İletişim:

Karakter Adı: Frantico
Tarih: 23.10.2013

Insomnia adlı büyücümden sonra savaşçı karakterlere büyük ilgi ile bakıyordum. Bu ilgi beni bir savaşçı kasmaya zorladı.En sonunda bende bir savaşçı karakter açmıştım. Elif'in bir görevini almıştım. İstihbarat Subayı ile konuşmam lazdımdı. Deparı var diye hemen İstihbarat Subayı'nın yanında aldım soluğu. Görevle alay eder gibi "Haha nede olsa erken geldim görevin süresi var" diyerekten biraz bekledim. Ama anladım ki süre çok hızlı bir şekilde bitmişti. O görevi tekrar yapmam lazımdı. Bu karakterimi kasmak ve üstünü dizmek için sabırsızlanıyordum.

Resim
SANCAK;
Frantico
Insomnia
Powerloflhealthl
Mustafa Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
WoLFPaC
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Lonca: Cazfig

Mesaj gönderen WoLFPaC »

Helal nerden nereye gelmişsin :)
Kullanıcı avatarı
Herakles
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
İletişim:

WoLFPaC yazdı:Helal nerden nereye gelmişsin :)

Teşekkürler :)
SANCAK;
Frantico
Insomnia
Powerloflhealthl
Mustafa Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Herakles
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
İletişim:

antinKUNTIN yazdı:Plusu olmayan birinin ricasını geri çevirmemişsin. Helal sana, bazıları ufacık bu iyiliği bile yapmaktan aciz oluyorlar. Günlüğünü takip ediyorum bol şanslar :)
Teşekkürler :)
SANCAK;
Frantico
Insomnia
Powerloflhealthl
Mustafa Kemal ATATÜRK