Türk İstihbarat Teşkilatı ( T.İ.T ) B/D

Sancak sunucusuna ait Loncaların iletişim, bilgilendirme ve paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Titxaybala
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos

Re: Türk İstihbarat Teşkilatı ( T.İ.T ) B/D

Mesaj gönderen Titxaybala »

Titxreis yazdı:Tek Bayrak, Tek Millet, Tek Vatan, Tek Devlet ilkesinden hiç bir şart altında Taviz verilmeyeceğini anlayamayan insan kılığına bürünmüş hayvan sürüleri, bizler bir ölür bin diriliriz, Ata'larımızın torunlarımıza bıraktığı kutsal emanetimiz olan bu Vatan'ı sizin gibi kahpelere böldürmeyeceğiz. Şehadet bu Cihandaki en büyük mertebedir, rütbedir, gözümüzü kırpmadan şehadet şerbetini içen, peygamber efendimiz (S.a.v.)' in övgüsüne layık olmuş büyük bir milletiz biz... Hain saldırıda şehit düşen Silah Arkadaşlarımın Ailelerine ve Yüce Milletimize baş sağlığı dilerim. Aziz şehitlerim sizleri minnetle anıyorum, kanınız yerde kalmayacak, Ruhunuz Şad olsun.

Bir Askeri şehid edilince " Menemen"i Yakın..." diyen ATATÜRK"ü özledik...
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!
Titxaybala - Titxdenizkızı - Göksu
T.İ.T Loncaları Başkanı
Resim
Sen nekadar bilirsen bil, senin bildiğin karşındakinin anladığı kadardır.
hitclusive
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen hitclusive »

slmlar arkadaşlarım 3 karakterim (spartalıx (49) , kankysxthraces (38) , the şifacı (33) ) le loncanıza yardım etmek isterim spartalı x kasa erişimi kankysxthraces 5 yetenek puanı vardır 3 karakteriminde yardımcı elemanları mevcuttur
Kullanıcı avatarı
Titxaybala
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

hitclusive yazdı:slmlar arkadaşlarım 3 karakterim (spartalıx (49) , kankysxthraces (38) , the şifacı (33) ) le loncanıza yardım etmek isterim spartalı x kasa erişimi kankysxthraces 5 yetenek puanı vardır 3 karakteriminde yardımcı elemanları mevcuttur
aleykümselam

Lonca alımımız sadece davetle olmaktadır yani lonca üyelerinden biri sizi davet etmeli ve diğer üyelerimizde onaylamalıdır ,davet edilseniz bile herhangi bir üyemiz olumsuz derse alım olmamaktadır.

ilgin için teşekkürler.
T.İ.T Loncaları Başkanı
Resim
hitclusive
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen hitclusive »

Titxaybala yazdı:
hitclusive yazdı:slmlar arkadaşlarım 3 karakterim (spartalıx (49) , kankysxthraces (38) , the şifacı (33) ) le loncanıza yardım etmek isterim spartalı x kasa erişimi kankysxthraces 5 yetenek puanı vardır 3 karakteriminde yardımcı elemanları mevcuttur
aleykümselam

Lonca alımımız sadece davetle olmaktadır yani lonca üyelerinden biri sizi davet etmeli ve diğer üyelerimizde onaylamalıdır ,davet edilseniz bile herhangi bir üyemiz olumsuz derse alım olmamaktadır.

ilgin için teşekkürler.
anlıyorum oyuna 3 aydır ztn girmiodum tanıdığım insanlarında oyunda olmadığını gördüm sizin loncadan tanıdığım biri yok ztn kolay gelsin o zmn
Kullanıcı avatarı
Titxreis
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
İletişim:

Mesaj gönderen Titxreis »

Bu çok özel ve anlamlı günde tüm bilinç, birikim ve aklımızla Türkiye Cumhuriyeti’ne sahip çıkmanın gereğini bir kez daha vurgulamak ve Cumhuriyet Bayramımızı gönülden kutlamak istiyorum…

Gençlerimiz ve her gelecek kuşak bilmelidir ki, bu vatanda Ata'larımızın kurduğu Cumhuriyet yönetimi, Atatürk'ün önderliğinde çok büyük fedakarlıklarla kazanılan bir ölüm kalım savaşından sonra gerçekleştirilmiştir. Bu büyük başarının arkasında binlerce şehidin, binlerce gazinin harcı vardır. Bu bakımdan, kurulan bu büyük eserin her yönü
ile gelişmesi, geliştirilmesi, doğabilecek her türlü tehlikeden titizlikle korunması, Cumhuriyet kuşaklarının Atatürk'e
ve onun inkılap arkadaşlarına borçlu olduğu kaçınılmaz bir görevdir.

Cumhuriyet'in yılmaz bekçileri olan bizler, görev bilinci içinde, torunlarımıza teslim etmemiz için bizlere bırakılan emaneti daima koruyacak, Türkiye Cumhuriyeti'ni Büyük Önder Gazi M. Kemal ATATÜRK' ün çizdiği yolda ebediyen yaşatacağız.

Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun.
Titxreis-Titxatasagun
Resim
Bir gün tüm Türk Devletleri ile birlikte Çin seddinde buluşacağız... M.Kemal ATATÜRK
Gizlenmiş İçerikGöster
Bir Kurt' un Peşinden 40 Köpek Havlamıyorsa, O Kurt, Kurt Değildir.
Kullanıcı avatarı
Titxaybala
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Titxreis yazdı:Bu çok özel ve anlamlı günde tüm bilinç, birikim ve aklımızla Türkiye Cumhuriyeti’ne sahip çıkmanın gereğini bir kez daha vurgulamak ve Cumhuriyet Bayramımızı gönülden kutlamak istiyorum…

Gençlerimiz ve her gelecek kuşak bilmelidir ki, bu vatanda Ata'larımızın kurduğu Cumhuriyet yönetimi, Atatürk'ün önderliğinde çok büyük fedakarlıklarla kazanılan bir ölüm kalım savaşından sonra gerçekleştirilmiştir. Bu büyük başarının arkasında binlerce şehidin, binlerce gazinin harcı vardır. Bu bakımdan, kurulan bu büyük eserin her yönü
ile gelişmesi, geliştirilmesi, doğabilecek her türlü tehlikeden titizlikle korunması, Cumhuriyet kuşaklarının Atatürk'e
ve onun inkılap arkadaşlarına borçlu olduğu kaçınılmaz bir görevdir.

Cumhuriyet'in yılmaz bekçileri olan bizler, görev bilinci içinde, torunlarımıza teslim etmemiz için bizlere bırakılan emaneti daima koruyacak, Türkiye Cumhuriyeti'ni Büyük Önder Gazi M. Kemal ATATÜRK' ün çizdiği yolda ebediyen yaşatacağız.

Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun.

Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun.
T.İ.T Loncaları Başkanı
Resim
Kullanıcı avatarı
Titxreis
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
İletişim:

Ben Atatürk'ün kurduğu Türkiye Cumhuriyeti'nin çocuğuyum. Varsa Cumhuriyet Bayramımdan rahatsız olan, verdiğim rahatsızlıktan ötürü ONUR DUYARIM.
Titxreis-Titxatasagun
Resim
Bir gün tüm Türk Devletleri ile birlikte Çin seddinde buluşacağız... M.Kemal ATATÜRK
Gizlenmiş İçerikGöster
Kullanıcı avatarı
WHiTexDeWiL
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Mesaj gönderen WHiTexDeWiL »

Titxreis yazdı:Ben Atatürk'ün kurduğu Türkiye Cumhuriyeti'nin çocuğuyum. Varsa Cumhuriyet Bayramımdan rahatsız olan, verdiğim rahatsızlıktan ötürü ONUR DUYARIM.

Ulan seni günahım kadar sevmem bilirsin ama bu yazdığından dolayı burada olsan alnından öperdim :D

Bu arada Loncanızın ve tüm milletimizin CUMHURİYET BAYRAMINI kutlarım.

Keyifli forumlar.
Kullanıcı avatarı
Titxreis
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
İletişim:

Mubarek Kurban Bayramınızı en içten dileklerimle kutlar, Türk-İslam Alemine hayırlar getirmesini temenni ederim.
Titxreis-Titxatasagun
Resim
Gizlenmiş İçerikGöster
Kullanıcı avatarı
MeGaStaR
Kobra Takipçisi
Kobra Takipçisi
Sunucu: Meran
İletişim:

Mesaj gönderen MeGaStaR »

Resim

Dostluğu, Sevgiyi ve Geleceği . . Aşkımızı, Ekmeğimizi, Soframızı. . Hüznümüzü, Acımızı, Yalnızlığımızı Paylaştığımız; Birlik ve Beraberliğimizi, Kardeşlik ve Dostluğumuzu En Sıcak Şekilde Hissedeceğimiz Mübarek Kurban Bayramınızı Tebrik Eder, Mutluluklar DileriZ ~

Resim
|| * Megaşifa ~ QuaRanTin€ * ||

Since 2008...
...::: MeGaXTeaM :::...