ıPROPHETı,ıSANCAKTARı'nın Günlüğü

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
SaNCaKTaRIV
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Lodos
Lonca: Life And Death

Re: ıPROPHET,ıSANCAKTARı'nın Günlüğü

Mesaj gönderen SaNCaKTaRIV »

IDeePSteePI yazdı: 14 Ağu 2018 09:14 Kardeşim 1.liğin şimdiden hayırlı olsun en dikkat çekici günlük tebrikler.
:D :D Bence zor ama her zaman bir ihtimal vardır.Teşekkürlerr
ıPROPHETı-Anka
    xSANCAKTARx,ıSANCAKTARı-Kuklacı
      NOMAD-Tılsım
        RatkacnaS-Beyazköşk
          hutchinson-Kuklacı
            The End.
            Kullanıcı avatarı
            SaNCaKTaRIV
            Işık Hanım'ın Elemanı
            Işık Hanım'ın Elemanı

Selam sevgili günlük,sana yine yazamadım çünkü şöyle bir karar aldım,hergün 1 bossa odaklandığımız için aynı fotoğrafları atmak sıkıcı olacağını düşündüm ve bu yüzden 2 günü aynı anda yazmaya karar verdim seni unuttum sanma ;) Evet Pazartesi gününden başlayalım,çok online olamadım ama online olduğum süre boyunca Büyük Büyücüye misafir olduk efenim kendisi de ikram yapmadan göndermedi :D Resim Kesimden de bir kare atmadan geçmeyelim.Resim Pazartesi günü böyle geçti sıra geldi Salı gününe Hakirdeyiz :relaxed: Ancak şöyle bir değişiklik var ki büyücü olarak değil tank olarak geldim büyücüye sanırım biraz ara vermek lazım hakir için bu aralar istediğimi alamamaya başladım :( Ancak ofansım uğurlu geldi ki Hakir Afrika Scipio Ceket ile ödüllendirdi bizi diğer kesimler ise boş ve 1 reçete alabildim.Ancak loncadaşlarım yine mikroçip aldı benden daha şanslılar ':) Resim Resim Loncadaşlarıma bir kez daha ellerine sağlık diyorum bu hızlı kesimler için B-) Pazartesi ve Salı günlerini itemlerle daha da güzelleştirdik.Kendinize iyi bakın diğer günler görüşmek üzere ;)
            ıPROPHETı-Anka
                NOMAD-Tılsım
                  RatkacnaS-Beyazköşk
                    hutchinson-Kuklacı
                      The End.
                      Kullanıcı avatarı
                      SaNCaKTaRIV
                      Işık Hanım'ın Elemanı
                      Işık Hanım'ın Elemanı

Selamlar, günlerden haftanın en sevdiğim orta günü Çarşamba normalde 2 günü aynı anda atacaktım ancak bugün farklı şeyler yaptığım için bugünü özellikle atmak istedim ozaman başlayalım. :grin: Güne büyücümle hakir kesimine başladık 2 gün ara vermiştim sadece ama şansım açılmış 1 adet Ferromanyetik Ceket,(ne yazık ki lazım değil) ve bir adet de Mikroçipaldım bu beni fazlasıyla tatmin etmişti ':)Resim Resim Resim Resim Hakiri böyle bitrdik ve ardından loncadaşlarımdan birinin Junon görevi olduğunu duyduk hemen yardımına gittik,benim için gerçekten çok iyi olmuştu Migratın havasını özlediğimi fark etmiştim :relaxed: Resim Burada fotoğraf almazsam olmazdı :) Resim Kuyuları kestikten sonra hedefimiz tazılardı zirveye yavaş yavaş tırmandık ve Beyaz Şapkalı Adam'ın yanına vardık Resim Onu kurtarmamız gerekiyordu ancak anahtar Junon da idi,acilen onu öldürüp almamız gerekiyordu anahtarı hiç vakit kaybetmeden yavaş yavaş çıktığım zirveden koşar adımlarla inmeye başladım ':) Resim Olay yerine varmıştık ve Junon bizi bekliyordu hiç vakit kaybetmeden başladık kesime Resim Artık çok daha kolay ölüyordu Junon yeni asalarımıza karşı dayanamıyordu kadim ruhlar, çok geçmedi ki yere serildi Resim ve Beyaz Şapkalı Adamı kurtarmıştık artık Junon diye bir bela yoktu başında.Bununda üstesinden gelmiştik Resim Ardından Arayan Bulur etkinliği vardı Migrattan çıkıp hemen oraya gittim ancak benden önce AhiEvranı çoktan bulmuşlardı :( AhiEvrana hal hatır sorup sıcak sohbetimizin ardından sıra günlüğüm için fotoğraf çekmeye gelmişti :) Beni kırmayıp 4 asası ile de fotoğraf çekindiği için ve sohbet ettiği için tekrardan teşekkürlerimi yolluyorum :relieved: Resim Resim Resim Resim Ama bir anda ışınlandım burası etkinlik salonuydu bir an heycan yaptım ancak yanlışlıkla çektiğini söyledi kendisini çok oyalamadan salondan çıkış yaptım :D Resim AhiEvrana bir kez daha teşekkür ediyorum güzel bir anı oldu benim için.Bugün de böyle geçti diğer günler görüşmek üzere. :grin:
                      ıPROPHETı-Anka
                          NOMAD-Tılsım
                            RatkacnaS-Beyazköşk
                              hutchinson-Kuklacı
                                The End.
                                Kullanıcı avatarı
                                SaNCaKTaRIV
                                Işık Hanım'ın Elemanı
                                Işık Hanım'ın Elemanı

Selam güzel günlüğüm seni unutmadım sakin ol perşembe günü buralarda yoktum bu yüzden Cuma ve Cumartesi gününü anlatıcam sizlere.Cuma gününden başlayalım hemen :relaxed: Cuma günü lonca olarak full takım hakirdeyiz sohbet muhabbet aşırı eğlenceli kesim yapıyoruz ve loncadaşlarımdan birine Mikroçip düşmesin mi ? ':) Buna çok sevinmiştim çünkü RUSSELWESTBROOK Bey Arındırıcı Asa basacaktı ve son mikroçipi eksikti,loncadan kavramı bize göre paylaşmak demek kardeşlik demek,düşündüğümüz kavrama uyarak mikroçipleri birbirimize verebiliyoruz ihtiyaç olduğu zamanalarda(Allah nazardan saklasın ':) ) Resim Artık sıra asa basımına gelmişti herkes birbirinden heyecanlı idi o kadar asa basmamıza rağmen doymuyorduk asalara B-) :relaxed: Resim Buradan tekrardan hayırlı olsun diyorum :relaxed: Resim Evet şunu söylediğinizi duyar gibiyim ''Eee kardeşim sana ne düştü kendinden bahset biraz '' ben şanssızım efenim şanssız loncanın şansızlarındanım reçete ile tamamaldım cuma gününü :( Resim 2 adet reçete daha düşmüştü ancak düştüğünde insanın canı biraz sıkıldığı için fotoğraf alası gelmiyor kusura bakmayın :unamused: Gelelim Cumartesi gününe bugün çok şaşırlacak bişey yaptım ne mi yaptım ? Hakir kestim dostlar hakir ancak bu günde herkesde bi şanssızlık vardı nedense dropları kapalı unutmuşlar sanırım ':) Resim Resim Resim Bu 2 gün de böyle geçti dostlar,kesimler bazen böyle boş geçiyor evet ama önemli olan bana göre daha çok sohbet muhabbet evet belki biraz sinir bozuyor ama olsun arkadaşlarınızla kesim yapmak gibisi yok oyunda :relaxed: Kesim yapan arkadaşlarımın tekrardan ellerine sağlık diyorum.Diğer günler görüşmek üzere O:-)
                                ıPROPHETı-Anka
                                    NOMAD-Tılsım
                                      RatkacnaS-Beyazköşk
                                        hutchinson-Kuklacı
                                          The End.
                                          Kullanıcı avatarı
                                          SaNCaKTaRIV
                                          Işık Hanım'ın Elemanı
                                          Işık Hanım'ın Elemanı

Merhaba,öncelikle herkese iyi bayramlar diliyorum sevdiklerinizle güzel bir hafta geçirmenizi temmeni ediyorum.Sana da selam sevgili günlük Cumartesi-Pazar oyunda olamadım :( Pazartesi oyuna girebildim yaptıklarımı anlatmaya başlıyorum. :grin: Malum biliyorsunuz savaşçımı kasmaya başladım,savaşçının da kudreti yetenek attıkça çabuk bitiyor,hele ki hakirde ölünce ve 30 kudret ile başlayınca sıkıntı şeyler olabiliyor kesimde bu yüzden Yunus Kudretlendiren İksir üretmeye karar verdim ve Eminönünde obdisyen çekmeye gittim.
                                          ıPROPHETı-Anka
                                              NOMAD-Tılsım
                                                RatkacnaS-Beyazköşk
                                                  hutchinson-Kuklacı
                                                    The End.
                                                    Kullanıcı avatarı
                                                    SaNCaKTaRIV
                                                    Işık Hanım'ın Elemanı
                                                    Işık Hanım'ın Elemanı

SaNCaKTaRIV yazdı: 21 Ağu 2018 17:40 Merhaba,öncelikle herkese iyi bayramlar diliyorum sevdiklerinizle güzel bir hafta geçirmenizi temmeni ediyorum.Sana da selam sevgili günlük Cumartesi-Pazar oyunda olamadım :( Pazartesi oyuna girebildim yaptıklarımı anlatmaya başlıyorum. :grin: Malum biliyorsunuz savaşçımı kasmaya başladım,savaşçının da kudreti yetenek attıkça çabuk bitiyor,hele ki hakirde ölünce ve 30 kudret ile başlayınca sıkıntı şeyler olabiliyor kesimde bu yüzden Yunus Kudretlendiren İksir üretmeye karar verdim ve Eminönünde obdisyen çekmeye gittim.

Lanet olsun sevgili günlük Önizleme yapacağıma gidip Gönder yaptım olamaz olamaz kesinlikle olamaz :( Neyse devam edeyim üreteceğim iksir için bolca Ok Sertleştrici lazımdı bende Eminönü madenlerine çöktüm,adettendir bir yandanda Elmas,Kalsedon,Ametist vs. para eden madenlerdende çekiyordum ki Elmas ve Altın yüzümüze gülmüştü :relaxed:ResimResim Resim Oradan geçerken Ayım Rıfkı ile Kuklacının Seçilmişini de öldürmeden geçmedim kendisinden hiç haz etmem.Resim Ardından Büyük Hol bölgesini bir kolaçan etmeye gittim bir kaç tur maden çektim ancak pek bişey düşmedi bende fotoğraf almak istemedim boş yere,bu yüzden sadece Klan Liderim İsmet Bey ile fotoğraf çekindim.Resim Oradan Büyük Büyücüye doğru deparladım ve başladık kesime yaklaşık 5-6 kesim yaptım ancak bomboş :unamused: Resim Ardından Hakire gittim ancak bugün nedense hiç torba alamadım uzun süredir üstümde bir şanssızlık var Sevgili Günlük,arkadaşlarıma Mikroçip ve item çıktığı için seviniyodum ancak bana hiç bişey atmamıştı bu durum can sıkmaya başlamıştı :grimacing: Resim Bir günü daha böylece geride bıraktık Arkadaşlarımı aldığı Mikroçipler ve itemler için tekrardan tebrik ederken yaptıkları hızlı kesimlerden dolayı teşekkür ediyorum,diğer günler görüşmek üzere hoşçakalın. ;)
                                                    ıPROPHETı-Anka
                                                        NOMAD-Tılsım
                                                          RatkacnaS-Beyazköşk
                                                            hutchinson-Kuklacı
                                                              The End.
                                                              Kullanıcı avatarı
                                                              SaNCaKTaRIV
                                                              Işık Hanım'ın Elemanı
                                                              Işık Hanım'ın Elemanı
                                                              Kayıt: 10 Ara 2017 17:47

Selam günlük,biliyosun ki bayramdayız ve çok online olamıyorum ama online olduğum süre zarfında güzel şeyler yaptım hemen zaman kaybetmeden başlayalım.Salı günü hakirdeydim ve biliyosunuz ki bayadır mikroçip alamıyordum ancak Salı günü akıyordu bayram şansı heralde :D 2 adet Mikroçip 1 tane de savaşçıma Oğuz Kağan Ceket aldım. Resim Resim Resim Farketmişsinizdir yüksek ihtimalle savaşçımı sadece 58 seviye yaptım görevleri olduğu gibi duruyordu,Transistör görevini tamamladım ardından bir sürü konuşma görevi Galata Rust Club görevlerini tamamladım hepsi sadece ''Çare Hastanesini Araştır'' görevi içindi son ceketim kaldığı için artık yavaştan Yüce Komisere uğramaya başlamalıydım :) Büyücümden Madalyaları aktardım ve üretmeye başladım Meteor Altınlarını.Resim Resim Ardından Ayım Rıfkı ile birlikte alt kata indik :D Resim Görevlerden tek tek bahsetmeyeceğim zaten biliyorsunuz o sıkıcı konuşma görevlerini :grimacing: Resim Asistanın odasında fotoğraf almak istedim bana göre çok güzel dizayn edilmiş bi oda çünkü :D Resim Görevi yapmamda yardımcı olan ZenciPANDA'ya teşekkürlerimi yolluyorum :* Resim Çınaraltına gitmemi istedi görevde buraları gerçekten özlemiştim oyunda en sevdiğim karakterlerden idi Arzuhalci bu kadar uğraştığım görevi ondan almak güzeldi benim için :relaxed: Salı gününü aynen böyle bitirdim efenim.Gel gelelim çarşamba gününe oyuna girdiğimde sadece 2 kişiydik bizde biraz nostalji yapmak istedik Panda Bey ile bu yüzden önce Yeraltının derinliklerine ardından ise Meran Şehrine gittik. Resim Cinlere selam vermeden geçmedik. :relaxed: Resim Ardından Dişi Örümceğe doğru ilerledik o kadar yol gelmişiz kendilerini alt etmeden gider miyiz hiç ? Oda Asaya karşı pek fazla dayanamadı ve yere serildi :( Resim Resim Sonrasında ise hedefimiz Meran Şehri idi merak etmeyin gidip İfliss kesmedik zaten oraları biliyorsunuzdur Alaşım kasmak için gitmişsinizdir o yüzden tekrar tekrar o buruşuk yılanı görmenizi istemem :D Resim Resim Resim Meran şehri gerçekten en sevdiğim güncelleme idi, Şehrin heryeri acayip derecede özenerek yapılmış ve çok güzel dizayn edilmişti buralara arada gelmenizi tavsiye ederim. :relaxed: Perşembe günü ne yazık ki online olamadım bu 2 gün de böyle geçti.Öncelikle görevlerime yardımda bulunan arkadaşlarıma teşekkür ediyorum ve yaptıkları kesimler için ellerine sağlık diyorum diğer günler görüşmek üzere. ;)
                                                              ıPROPHETı-Anka
                                                                  NOMAD-Tılsım
                                                                    RatkacnaS-Beyazköşk
                                                                      hutchinson-Kuklacı
                                                                        The End.
                                                                        Kullanıcı avatarı
                                                                        SaNCaKTaRIV
                                                                        Işık Hanım'ın Elemanı
                                                                        Işık Hanım'ın Elemanı
                                                                        Mesajlar: 207

Selam günlük sana bir kaç gündür yazamadım,aktif olmaya çalıştığım süre boyunca yaptıklarımı anlatmaya başlayayım özlemişsinizdir :D Efenim Pazar günü aktif olamadım,Cumartesi ,Pazartesi ve bugün aktif olabildim.Cumartesi günü fanatiklerde takıldım yüzük kolye vb. şeyler düşürmeye çalıştım ve şans yüzüme güldü.Redaktör Teresa Euksenit Zırh düşürmüştüm.Bu savaşçım için güzel bir itemdi çok güzel olmuştu.Resim Arından klasik şekilde Hakir'e geçtik ancak hiç bişey alamadık :( Şansızlık başlamıştı sanırım :unamused: Resim Hakirle ilgili öyle çok fotoğraf atmayacağım artık zaten habire kesiyorum önceki günleride gördünüz item veya Mikroçip düşerse atacağım,atmadığı zamanlarda ise 1 fotoğraf yeterli diye düşünüyorum.Hakiri bıraktan sonra önüme bir ticaret denk geldi,Mikroçip verip Buz Bilgisi 3 + 50m aldım,böylelikle Bilgi tılsımlarında sadece Ateş 3'üm eksik kaldı ancak ona da çok gerek yok diye düşünüyorum.Resim Cumartesi günü böyle geçti.Geçelim Pazartesi gününee,yine bir gün fanatiklerdeyim ve ne göreyim çantamda bir yüzük Yeşilmen Altunucu Yüzükdüşürdüm efenim sevinmiştim buna,hem Maksimum hasar veriyor hemde Savunma savaşçı için kullanılabilir bir takı tek kötü yanı ise Büyü Kritik şansı vermesi,onun yerine Kritik Vuruş İhtimali veya Saldırı verse daha iyi olabilirdi ancak buna da şükür.Redaktör zırhı çantadayken ss almayı unuttum heycandan hemen almışım ancak bunu unutmadım :D Resim Fanatiklerden güzel şeyler düşüyordu bu beni sevindiriyordu ama ne hikmetse Hakir bu aralar bomboş efenim atmıyor torba bile atmıyor,Lonca Puanı ile geçiştiriyor bizi.Bugün de Hakirdeydim ve torba atmadı bugün de.Sunucuda herkes klansız olduğu için savaş vs. olmuyor herkes madenlere ve bosslara yöneliyor herkes bosslara yöneldiği için de sömürdük sanırım küstüler bize :unamused: Yine bi fotoğraf atayım şuraya.Resim Hakiri bıraktım ve bankada kasamı düzenliyordum ki bir arkadaş etkinlik yaptı kendince :D Bir yere saklandı ve ilk bulana ipek 2. bulana ise diğer süprizleri olduğunu söyledi ve kordinat vermeye başladı.Sanırım arkadaşın GM makamında gözü var :D Söylediği yeri buldum ve 20 adet ipek verdi bekliyordum böyle bir troll yapacağını ama yine de gidip bulmak istedim çok zorda bir yere saklanmamıştı :relaxed: Resim Sadece ipek de vermedi,kendisi çok bonkör bir insan 3 adet Dinazor İyileştiren İksir,3 adet de Merlin Modeli İksir verdi teşekkür ediyorum buradan bu bonkör arkadaşa :D Resim Resim İşte bu tuhaf günde böyle geçti okuduğunuz için teşekkürler diğer günler görüşmek üzere hoşçakalın. :relaxed:
                                                                        ıPROPHETı-Anka
                                                                            NOMAD-Tılsım
                                                                              RatkacnaS-Beyazköşk
                                                                                hutchinson-Kuklacı
                                                                                  The End.
                                                                                  Kullanıcı avatarı
                                                                                  SaNCaKTaRIV
                                                                                  Işık Hanım'ın Elemanı
                                                                                  Işık Hanım'ın Elemanı

Re: ıPROPHETı,ıSANCAKTARı'nın Günlüğü

Merhaba sevgili günlük,en son tuhaf olaylar yaşamıştık ama eğlenceli bir gündü :D Öncelikle Salı gününün akşamından başlayalım efenim, bir iddalı vs teklifi aldım ama öyle tılsımına parasına değildi küçük bi itemineydi sadece,burdan arkadaşı tebrik ediyorum tekrardan amacım onu küçük düşürmek vs. değil sadece yaptığım şeyi anlatmak günlüğün amacı da bu umarım yanlış anlaşılmaz.Kendisini tebrik ederim tekrardan.Resim Kazandığım takı Hünal Modeli Müteferrika Planı Kolye idi.Resim Vsyi bitirdikten sonra ise bir çağrı geldi sunucuya Haini Bul vardı, hemen savaşçıma geçtim ve Ayım Rıfkı ile Eminönü sokaklarında devriye gezmeye başladım arkadaşım ZenciPANDA ile birlikte ama ava giderken avlanıyoduk normalde Etkinliğin bizden kaçması gerekiyordu ama ben etkinlikten kaçıyordum. ':) Resim Resim Ben Rıfkıyı salınca oda karşılık verdi sanırım ama Rıfkını olduğu yerde 2. bir ayının varlığı söz konusu bile olamaz :) Ayım Rıfkıyla uğraşanın böyle olur Hain Bey,bunuda burdan bu fotoğrafla duyurmuş olalım. :relieved: Resim Ancak Rıfkıya kızdığı için beni odaya almayı unuttu :( Arkadaşım ZenciPANDA haber verdi AhiEvran Bey'e onun sayesinde iksirleri almış oldum teşekkürlerimi yolluyorum burdan bir kez daha :* Resim İksirlerimi alıp çıkış yaptım salondan,belki farketmişsinizdir benim büyücümün adı ıPROPHETı ama ben ıPROPHET yazmışım bu durumu AhiEvran Bey'e anlattım sağolsun beni kırmadı hemen gereken işlemleri yaptım ve düzeltti bir kez daha teşekkür ediyorum burdan :blush: Bide GM'leri şikayet edersiniz çalışmıyorlar diye ellerinden geleni yapıyorlar işte bu da kanıtı :D Resim Bu işlemi de hallettikten sonra Büyük Büyücüye doğru geçtik ama bişey alamadık bir kaç fotoğraf atayım yine klasik olarak.Resim Salı Gününü tamamıyla böyle bitirdik gelelim Çarşamba gününee. GBZ ile başladık güne bir kaç tur GBZ kestim ancak Buji alabildim. Resim Sonrasında ise Yüce Komisere geçtik,benim büyücümün pantolonları tam olduğu için abimin hesabına geçiyordum son canlarda yaklaşık 4-5 kesim yaptık ve reçete alabildim loncamızdaki bir şifacı ise Attalus Pantolon aldı hayırlı olsun tekrardan :relieved: Resim Resim Belki bilmeyenleriniz vardır bunuda burdan açıklayayım,Fehimin odası da Karaköy İç Mekan sayıldığı için grup atılabiliyor yani Komiser grubuna girmek isterseniz buradan girebilirsiniz son canlarda aklınızda bulunsun.Az kalsın unutuyordum Salı Günü etkinlik salonun da ZenciPANDA arkadaşım ile fotoğraf çekinmiştim atmamı istedi benden böyle sonda aklıma geldi ama geç olsun güç olmasın diyelim :grin: Resim Bugün de böyle bitti gitti zaman çok hızlı akıp gidiyor değerini bilmek lazım git gide yaşlanıyoruz :( Bugün de böyle geçti loncadaşlarıma yaptıkları kesimlerden dolayı teşekkür ediyorum diğer günler görüşmek üzere hoşçakalın :relaxed:
                                                                                  ıPROPHETı-Anka
                                                                                      NOMAD-Tılsım
                                                                                        RatkacnaS-Beyazköşk
                                                                                          hutchinson-Kuklacı
                                                                                            The End.
                                                                                            Kullanıcı avatarı
                                                                                            SaNCaKTaRIV
                                                                                            Işık Hanım'ın Elemanı
                                                                                            Işık Hanım'ın Elemanı

Re: ıPROPHETı,ıSANCAKTARı'nın Günlüğü

Selam günlük bugün çok güzel bigün neden sen ''Neden?'' demeye kalmadan ben başlayayım.Biliyosun çarşamba akşamı Yüce Komiser kesmiştik ve GaLadRıM'ın görevi vardı ama ben kestiğimiz sırada ss almayı unutmuşum zaten 58 lvl pantolon atmıyor ama görevlerden dolayı alacaktım unutmuşum sonradan aklıma geldi biraz rötarlı başlıyorum bu yüzden :( Yılanın mekanı dağıttım ne varsa yıktım döktüm ardından Kabloların gittiği odayı buldum.Resim Buradan Rağmene doğru deparladım ve 2 kere konuştum.Resim Ardından GRC'ye doğru şöyle bi depar attım ağır adımlarla Asansöre doğru yöneldim.Resim Ardından girdm Fehim Bey'in odasına.Resim Ama nedense Fehim yaptıklarımdan pek hoşlanmamıştı.En başında sevmedim bu karakteri odasında ki tablodan arkadaki o gizli saklı asistandan hiç gözüm tutmamıştı biliyodum bi çıkarı vardı bizle yoksa katlanmazdı bizim gibi Neferlere.Ardından Telsizden Hakirle iletişim kurmak için deparladım.Resim Resim Evet Hakir ile iletişim kurmuştum sıkılmıştım bu lağım faresini öldürmekten ama konsept icabı yapmamız gerekiyordu yine B-) Beni bizzat davet etti ama bugün değil Hakir bugün ıPROPHETı ile kesecektim seni.Resim İlk başta görevi yapmak için tank gidecektim ancak benim tek eksiğim Halley Ceket idi büyü gideyim dedim Hakir'e.Başladık kesime ilk tur Panda Bey yine şansını konuşturdu aldı Mikroçipini direk aldığı zaman çekemedim yazılardan dolayı mazur görün :relaxed: Resim Hayırlı Olsun tekrardan işi olduğu için erken çıkmak zorunda kaldı onsuz devam ettik diğer tura ve Halley Ceket aldım gerçekten çok sevindim buna son eksik ceketim idi Halleyden sadece 2 parça eksiğim kaldı Eldiven ve Zırh umarım en kısa zamanda onlarıda hallederiz ;) Resim Bugün az kesim yaptım Hakir de ama çok şanslıydık sanırım hemen topladık :) Halley Ceket ile birlikte toplam Fiziksel Hasarım 2885 oldu.Bugün de böyle geçti kesim yapan loncadaşlarımın ellerine sağlık diyorum diğer günler görüşmek üzere :D
                                                                                            ıPROPHETı-Anka
                                                                                                NOMAD-Tılsım
                                                                                                  RatkacnaS-Beyazköşk
                                                                                                    hutchinson-Kuklacı
                                                                                                      The End.
                                                                                                      Cevapla