Ayıboğann Günlüğü - Eminönü

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Re: Ayıboğann Günlüğü - Eminönü

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Onlara gerek yok şimdi gelecek görevler ihtiyacın olacak itemleri verecektir. Büyücü formunda görev ödülleri konusunu incele.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
FireFighter095
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Voice Of Voiceless
İletişim:

Mesaj gönderen FireFighter095 »

20m olan parlatmalıktır.Yeni bir akım başladı , o tarz itemler parlatılıyor , daha şekil gösteriyor karakteri

Benim büyücüde kullanmadığım birkaç item var.Verebilirim ama sanırsam 45level üstü

Görev haricinde dediğimiz gibi yeraltında cinlerde kasabilirsin.Eğer şuan için bahsediyorsan kurt mağara gayet iyidir
GBdesign
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Hicret

Mesaj gönderen GBdesign »

Yanlış anlamanı istemem, kesinlikle hevesini kırmak gibi bir gayem yok. Ancak oyuna tekrar başlamak için yanlış bir zaman seçmişsin. Yerinde olsam 2-3 ay bekler, oyunun geliştirme sürecini takip eder ondan sonra oyuna başlardım. Ama madem bir karar almışsın bizede saygı göstermek düşer. Bende birkaç öneride bulunayım. Sunucu seçimi konusunda verilebilecek en iyi karar aktif bir sunucuda başlamak olurdu. Kuklacı ve Eminönü sunucusu bu karara en uygun sunuculardan ikisi. Lakin Eminönü sunucusunda oyuncu sayısı ve yardımlaşma yönünden bir eksiklik olduğunu düşünürsen ve henüz karakterine lonca lisansını yüklememiş isen Kuklacı sunucusunda başlamanı öneririm. Ara sıra girdiğimde sunucumda oyuna yeni başlayan oyuncuların olduğunu görüyorum. Yabancılık duymazsın bu konuda. Kuklacı'ya geldiğin takdirde karakterini hızlıca 5 seviyeden 45 seviyeye çeker, gerekli ekipmanları sağlamaya çalışırım. Böylelikle hiç zorlanmadan tek başına görevlerini tamamlayabilirsin. Eğer sunucu değiştirmek gibi bir düşüncen yoksa 45 seviyeye kadar fazla para harcama. Hatta 45 seviyede de harcama. Arkadaşlarında dediği gibi, bazı gerekli eşyaları görev ödüllerinden alabiliyorsun. Kalanı ise başka oyunculardan alman gereken veya dungeonlardan düşürmen gereken eşyalardır. Gelelim günümüzün en büyük sorununa :) Eğer oyunda belli bir konuma gelmek istiyorsan yardımsever(!) oyuncularımız senden bazı eşyaları mutlaka bulundurmanı isteyecekler. Kıyamet asa ve Meteorit 1 tılsımı bu eşyalardan en çok öne çıkanlarıdır. Ee bunlarda gökten hediye olarak inmiyor. Yani epey bir para kasman gerekecek. Forumdaki arama panelini kullanarak bu konuda yardımcı olacak başlıklara ulaşabilirsin. Aklına takılan bir şey olursa ÖM atman yeterli.
Resim     Resim

Hicret Loncası Forum

[ G W Y N B L E I D D ]
Kullanıcı avatarı
bugra333
Cin Avcısı
Cin Avcısı
İletişim:

Mesaj gönderen bugra333 »

Evet arkadaşlar bugün Forumda ki Seven nickli arkadaş sağolsun konumda yardım edeceğim yazmıştı oyundan beni buldu haber etti holde kastı bir kaç görevime el attı gece de kasmaya devam edecek sağolsun

şuan hesap 37 level oldu dev ana görevi de bitti yavaş yavaş yapıyorum görevleri ve allah razı olsun bugün yine bir arkadaş bir şey lazımsa söyle dedi bende item mevzusunu söyledim hemen hesap değiştirip bana 40-49 level arası belki değeri onlarca m etmeyecek ama işimi görecek güzel itemleri ücretsiz verdi çok teşekkür ediyorum ona da :)

şuan görev itemleri ile idare ediyorum 40 level olduğum zaman elektrik buz skill kasacağım ve üzerimi full azat dizmeyi düşünüyorum. ama item konusu yine sıkıntı azat item bulamıyorum bulduklarım ağzını 3-5m den aşağı açmıyor sağolsun :D bende sabah o arkadaşın bana verdiği itemleri satıp yerine azat almaya çalışacağım.

Resim
/f Ayıboğann
Kullanıcı avatarı
FireFighter095
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
İletişim:

Mesaj gönderen FireFighter095 »

Hayırlı olsun bakalım , güzel başlangıç.
O zaman sana öneride bulunayım.Gel bi günlük aç , gelişime sürecini kayıt altına al :) Bundan 3-5 ay sonra baktığında nerdennn nereyeee diyeceksin :)
Kullanıcı avatarı
bugra333
Cin Avcısı
Cin Avcısı
İletişim:

FireFighter095 yazdı:Hayırlı olsun bakalım , güzel başlangıç.
O zaman sana öneride bulunayım.Gel bi günlük aç , gelişime sürecini kayıt altına al :) Bundan 3-5 ay sonra baktığında nerdennn nereyeee diyeceksin :)
ya yeni konu günlük pek uğraşamayacağım sanırım ama bu konunun başlığını modlar düzenlese

Ayıboğann Günlüğü - Eminönü olsa konunun adı güzel olabilirdi :) bu konu üzerinden devam etmek istiyorum ufak tefek :D
/f Ayıboğann
Kullanıcı avatarı
bugra333
Cin Avcısı
Cin Avcısı
İletişim:

Bugün az önce bir kaç saat kastı beni forumda ki Seven nickli arkadaş sağolsun buda hesabımın son hali :)
bugün sabah 31 level iken şuanda 45 level oldu tek sıkıntım hala item konusunda devam ediyor. Çok yüksek fiyat istiyorlar adam fevzi solucan 5 tane itemi set olarak 150m e satıyor :D

azat efendi dizeceğim üzerimi şimdilik elektrik ile bakalım tabi 3m para var gerisi yok onu da nasıl yapacağım bilmiyorum :D

hesabın son hali:

Resim

alım satım konusu açtım ufak bir bakıp göz gezdirirseniz bu fakir kardeşinizi mutlu etmiş olursunuz :D

Alım Satım Konusu=> viewtopic.php?f=5&t=135970
/f Ayıboğann
Kullanıcı avatarı
Naveran
İstihbarat Üyesi
İstihbarat Üyesi

Mesaj gönderen Naveran »

Merhabalar;

Konunuz isteğiniz üzerine ilgili bölümü taşınıp, başlığı düzenlenmiştir.

Samimi ve içten bir günlük olacağı aşikar. Umarım güncel olarak yazmaya devam edersiniz. :)

Keyifli forumlar dilerim.
İstanbul Kıyamet Vakti İletişim/Destek Formu İçin Tıkla!
Forum Kanalındaki Faydalı Konular

İstanbul Kıyamet Vakti'nden Haberdar Olun!
Resim Resim
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Lonca: JANDARMA
Konum: KAYSERİ & ESKİŞEHİR ### ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ############################## HALKLA İLİŞKİLER

Mesaj gönderen Seven »

Günlüğün hayırlı olsun.

İnşallah yazmaya devam edersin.

Sıkma canını herşey zamanla olur.
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
bugra333
Cin Avcısı
Cin Avcısı
İletişim:

Evet arkadaşlar bugün de holde kasılmak yerine artık görevlerden biraz yapalım dedik sağolsun @Seven bana bayağı yardımcı oluyor hiç üşenmeden hakkını ödeyemem gerçekten :)

Üzerime bir kaç yeni item aldım takılar azat cevo diğer tüm itemler tek efsunlu azat olacak şekilde set dizdim şimdilik beni idare eder daha sonra azat cevo yapacağım hepsini ardından daha üst itemlere geçmek için para kasmaya başlarım herhalde şuan fakir fakir 3-5m ile takılıyorum :)

Seven arkadaşım ile beraber bronz görevini yaptıktan sonra foto

Resim

BUDA hesabın en son çıkarken ki hali :)

Resim

Yarında büyük ihtimal yer altında ki cin görevleri vs yaparak devam ederiz tekrardan teşekkürler @Seven :)
/f Ayıboğann