Insomnia'nın Günlüğü - SANCAK

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
wonka
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Kara Deniz Yıldızları

Re: Insomnia'nın Günlüğü - SANCAK

Mesaj gönderen wonka »

Nedense bu oyunda şanslılar hep şanslı olurken şanssızlar hep şanssız oluyor ilginç..
WONKA
WANCHOPE
GINSENG
Kullanıcı avatarı
HarbicocuK
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı
Sunucu: Tılsım
Lonca: Team

Mesaj gönderen HarbicocuK »

wonka yazdı:Nedense bu oyunda şanslılar hep şanslı olurken şanssızlar hep şanssız oluyor ilginç..

+++
Kullanıcı avatarı
Herakles
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Sancak
Lonca: Dostlar Kervanı
İletişim:

Mesaj gönderen Herakles »

Karakter Adı: Insomnia
Tarih: 31.01.2014

Merhaba sevgili günlüğüm.

İKV'nin Facebook sayfası üzerinden düzenlenen "Beğen,Paylaş,Kazan" etkinliğini gördüm. Umutsuz bir şekilde etkinliğe "Nasıl olsa bana çıkmaz" düşüncesi içinde katıldım. Daha sonra onca kişinin arasından sadece benim adımın çıktığını görünce şok oldum. Umutsuz bir şekilde katılmıştım. İstediğim bir III. kademe tılsım hediye edilecekti bana. Bende "Büyü Bozma III" tılsımı istedim büyücü için.

Bugün oyuna [DEV] Nerull girdi, bana hediyemi teslim etti ve "Güle güle kullan" diyerek ortadan kayboldu. Ortadan kaybolurken tıssladı. :)

Resim

[DEV] Nerull tekrar geldi ve kabadayı moduna geçti. Bütün herkes ona vuruyordu ama canı bir türlü inmiyordu.

Resim

Hemen sonra [DEV] Nerull Büyük Hol bölgesine ilk beni ışınladı sonra kendi geldi. Yaratıklara çember atıyordu. Akreplerin geniş bölgesi olan yere geldik.

Resim

Resim

[DEV] Nerull bana "o kadar yaratıktan bi tane tılsım düşmez mi" dedi. Bende kendisine "Oyunu siz yaptınız abi" şeklinde cevap verince bana "bana kıyak geçmiyor maalesef" dedi.

Resim

Resim

[DEV] Nerull'a saate gidelim diye rica ettim. Sağ olsun ricamı kırmayarak beni "Tangriss" geçidinin başına aldı ve "Buradan sonrası sana kalmış" diyerek oyundan çıktı. Ben ilk grubu kesebildim fakat 2. grubu kesmeye çalışırken başka bir grup kalkıp beni kesti. :) Buradan Nihat abimize tekrardan teşekkür ediyorum..

Resim
SANCAK;
Frantico
Insomnia
Powerloflhealthl
Mustafa Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Alfayildirim
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Lonca: Ezikler

Mesaj gönderen Alfayildirim »

Oyun içinde samimi olmasakta günlüklerini takip ediyorum devamını bekliyorum adaşım :)
Resim
Kullanıcı avatarı
Herakles
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
İletişim:

Alfayildirim yazdı: Oyun içinde samimi olmasakta günlüklerini takip ediyorum devamını bekliyorum adaşım :)
Günlüğümü takip ettiğin için teşekkürler adaş ;) İlgimi çeken bir şey olmadıkça şimdilik paylaşımda bulunmuyorum ama yakında eskisi gibi sık sık paylaşımlarıma devam edeceğimden emin olabilirsin 8-)
SANCAK;
Frantico
Insomnia
Powerloflhealthl
Mustafa Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Bymadxxxlord
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen Bymadxxxlord »

Günlüğünü büyük bir zevkle sonuna kadar okudum gerçekten emek verip çok güzel şeyler yazıyorsun.Ama artık kendine bir y2 tılsımı üretmenin zamanı gelmedi mi ? :evil: :lol:
Kuklacı,Teşkilat...
Kullanıcı avatarı
Herakles
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
İletişim:

Bymadxxxlord yazdı:Günlüğünü büyük bir zevkle sonuna kadar okudum gerçekten emek verip çok güzel şeyler yazıyorsun.Ama artık kendine bir y2 tılsımı üretmenin zamanı gelmedi mi ? :evil: :lol:
İlk öncelikle günlüğümü okuyup beğendiğin için çok teşekkür ederim,elimden geldiğince güzel şeyler yazmaya çalışıyorum ;) Yıldırım 2 tılsımım var fakat bana ait değil,mahallemizden bir amcama ait. Bende tılsımı amcamdan ödünç alarak "Xenotim" kasıyorum ve satıyorum. Kastığım Xenotimleri satarak para biriktirmeye çalışıyorum.Biriktireceğim parayla da "Yıldırım 2" tılsımını almayı hedefliyorum. :)
SANCAK;
Frantico
Insomnia
Powerloflhealthl
Mustafa Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Bymadxxxlord
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen Bymadxxxlord »

Herakles yazdı:
Bymadxxxlord yazdı:Günlüğünü büyük bir zevkle sonuna kadar okudum gerçekten emek verip çok güzel şeyler yazıyorsun.Ama artık kendine bir y2 tılsımı üretmenin zamanı gelmedi mi ? :evil: :lol:
İlk öncelikle günlüğümü okuyup beğendiğin için çok teşekkür ederim,elimden geldiğince güzel şeyler yazmaya çalışıyorum ;) Yıldırım 2 tılsımım var fakat bana ait değil,mahallemizden bir amcama ait. Bende tılsımı amcamdan ödünç alarak "Xenotim" kasıyorum ve satıyorum. Kastığım Xenotimleri satarak para biriktirmeye çalışıyorum.Biriktireceğim parayla da "Yıldırım 2" tılsımını almayı hedefliyorum. :)
İlerki günlerdeki yazılarını bekliyoruz... :P
Kuklacı,Teşkilat...
Kullanıcı avatarı
Erdogan
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi
İletişim:

Mesaj gönderen Erdogan »

Bu günlük sana şans getirdi. 8-)
Kullanıcı avatarı
Herakles
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
İletişim:

Erdogan yazdı:Bu günlük sana şans getirdi. 8-)
:D
SANCAK;
Frantico
Insomnia
Powerloflhealthl
Mustafa Kemal ATATÜRK