'' >> RaiN << Loncası Bilgilendirme Kanalı ''

Sancak sunucusuna ait Loncaların iletişim, bilgilendirme ve paylaşım alanı
hasaneren
İskele Babası
İskele Babası

Re: '' >> RaiN << Loncası Bilgilendirme Kanalı ''

Mesaj gönderen hasaneren »

Hvon yazdı:
hasaneren yazdı:
titxsevval yazdı:Loncanız vede sayfanız hayırlı olsun bir çok üyenizi yakından tanır vede severiz.

BAŞARILAR DİLİYORUM T.İ.T LONCASI ADINA....
Bu loncanın sizin desteğinize ihtiyacı yok ;)

tabi ki kimsenin desteğine ihtiyacımız yok ama tanıdıklarımızın yanımızda olduklarını göstermeleri ve desteklerini esirgemeyeceklerini bilmek gayet güzel bişi =) teşekkürler ablam.
Bu loncanın yalancılara ihtiyacı yok dürüst loncayı bozamazlar.
Hvon
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos

Mesaj gönderen Hvon »

hasaneren yazdı:
Hvon yazdı:
hasaneren yazdı:
titxsevval yazdı:Loncanız vede sayfanız hayırlı olsun bir çok üyenizi yakından tanır vede severiz.

BAŞARILAR DİLİYORUM T.İ.T LONCASI ADINA....
Bu loncanın sizin desteğinize ihtiyacı yok ;)

tabi ki kimsenin desteğine ihtiyacımız yok ama tanıdıklarımızın yanımızda olduklarını göstermeleri ve desteklerini esirgemeyeceklerini bilmek gayet güzel bişi =) teşekkürler ablam.
Bu loncanın yalancılara ihtiyacı yok dürüst loncayı bozamazlar.
ben bir yalanlarını görmedim. ayrıca titx lerin lonca başkanı oyunda en sevdiğim insanlardandır. genel olarak titx leri bilemem.
Kullanıcı avatarı
serserixmustafa
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen serserixmustafa »

loncanız hayırlı olsun başarılar dilerim.
umarım diyer loncalar gibi çabuk dağılmaz.

BİR LONCADA DÜRSTLÜK YOKSA O LONCA BİR HİÇTİR............
ali abi o yüzden aldığın kişilerin dürst olmasına dikat etmeni tavsiye ederim.
OXDİLYARASIOX
DİLYARASI.............2489 İYLEŞTİRME...............
Kullanıcı avatarı
jollyjoker
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen jollyjoker »

bordo yazdı:Çok hırslı bir ekip o kadar hırslı ki bazen oyun-item herşeyden önce geliyor. Arkadaşlıklar unutuluyor yapılanlar unutuluyor. Elimde büyüyen çarlar bana selam vermez oluyor. Bir an herşey oyun oluyor. 24 saat oyunda kalınıyor-du en azından 3 ay öncesine kadar böyleydi. Umarım artık birşeylerin farkına varıp arkadaşlıkların daha önemli olduğunu anlarsınız yada anlamışsınızdır.

Kırgınlıklarla ayrıldık eski dostlar. Eski dosttan düşman olmaz derler hepinize bol şans sağlık esenlik diliyorum.

Şu an askerim şafak sayıyorum ama yakında döneceğim. Sadece haftasonları 1 gün oyundayım.

19 Temmuz ŞAFAK 58

Öncelikle şimdiden hayırlı teskereler Evren
Belki kendine göre haklı olduğun yerler vardır ama bide bardağın dolu tarafından bakman gerekiyor. Bu oyunu bana öğreten sevdirenlerden biridir Mustafa sende çok iyi biliyorsunki biz birlikte çok iyi vakitler geçirdik oyunda ama hiçbir zaman hırs yapıp arkadaşlığımızın dostluğumuzun önüne geçmesine izin vermedik. Velhasıl kelam item gelir geçer dostluk baki kalır...
RaiNxJokeR & RaiNxApRaNaX

Resim

' Cesur ol. Değilsen bile öyle davran hiç kimse aradaki farkı anlayamaz '
Kullanıcı avatarı
bordo
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Inspired Souls

Mesaj gönderen bordo »

jollyjoker yazdı: Öncelikle şimdiden hayırlı teskereler Evren
Belki kendine göre haklı olduğun yerler vardır ama bide bardağın dolu tarafından bakman gerekiyor. Bu oyunu bana öğreten sevdirenlerden biridir Mustafa sende çok iyi biliyorsunki biz birlikte çok iyi vakitler geçirdik oyunda ama hiçbir zaman hırs yapıp arkadaşlığımızın dostluğumuzun önüne geçmesine izin vermedik. Velhasıl kelam item gelir geçer dostluk baki kalır...
İyi dileklerin için teşekkür ederim Serkan.
Bardağın dolu ve boş tarafının farkındayım. Güzel zaman geçirdik kimse bunu inkar edemez. Kimselerin yapamadığını birlikte biz yaptık. Kimse savascıya item düşüremezken biz 24 saat içinde ışık set dizdik hem de istediğimiz çara. Ama gün geldi GB'ne girmek için telefonla aranan kişiler 2 item düşürdükten sonra aranmaz hatta slm dahi verilmez oldu ve 2 Menekşe Elmas a satıldık gibi hissettik kendimizi. AMESİEA ya düşürülen Işık Hanım Zırh pazarlığını sonradan duyduk. Benim ve Mustafa'nın kırgınlığı bundan ileri geldi. Bunların meydana gelmesinde sonradan aranıza katılan birinin etkisi de küçümsenemez. Bir GB'ye rahatsız olduğum için gelmediğim için 3 saatte Junon u kesemeyince hırsından ağlayıp sonra bana gelip arkadaşlığını bitiren bu arkadaşın etkisinde kaldınız sizde. Biz de bu olaydan sonra biraz kendimizi geri çektik doğal olarak.
Gördük ki bizi ne arayan ne soran ne de slm veren oldu.

Keşke bunlar yaşanmasaydı herşey eskisi gibi devam etseydi.
24 Temmuz ŞAFAK # 53 #
Kullanıcı avatarı
bilinmez
Dış Şehir Gezgini
Dış Şehir Gezgini

Mesaj gönderen bilinmez »

bordo yazdı:
jollyjoker yazdı: Öncelikle şimdiden hayırlı teskereler Evren
İyi dileklerin için teşekkür ederim Serkan.
Bardağın dolu ve boş tarafının farkındayım. Güzel zaman geçirdik kimse bunu inkar edemez. Kimselerin yapamadığını birlikte biz yaptık. Kimse savascıya item düşüremezken biz 24 saat içinde ışık set dizdik hem de istediğimiz çara. Ama gün geldi GB'ne girmek için telefonla aranan kişiler 2 item düşürdükten sonra aranmaz hatta slm dahi verilmez oldu ve 2 Menekşe Elmas a satıldık gibi hissettik kendimizi. AMESİEA ya düşürülen Işık Hanım Zırh pazarlığını sonradan duyduk. Benim ve Mustafa'nın kırgınlığı bundan ileri geldi. Bunların meydana gelmesinde sonradan aranıza katılan birinin etkisi de küçümsenemez. Bir GB'ye rahatsız olduğum için gelmediğim için 3 saatte Junon u kesemeyince hırsından ağlayıp sonra bana gelip arkadaşlığını bitiren bu arkadaşın etkisinde kaldınız sizde. Biz de bu olaydan sonra biraz kendimizi geri çektik doğal olarak.
Gördük ki bizi ne arayan ne soran ne de slm veren oldu.

Keşke bunlar yaşanmasaydı herşey eskisi gibi devam etseydi.
24 Temmuz ŞAFAK # 53 #
Abi seni forumda görürmüydük ben oyunu bıraktım hakkını helal et Recep abiyle görüştüm Mustafa abi gözükmüyor Hasan ben abi Mustafa abiyi görürsen selam söylersin.
Kullanıcı avatarı
Glunar
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

>> RaiN << Loncası Başvuru

Mesaj gönderen Glunar »

Merhaba. Ben bu mesajı -!BAŞVURU!- için hazırladım. Loncanıza girmek istiyorum. Gayet temiz bir loncaya benziyor. Tılsımda 46 Level savaşçım var ama berbat ve duraklama durumunda. Savaşçı ve büyücü itemlerini dizmeyi biliyorum.

Savaşçı: Yücelen, Tora tora misali (Maximum hasar, saldırı)

Büyücü: (Buz,Şimşek)

Şifacı: (İyileştirme büyüleri)

Umarım hızlı bir cevap alırım....

Okuduğunuz İçin Teşekkür Ederim....
Kullanıcı avatarı
Rainxjudge
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen Rainxjudge »

Sancak sunucusunda devamlı olmamız dileğiyle.
RaİNxJuDgE
Kullanıcı avatarı
ispanyoll
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen ispanyoll »

merhaba arkadaslar ben ispanyoll lonca arıyorum guvenılır we saglam ccar el degıstırdıkten snra ecel uretıp kasa erısımı aldım 2 tane yukseltılmıs sılahım war suan car tank durumda zaten bı cok arkadasda bılıyo eger alım yaparsanız yetkılı bı arkıadasla bu konuyu cıddı sekılde konusmak ısterım gunde 5 saat rahat onlıne oluyorum toplantılar ve gereklı bulunmam gereken yerde her turlu bulunurum kastamonunu cıde ılcesınde yasıyorum eger cıddı alım dusunursenız yetkılı bı kısı telefon numarası ıwersın konusalım..ıı oyunlar
Kullanıcı avatarı
bilinmez
Dış Şehir Gezgini
Dış Şehir Gezgini

Mesaj gönderen bilinmez »

ispanyoll yazdı:merhaba arkadaslar ben ispanyoll lonca arıyorum guvenılır we saglam ccar el degıstırdıkten snra ecel uretıp kasa erısımı aldım 2 tane yukseltılmıs sılahım war suan car tank durumda zaten bı cok arkadasda bılıyo eger alım yaparsanız yetkılı bı arkıadasla bu konuyu cıddı sekılde konusmak ısterım gunde 5 saat rahat onlıne oluyorum toplantılar ve gereklı bulunmam gereken yerde her turlu bulunurum kastamonunu cıde ılcesınde yasıyorum eger cıddı alım dusunursenız yetkılı bı kısı telefon numarası ıwersın konusalım..ıı oyunlar
Bu akıllıyı almayın derim adam topazdaydı gittim çektim mavi çıktı anama küfür etti.