Erdoğan'ın Günlüğü

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
kelemen
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları

Re: [GM]Erdoğan'ın Günlüğü

Mesaj gönderen kelemen »

Takipteyiz Erdoğan 8-)
Beni Sadece Allah Yargılar.

ISPARTA - Merkez

ANTALYA - KEMER

KUKLACI - Bobhasan

Hasan Dinçer
Kullanıcı avatarı
Erdogan
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi
İletişim:

Mesaj gönderen Erdogan »

Sunucu: Eminönü
Tarih: Mart 2014

Boş zamanlarımda savaşçı karakterimle görevlerimi yapmaya devam ediyordum. Daha önceleri aldığım bir ekran görüntüsünü buldum. Görevlerimi klansız yapıyordum, loncam da olmadığı için haliyle koşarak ulaşıyordum gitmem gereken yerlere. Savaşçının avantajlı olduğunu söyleyebiliriz bu görevlerde.
Resim

2 adet Hidra Pençesi arayan birine tanesi 1m 'dan Hidra Pençelerimi sattım. Acil ihtiyacı olduğunu, birine yardım etmek için aradığını söylediği için pazarlık yapmadım.
Resim

Şifacı karakterimle adada maden çekmek için dolaşacakken yardıma ihtiyacı olan birini gördüm. Görevini yapmasına yardımcı olup, birdahaki görevine de yardım edebileceğimi söyledim. Ancak sanırım buna gerek kalmadı.
Resim

Büyücü karakterimle Eminönü sokaklarında madenciliğe devam ettim. Çektiğim madenleri düzenli şekilde kasama yerleştirmeye devam ediyordum. Hala hedeflediğim paraya sahip olabilmem için yeterli madenim yoktu. Üstelik Eminönü'nden çektiğim ve biriktirdiğim Saf Kurşun gibi madenlerin toplu bir alıcısını bulamamıştım. İyi bir fırsat geldiğinde değerlendirmeyi düşünüyordum ama. O sıralarda sığınaklara gitmek için hazırlanan bir gruba dahil oldum.
Resim

Motorin'den madalyamı alıp devam ettik.
Resim

Niobyum ve Madalya'da her zamanki sonuçlardan biriydi.
Resim

Latex arayan birini bulup elimdeki Latexlerin tamamını 300bine sattım. İşportacıdan daha kârlıydı.
Resim

X görevi olan kişilere yardım etmek için toplanan bir grubun konuşmalarını yakaladım klanda, hemen iletişime geçtim. Hem öyle afilli olmayan bir grupta oynamayı, hem de olabildiğimce destek olmayı istiyordum. Grupta 1 tane Meteorit 1 tılsımı olacağını, şifacının ilk Çemberlitaş tecrübesi olacağını söylediler. Görevim olmadığını ama bölgelere alınmadığımı söylediğimde gruba alabileceklerini söylediler. Hazırlanmaya başladım.
Resim

Oturup Çemberlitaş'a uygun yetenek puanlarımı dağıttım. Grubun zorlanabileceğini düşünerek Zihin Saldırısı'nı 15 puan yaparak Meditasyondan ödün verdim.
Resim

Çemberlitaş'a girdik, selamlaştık. Şifacıya neler yapması gerektiğini kısaca anlattılar. Gruptaki büyücülerin birisi neredeyse tam ve M1 sahibi, geri kalanlarının ise ortalama hasarları vardı. Ellerindeki Kıyamet Asa'ları ile beni anımsatıyorlardı bana.
Resim

Fena gitmiyorduk.
Resim

Zorlandığımız zamanlar da oldu tabi. Mesela burda 2 defa ardarda ölmüşüm.
Resim

Devam ettik...
Resim

Ağır da olsa gücümüz tüm yaratıklara yetiyordu. Robotları yavaşlatmak için teslalarımızı eksik etmiyorduk, unutursak mutlaka birileri hatırlatıyordu.
Resim

Yol Savaşçısı'na doğru yola devam ettik.
Resim

Köpeği duvara sıkıştırmak gibi ilkel bir yöntem ile saf dışı bırakıp, Yol Savaşçısı'nı öldürdük.
Resim

Tüm Erg Kürelerini temizledikten sonra sıra GBM-X'e gelmişti. Uzaktan bakıp bir ekran görüntüsü aldım.
Resim

Dikkatlice GBM-X'i öldürdükten sonra grup ile yollarımız ayrıldı. Birbirimize teşekkür ettik.
Resim
Kullanıcı avatarı
mescan53
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen mescan53 »

Hadi ama devamını bekliyoruz. Bu arada tebrik ederim gayet başarılı. Umarım hayal gücünüzden kopup, parmaklarınızdan dökülen şu satırlar, en büyük sıkıntımız olan hırsımızı, bencilligimizi, kolaya kaçmalarımızı bir nebze olsun hafifletir. Takipteyim..
BAKTERi * BAKTERI * BAKTERII

Resim
Kullanıcı avatarı
antinKUNTIN
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Klan: Lodos

Mesaj gönderen antinKUNTIN »

Bitti mi günlük?
İyi miyim? Bu tamamen benim problemim.
Kullanıcı avatarı
xdaRkness
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen xdaRkness »

Bir çok oyun oynadım MMORPG MMO ama ilk defa IKV'de bir GM'nin oyunculara karışıp oynadığına tanık oluyorum işte TÜRK oyunu olmasının güzellikleri helal olsun Erdoğan Abi :)
________________________________________________________________________________________________________

Justice Light...
C++ & C# & Pyhthon Developer

Sony Vegas Editor
Kullanıcı avatarı
Detay
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Detay »

Haftalardır güncellemiyor. Oyunu bırakmış olmasın ? :D
Antegar-detay
Kullanıcı avatarı
Erdogan
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi
İletişim:

Mesaj gönderen Erdogan »

Umuyorum ki yakında devam edeceğim. Meteorit 1 tılsımını elde etmeden bırakmayı düşünmüyorum bu sunucuda oynamayı. 8-)
Kullanıcı avatarı
Herakles
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Sancak
Lonca: Dostlar Kervanı
İletişim:

Mesaj gönderen Herakles »

Erdogan yazdı:Umuyorum ki yakında devam edeceğim. Meteorit 1 tılsımını elde etmeden bırakmayı düşünmüyorum bu sunucuda oynamayı. 8-)
Oğuzhan abi geç GM tagı olan karakterine kodu yazıp meteorit 1 tılsımını al. Daha ben mi söyleyeceğim bunu abi :)
Insomnia'nın Günlüğü - SANCAK
SANCAK;
Frantico
Insomnia
Powerloflhealthl
Mustafa Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
faysbok
Dış Şehir Gezgini
Dış Şehir Gezgini
Sunucu: Tılsım

Mesaj gönderen faysbok »

Devamı bekleniyor sabırsızlıkla :)
Resim
Kullanıcı avatarı
SweetJustice
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Özgürler

Mesaj gönderen SweetJustice »

İlk olarak günlüğünü merakla bekliyorum çünkü tamda benim bulunduğum noktada kestiniz günlüğünüzü elimde kıyamet asam üstümde fevzi bey itemlerimle bir yandan para kasmaya çalışıp bir yandan da çemberlitaşa girmeye çalışıyorum malesef tabikide alınmıyorum 1400 hasarımı az buluyorlar ... Hiç değilse bende m1 yada y2 üretmeyi düşünüyorum ama çok uzun bir uğraş olucak elimde sadece 5m param kaldo kıyamet asadan sonra nasıl olucak bilmiyorum ama olucak ... En kısa zamanda günlüğünüze devam etmenizi bekliyorum sağlıcakla :arrow:
Sweetjustice (Savaşçı)
Sweetjusticee (Büyücü)
Sweetjusticeee (Şifacı)

ÖZGÜRLER