Erdoğan'ın Günlüğü

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
wonka
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Kara Deniz Yıldızları

Re: Erdoğan'ın Günlüğü

Mesaj gönderen wonka »

Gm nin kendi oyununda gruba girebilmek uğruna küfür yediği bir oyundur İKV kıymetini bilelim :mrgreen:
WONKA
WANCHOPE
GINSENG
Kullanıcı avatarı
Zonguldakli
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Zonguldakli »

Erdoğan oyunu bıraktı heralde çarı dizemeyince :mrgreen:
****ExKaLiBRe****ExKaLıBRe****ExKaLiBRee ****
MERAN, Eminönü
Resim
MürseL KUZU "M"K"
byExkalibre
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene..!
Kullanıcı avatarı
SeRRuh
Dev Ana'nın Gözdesi
Dev Ana'nın Gözdesi
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Ütopia
İletişim:

Mesaj gönderen SeRRuh »

Zonguldakli yazdı:Erdoğan oyunu bıraktı heralde çarı dizemeyince :mrgreen:
diğerleri de bu sebepten mi bırakıyordu acaba :twisted:

üzüldüm açıkcası oğuzhan'ın ayrılmasına umarım hayatı dilediği gibi yaşar
Kullanıcı avatarı
Respected
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Mesaj gönderen Respected »

SeRRuh yazdı:umarım hayatı dilediği gibi yaşar
O bilir işiniii :)
ResimResimResim
Demokrasi
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen Demokrasi »

Ve bu oyunda güçsüzlere ortamı olmayanlara yer olmadıgını anlayan GM Erdoğan oyunu bırakır ve asıl olan işine geri döner.
Sevdim senı Erdoğan
Kullanıcı avatarı
Ahixqirdap
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı
Lonca: eSki bir AHİ...

Mesaj gönderen Ahixqirdap »

vay vay vay Erdogan abi =) güzel bi düşünce tarzı oyuncular arasına karışmak empati yapmışın bi bakıma sanırım anlaşılmıştır oyun neden oldugu yerde sayıyor !!! acilen oyun için bi atak yapılmalı bu güzel ortamın kaybolmaması için...

bu arada beni umarım unutmamısındır abi Kuklacı = Ahixqirdap ;)
SeniNn aDını aNmamaK ßiR $aRtıDıR DoStLuqumuNn...

Eski Bir AHİ neferiydi --->>
ıılaLqoSlıı ( savaşçı )
ıIıGiRDaPıIı ( büyücü )
ıIıAyBaRıIı ( savaşçı )
Kullanıcı avatarı
Sparineus
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi

Mesaj gönderen Sparineus »

Valla oğuz abi daha 62 madalyanın olduğu bolumlerdeyim ama bana oyunu kurtturdun ya helal olsun.Bu arada GMligi bieakmayaydin iyiydi ya.
Resim
Mustafa Kemal ATATÜRK!
Kullanıcı avatarı
Mutlakguven
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Mutlakguven »

Devam etmeli çok ıyı gıdıyodu pes etmemelısın ben yıllardır full olmayı denıyorum ama çok ılerledım.
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Erdogan
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi
İletişim:

Mesaj gönderen Erdogan »

Karakter Adı: ?????
Tarih: Nisan 2015

Çok uzun zaman oldu...

Nerede kalmıştık? 8-)

Uzunca bir zaman karakterlerime giriş yapmadığım için nerede kaldığımı hatırlamıyordum. Şifacı karakterime girdim ve gündüz saatlerinden olsa gerek sığınaklara girmek isteyen bir gruba denk geldim. Hatta iki gruptan davet aldım. (Not: Aşağıdaki resimde karakterim oradaki karakterlerin arkasında bulunuyor. Resimdeki karakterlerle alakam yok. 8-) Not2: "Zaten artık GM değilsin, karakter adını bilipte napalım" diyeceklere "aşk olsun" diyorum. )
Resim

Her zamanki gibi motorin...
Resim

Kenan...
Resim

Biraz zaman geçti üzerinden, belki farklı gün bile olabilir. Arz olan büyücü karakterime giriş yaptım ve kaledeydim. Kaleden Hol'e inmek istiyordum. 500 KP'm bile olmadığı için önce bunun için biraz risk almam gerekiyordu. Yola çıktım...

Cycle isimli asitçi arkadaşın hiç şakası yok. :(
Resim

Bir dahaki sefere Cycle'yi "Zihin saldırısı" ile kilitleyip hiç durmadan koştum, hatta arkama bir de tesla bıraktım onu yavaşlatmak için. Ama yoluma çıkan başka bir büyücüden kurtulmak için kutup açtığımda Cycle çoktan bana yetişmişti.
Resim

Canları sağolsun! 8-)

Zor da olsa önce Sivri Ada, daha sonra Hol olacak şekilde (birkaç sefer de alt+f4 yapmış olabilirim :) ) hedefime ulaştım. Ancak burası da henüz karakterim için çok uygun biryer değildi.
İlerlerken gördüğüm madenleri toplamayı da ihmal etmiyordum.
Resim

Tek tek öldürdüğüm yaratıklardan düşen efsunlu efsunsuz herşeyi almaya çalışıyordum. Bankama da doldurmaya başlamıştım işportacıya satabileceğim eşyaları. Derken efsunlu bir eşya düşürdüm.
Resim

İlerlerken bir başka çantadan yüzük buldum. Bana 35 seviyedeki Kurt mağarasındaki ismi bir acaip olan küçük örümcekleri hatırlattı. Saatlerce orada yüzük yada kolye beklerken edilen sohbetleri...
Resim

Hedefe vardığımda işin en yorucu kısmına gelmiştim. Parmaklarına kramp giriyor insanın bu işlem sırasında gerçekten. :D
Resim
Burada işim bittikten sonra biraz klandan grup aradım bölgeler için ama sonuç alamadım.

Başka bir zaman bölgelere gidebilmek için oyuna girdim. Sığınak yada Migrata gidecek kimse görünmüyordu. Migrat'a 2m ücret karşılığında gruba alan birini görmüştüm klanda. Gel de sinir olma. 8-)
Resim

Grup bulamadığım için büyücü karakterime geçiş yaptım. Oyuna girdiğimde toplayabileceğim iki madenin toplanmamış olduğunu gördüm ve topladım. İkisinden de sonuç alamadım.
Resim
Resim

Hol'de karakterime ve yeteneklerime uyan birşey yoktu, para kazanmalıydım ama imkanlarım gittikçe daralıyordu. Sanki geçen zaman içinde herşey aynı kalmış, ben gerilemiştim... Öyle bir hisse kapıldım...

Kendimi meteora attım tekrar, savaşmak istedim. İlk karşılaşmamda sağ kaldım, desteğe gelen savaşçıların yardımı ile KP kazandım...
Resim

Daha sonra kovalayan tarafta yer aldım biraz... Kovalarken 1 tuşuna ne kadar bastıysam öyle. :)
Resim

Çok uzun sürmedi... Hepimizi öldürdüler. 8-)
Resim

Hedeflerimi hatırlıyorum... Kısa süre içinde neler yapabileceğime bakıp, bir yol çizeceğim!
Eviren
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Mesaj gönderen Eviren »

Günlüğünün kapağındaki tozu silme vakti gelmiş geçiyordu bile. :) Yine harika bir yazı, tebrik ederim.
Her ne kadar üstün fotoşok teknikleriyle adını kapatmış olsan da, bundan böyle peşindeyim, seni bulacağm Erdogan. :twisted:
Bu arada Motorin bana da gıcıklık yapıyor, hala Maraton ayakkabı sözü var...
Farabi Plevne pantolona iyi fiyat verilir (karakteri tespit çabaları vol.12345 :twisted: ).

Büyük bir merakla, takipçinim. =)